Zavrieť

Porady

Výhra v súťaži

Ahojte.
Chcem sa spýtať, či je to niekto, kto súťažil a vyhral v súťaži s jedným denníkom o najkrajšie kúty Slovenska. Ide mi o to, či mu už bola doručená výhra. Ja som totiž vyhrala určitý pobyt, dosť hodnotný, čo ma poriadne potešilo Ale čo ma zarmútilo je, že sa už viac ako mesiac nemôžem dostať k výhre, nakoľko ani samotný denník ešte nemá poukaz na ten pobyt Výhru si môžem uplatniť do 20. decembra, tak sa bojím, že potom mi už nebude žiaden dátum vyhovovať.
Zrejme nemám žiadnu možnosť, ako výhru vymáhať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

    EMILY04
    Niečo podobné sa stalo aj mne. Telefonicky ma oslovila jedna cestovná kancelária, vraj robia anketu a keď odpoviem na pár otázok môžem sa dostať do zlosovania o dovolenku. No to som najprv brala ako žart, ale odpovedala som na otázky. Moje prekvapenie nastalo až o mesiac na to, keď mi z cestovky zavolali, že som vyhrala dovolenku na 7 dní, podľa výberu ich cestovky. Išlo o týždňový pobyt buď to do Paríža, Tatier a Kanárske ostrovy. No keďže som práve bola na pohrebe nemala som čas s tou pani z cestovky rozpravať a tak sme sa dohodli, že sa ozve na budúci deň. A už sa viac neozvala.
    Manžel sa smial, že si za nás užíva dovolenku.
    Taká bola moja skúsenosť s výhrou.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    vitamin_r Pozri príspevok
    vazne? ked vyhram v sportke tam mi nemusia vyplatit vyhru?
    Loto /teda byvala Sportka/ je statna loteria, tam je na to zakon, ale ine vyhry - napr. vyhry v casopisoch naozaj nie su vymahatelne.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    EMILY04 Pozri príspevok
    Niečo podobné sa stalo aj mne. Telefonicky ma oslovila jedna cestovná kancelária, vraj robia anketu a keď odpoviem na pár otázok môžem sa dostať do zlosovania o dovolenku. No to som najprv brala ako žart, ale odpovedala som na otázky. Moje prekvapenie nastalo až o mesiac na to, keď mi z cestovky zavolali, že som vyhrala dovolenku na 7 dní, podľa výberu ich cestovky. Išlo o týždňový pobyt buď to do Paríža, Tatier a Kanárske ostrovy. No keďže som práve bola na pohrebe nemala som čas s tou pani z cestovky rozpravať a tak sme sa dohodli, že sa ozve na budúci deň. A už sa viac neozvala.
    Manžel sa smial, že si za nás užíva dovolenku.
    Taká bola moja skúsenosť s výhrou.
    Nemas co banovat, ak to bolo tak ako to byva, tak by si sice vyhrala pobyt ,ale s podmienkou zaplatenia plnej stravy a pod, co by ta vyslo ovela drahsie ako keby si si pobyt platila priamo ....
    Tak to pri tychto "uzasnych" telefonickych vyhrach byva.

    A urcite by chceli ,aby ste prisli pre cenu ako par a stravili by ste tam kopu casu blbou prednaskou....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.