Zavrieť

Porady

Investor pre internetový projekt

Ahojte poraďáci!

Občas to tu prebehnem očami a niekedy sa aj začítam do príspevkov. Viem teda, že sú tu aj ľudia, ktorých môže zaujať možnosť investovať financie na webe. Mám plno skúseností s internetom a nejaký ten piatok na webe podnikám (som živnostník a zároveň spolupracujem s pár spoločnosťami). Mám v hlave dlhšie nápad, pre ktorý nemám dosť fin. prostriedkov a tak dávam možnosť niekomu, kto investovať chce a nevie kam.

Jedná sa o seriózny projekt. Cieľovú skupinu tvoria firmy a živnostníci. Nerád by som sa viac zbytočne rozpisoval. Objem finančných prostriedkov potrebných na spustenie je zhruba 6000 € (je to suma, s ktorou sa oplatí do toho púšťať). Samotnú realizáciu zabezpečiť viem bez problémov.

Rád napíšem viac o sebe aj o projekte cez súkromné správy a e-mail.

ps: kľudne mi tykajte. je to príjemnejšie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Napis ss

    Aj skusenosti s internetom, jednotlive projekty a aj s ktorými spolocnostami spolupracujes.

    Prody je offline (nepripojený) Prody

    Prody
    Cau Marko mohol bo som vediet o aky projekt konkretne ide?som uz dlhsie v zahranici planujem sa vratit na slovensko a hladam nejaky dobri napad kde investovat,pokial by slo o nieco seriozne rad by som sa podelil o tvoje skusenosti!!!

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    Ja chcem vozit coury z Ukrainy na SK ale chyba mi dodavka, priestor v ktorom by sa realizovali, ale podnikatelsky zamer mam vypracovany dokonale info poslem mailom, alebo cez sukromne spravy...

    DAS IST ALLES

    MMMarko je offline (nepripojený) MMMarko

    MMMarko
    BLINDSIDE Pozri príspevok
    Ja chcem vozit coury z Ukrainy na SK ale chyba mi dodavka, priestor v ktorom by sa realizovali, ale podnikatelsky zamer mam vypracovany dokonale info poslem mailom, alebo cez sukromne spravy...

    DAS IST ALLES
    každý sa prezentuje nejakým spôsobom verím, že aj ten tvoj je správny a máš pre to pádne dôvody, ktoré síce nepoznám ale to nie je podstatné. držím palce s realizáciou tvojich plánov...

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    Pises, ze spolupracujes s roznymi firmami a chyba ti 6t euro ? trosku nestandardna spolupraca, ked ti chybaju prostriedky. To spolupracujes za taku sumu ze mas na chleba detom na rozky a na inkaso ? Sem sa chodi po rady a ne po peniaze. Ak ma zrak neklame, aj ked je pokrocila hodina ale nie je toto server SZRB ? Mam taky pocit, ze este ne
    SZRB - Slovenská Záručná a Rozvojová Banka

    DAS IST ALLES

    MMMarko je offline (nepripojený) MMMarko

    MMMarko
    konkrétne teba o nič nepýtam a je zvláštne, ako dokážeš tak rozhodne tvrdiť, komu koľko chýba ak o projekte vôbec nič nevieš tvojim prístupom a jednaním sa ukazuješ vo zvláštnom svetle a som rád, že s ľuďmi ako ty nespolupracujem a ani sa nechystám. možno ti takéto bezvýznamné utužovanie ega v anonymite na webe niečo prináša - mne určite nie. robím business a s adolescentmi som sa porovnával troška dávnejšie. ako som však spomenul - držím ti palce a k tejto téme už sa naozaj vyjadrovať nemusíš. nie si žiadaný...

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    Zaujimavu taktiku si nastolil... Ked ti niekto neladi je adolescent clovece ja som sa tvojho intelektu nedotkol tak si neotvaraj hubu na mna. Co uz len ty mozes vediet o veku a skusenostiach druheho ? By si sa velmi cudoval ale niektori ludia sa maju stale lepsie ako ty skus sa obzriet okolo seba a nerobit kazdeho dietatom, ak si mal moznost si vobec niekedy spravit svoje

    Investor pre internetový projekt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.