31Jankal
10.09.09,10:36
Dobrý den, chcem počuť viacerých ľudí názor na takéto manželstvo. Známy sa oženil po pár mesiacoch, do roka sa im narodilo dieťa. Teraz má to dieťa 1,5 roka a oni sa stále hádajú dennodenne. Už to vyústilo aj do bitiek a že vraj aj udávańia na polícii. A kedže poznám známeho tak viem, že z jeho strany to nieje možné ale tá jeho ženská, tá je toho schopná a on sa len bráni./pretože ona ubližuje viacerým ľudom/. On sa s nou rozviesť nechce len kvôli dieťaťu, ale ani nechce žiť s takýmto človekom. Že vraj kvôli malému to vydrží. Je toto dobré pre dieťa? Podľa mna nie.
Monika Kováčová
10.09.09,09:04
to ich prejde....
kaco11
10.09.09,10:27
Za prve: pri sobasi su vzdy dvaja,pri hadkach su vzdy dvaja a aj pri rozvode. Za druhe dieta ktore uz v rannom veku a vlastne pocas celeho zivota vidi hadky a ublizovanie si v pripade rodicov bude trpiet lebo ma oboch rado a nevie co sa deje. Tak isto sa uci. Uci sa tomu spravaniu a bude mu to pripadat normalne. Samozrejme je pravdepodobne ze podobne bude zit. Deti su kopie rodicov. Takze osobne si myslim ze hlavne kvoli malemu je lepsie sa rozviest ak uz neexistuje ina moznost /uzmierenie/,vysvetlit mu ze to nie je jeho vina a snazit sa ho vychovat oddelene ale v laske
kaco11
10.09.09,10:28
Zacala by som vsak najprv rozhovorom medzi nimi dvoma ak im zalezi na malom
silvinka31
10.09.09,10:33
ja som takisto za rozvod, lebo dieťa tým bude trpieť najviac. Momentálne je maličké tak ten rozvod nepocíti , ale ak sa budú hádky len stupňovať tak toto si zapamätá a to si nezaslúži.
ALDA
10.09.09,10:37
Ja som takýto názor nemala, ale veta: Po dvadsiatich rokoch budem ľutovať, že som si pre dieťaťa ničil život a aj jemu, je lepšie to skončiť teraz. O dieťa sa môžem starať aj tak. To povedal partner a vidím, že to bude takto lepšie, rozchod, alebo rozvod určite.
Dana7
10.09.09,10:47
Ja mám vo svojom okolí podobnú skúsenosť. A videla som konkrétne reakciu toho malého človiečika, ktorý bol veselý, smial sa a v momente, keď sa jeho maminka po hádke cez telefón s otcom rozplakala sa aj jeho nálada zmenila na nepoznanie. To bábo tú zlú náladu cíti, vníma a trpí ňou. Jednoznačne rozvod.
študentkavs
09.05.10,19:21
no neviem je zaujímave radiť ludom, o ktorých nič nevieme.. nie? nmne z toho vyplýva, že pani JankaL ma o toho pána asi záujem... však?
študentkavs
09.05.10,19:22
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
danushka
09.05.10,19:49
no neviem je zaujímave radiť ludom, o ktorých nič nevieme.. nie? nmne z toho vyplýva, že pani JankaL ma o toho pána asi záujem... však?


kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...

A Ty ako zapadáš do toho všetkého ?:eek:
Ak si matkou tohto dieťatka, tak to nerieš tu na Porade, ale rieš to so svojim mužom a robte všetko pre záchranu svojho dieťaťa, pre záchranu rodiny.

Veď táto téma bola založená v septembri 2009. Nik tu nikoho nesúdil a ani neodsudzoval, ale aby sa tu riešili osobne manželské trojuholníky, to je už silná káva aj na mňa.
Kazu
10.05.10,09:21
Keď to zhrniem: čo vieme je "s čím", tušíme "s kým", ale nevieme to kto je "kto". Podozrievam púpavu, tá reaguje na podnet "odkiaľ zaveje", jej poletujú semienka po svete a potomkovia rastú všade naokolo. Ak rozmnožovanie závisí od toho kade vetrík fúkne, žiadna rada nepomôže. Jedine snáď nemať pôdu pripravenú a nejaký postrek na zlú zelinu. :rolleyes:
Ajuška
10.05.10,09:38
Zuziii... ako poeticky sa dnes dívaš na svet... teeeda...
Ivenka
10.05.10,09:45
No vidím, že tu to je ako maé Beverly Hils 90210 :)
kokolačík
10.05.10,10:13
Keď to zhrniem: čo vieme je "s čím", tušíme "s kým", ale nevieme to kto je "kto". Podozrievam púpavu, tá reaguje na podnet "odkiaľ zaveje", jej poletujú semienka po svete a potomkovia rastú všade naokolo. Ak rozmnožovanie závisí od toho kade vetrík fúkne, žiadna rada nepomôže. Jedine snáď nemať pôdu pripravenú a nejaký postrek na zlú zelinu. :rolleyes:

