Zavrieť

Porady

Rozvod áno alebo nie?

Dobrý den, chcem počuť viacerých ľudí názor na takéto manželstvo. Známy sa oženil po pár mesiacoch, do roka sa im narodilo dieťa. Teraz má to dieťa 1,5 roka a oni sa stále hádajú dennodenne. Už to vyústilo aj do bitiek a že vraj aj udávańia na polícii. A kedže poznám známeho tak viem, že z jeho strany to nieje možné ale tá jeho ženská, tá je toho schopná a on sa len bráni./pretože ona ubližuje viacerým ľudom/. On sa s nou rozviesť nechce len kvôli dieťaťu, ale ani nechce žiť s takýmto človekom. Že vraj kvôli malému to vydrží. Je toto dobré pre dieťa? Podľa mna nie.
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

to ich prejde....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Za prve: pri sobasi su vzdy dvaja,pri hadkach su vzdy dvaja a aj pri rozvode. Za druhe dieta ktore uz v rannom veku a vlastne pocas celeho zivota vidi hadky a ublizovanie si v pripade rodicov bude trpiet lebo ma oboch rado a nevie co sa deje. Tak isto sa uci. Uci sa tomu spravaniu a bude mu to pripadat normalne. Samozrejme je pravdepodobne ze podobne bude zit. Deti su kopie rodicov. Takze osobne si myslim ze hlavne kvoli malemu je lepsie sa rozviest ak uz neexistuje ina moznost /uzmierenie/,vysvetlit mu ze to nie je jeho vina a snazit sa ho vychovat oddelene ale v laske
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Zacala by som vsak najprv rozhovorom medzi nimi dvoma ak im zalezi na malom
0 0
silvinka31 silvinka31

silvinka31 je offline (nepripojený) silvinka31

ja som takisto za rozvod, lebo dieťa tým bude trpieť najviac. Momentálne je maličké tak ten rozvod nepocíti , ale ak sa budú hádky len stupňovať tak toto si zapamätá a to si nezaslúži.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ja som takýto názor nemala, ale veta: Po dvadsiatich rokoch budem ľutovať, že som si pre dieťaťa ničil život a aj jemu, je lepšie to skončiť teraz. O dieťa sa môžem starať aj tak. To povedal partner a vidím, že to bude takto lepšie, rozchod, alebo rozvod určite.
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
Ja mám vo svojom okolí podobnú skúsenosť. A videla som konkrétne reakciu toho malého človiečika, ktorý bol veselý, smial sa a v momente, keď sa jeho maminka po hádke cez telefón s otcom rozplakala sa aj jeho nálada zmenila na nepoznanie. To bábo tú zlú náladu cíti, vníma a trpí ňou. Jednoznačne rozvod.
0 0
študentkavs študentkavs

študentkavs je offline (nepripojený) študentkavs

no neviem je zaujímave radiť ludom, o ktorých nič nevieme.. nie? nmne z toho vyplýva, že pani JankaL ma o toho pána asi záujem... však?
0 0
študentkavs študentkavs

študentkavs je offline (nepripojený) študentkavs

kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

študentkavs Pozri príspevok
no neviem je zaujímave radiť ludom, o ktorých nič nevieme.. nie? nmne z toho vyplýva, že pani JankaL ma o toho pána asi záujem... však?
študentkavs Pozri príspevok
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
A Ty ako zapadáš do toho všetkého ?
Ak si matkou tohto dieťatka, tak to nerieš tu na Porade, ale rieš to so svojim mužom a robte všetko pre záchranu svojho dieťaťa, pre záchranu rodiny.

Veď táto téma bola založená v septembri 2009. Nik tu nikoho nesúdil a ani neodsudzoval, ale aby sa tu riešili osobne manželské trojuholníky, to je už silná káva aj na mňa.
Naposledy upravil danushka : 09.05.10 at 19:54
3 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Keď to zhrniem: čo vieme je "s čím", tušíme "s kým", ale nevieme to kto je "kto". Podozrievam púpavu, tá reaguje na podnet "odkiaľ zaveje", jej poletujú semienka po svete a potomkovia rastú všade naokolo. Ak rozmnožovanie závisí od toho kade vetrík fúkne, žiadna rada nepomôže. Jedine snáď nemať pôdu pripravenú a nejaký postrek na zlú zelinu.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zuziii... ako poeticky sa dnes dívaš na svet... teeeda...
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

No vidím, že tu to je ako maé Beverly Hils 90210
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Kazu Pozri príspevok
Keď to zhrniem: čo vieme je "s čím", tušíme "s kým", ale nevieme to kto je "kto". Podozrievam púpavu, tá reaguje na podnet "odkiaľ zaveje", jej poletujú semienka po svete a potomkovia rastú všade naokolo. Ak rozmnožovanie závisí od toho kade vetrík fúkne, žiadna rada nepomôže. Jedine snáď nemať pôdu pripravenú a nejaký postrek na zlú zelinu.
Akurát, že púpava nemá hlavičku = nie je zadpovedná za xxxxx - teda menovite za semienka (na rozdiel od člováka).
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

študentkavs Pozri príspevok
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
No lebo nie sú citovo zainteresovaní = lahko súdiť/radiť/vychovávať/rozhodovať.

