Zavrieť

Porady

Výberové konanie - doklady

Ahoj,

chcem sa zúčastniť výberového konania na pozíciu v štátnej službe.
Poraďte mi prosím ako to je s čestnými vyhláseniami, kto ich vydáva ...

písomné čestné vyhlásenie o štátnom občianstve členskej krajiny Európskej únie; ak ide o štátnozamestnanecké miesto o ktoré sa môže uchádzať len občan SR, čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR - Mestský úrad?

písomné čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR - Mestský úrad podľa bydliska?
písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby - môj lekár?
písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v kópii diplomu, výpisu z registra trestov a profesijnom štruktúrovanom životopise - sama si píšem? Je to potrebné overiť?

Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rozeta je offline (nepripojený) rozeta

    rozeta
    všetky čestné vyhlásenia si píšeš sama, potvrdenia netreba ani overiť /z vlastnej skúsenosti/. som to napísala že: nadpis čestné prehlásenie a pod to odrážky - mám trvalé bydlisko..... atď a stačilo im to.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    zadaj si štátna správa, výberové konanie a nájdeš príspevky.
    Zrovna je tu iná téma na výberové konanie, sú tam od Xanti aj odkazy.
    V tej odkazovanej téme sa riešili aj čestné prehlásenia. Link som Ti priložila iba na jeden príspevok s prehláseniami.

    http://www.porada.sk/1154551-post19.html

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    ako napisala rozeta...das si normalne do hlavicky cestne prehlasenie a napises. Ja Zuzka Blúzka, bydliskom na Zuzkovej 20,67127Bratislava, narodena 26.54.1385 v Bratislave cestne prehlasujem ze:

    -som obcan SR
    -som obcan clenskej krajiny EU-
    -som zdravotne psoosbila vykonavat statnu sluzbu
    -ovladam jazyk xy..
    --atd..vsetko co vyzaduju

    na konci das v bratislave dna XY a meno a priezvisko a podpises sa a je to hotovo

    Výberové konanie - doklady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.