Akurát, že púpava nemá hlavičku = nie je zadpovedná za xxxxx :) - teda menovite za semienka (na rozdiel od člováka).
kokolačík
10.05.10,10:18
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...

No lebo nie sú citovo zainteresovaní = lahko súdiť/radiť/vychovávať/rozhodovať.

PS
Ale toto už nebude asik ani trojuholník, ale minimálne lichobežník (alebo "kosoštvorec" :D ) !!!
(ona podvádzala svojho muža s ním - čerstvo ženatým )
Kazu
10.05.10,10:23
Akurát, že púpava nemá hlavičku = nie je zadpovedná za xxxxx :) - teda menovite za semienka (na rozdiel od člováka).

Hllavičku síce má, ale bez mozgu. :) V tom prípade sa taký človák dá považovať za príbuzného púpavy, tiež je to celé iba jeden veľký rozmnožovací aparát.:)
študentkavs
11.05.10,08:33
k tejto téme možem už len dodať, že každý by sa mal starať o seba :-) a aj to, že každa hádka, nedorozumeni, atd. raz utíchne a zasa je všetko ako má byť a, že to zaujíma isté osoby hm, asi nemajú bohvieaký osobný život :-D
31Jankal
18.05.10,07:49
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
Prepáčte je to mimo témy, ale nedá mi sa nebrániť, upraviť to na správnu mieru, áno podvádzala som svojho muža ale ty vôbec nevieš ako to bolo, neviem kto koho tu rieši a stará sa do osobných vecí, on s tebou ženatý nebol a my sme spolu žili a mali sme spolu dieťa a on to naše spoločné dieťa opustil kvôli tebe...Ty si zobrala dieťaťu otca, ešte sme mali spoločný byt a s tebou už plánoval svadbu. A ešte povedal, že ak sa nevysťahujeme do toho dátumu ktorý sme mali stanovený na zmluve tak budem platiť pokutu, a s malým 4-roč. dieťaťom som kde mala ísť na ulicu? S tým sa pochváľ a potom hovor na druhých
danushka
18.05.10,10:21
Dievčatá, nechcem sa Vám miešať do tohto rozstrelu, ale chlap, ktorý sedí na dvoch stoličkách nestojí za nič !
Trápi Vás obe a nie je vhodným partnerom na celý život.
Možno kým sa tu Vy dve trháte o jedného kohúta, on už v inom dvore vyhliada nové kuriatka.
Ak chlap vyháňa z bytu ženu s malým dieťaťom, nie je nič iné ako HO**DO.
Však ak má pocit, že chce mať niekoľko žien a s každou dieťa, tak nech sa o ne aj patrične postará, nech každej zabezpečí dôstojné bývanie a životný štandard.
Dokážem pochopiť, že niektorí chlapi nevydržia s jednou ženou až po hrob, ale psou povinnosťou každého takého je nielen deti plodiť, ale aj sa o ne postarať.

Preto sa Vy dve tu nenaťahujte, problém je v ňom a nie vo Vás.
Lenka526
21.05.10,12:51
Dievčatá, nechcem sa Vám miešať do tohto rozstrelu, ale chlap, ktorý sedí na dvoch stoličkách nestojí za nič !
Trápi Vás obe a nie je vhodným partnerom na celý život.
Možno kým sa tu Vy dve trháte o jedného kohúta, on už v inom dvore vyhliada nové kuriatka.
Ak chlap vyháňa z bytu ženu s malým dieťaťom, nie je nič iné ako HO**DO.
Však ak má pocit, že chce mať niekoľko žien a s každou dieťa, tak nech sa o ne aj patrične postará, nech každej zabezpečí dôstojné bývanie a životný štandard.
Dokážem pochopiť, že niektorí chlapi nevydržia s jednou ženou až po hrob, ale psou povinnosťou každého takého je nielen deti plodiť, ale aj sa o ne postarať.

