Zavrieť

Porady

potrebujem vaše rady o problémoch vo firme

prosím vás,ak podnikáte a máte nejaké problémy vo firme,tak mi ich stručne opíšte,potrebujem do školy niečo spracovať o problémoch vo firmách. budem vám veľmi vďačná

(neviem či som si vybrala vhodnú kategóriu)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Nuz je to uplne nekonkretna otazka, problemy su vselijake o ake ti ide?

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    minis Pozri príspevok
    prosím vás,ak podnikáte a máte nejaké problémy vo firme,tak mi ich stručne opíšte,potrebujem do školy niečo spracovať o problémoch vo firmách. budem vám veľmi vďačná

    (neviem či som si vybrala vhodnú kategóriu)
    Jedna studentka ma pred casom oslovila formou mailu, ze potrebuje nieco podobne do skoly, ale pripravila si otazky formou testu a ja som na ne odpovedala. Mala 40 otazok a odpovede a, b, c, d. Skus nieco podobne, urcite ti poradime, ale nas troska "usmerni"

    minis je offline (nepripojený) minis

    minis
    no mne by stačilo keby ste mi vymenovali 3 problémy, ktoré práve riešite, to je jedno čoho sa týkajú, napr. teraz riešime konflikt medzi nadriadeným a podriadenými(a trochu ten problém opísať)....alebo máme problém so zamestnancami, ktorí chodia neskoro do práce a tak..môžu to byť aj problémy,ktoré ste mali a už ste ich vyriešili..

    Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

    Aankaa
    minis Pozri príspevok
    no mne by stačilo keby ste mi vymenovali 3 problémy, ktoré práve riešite, to je jedno čoho sa týkajú, napr. teraz riešime konflikt medzi nadriadeným a podriadenými(a trochu ten problém opísať)....alebo máme problém so zamestnancami, ktorí chodia neskoro do práce a tak..môžu to byť aj problémy,ktoré ste mali a už ste ich vyriešili..
    Áno ? A akú školu navštevuješ? na porade sa vyskytujú "zberatelia príbehov"....

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    minis Pozri príspevok
    no mne by stačilo keby ste mi vymenovali 3 problémy, ktoré práve riešite, to je jedno čoho sa týkajú, napr. teraz riešime konflikt medzi nadriadeným a podriadenými(a trochu ten problém opísať)....alebo máme problém so zamestnancami, ktorí chodia neskoro do práce a tak..môžu to byť aj problémy,ktoré ste mali a už ste ich vyriešili..
    1. Sexuálne harašenie obojpohlavne
    2. Udržanie platobnej schopnosti
    3. Vymožiteľnosť pohľadávok



    .

    Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

    Aankaa
    Danila Pozri príspevok
    1. Sexuálne harašenie obojpohlavne
    2. Udržanie platobnej schopnosti
    3. Vymožiteľnosť pohľadávok



    .

    Pútavé príbehy si už vymyslíš minis

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Ked inac nechces, tak aspon takto z podnikania v mojom obore:
    1. slaba platobna disciplina odberatelov na Fa
    2. nedostatok kvalitnej pracovnej sily
    3. vysoke danove zatazenie strednych a malych podnikatelov
    4. zbytocna byrokracia
    5. slaba doveryhodnost zamestnancov( musim robit caste inventury)
    atd.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    wegamizi Pozri príspevok
    Ked inac nechces, tak aspon takto z podnikania v mojom obore:
    1. slaba platobna disciplina odberatelov na Fa
    2. nedostatok kvalitnej pracovnej sily
    3. vysoke danove zatazenie strednych a malych podnikatelov
    4. zbytocna byrokracia
    5. slaba doveryhodnost zamestnancov( musim robit caste inventury)
    atd.
    Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Danila Pozri príspevok
    Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.


    Danilka, môžem si s Tebou tiež zapolemizovať?
    Totiž sila 100-85-100 už má zväčša deti v puberte a služobný telefón zapnutý aj v noci, takáto sila má síce tlačenku v nohaviciach, ale aj pretlak vedomostí v hlavičke.
    Nech sa mi niekto vážne opováži tvrdiť, že tie 90tky nemajú problém so 100kami v praxi - neuverím!!!

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Danila Pozri príspevok
    Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.
    No neviem, ako inak by robila stripterku.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Danila Pozri príspevok
    Ak dovolíš, budem o tomto bode s Tebou polemizovať. Kvalitná pracovná sila nemá dostatočnú tlačenku, aby mohla byť v správnom čase na správnom mieste. A ak nemá uchádzačka ženského pohlavia 90-60-90, je to hotová pohroma.
    Mozno mas pravdu, ale som hovorila o mojom podnikani a ja pracujem len s muzmi, takze sorry s tymi mierami 90-60-90

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    tetrisss Pozri príspevok
    No neviem, ako inak by robila stripterku.
    Ak dovolíš, ja sa vyjadrujem a diskutujem na PORADE, ktorú navštevujú sekretárky, managérky, účtovníčky etc. a nie na Bordelpľaci.
    Prajem Ti peknú nedeľu. Slnečnú.

    Mária.K. je offline (nepripojený) Mária.K.

    Mária.K.
    minis Pozri príspevok
    prosím vás,ak podnikáte a máte nejaké problémy vo firme,tak mi ich stručne opíšte,potrebujem do školy niečo spracovať o problémoch vo firmách. budem vám veľmi vďačná

    (neviem či som si vybrala vhodnú kategóriu)
    Úmrtie zamestnávateľa - fyzickej osoby v prípade, že v činnosti nepokračuje žiaden z dedičov a následné riešenie pracovnoprávnych vzťahov, povinností voči daňovému úradu a jednotlivým poisťovniam.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Mna sexualne obtažuje moja šéfka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.