branopulis
26.09.09,22:29
Zdravim poradakov,

sme zacinajuca firma a chceme poskytovat uctovne sluzby. Nevieme sa rozhodnut aky software zakupit.

Rozmyslame nad: Pohodou, Prolucom, Paciolli

Vie mi niekto odporucit ktory ne najlepsi pre uctovnu firmu.

Vopred Vam dakujem.
JarkaL
26.09.09,21:23
Mne sa dobre robí v Pohode. Tiež účtujem viacero firiem.
ekopo
28.09.09,17:32
Najlepší pre účtovnú firmu je ..
marina8
28.09.09,17:45
Zdravim poradakov,

sme zacinajuca firma a chceme poskytovat uctovne sluzby. Nevieme sa rozhodnut aky software zakupit.

Rozmyslame nad: Pohodou, Prolucom, Paciolli

Vie mi niekto odporucit ktory ne najlepsi pre uctovnu firmu.

Vopred Vam dakujem.


a ktory sa ti najviac pozdava?
ked rozmyslate nad tymito 3,tak na zaklade coho? sedel niekto za PC a robil s programami, prebehol funkcie?
a uz mas klientov alebo len ides zhanat klientelu, ak mas, tak si urob prieskum v com doteraz robili a zhodnot si v com robi vacsina a ak ti ten program vyhovuje tak ho kup
nebudes mat problem s nahodenim databazy od klienta a s pozretim si veci v starych rokoch
ja robim vo FIBU, som spokojna, mala som MRP aj Pohodu, robila som v Datalocku aj v Compeku, ale nejako sme sa neskamaratili;)
branopulis
28.09.09,19:28
klientela sa zhana ale moje kriteria pre software su aby mal kvalitne tlacove zostavy a dobru legislativnu aktualizaciu, aby som mal pracu co najviac ulahcenu, ked uz mam za to vyvalit tolko prachov.

Neviem mozno by bolo dobre este spomenut pohoda vs omega ak niekto ma skusenosti. Softwary typu "one man show" a "no name" ma nelakaju koli obave z aktualizacii.
marina8
29.09.09,16:17
klientela sa zhana ale moje kriteria pre software su aby mal kvalitne tlacove zostavy a dobru legislativnu aktualizaciu, aby som mal pracu co najviac ulahcenu, ked uz mam za to vyvalit tolko prachov.

Neviem mozno by bolo dobre este spomenut pohoda vs omega ak niekto ma skusenosti. Softwary typu "one man show" a "no name" ma nelakaju koli obave z aktualizacii.


tomuto som nerozumela, to su ake konkretne?

ked mas kriteria tak potom uz nemas co riesit, ak sa tvoje poziadavky zhoduju s niektorym z vymenovanych tak to je to prave orechove
a hadam si sa na tie SW pozrel a videl si tlacove zostavy a tak, lebo co vyhovuje mne to este nemusi inemu