PS
Ale toto už nebude asik ani trojuholník, ale minimálne lichobežník (alebo "kosoštvorec" ) !!!
(ona podvádzala svojho muža s ním - čerstvo ženatým )
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

kokolačík Pozri príspevok
Akurát, že púpava nemá hlavičku = nie je zadpovedná za xxxxx - teda menovite za semienka (na rozdiel od člováka).
Hllavičku síce má, ale bez mozgu. V tom prípade sa taký človák dá považovať za príbuzného púpavy, tiež je to celé iba jeden veľký rozmnožovací aparát.
0 0
študentkavs študentkavs

študentkavs je offline (nepripojený) študentkavs

k tejto téme možem už len dodať, že každý by sa mal starať o seba :-) a aj to, že každa hádka, nedorozumeni, atd. raz utíchne a zasa je všetko ako má byť a, že to zaujíma isté osoby hm, asi nemajú bohvieaký osobný život :-D
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

študentkavs Pozri príspevok
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
Prepáčte je to mimo témy, ale nedá mi sa nebrániť, upraviť to na správnu mieru, áno podvádzala som svojho muža ale ty vôbec nevieš ako to bolo, neviem kto koho tu rieši a stará sa do osobných vecí, on s tebou ženatý nebol a my sme spolu žili a mali sme spolu dieťa a on to naše spoločné dieťa opustil kvôli tebe...Ty si zobrala dieťaťu otca, ešte sme mali spoločný byt a s tebou už plánoval svadbu. A ešte povedal, že ak sa nevysťahujeme do toho dátumu ktorý sme mali stanovený na zmluve tak budem platiť pokutu, a s malým 4-roč. dieťaťom som kde mala ísť na ulicu? S tým sa pochváľ a potom hovor na druhých
Naposledy upravil 31Jankal : 18.05.10 at 08:20
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dievčatá, nechcem sa Vám miešať do tohto rozstrelu, ale chlap, ktorý sedí na dvoch stoličkách nestojí za nič !
Trápi Vás obe a nie je vhodným partnerom na celý život.
Možno kým sa tu Vy dve trháte o jedného kohúta, on už v inom dvore vyhliada nové kuriatka.
Ak chlap vyháňa z bytu ženu s malým dieťaťom, nie je nič iné ako HO**DO.
Však ak má pocit, že chce mať niekoľko žien a s každou dieťa, tak nech sa o ne aj patrične postará, nech každej zabezpečí dôstojné bývanie a životný štandard.
Dokážem pochopiť, že niektorí chlapi nevydržia s jednou ženou až po hrob, ale psou povinnosťou každého takého je nielen deti plodiť, ale aj sa o ne postarať.

Preto sa Vy dve tu nenaťahujte, problém je v ňom a nie vo Vás.
Naposledy upravil danushka : 18.05.10 at 10:28
6 0
Lenka526 Lenka526

Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

danushka Pozri príspevok
Dievčatá, nechcem sa Vám miešať do tohto rozstrelu, ale chlap, ktorý sedí na dvoch stoličkách nestojí za nič !
Trápi Vás obe a nie je vhodným partnerom na celý život.
Možno kým sa tu Vy dve trháte o jedného kohúta, on už v inom dvore vyhliada nové kuriatka.
Ak chlap vyháňa z bytu ženu s malým dieťaťom, nie je nič iné ako HO**DO.
Však ak má pocit, že chce mať niekoľko žien a s každou dieťa, tak nech sa o ne aj patrične postará, nech každej zabezpečí dôstojné bývanie a životný štandard.
Dokážem pochopiť, že niektorí chlapi nevydržia s jednou ženou až po hrob, ale psou povinnosťou každého takého je nielen deti plodiť, ale aj sa o ne postarať.

Preto sa Vy dve tu nenaťahujte, problém je v ňom a nie vo Vás.
Plne súhlasím s danushkou...no ak si všetci poriadne nepokecajú a nevstúpia si do svedomia, nebude to viesť k ničomu inému,ako k ďalším a ďalším nedorozumeniam a hádkam.Síce nevieme, čo sa odohrávalo v ich domácnosti, ale máš pravdu. ten chlap nestojí zato, aby o neho bojovala akákoľvek žena. No láska robí divy...a ružové okuliare majú niekdy veľmi silné sklo...Horšie je to, ak po čase spadnú a nastane krutá realita...
0 0
študentkavs študentkavs

študentkavs je offline (nepripojený) študentkavs

31Jankal Pozri príspevok
Prepáčte je to mimo témy, ale nedá mi sa nebrániť, upraviť to na správnu mieru, áno podvádzala som svojho muža ale ty vôbec nevieš ako to bolo, neviem kto koho tu rieši a stará sa do osobných vecí, on s tebou ženatý nebol a my sme spolu žili a mali sme spolu dieťa a on to naše spoločné dieťa opustil kvôli tebe...Ty si zobrala dieťaťu otca, ešte sme mali spoločný byt a s tebou už plánoval svadbu. A ešte povedal, že ak sa nevysťahujeme do toho dátumu ktorý sme mali stanovený na zmluve tak budem platiť pokutu, a s malým 4-roč. dieťaťom som kde mala ísť na ulicu? S tým sa pochváľ a potom hovor na druhých
k tomu Ti môžem povedať už len jednu vec, Vy ste sa rozišli, Robino bol teda slobodný človek, dali sme sa dokopy. rozhodli sme sa, že sa zoberieme lebo sme spriaznené duše. kedykolvek počas nášho randenia si ma mohla osloviť a mohli sme sa porozprávať. neurobila si to. ja som NEVEDELA, že Kiko je Robinov!!!! ved on sám mi povedal, že Ty si mu hovorila, že nie je jeho. ako som teda mohla niekomu zobrať otca????? chápeš????? pozri ja neviem či mi v tomto klamal Robo alebo si ho vážne klamala Ty ale nechaj to už proste tak. nič nezmeníš len sa trápiš. je mi to ľúto kvôli Kikovi ale ja ZA NIC NEMOZEM!!!!! NENAVIDIS NESPRAVNU OSOBU!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať