minis
13.11.09,20:52
prosím vás,ak podnikáte a máte nejaké problémy vo firme,tak mi ich stručne opíšte,potrebujem do školy niečo spracovať o problémoch vo firmách. budem vám veľmi vďačná :)

(neviem či som si vybrala vhodnú kategóriu:()
tetrisss
13.11.09,19:57
Nuz je to uplne nekonkretna otazka, problemy su vselijake o ake ti ide?
wegamizi
13.11.09,20:24
prosím vás,ak podnikáte a máte nejaké problémy vo firme,tak mi ich stručne opíšte,potrebujem do školy niečo spracovať o problémoch vo firmách. budem vám veľmi vďačná :)

(neviem či som si vybrala vhodnú kategóriu:()
Jedna studentka ma pred casom oslovila formou mailu, ze potrebuje nieco podobne do skoly, ale pripravila si otazky formou testu a ja som na ne odpovedala. Mala 40 otazok a odpovede a, b, c, d. Skus nieco podobne, urcite ti poradime, ale nas troska "usmerni";)
minis
14.11.09,13:59
no mne by stačilo keby ste mi vymenovali 3 problémy, ktoré práve riešite, to je jedno čoho sa týkajú, napr. teraz riešime konflikt medzi nadriadeným a podriadenými(a trochu ten problém opísať)....alebo máme problém so zamestnancami, ktorí chodia neskoro do práce a tak..môžu to byť aj problémy,ktoré ste mali a už ste ich vyriešili..
Aankaa
14.11.09,14:51
no mne by stačilo keby ste mi vymenovali 3 problémy, ktoré práve riešite, to je jedno čoho sa týkajú, napr. teraz riešime konflikt medzi nadriadeným a podriadenými(a trochu ten problém opísať)....alebo máme problém so zamestnancami, ktorí chodia neskoro do práce a tak..môžu to byť aj problémy,ktoré ste mali a už ste ich vyriešili..

Áno ? A akú školu navštevuješ? :rolleyes::rolleyes: na porade sa vyskytujú "zberatelia príbehov"....
Danila
14.11.09,15:40
no mne by stačilo keby ste mi vymenovali 3 problémy, ktoré práve riešite, to je jedno čoho sa týkajú, napr. teraz riešime konflikt medzi nadriadeným a podriadenými(a trochu ten problém opísať)....alebo máme problém so zamestnancami, ktorí chodia neskoro do práce a tak..môžu to byť aj problémy,ktoré ste mali a už ste ich vyriešili..
1. Sexuálne harašenie obojpohlavne;)
2. Udržanie platobnej schopnosti:)
3. Vymožiteľnosť pohľadávok:D



.
Aankaa
14.11.09,15:46
1. Sexuálne harašenie obojpohlavne;)
2. Udržanie platobnej schopnosti:)
3. Vymožiteľnosť pohľadávok:D



.


Pútavé príbehy si už vymyslíš minis :---
wegamizi
14.11.09,16:09
Ked inac nechces, tak aspon takto z podnikania v mojom obore:
1. slaba platobna disciplina odberatelov na Fa
2. nedostatok kvalitnej pracovnej sily
3. vysoke danove zatazenie strednych a malych podnikatelov
4. zbytocna byrokracia
5. slaba doveryhodnost zamestnancov( musim robit caste inventury)
atd.
Danila
14.11.09,16:16
Ked inac nechces, tak aspon takto z podnikania v mojom obore:
1. slaba platobna disciplina odberatelov na Fa
2. nedostatok kvalitnej pracovnej sily
3. vysoke danove zatazenie strednych a malych podnikatelov
4. zbytocna byrokracia
5. slaba doveryhodnost zamestnancov( musim robit caste inventury)
atd.Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.;)
danushka
14.11.09,16:24
Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.;)

:D:D:D:D:D

Danilka, môžem si s Tebou tiež zapolemizovať?
Totiž sila 100-85-100 už má zväčša deti v puberte a služobný telefón zapnutý aj v noci;), takáto sila má síce tlačenku v nohaviciach, ale aj pretlak vedomostí v hlavičke:D:D:D.
Nech sa mi niekto vážne opováži tvrdiť, že tie 90tky nemajú problém so 100kami v praxi - neuverím!!!
tetrisss
14.11.09,17:29
Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.;)

No neviem, ako inak by robila stripterku.:D
wegamizi
14.11.09,17:38
Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.;)
Mozno mas pravdu, ale som hovorila o mojom podnikani a ja pracujem len s muzmi, takze sorry s tymi mierami 90-60-90;)
Danila
15.11.09,07:05
No neviem, ako inak by robila stripterku.:DAk dovolíš, ja sa vyjadrujem a diskutujem na PORADE, ktorú navštevujú sekretárky, managérky, účtovníčky etc. a nie na Bordelpľaci.
Prajem Ti peknú nedeľu. Slnečnú.:)
Mária.K.
15.11.09,12:55
prosím vás,ak podnikáte a máte nejaké problémy vo firme,tak mi ich stručne opíšte,potrebujem do školy niečo spracovať o problémoch vo firmách. budem vám veľmi vďačná :)

(neviem či som si vybrala vhodnú kategóriu:()
Úmrtie zamestnávateľa - fyzickej osoby v prípade, že v činnosti nepokračuje žiaden z dedičov a následné riešenie pracovnoprávnych vzťahov, povinností voči daňovému úradu a jednotlivým poisťovniam.
Dantess
15.11.09,13:19
Mna sexualne obtažuje moja šéfka :D:D