Zavrieť

Porady

cena pody

Chcem kupit ornu podu v okrese Zarnovica, ale netusim aka cena za m2 moze byt?chcem to odkupit od ludi, taky maly pozemok, aku cenu im navrhnut?podla coho sa to urcuje?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Ak orna poda vyuzitelna aj v buducnosti len ako orna poda tak cenu dajte najnizsiu, v Nemecku stoji meter 70 korun. Sledujte ci je region chudobny, ak tak cenu nizsiu, urcite neplatte cenu 300-500 korun za m2, to za tu cenu mate na dedine stavebne pozemky. Ja by som zacal s cenou 50 Sk/m2, je to slusna cena, vlastnici to aj tak kupili v minulosti po 2 koruny za meter. Pre vysvetlenie - trhova cena, to je maximalna cena za m2 zo vsetkych realitiek v meste pre pozemok, ktory predava majitel tretim rok. Je kriza, reality sa nepredavaju, z pozemku maju desiatky rokov majitelia doslova nic, takze cenu si urcte podla vasho uzitku, ktory vam prinesie. Aj tak, na sadeni zemiakov a mrkvy nezarobi nik. Zbytocne nepreplacate a nezadlzujte sa.

    svecova je offline (nepripojený) svecova

    svecova
    je to orna poda v extravilane, ktoru by som v buducnosti mozno chcela vyuzit ako stavebny pozemok, ale to vlastnici nemusia vediet..

    svecova je offline (nepripojený) svecova

    svecova
    poradte - na katastri som zistila vlastnikov parcel, o ktore mam zaujem..lenze su z opacneho konca republiky, ako zistim, kde v sucasnosti byvaju a ci vobec ziju?

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    svecova Pozri príspevok
    poradte - na katastri som zistila vlastnikov parcel, o ktore mam zaujem..lenze su z opacneho konca republiky, ako zistim, kde v sucasnosti byvaju a ci vobec ziju?
    evidencia obyvateľov za poplatok v kolkoch je schopná takúto službu poskytnúť.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    svecova Pozri príspevok
    a ina moznost?
    policajti tiež majú prístup do evidencií, ale nemyslím, že niekto bude ochotný zneužiť svoj prístup aby vám pomohol.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.