majolon
06.11.09,16:16
Ahojte,

vedeli by ste mi poradit vo veci rozvodu? Je sanca, ze sud rozvedie manzelov, kde je muz, ktory je tazko zdravotne postihnuty?
stanco007
06.11.09,17:12
Tazko povedat. Skor nie ako ano. Aspon ja si to myslim. Manzelia pred uzatvorenim sobasa prisahaju iste veci a aj podpisuju. Je tam aj ze vedia o svojom vzajomnom zdravotnom stave a ze sa budu spolu aj v stasti, nestasti, ZDRAVI, CHOROBE... Ale zalezi na okolnostiach a sudcovi
KEJKA
06.11.09,17:23
považujem to za krajne neetické vykašľať sa na postihnutého partnera. Sama som v rovnakej situácii, rozvod nepripúšťam.
Silvernola
06.11.09,17:34
považujem to za krajne neetické vykašľať sa na postihnutého partnera. Sama som v rovnakej situácii, rozvod nepripúšťam.
Nemôžem s tebou súhlasiť bez výhrad. Každý prípad je iný, nemožno zovšeobecňovať.
KEJKA
06.11.09,17:43
ved som iba vyjadrila svoj názor, každý musí svoju situáciu posúdiť a riešiť podľa seba a svojho vedomia, svedomia.
Aťka+Lucka
08.11.09,21:32
Som rozvedená - všetko sa dá ... Treba uviesť dôvody, ktoré "obstoja" ako reálny dôvod na rozvod. To, že je partner postihnutý nevylučuje dôvody, pre ktoré manželstvo neplní "spoločenskú funkciu" - odcudzenie ... absencia intimity ... "mám priateľa ..., ...
Nie sú to výmysly - istotne to prežívaš, len si teraz uviedla nesprávny dôvod ...

Nevzdávaj sa - pokračovať vo vzťahu, keď sa pohrávaš s úvahou o rozvode nemá zmysel ani pre jednu stranu ... Jemu to tiež nepomôže ...