Preto sa Vy dve tu nenaťahujte, problém je v ňom a nie vo Vás.
;)Plne súhlasím s danushkou...no ak si všetci poriadne nepokecajú a nevstúpia si do svedomia, nebude to viesť k ničomu inému,ako k ďalším a ďalším nedorozumeniam a hádkam.Síce nevieme, čo sa odohrávalo v ich domácnosti, ale máš pravdu. ten chlap nestojí zato, aby o neho bojovala akákoľvek žena. No láska robí divy...a ružové okuliare majú niekdy veľmi silné sklo...Horšie je to, ak po čase spadnú a nastane krutá realita...;)
študentkavs
24.05.10,19:21
Prepáčte je to mimo témy, ale nedá mi sa nebrániť, upraviť to na správnu mieru, áno podvádzala som svojho muža ale ty vôbec nevieš ako to bolo, neviem kto koho tu rieši a stará sa do osobných vecí, on s tebou ženatý nebol a my sme spolu žili a mali sme spolu dieťa a on to naše spoločné dieťa opustil kvôli tebe...Ty si zobrala dieťaťu otca, ešte sme mali spoločný byt a s tebou už plánoval svadbu. A ešte povedal, že ak sa nevysťahujeme do toho dátumu ktorý sme mali stanovený na zmluve tak budem platiť pokutu, a s malým 4-roč. dieťaťom som kde mala ísť na ulicu? S tým sa pochváľ a potom hovor na druhých

k tomu Ti môžem povedať už len jednu vec, Vy ste sa rozišli, Robino bol teda slobodný človek, dali sme sa dokopy. rozhodli sme sa, že sa zoberieme lebo sme spriaznené duše. kedykolvek počas nášho randenia si ma mohla osloviť a mohli sme sa porozprávať. neurobila si to. ja som NEVEDELA, že Kiko je Robinov!!!! ved on sám mi povedal, že Ty si mu hovorila, že nie je jeho. ako som teda mohla niekomu zobrať otca????? chápeš????? pozri ja neviem či mi v tomto klamal Robo alebo si ho vážne klamala Ty ale nechaj to už proste tak. nič nezmeníš len sa trápiš. je mi to ľúto kvôli Kikovi ale ja ZA NIC NEMOZEM!!!!! NENAVIDIS NESPRAVNU OSOBU!!!!!
arizona
24.05.10,19:46
Prepáčte je to mimo témy, ale nedá mi sa nebrániť, upraviť to na správnu mieru, áno podvádzala som svojho muža ale ty vôbec nevieš ako to bolo, neviem kto koho tu rieši a stará sa do osobných vecí, on s tebou ženatý nebol a my sme spolu žili a mali sme spolu dieťa a on to naše spoločné dieťa opustil kvôli tebe...Ty si zobrala dieťaťu otca, ešte sme mali spoločný byt a s tebou už plánoval svadbu. A ešte povedal, že ak sa nevysťahujeme do toho dátumu ktorý sme mali stanovený na zmluve tak budem platiť pokutu, a s malým 4-roč. dieťaťom som kde mala ísť na ulicu? S tým sa pochváľ a potom hovor na druhých


k tomu Ti môžem povedať už len jednu vec, Vy ste sa rozišli, Robino bol teda slobodný človek, dali sme sa dokopy. rozhodli sme sa, že sa zoberieme lebo sme spriaznené duše. kedykolvek počas nášho randenia si ma mohla osloviť a mohli sme sa porozprávať. neurobila si to. ja som NEVEDELA, že Kiko je Robinov!!!! ved on sám mi povedal, že Ty si mu hovorila, že nie je jeho. ako som teda mohla niekomu zobrať otca????? chápeš????? pozri ja neviem či mi v tomto klamal Robo alebo si ho vážne klamala Ty ale nechaj to už proste tak. nič nezmeníš len sa trápiš. je mi to ľúto kvôli Kikovi ale ja ZA NIC NEMOZEM!!!!! NENAVIDIS NESPRAVNU OSOBU!!!!!

