Radolus
03.08.09,13:53
Takže ž VEŠTENIA asi nič NEBUDE :) , ale dalo by sa ešte niečo začať.

Poznám jeden podnik ( má cca 350 zamestnancov ) a asi bude mať aj viac , lebo ho budú rozširovať , ale o to nejde. Ide o to , že je tam MALÝ BUFETÍK a v ňom NENI SKORO NIČ a aj to čo je tam je DOSŤ PREDRAŽENÉ.Každý nadáva , že čo by dal za to , keby v ňom robyli npr. : kebab , hranolky a podobné veci.Obed donášajú a majú v ňom iba nejaké šaláty , Hot dog , malinovky , skrátka NIČ MOC .

Bufet má majiteľka prenajatý NA NEURČITO.

V podniku DRUHÝ bufet na 90% NEDOVOLIA otvoriť , ale dalo by sa kúpiť auto na rýchle občerstvenie a predávať pred podnikom.

Môj plán by bol : kúpiť si auto na rýchle občerstvenie (doviesť nejaké ) , vybavyť si živnosť , hygiénu , potrebné veci a nejako začať. Predával by som pred podnikom , a ak by sa nedalo , tak vedla podniku je je vynohrad a odkúpil by som si časť pozemku.

Ja viem , že to NENI iba tak , ale NEJAKO treba začať a keby som nepočul tých ľudí nadávať , tak by som o tom nerozmýšlal , ale nadávajú deň čo deň.

Poprosil by som o nejaké rady , čo by som k tomu všetko potreboval a koľko by ma to asi stálo cca.

Ďakujem
účtovník 007
03.08.09,12:28
Počuj a čo keby si zašiel za tou vešticou (iná téma od zadávateľa) a dal si vyveštiť v čom máš začať podnikať.;)

K tomu pojazdnému bufetu. Hlavne si zisti, či zamestnanci môžu v pracovnej dobe behať cez vrátnicu. Lebo ak nie, tak tam môžeš robiť aj 10 x menu, nebudú si to mať ako ísť kúpiť. Ale za pokus by to stálo.

No nechcem vidieť tie kontroly, čo na teba pošle nasratá majiteľka bufetu.:rolleyes:
hanelie
03.08.09,12:35
každá aj pojazdná prevádzka musí mať schválenie od hygienikov - a to dosť prísne, najmä čo sa týka predaja potravín - čiže voda a WC

auto + vybavenie/ zariadenie cca 25.000 - 30.000€ / staršie
účtovník 007
03.08.09,12:49
Na WC môže mať zmluvu so závodom. Nemusí mať vlastné. V takýchto pojazdných bufetoch WC nebýva.

PS: Iba taká perlička. Mali sme už neviem-koľkú kontrolu. Táto bola z hygieny. Máme vedla sídla firmy novinový stánok. Predavačka chodí na WC k nám do firmy. Teta hygienička však chcela vidieť samostatné WC pre pracovníka pracujúceho s potravinami. Naše účtovnícke vecká sú nevhodné. Musí mať vraj samostatné a zamknuté, pre novinový stánok.:eek:
misomiso
04.08.09,17:22
Takže ž VEŠTENIA asi nič NEBUDE :) , ale dalo by sa ešte niečo začať.

Poznám jeden podnik ( má cca 350 zamestnancov ) a asi bude mať aj viac , lebo ho budú rozširovať , ale o to nejde. Ide o to , že je tam MALÝ BUFETÍK a v ňom NENI SKORO NIČ a aj to čo je tam je DOSŤ PREDRAŽENÉ.Každý nadáva , že čo by dal za to , keby v ňom robyli npr. : kebab , hranolky a podobné veci.Obed donášajú a majú v ňom iba nejaké šaláty , Hot dog , malinovky , skrátka NIČ MOC .

Bufet má majiteľka prenajatý NA NEURČITO.

V podniku DRUHÝ bufet na 90% NEDOVOLIA otvoriť , ale dalo by sa kúpiť auto na rýchle občerstvenie a predávať pred podnikom.

Môj plán by bol : kúpiť si auto na rýchle občerstvenie (doviesť nejaké ) , vybavyť si živnosť , hygiénu , potrebné veci a nejako začať. Predával by som pred podnikom , a ak by sa nedalo , tak vedla podniku je je vynohrad a odkúpil by som si časť pozemku.

Ja viem , že to NENI iba tak , ale NEJAKO treba začať a keby som nepočul tých ľudí nadávať , tak by som o tom nerozmýšlal , ale nadávajú deň čo deň.

Poprosil by som o nejaké rady , čo by som k tomu všetko potreboval a koľko by ma to asi stálo cca.

Ďakujem

No to uz je lepsie. Ak nieco niekde nefunguje dobre, mas sancu. Problem je ale v tom, ze ak chces robit v gastro dobre, tak k tomu musis mat aj trocha vztah, obycajne to zakladaju ludia, ktorych to bavi. Takze ak ta to bude bavit, tak super.
belo72
06.08.09,14:40
Neviem ake su vztahy v podniku. Daju ti WC ked nechcu povolit dalsi bufet? Ak ano a bufet nema vlastne WC tak teoreticky by ti mohli dat to iste WC co bufetu a nemal by byt problem s hygienou. Pokial je WC zamykatelne a mas do neho "pristup len ty" a nejaku zmluvu tak nemas problem. Nie som si isty problem by mohol nastat s tecucou vodou asi budes potrebovat nejaku pripojku a aj odpad budes musiet riesit ak sa nemylim .