dzastinka1
10.09.09,06:45
Ahojte.
Chcem sa spýtať, či je to niekto, kto súťažil a vyhral v súťaži s jedným denníkom o najkrajšie kúty Slovenska. Ide mi o to, či mu už bola doručená výhra. Ja som totiž vyhrala určitý pobyt, dosť hodnotný, čo ma poriadne potešilo:D Ale čo ma zarmútilo je, že sa už viac ako mesiac nemôžem dostať k výhre, nakoľko ani samotný denník ešte nemá poukaz na ten pobyt :eek: Výhru si môžem uplatniť do 20. decembra, tak sa bojím, že potom mi už nebude žiaden dátum vyhovovať.
Zrejme nemám žiadnu možnosť, ako výhru vymáhať:(
dzastinka1
10.09.09,07:23
Ja mám aj tak pocit, že výhry nie sú právne vymáhateľné.
EMILY04
10.09.09,07:51
Niečo podobné sa stalo aj mne. Telefonicky ma oslovila jedna cestovná kancelária, vraj robia anketu a keď odpoviem na pár otázok môžem sa dostať do zlosovania o dovolenku. No to som najprv brala ako žart, ale odpovedala som na otázky. Moje prekvapenie nastalo až o mesiac na to, keď mi z cestovky zavolali, že som vyhrala dovolenku na 7 dní, podľa výberu ich cestovky. Išlo o týždňový pobyt buď to do Paríža, Tatier a Kanárske ostrovy. No keďže som práve bola na pohrebe nemala som čas s tou pani z cestovky rozpravať a tak sme sa dohodli, že sa ozve na budúci deň. A už sa viac neozvala.
Manžel sa smial, že si za nás užíva dovolenku.
Taká bola moja skúsenosť s výhrou.
ivka70
10.09.09,07:53
vazne? ked vyhram v sportke tam mi nemusia vyplatit vyhru? :)

Loto /teda byvala Sportka/ je statna loteria, tam je na to zakon, ale ine vyhry - napr. vyhry v casopisoch naozaj nie su vymahatelne.
ivka70
10.09.09,07:55
Niečo podobné sa stalo aj mne. Telefonicky ma oslovila jedna cestovná kancelária, vraj robia anketu a keď odpoviem na pár otázok môžem sa dostať do zlosovania o dovolenku. No to som najprv brala ako žart, ale odpovedala som na otázky. Moje prekvapenie nastalo až o mesiac na to, keď mi z cestovky zavolali, že som vyhrala dovolenku na 7 dní, podľa výberu ich cestovky. Išlo o týždňový pobyt buď to do Paríža, Tatier a Kanárske ostrovy. No keďže som práve bola na pohrebe nemala som čas s tou pani z cestovky rozpravať a tak sme sa dohodli, že sa ozve na budúci deň. A už sa viac neozvala.
Manžel sa smial, že si za nás užíva dovolenku.
Taká bola moja skúsenosť s výhrou.

Nemas co banovat, ak to bolo tak ako to byva, tak by si sice vyhrala pobyt ,ale s podmienkou zaplatenia plnej stravy a pod, co by ta vyslo ovela drahsie ako keby si si pobyt platila priamo ....
Tak to pri tychto "uzasnych" telefonickych vyhrach byva.

A urcite by chceli ,aby ste prisli pre cenu ako par a stravili by ste tam kopu casu blbou prednaskou....