Že ste sa vy dve akurát na Porade našli...:eek::eek::eek::D

Sme radi, že môžeme byť svedkami vašich osobných rozhovorov ;):---
ludex
24.05.10,20:02
Že ste sa vy dve akurát na Porade našli...:eek::eek::eek::D

Sme radi, že môžeme byť svedkami vašich osobných rozhovorov ;):---

Kde sa dve bijú,tretí si užíva!!! ;)
danushka
24.05.10,20:11
robo1122
24.05.10,20:24
Takže vážený všetci múdry psychológovia!!
Som rád že mi chcete všetci poradiť ale viete veľké prd ako to bolo. Nerád riešim svoje súkromné veci na verejnosti ale už sa musím brániť aj ja!!!
Život prináša rôzne situácie ktoré nedokáže vymyslieť nik len ŽIVOT. Mal som vzťah z ktorého vznikol ďalší život ale to som sa na 100% dozvedel až keď mu boli 4 roky!!! Medzi tým som sa s touto partnerkou rozišiel nakoľko sme si nerozumeli aj ohľadom určenia otcovstva malého. Ja som chcel testy partnerka nie!!!! Raz mi vravela že je môj raz mi vravela že som pre nich cudzí človek tak čo som si mal vybrať a s tým sme sa aj rozišli. Nakoľko som bol slobodný a myslel som si že aj bezdetný žil som si svoj život ďalej. Neskôr som si našiel priateľku s ktorou sme sa zobrali máme spolu dieťa a napriek všetkým problémom ktoré medzi nami boli sa ľúbime!!! Takže nie je pravda že moja už terajšia manželka ukradla niekomu otca!!! Takéto tvrdenie nemá žiadne opodstatnenie ako aj to že by niekomu ublížila!!! Problémy sú vo veľa vzťahoch možno nie takéto možno iné. Týmto chcem aby to pochopila aj druhá strana aj Vy vážený psychológovia!!! ďakujem za radu ale nechajte si ich pre seba a neželám si už žiadny príspevok na túto tému!!!!!!!
JarkaL
24.05.10,20:29
Nie sme to my, kto vytiahol tému na internet. Mali by ste si to vyriešiť vy traja a to medzi sebou, toto nie je vhodné miesto na pretriasanie súkromia. Zadávateľka by mala uzavrieť tému /ak nevie, požiadať o to moderátora, táto diskusia je zbytočná/.
danushka
24.05.10,20:35
Takže vážený všetci múdry psychológovia!!
Som rád že mi chcete všetci poradiť ale viete veľké prd ako to bolo. Nerád riešim svoje súkromné veci na verejnosti ale už sa musím brániť aj ja!!!
Život prináša rôzne situácie ktoré nedokáže vymyslieť nik len ŽIVOT. Mal som vzťah z ktorého vznikol ďalší život ale to som sa na 100% dozvedel až keď mu boli 4 roky!!! Medzi tým som sa s touto partnerkou rozišiel nakoľko sme si nerozumeli aj ohľadom určenia otcovstva malého. Ja som chcel testy partnerka nie!!!! Raz mi vravela že je môj raz mi vravela že som pre nich cudzí človek tak čo som si mal vybrať a s tým sme sa aj rozišli. Nakoľko som bol slobodný a myslel som si že aj bezdetný žil som si svoj život ďalej. Neskôr som si našiel priateľku s ktorou sme sa zobrali máme spolu dieťa a napriek všetkým problémom ktoré medzi nami boli sa ľúbime!!! Takže nie je pravda že moja už terajšia manželka ukradla niekomu otca!!! Takéto tvrdenie nemá žiadne opodstatnenie ako aj to že by niekomu ublížila!!! Problémy sú vo veľa vzťahoch možno nie takéto možno iné. Týmto chcem aby to pochopila aj druhá strana aj Vy vážený psychológovia!!! ďakujem za radu ale nechajte si ich pre seba a neželám si už žiadny príspevok na túto tému!!!!!!!
Robino, to že si neželáte už žiaden príspevok je síce pekné, len ste zabudli na jednu maličkosť, že ste sa ocitli na verejnom fóre a vôbec by ma neprekvapilo, keby tu zajtra prispela Vaša svokra, ba i kmotra.
Požiadajte admina o uzatvorenie témy, lebo sa to tu čo nevidieť zvrtne.
Mária27
25.05.10,19:35
Tu je to lacnejšie ako pri káve v reštaurácii.
ludex
25.05.10,19:54
Tu je to lacnejšie ako pri káve v reštaurácii.

