svecova
27.08.09,12:13
Chcem kupit ornu podu v okrese Zarnovica, ale netusim aka cena za m2 moze byt?chcem to odkupit od ludi, taky maly pozemok, aku cenu im navrhnut?podla coho sa to urcuje?
olybaba
27.08.09,14:41
trhova cena
vratnik
27.08.09,17:22
Ak orna poda vyuzitelna aj v buducnosti len ako orna poda tak cenu dajte najnizsiu, v Nemecku stoji meter 70 korun. Sledujte ci je region chudobny, ak tak cenu nizsiu, urcite neplatte cenu 300-500 korun za m2, to za tu cenu mate na dedine stavebne pozemky. Ja by som zacal s cenou 50 Sk/m2, je to slusna cena, vlastnici to aj tak kupili v minulosti po 2 koruny za meter. Pre vysvetlenie - trhova cena, to je maximalna cena za m2 zo vsetkych realitiek v meste pre pozemok, ktory predava majitel tretim rok. Je kriza, reality sa nepredavaju, z pozemku maju desiatky rokov majitelia doslova nic, takze cenu si urcte podla vasho uzitku, ktory vam prinesie. Aj tak, na sadeni zemiakov a mrkvy nezarobi nik. Zbytocne nepreplacate a nezadlzujte sa.
svecova
28.08.09,04:01
je to orna poda v extravilane, ktoru by som v buducnosti mozno chcela vyuzit ako stavebny pozemok, ale to vlastnici nemusia vediet..
svecova
08.09.09,10:22
poradte - na katastri som zistila vlastnikov parcel, o ktore mam zaujem..lenze su z opacneho konca republiky, ako zistim, kde v sucasnosti byvaju a ci vobec ziju?
Flinstone
08.09.09,10:28
poradte - na katastri som zistila vlastnikov parcel, o ktore mam zaujem..lenze su z opacneho konca republiky, ako zistim, kde v sucasnosti byvaju a ci vobec ziju?
evidencia obyvateľov za poplatok v kolkoch je schopná takúto službu poskytnúť.
svecova
08.09.09,10:33
a ina moznost?
Flinstone
08.09.09,10:35
a ina moznost?
policajti tiež majú prístup do evidencií, ale nemyslím, že niekto bude ochotný zneužiť svoj prístup aby vám pomohol.