Zavrieť

Porady

Rozvodove konanie

Ahojte,

vedeli by ste mi poradit vo veci rozvodu? Je sanca, ze sud rozvedie manzelov, kde je muz, ktory je tazko zdravotne postihnuty?
Naposledy upravil arizona : 06.11.09 at 19:24 Dôvod: duplicita
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Tazko povedat. Skor nie ako ano. Aspon ja si to myslim. Manzelia pred uzatvorenim sobasa prisahaju iste veci a aj podpisuju. Je tam aj ze vedia o svojom vzajomnom zdravotnom stave a ze sa budu spolu aj v stasti, nestasti, ZDRAVI, CHOROBE... Ale zalezi na okolnostiach a sudcovi

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    považujem to za krajne neetické vykašľať sa na postihnutého partnera. Sama som v rovnakej situácii, rozvod nepripúšťam.

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    KEJKA Pozri príspevok
    považujem to za krajne neetické vykašľať sa na postihnutého partnera. Sama som v rovnakej situácii, rozvod nepripúšťam.
    Nemôžem s tebou súhlasiť bez výhrad. Každý prípad je iný, nemožno zovšeobecňovať.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ved som iba vyjadrila svoj názor, každý musí svoju situáciu posúdiť a riešiť podľa seba a svojho vedomia, svedomia.
    Som rozvedená - všetko sa dá ... Treba uviesť dôvody, ktoré "obstoja" ako reálny dôvod na rozvod. To, že je partner postihnutý nevylučuje dôvody, pre ktoré manželstvo neplní "spoločenskú funkciu" - odcudzenie ... absencia intimity ... "mám priateľa ..., ...
    Nie sú to výmysly - istotne to prežívaš, len si teraz uviedla nesprávny dôvod ...

    Nevzdávaj sa - pokračovať vo vzťahu, keď sa pohrávaš s úvahou o rozvode nemá zmysel ani pre jednu stranu ... Jemu to tiež nepomôže ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.