stanco007
18.09.09,18:28
Neviem ako sa odborne nazyva ta choroba alebo co to je ale ja to poznam pod nazvom Zlata zila. Poznate to alebo mate s tym skusenosti? Ako sa to lieci a ako sa tato choroba prejavuje? Dik
buchač
18.09.09,16:37
Neviem ako sa odborne nazyva ta choroba alebo co to je ale ja to poznam pod nazvom Zlata zila. Poznate to alebo mate s tym skusenosti? Ako sa to lieci a ako sa tato choroba prejavuje? Dik

Hemeroidy - "zlatá žila"

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=Hemeroidy+-+%22zlat%C3%A1+%C5%BEila%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

A čííííííííítať teraz môžeš až do rána .....;)

Inak , v krátkosti , nič príjemne ...sú prípady , ktoré skončili aj na operačnom stole , je ich veľa ...
arizona
18.09.09,16:51
pasuliatko
18.09.09,19:46
mastička a čípky Faktu to je na to najlepšie.
Rozalka
18.09.09,20:28
Sedavý kúpeľ v dubovej kôre
stanco007
19.09.09,04:53
Sedavý kúpeľ v dubovej kôre
A vysledny efekt po tomto kupeli? Ja mam pravdepodobne vonkajsi mali hemeroid. V utorok idem na vysetrenie, tak uvidim.
Silvernola
19.09.09,05:37
Neviem či okrem chirurgickej existuje aj iná možnosť sa tohto "pokladu" zbaviť, všetky ostatné metódy sú len na zmiernenie problémov. Na prvom mieste hygiena, čistota a sucho inkriminovanej oblasti. Ale rozhodne sa s tým dá žiť. S´aj oveľa horšie veci. Niekedy ale naozaj čo je veľa, to je veľa. Najväčšou chybou je - hambiť sa ísť tam, kde ti môžu pomôcť.
ja.nus.ka34
19.09.09,06:44
Tak ja osobne s tym skusenost nemam,ale mam dceru a ta mala nieco cez 13 rokov a hemoroid bol na svete......To bol este len sok,ja ziadne skusenosti,ona dieta v puberte a chodte k lekarovi ....ale zvladli sme to a liecili sme to taktiez ako sa tu uz spominalo FAKTU mastou a capikmi...pomaha to super a dubova kora ju osobne vraj stipala.....no a teraz po roku a pol sa ten maly zmrd ozval zas,lebo mala hnacku,tak ho asi vyhnala z ukrytu...ale stacilo par krat natriet a je lepsie...da sa to zatial prezit....
stanco007
27.09.09,13:32
Ludia ten vonkajsi hemeroid za pomoci faktu masticky, tabletok Detralex a vitaminov B-komplex za necely tyzden uplne zmyzol. Sam tomu nemozem uverit...
buchač
27.09.09,15:04
mimotemy
Tento môj príspevok síce patrí do srandičiek , ale neodolal som...;)

Čiže , ak všetky možné recepty nepomôžu , skús ísť do záložne ...alebo sa daj ku zlatokopom ....

P.S.:
Ospravedlňujem sa , sorry , pardon , prepáč .....

P.S.2:Inak , jeden čas som mal aj ja problémy , takto si zo mňa usierali kolegovia ....ale s humorom ide všetko lepšie ...;)