Designinka
18.09.09,18:06
Byvam v prizemnom byte a 1 cast steny oddelujucej kupelnu od kuchyne je dlhodobo vlhka do vysky asi 1 metra od podlahy. Coho nasledkom mi v tej oblasti opadava beton a nevyzera to najlepsie... myslim ze pricina je zla izolacia bytovky... vie mi niekto poradit co s tym?
adi11
18.09.09,16:17
pozri sanovanie
arizona
18.09.09,16:27
Zitulda
18.09.09,17:14
Byvam v prizemnom byte a 1 cast steny oddelujucej kupelnu od kuchyne je dlhodobo vlhka do vysky asi 1 metra od podlahy. Coho nasledkom mi v tej oblasti opadava beton a nevyzera to najlepsie... myslim ze pricina je zla izolacia bytovky... vie mi niekto poradit co s tym?
Málo informácií si dala na to, aby Ti mohol niekto poradiť. Prosím uveď nás do problému a zodpovedz mi na nejasnosti:
-píšeš prízemný byt a potom že je zlá izolácia bytovky...to je rodinný dom, alebo blok? Ak blok kde v Košiciach
-stenu medzi kúpelňou a kuchyňou máš z čoho? z tehál, alebo z akého materialu, lebo z betónu nie...opadáva Ti iba omietka.
Tvoj problém môže byť aj inde...ak máš na jednej a tej istej stene vodovodné batérie, máš určite niekde prasknuté prívodné potrubie k jednej, alebo druhej batérii a to si musíš dať opraviť. Zavolaj si odborníka opravára vodára, ten to zistí okamžite.