Romulus001
05.08.09,08:14
Ahojte poradaci,
Rad by som sa zucastnil Kosickeho maratonu 04/10/2009 a prave zacinam s aktivnym terningom.
V priebehu tohto týždňa budem mať vypracovany treningovy plan (podotykam ze bude zostaveny profesionalnym bezcom). Stravovaci plan si urobim sam. Dva mesiace je sice dost kratka doba ale rad by som to skusil.
Kto sa chce pridat?
Budem rad aby sme mi pisali Vase postrehy k planu, pripadne vylepsenia su vitane a nezabudnite pripojit Vase napredovanie.

PS. nieco o mne: 30 r., byvaly sportovec, praca v kancelarii, kondicia 15%.

caute
Nokerla
06.08.09,06:27
športom k trvalej invalidite.......opytaj sa prof.sportovcov......a taky napor fyzickeho vypätia je podla mna neprimerany a nelogicky........
durisovad
06.08.09,08:02
Dost dobre nechapem, preco ludia utekaju, ked ich nikto nenahana.
jajko50
06.08.09,09:43
Ahojte poradaci,
Rad by som sa zucastnil Kosickeho maratonu 04/10/2009 a prave zacinam s aktivnym terningom.
V priebehu tohto týždňa budem mať vypracovany treningovy plan (podotykam ze bude zostaveny profesionalnym bezcom). Stravovaci plan si urobim sam. Dva mesiace je sice dost kratka doba ale rad by som to skusil.
Kto sa chce pridat?
Budem rad aby sme mi pisali Vase postrehy k planu, pripadne vylepsenia su vitane a nezabudnite pripojit Vase napredovanie.

PS. nieco o mne: 30 r., byvaly sportovec, praca v kancelarii, kondicia 15%.

caute


prepáč Romulus to myslíš vážne? maraton s kondiciou 15% a dotrénuješ za dva mesiace? Neverím ani náhodou. Ak to dokážeš, tak si kanon. daj vedieť ako to dopadlo--držím palce.
Paula
06.08.09,09:47
Dost dobre nechapem, preco ludia utekaju, ked ich nikto nenahana.


:D Už utieram ;)