a-lena
16.08.09,16:32
Má niekto skúsenosti (pozitívne-negatívne) s cestovnou agentúrou Viera Tour z Bratislavy? Majú dobrých kvalifikovaných sprievodcov? Sú poistení proti insolventnosti pri organizovaných pobytových zájazdoch? Nechcem sa už totiž nechať ešte raz napáliť. Vďaka.
pasuliatko
16.08.09,17:24
moji rodičia u nej vyhrali zájazd do IT na karneval v Benátkach. som masimálne nespokojná sprievodkyňa bola stará babka,ktorá nikomu nič nepovedala kam ideme kedy vystupime ani nič... ked nam ukazovala pamiatky mrmlala popod nos,letela akoby ju niekto chcel zabiť a vôbec ju nezaujimalo či niekto stiha nestiha...takže ja by som s nimi viac nešla...maximálne DESorgazovanosť.
pasuliatko
16.08.09,17:25
layla
16.08.09,20:17
My sme boli s nou v egypte a bolo super :) najlepsia dovolenka aku som absolvovala...
a-lena
17.08.09,06:19
Ďakujem obidvom za správy. Tie Benatky boli asi o ničom. Veď na sprievodcovi pri poznávacom zájazde najviac záleží. A čo ten Egypt - asi Vám iba sprostredkovali zájazd nejakej cestovnej kancelárie, keďže ako agentúra to organizovať nemôžu.
GABAZ
17.08.09,11:04
Myslím, že zbytočne sa pýtaš na cestovnú agentúru, pretože oni ti zájazd len sprostredkujú, ale určite ho neorganizujú. Pokiaľ si cez nich kúpiš zájazd, záleží ktorá CK zájazd skutočne organizuje. Keď máš vybratý nejaký konkrétny zájazd, treba zisťovať niečo priamo o cestovnej kancelárii, ktorá ho organizuje.
layla
17.08.09,12:09
Myslím, že zbytočne sa pýtaš na cestovnú agentúru, pretože oni ti zájazd len sprostredkujú, ale určite ho neorganizujú. Pokiaľ si cez nich kúpiš zájazd, záleží ktorá CK zájazd skutočne organizuje. Keď máš vybratý nejaký konkrétny zájazd, treba zisťovať niečo priamo o cestovnej kancelárii, ktorá ho organizuje.


ano, ano suhlasim. ta agentura s tym nic nema.

boli sme vtedy cez orostour, vtedy sme tu CK absolutne nepoznali, ale ubezpecili nas ze je to dobra CK. a ako vravim, nemali sme s nimi absolutny problem.
pasuliatko
17.08.09,19:55
Myslím, že zbytočne sa pýtaš na cestovnú agentúru, pretože oni ti zájazd len sprostredkujú, ale určite ho neorganizujú. Pokiaľ si cez nich kúpiš zájazd, záleží ktorá CK zájazd skutočne organizuje. Keď máš vybratý nejaký konkrétny zájazd, treba zisťovať niečo priamo o cestovnej kancelárii, ktorá ho organizuje.

my čo sme vyhrali zájazd oni to organizovali a dokonca aj majitelka tam bola celú dobu...a nemám na to pekné spomienky.:confused:
GABAZ
18.08.09,03:33
Tak to sa potom čudujem, čo ste sa hneď neozývali majiteľke, keď ste boli nespokojní. Problémy na zájazde treba riešiť hneď.
pasuliatko
18.08.09,10:54
Tak to sa potom čudujem, čo ste sa hneď neozývali majiteľke, keď ste boli nespokojní. Problémy na zájazde treba riešiť hneď.

lenže ona sa tvárila akoby bolo všetko fajn, nie len my sme neboli spokojný.naozaj ma to sklamalo.
marianna111
23.08.09,14:04
Kamarát s priateľkou boli tiež s nimi na spoznávacom zájazde. Nadšení tiež neboli - sprievodca bez organizačných schopností a minimálnymi vedomosťami. Vyberali si podľa ceny a tak to aj dopadlo. Za málo peňazí dostali málo muziky. Odporúčam Ti vyberať podľa starého známeho - nie sme tak bohatí, aby sme mohli kupovať lacné veci. Ak človek nemá ísť s dobrou cestovkou, tak je lepšie vybrať sa na spoznávanie sami po vlastnej ose.
tady
17.09.09,15:21
Niekolko rokov cestujem s VIERA TOUR, zamerani su hlavne na jednodnove poznavacie zajazdy, sprievodcov maju sice starsich, ale kvalifikovanych. Vzdy som bola spokojna.