Zavrieť

Porady

Sportom ku zdraviu

Ahojte poradaci,
Rad by som sa zucastnil Kosickeho maratonu 04/10/2009 a prave zacinam s aktivnym terningom.
V priebehu tohto týždňa budem mať vypracovany treningovy plan (podotykam ze bude zostaveny profesionalnym bezcom). Stravovaci plan si urobim sam. Dva mesiace je sice dost kratka doba ale rad by som to skusil.
Kto sa chce pridat?
Budem rad aby sme mi pisali Vase postrehy k planu, pripadne vylepsenia su vitane a nezabudnite pripojit Vase napredovanie.

PS. nieco o mne: 30 r., byvaly sportovec, praca v kancelarii, kondicia 15%.

caute
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    športom k trvalej invalidite.......opytaj sa prof.sportovcov......a taky napor fyzickeho vypätia je podla mna neprimerany a nelogicky........

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Dost dobre nechapem, preco ludia utekaju, ked ich nikto nenahana.

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    Romulus001 Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,
    Rad by som sa zucastnil Kosickeho maratonu 04/10/2009 a prave zacinam s aktivnym terningom.
    V priebehu tohto týždňa budem mať vypracovany treningovy plan (podotykam ze bude zostaveny profesionalnym bezcom). Stravovaci plan si urobim sam. Dva mesiace je sice dost kratka doba ale rad by som to skusil.
    Kto sa chce pridat?
    Budem rad aby sme mi pisali Vase postrehy k planu, pripadne vylepsenia su vitane a nezabudnite pripojit Vase napredovanie.

    PS. nieco o mne: 30 r., byvaly sportovec, praca v kancelarii, kondicia 15%.

    caute

    prepáč Romulus to myslíš vážne? maraton s kondiciou 15% a dotrénuješ za dva mesiace? Neverím ani náhodou. Ak to dokážeš, tak si kanon. daj vedieť ako to dopadlo--držím palce.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    durisovad Pozri príspevok
    Dost dobre nechapem, preco ludia utekaju, ked ich nikto nenahana.

    Už utieram

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.