Zavrieť

Porady

POJAZDNÉ AUTO NA GYROS

Takže ž VEŠTENIA asi nič NEBUDE , ale dalo by sa ešte niečo začať.

Poznám jeden podnik ( má cca 350 zamestnancov ) a asi bude mať aj viac , lebo ho budú rozširovať , ale o to nejde. Ide o to , že je tam MALÝ BUFETÍK a v ňom NENI SKORO NIČ a aj to čo je tam je DOSŤ PREDRAŽENÉ.Každý nadáva , že čo by dal za to , keby v ňom robyli npr. : kebab , hranolky a podobné veci.Obed donášajú a majú v ňom iba nejaké šaláty , Hot dog , malinovky , skrátka NIČ MOC .

Bufet má majiteľka prenajatý NA NEURČITO.

V podniku DRUHÝ bufet na 90% NEDOVOLIA otvoriť , ale dalo by sa kúpiť auto na rýchle občerstvenie a predávať pred podnikom.

Môj plán by bol : kúpiť si auto na rýchle občerstvenie (doviesť nejaké ) , vybavyť si živnosť , hygiénu , potrebné veci a nejako začať. Predával by som pred podnikom , a ak by sa nedalo , tak vedla podniku je je vynohrad a odkúpil by som si časť pozemku.

Ja viem , že to NENI iba tak , ale NEJAKO treba začať a keby som nepočul tých ľudí nadávať , tak by som o tom nerozmýšlal , ale nadávajú deň čo deň.

Poprosil by som o nejaké rady , čo by som k tomu všetko potreboval a koľko by ma to asi stálo cca.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Počuj a čo keby si zašiel za tou vešticou (iná téma od zadávateľa) a dal si vyveštiť v čom máš začať podnikať.

    K tomu pojazdnému bufetu. Hlavne si zisti, či zamestnanci môžu v pracovnej dobe behať cez vrátnicu. Lebo ak nie, tak tam môžeš robiť aj 10 x menu, nebudú si to mať ako ísť kúpiť. Ale za pokus by to stálo.

    No nechcem vidieť tie kontroly, čo na teba pošle nasratá majiteľka bufetu.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    každá aj pojazdná prevádzka musí mať schválenie od hygienikov - a to dosť prísne, najmä čo sa týka predaja potravín - čiže voda a WC

    auto + vybavenie/ zariadenie cca 25.000 - 30.000€ / staršie

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Na WC môže mať zmluvu so závodom. Nemusí mať vlastné. V takýchto pojazdných bufetoch WC nebýva.

    PS: Iba taká perlička. Mali sme už neviem-koľkú kontrolu. Táto bola z hygieny. Máme vedla sídla firmy novinový stánok. Predavačka chodí na WC k nám do firmy. Teta hygienička však chcela vidieť samostatné WC pre pracovníka pracujúceho s potravinami. Naše účtovnícke vecká sú nevhodné. Musí mať vraj samostatné a zamknuté, pre novinový stánok.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Radolus Pozri príspevok
    Takže ž VEŠTENIA asi nič NEBUDE , ale dalo by sa ešte niečo začať.

    Poznám jeden podnik ( má cca 350 zamestnancov ) a asi bude mať aj viac , lebo ho budú rozširovať , ale o to nejde. Ide o to , že je tam MALÝ BUFETÍK a v ňom NENI SKORO NIČ a aj to čo je tam je DOSŤ PREDRAŽENÉ.Každý nadáva , že čo by dal za to , keby v ňom robyli npr. : kebab , hranolky a podobné veci.Obed donášajú a majú v ňom iba nejaké šaláty , Hot dog , malinovky , skrátka NIČ MOC .

    Bufet má majiteľka prenajatý NA NEURČITO.

    V podniku DRUHÝ bufet na 90% NEDOVOLIA otvoriť , ale dalo by sa kúpiť auto na rýchle občerstvenie a predávať pred podnikom.

    Môj plán by bol : kúpiť si auto na rýchle občerstvenie (doviesť nejaké ) , vybavyť si živnosť , hygiénu , potrebné veci a nejako začať. Predával by som pred podnikom , a ak by sa nedalo , tak vedla podniku je je vynohrad a odkúpil by som si časť pozemku.

    Ja viem , že to NENI iba tak , ale NEJAKO treba začať a keby som nepočul tých ľudí nadávať , tak by som o tom nerozmýšlal , ale nadávajú deň čo deň.

    Poprosil by som o nejaké rady , čo by som k tomu všetko potreboval a koľko by ma to asi stálo cca.

    Ďakujem
    No to uz je lepsie. Ak nieco niekde nefunguje dobre, mas sancu. Problem je ale v tom, ze ak chces robit v gastro dobre, tak k tomu musis mat aj trocha vztah, obycajne to zakladaju ludia, ktorych to bavi. Takze ak ta to bude bavit, tak super.

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Neviem ake su vztahy v podniku. Daju ti WC ked nechcu povolit dalsi bufet? Ak ano a bufet nema vlastne WC tak teoreticky by ti mohli dat to iste WC co bufetu a nemal by byt problem s hygienou. Pokial je WC zamykatelne a mas do neho "pristup len ty" a nejaku zmluvu tak nemas problem. Nie som si isty problem by mohol nastat s tecucou vodou asi budes potrebovat nejaku pripojku a aj odpad budes musiet riesit ak sa nemylim .

    POJAZDNÉ AUTO NA GYROS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.