zuziku
11.11.09,13:28
Chcem sa vás spýtať, keď si účtujete v PU za riadky kde zápis napr.501,343/211 beriete ako jeden, ako klientom pozeráte koľko majú riadkov v denníku. Neviem či som sa vyjadrila jasne ,ale v mojom softe nemôžem nájsť zostavu kde by jednoducho našlo počet riadkov musím to zložito filtrovať a aj tak to nie je presné:mee:
m.hladka
11.11.09,17:03
zuziku
12.11.09,18:35
To sme sa asi nepochopili ja nepotrebujem cenník, len konkretne ako zisťujete počet riadkov, keďže zápis napr. bločka za nákup PHM mám rozpísaný na 2 riadky v denníku a mám to rátať ako jeden pri vyúčtovaní
FAA
12.11.09,19:27
To sme sa asi nepochopili ja nepotrebujem cenník, len konkretne ako zisťujete počet riadkov, keďže zápis napr. bločka za nákup PHM mám rozpísaný na 2 riadky v denníku a mám to rátať ako jeden pri vyúčtovaní

Ja používam súhrnné doklady, takže je to pri desiatich dokladoch 11 položiek (z pohľadu platby za vedenie učtovníctva), v denníku sú to iba dva riadky, keby som ich zaučtoval jednotlivo, tak pri platcovi DPH by to bolo dvadsať položiek aj riadkov v denníku. Takže dokážem byť lacnejší pri nižších nákladoch na papier a tonery, a nižšej pracnosti zaučtovania.
FAA
12.11.09,19:30
Samozrejme zákazník dostane podrobný rozpis jednotlivých dokladov tak, aby sa to dalo jednoduch odkontrolovať.
zuziku
20.04.10,18:20
Nepoužívate náhodou niekto software Pohoda aby ste mi vedeli poradiť ako to tam pozrieť lebo sme v ňom začali len tento rok a som z toho trocha mimo