MMMarko
26.07.09,15:08
Ahojte poraďáci!

Občas to tu prebehnem očami a niekedy sa aj začítam do príspevkov. Viem teda, že sú tu aj ľudia, ktorých môže zaujať možnosť investovať financie na webe. Mám plno skúseností s internetom a nejaký ten piatok na webe podnikám (som živnostník a zároveň spolupracujem s pár spoločnosťami). Mám v hlave dlhšie nápad, pre ktorý nemám dosť fin. prostriedkov a tak dávam možnosť niekomu, kto investovať chce a nevie kam.

Jedná sa o seriózny projekt. Cieľovú skupinu tvoria firmy a živnostníci. Nerád by som sa viac zbytočne rozpisoval. Objem finančných prostriedkov potrebných na spustenie je zhruba 6000 € (je to suma, s ktorou sa oplatí do toho púšťať). Samotnú realizáciu zabezpečiť viem bez problémov.

Rád napíšem viac o sebe aj o projekte cez súkromné správy a e-mail.

ps: kľudne mi tykajte. je to príjemnejšie :)
dragan.michal
26.07.09,13:39
Napis ss

Aj skusenosti s internetom, jednotlive projekty a aj s ktorými spolocnostami spolupracujes.
Prody
27.07.09,19:24
Cau Marko mohol bo som vediet o aky projekt konkretne ide?som uz dlhsie v zahranici planujem sa vratit na slovensko a hladam nejaky dobri napad kde investovat,pokial by slo o nieco seriozne rad by som sa podelil o tvoje skusenosti!!!
BLINDSIDE
27.07.09,20:31
Ja chcem vozit coury z Ukrainy na SK ale chyba mi dodavka, priestor v ktorom by sa realizovali, ale podnikatelsky zamer mam vypracovany dokonale info poslem mailom, alebo cez sukromne spravy... :D

DAS IST ALLES
MMMarko
27.07.09,20:33
Ja chcem vozit coury z Ukrainy na SK ale chyba mi dodavka, priestor v ktorom by sa realizovali, ale podnikatelsky zamer mam vypracovany dokonale info poslem mailom, alebo cez sukromne spravy... :D

DAS IST ALLES
každý sa prezentuje nejakým spôsobom :) verím, že aj ten tvoj je správny a máš pre to pádne dôvody, ktoré síce nepoznám ale to nie je podstatné. držím palce s realizáciou tvojich plánov...
BLINDSIDE
27.07.09,20:58
Pises, ze spolupracujes s roznymi firmami a chyba ti 6t euro ? trosku nestandardna spolupraca, ked ti chybaju prostriedky. To spolupracujes za taku sumu ze mas na chleba detom na rozky a na inkaso ? Sem sa chodi po rady a ne po peniaze. Ak ma zrak neklame, aj ked je pokrocila hodina ale nie je toto server SZRB ? Mam taky pocit, ze este ne :D
SZRB - Slovenská Záručná a Rozvojová Banka

DAS IST ALLES
MMMarko
27.07.09,21:17
konkrétne teba o nič nepýtam a je zvláštne, ako dokážeš tak rozhodne tvrdiť, komu koľko chýba ak o projekte vôbec nič nevieš :) tvojim prístupom a jednaním sa ukazuješ vo zvláštnom svetle a som rád, že s ľuďmi ako ty nespolupracujem a ani sa nechystám. možno ti takéto bezvýznamné utužovanie ega v anonymite na webe niečo prináša - mne určite nie. robím business a s adolescentmi som sa porovnával troška dávnejšie. ako som však spomenul - držím ti palce a k tejto téme už sa naozaj vyjadrovať nemusíš. nie si žiadaný...
BLINDSIDE
28.07.09,20:55
Zaujimavu taktiku si nastolil... Ked ti niekto neladi je adolescent :D clovece ja som sa tvojho intelektu nedotkol tak si neotvaraj hubu na mna. Co uz len ty mozes vediet o veku a skusenostiach druheho ? By si sa velmi cudoval ale niektori ludia sa maju stale lepsie ako ty skus sa obzriet okolo seba a nerobit kazdeho dietatom, ak si mal moznost si vobec niekedy spravit svoje