No,keby sme sedeli v reštaurácii na káve a stretli by sa tam týto traja,
tak to by bola iná káva!! :eek: :D
alla66
25.05.10,21:26
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...

Pri čítaní prvého príspevku ma napadla otázka " odkiaľ študentkavs vedela, že 31Jankal píše o jej manželovi? Veď podobných osudov je na celom Slovensku nespočetné množstvo. Stačí otvoriť oči a sledovať priateľov, známych okolo nás. Mnoho manželských párov rieši medzi štyrmi stenami budúcnosť vzťahu, keď sa im pod nohy pripletie niekto tretí. Ak sa zúfalá žena rozhodne hľadať pomoc na webe, neprezradí svoj nick ani vlastnej matke...

Téma bola zadaná
10-09-09
a študentkavs reagovala 09-05-10....môže sa stať, že tieto sokyne v láske sa vôbec nepoznajú, nebojujú o jedného muža a zbytočne sa stresujú. Obidve majú iba podobný osud:confused: Alebo....???
študentkavs
26.05.10,07:27
Pri čítaní prvého príspevku ma napadla otázka " odkiaľ študentkavs vedela, že 31Jankal píše o jej manželovi? Veď podobných osudov je na celom Slovensku nespočetné množstvo. Stačí otvoriť oči a sledovať priateľov, známych okolo nás. Mnoho manželských párov rieši medzi štyrmi stenami budúcnosť vzťahu, keď sa im pod nohy pripletie niekto tretí. Ak sa zúfalá žena rozhodne hľadať pomoc na webe, neprezradí svoj nick ani vlastnej matke...

Téma bola zadaná
10-09-09
a študentkavs reagovala 09-05-10....môže sa stať, že tieto sokyne v láske sa vôbec nepoznajú, nebojujú o jedného muža a zbytočne sa stresujú. Obidve majú iba podobný osud:confused: Alebo....???


nenazvala by som to sokyne v láske nakolko môj manžel o nu záujem nema. ved preto si zobral mna a nie ju. a ked si prečítaš všetky príspevky pozorne zistíš, že vieme kto je kto. PS: k tym rozhovorom pri káve ja somjej to zo začiatku vela krát navrhla lebo som stále nechápala o čo jej ide ale ona to odmietala. prosto s niektorými ludmi sa rozprávať neda. týmto končím túto diskusiu.
Danila
27.05.10,06:33
Takže vážený všetci múdry psychológovia!!
Som rád že mi chcete všetci poradiť ale viete veľké prd ako to bolo. Nerád riešim svoje súkromné veci na verejnosti ale už sa musím brániť aj ja!!!
Život prináša rôzne situácie ktoré nedokáže vymyslieť nik len ŽIVOT. Mal som vzťah z ktorého vznikol ďalší život ale to som sa na 100% dozvedel až keď mu boli 4 roky!!! Medzi tým som sa s touto partnerkou rozišiel nakoľko sme si nerozumeli aj ohľadom určenia otcovstva malého. Ja som chcel testy partnerka nie!!!! Raz mi vravela že je môj raz mi vravela že som pre nich cudzí človek tak čo som si mal vybrať a s tým sme sa aj rozišli. Nakoľko som bol slobodný a myslel som si že aj bezdetný žil som si svoj život ďalej. Neskôr som si našiel priateľku s ktorou sme sa zobrali máme spolu dieťa a napriek všetkým problémom ktoré medzi nami boli sa ľúbime!!! Takže nie je pravda že moja už terajšia manželka ukradla niekomu otca!!! Takéto tvrdenie nemá žiadne opodstatnenie ako aj to že by niekomu ublížila!!! Problémy sú vo veľa vzťahoch možno nie takéto možno iné. Týmto chcem aby to pochopila aj druhá strana aj Vy vážený psychológovia!!! ďakujem za radu ale nechajte si ich pre seba a neželám si už žiadny príspevok na túto tému!!!!!!!Ty si síce už žiadny príspevok neželáš, ale ja som sem klikla nechtiac, a oči mám dokorán. Že Ty stojíš dvom ženským za toto verejné divadlo mi napovedá niečo o sliepkach........Ešte že už prestali kotkodákať, lebo to kohútik tuze nemá rád.:);)