brenda
30.09.09,09:04
Ahoj,

chcem sa zúčastniť výberového konania na pozíciu v štátnej službe.
Poraďte mi prosím ako to je s čestnými vyhláseniami, kto ich vydáva ...

písomné čestné vyhlásenie o štátnom občianstve členskej krajiny Európskej únie; ak ide o štátnozamestnanecké miesto o ktoré sa môže uchádzať len občan SR, čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR - Mestský úrad?

písomné čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR - Mestský úrad podľa bydliska?
písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby - môj lekár?
písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v kópii diplomu, výpisu z registra trestov a profesijnom štruktúrovanom životopise - sama si píšem? Je to potrebné overiť?

Vopred ďakujem.
rozeta
13.10.09,06:47
všetky čestné vyhlásenia si píšeš sama, potvrdenia netreba ani overiť /z vlastnej skúsenosti/. som to napísala že: nadpis čestné prehlásenie a pod to odrážky - mám trvalé bydlisko..... atď a stačilo im to.
účtovník 007
13.10.09,07:15
zadaj si štátna správa, výberové konanie a nájdeš príspevky.
Zrovna je tu iná téma na výberové konanie, sú tam od Xanti aj odkazy.
V tej odkazovanej téme sa riešili aj čestné prehlásenia. Link som Ti priložila iba na jeden príspevok s prehláseniami.

http://www.porada.sk/1154551-post19.html
bolacka
15.10.09,04:54
ako napisala rozeta...das si normalne do hlavicky cestne prehlasenie a napises. Ja Zuzka Blúzka, bydliskom na Zuzkovej 20,67127Bratislava, narodena 26.54.1385 v Bratislave cestne prehlasujem ze:

-som obcan SR
-som obcan clenskej krajiny EU-
-som zdravotne psoosbila vykonavat statnu sluzbu
-ovladam jazyk xy..
--atd..vsetko co vyzaduju

na konci das v bratislave dna XY a meno a priezvisko a podpises sa a je to hotovo