Zavrieť

Porady

poradte pri vybere uctovneho softu

Zdravim poradakov,

sme zacinajuca firma a chceme poskytovat uctovne sluzby. Nevieme sa rozhodnut aky software zakupit.

Rozmyslame nad: Pohodou, Prolucom, Paciolli

Vie mi niekto odporucit ktory ne najlepsi pre uctovnu firmu.

Vopred Vam dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marina8 je offline (nepripojený) marina8

    marina8
    branopulis Pozri príspevok
    Zdravim poradakov,

    sme zacinajuca firma a chceme poskytovat uctovne sluzby. Nevieme sa rozhodnut aky software zakupit.

    Rozmyslame nad: Pohodou, Prolucom, Paciolli

    Vie mi niekto odporucit ktory ne najlepsi pre uctovnu firmu.

    Vopred Vam dakujem.

    a ktory sa ti najviac pozdava?
    ked rozmyslate nad tymito 3,tak na zaklade coho? sedel niekto za PC a robil s programami, prebehol funkcie?
    a uz mas klientov alebo len ides zhanat klientelu, ak mas, tak si urob prieskum v com doteraz robili a zhodnot si v com robi vacsina a ak ti ten program vyhovuje tak ho kup
    nebudes mat problem s nahodenim databazy od klienta a s pozretim si veci v starych rokoch
    ja robim vo FIBU, som spokojna, mala som MRP aj Pohodu, robila som v Datalocku aj v Compeku, ale nejako sme sa neskamaratili

    branopulis je offline (nepripojený) branopulis

    branopulis
    klientela sa zhana ale moje kriteria pre software su aby mal kvalitne tlacove zostavy a dobru legislativnu aktualizaciu, aby som mal pracu co najviac ulahcenu, ked uz mam za to vyvalit tolko prachov.

    Neviem mozno by bolo dobre este spomenut pohoda vs omega ak niekto ma skusenosti. Softwary typu "one man show" a "no name" ma nelakaju koli obave z aktualizacii.

    marina8 je offline (nepripojený) marina8

    marina8
    branopulis Pozri príspevok
    klientela sa zhana ale moje kriteria pre software su aby mal kvalitne tlacove zostavy a dobru legislativnu aktualizaciu, aby som mal pracu co najviac ulahcenu, ked uz mam za to vyvalit tolko prachov.

    Neviem mozno by bolo dobre este spomenut pohoda vs omega ak niekto ma skusenosti. Softwary typu "one man show" a "no name" ma nelakaju koli obave z aktualizacii.



    tomuto som nerozumela, to su ake konkretne?

    ked mas kriteria tak potom uz nemas co riesit, ak sa tvoje poziadavky zhoduju s niektorym z vymenovanych tak to je to prave orechove
    a hadam si sa na tie SW pozrel a videl si tlacove zostavy a tak, lebo co vyhovuje mne to este nemusi inemu

    poradte pri vybere uctovneho softu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.