gema77
17.11.09,14:17
Ahojte,
potrebujem poradiť. Musím zmeniť software a neviem sa veľmi rozhodnúť medzi Kros Omega alebo Money S3 Premium. Doteraz som používala MRP, ale ten mi veľmi nevyhovuje.
Budem vďačná za každú pozitívnu aj negatívnu skúsenosť s týmito softwermi a verím, že vaše skúsenosti mi pomôžu rozhodnúť sa.
Ďakujem Lenka
Manual
17.11.09,13:22
Ahojte,
potrebujem poradiť. Musím zmeniť software a neviem sa veľmi rozhodnúť medzi Kros Omega alebo Money S3 Premium. Doteraz som používala MRP, ale ten mi veľmi nevyhovuje.
Budem vďačná za každú pozitívnu aj negatívnu skúsenosť s týmito softwermi a verím, že vaše skúsenosti mi pomôžu rozhodnúť sa.
Ďakujem Lenka
Ono je to tak, že každý vták svoje perie chváli. Vyskúšaj si oba programy, hlavne čo ponúkajú a hlavne poradenskú službu a rýchlosť zapracovávania zákonov. Ďalšou podstatnou prioritou sú tlačové výstupy.
Ak sú dva programy čo do ponuky a výstupov rovnaké, porovnaj s ktorým sa ti ľahšie "intuitívnejšie" pracuje
Ja osobne mám Kros, to ale neznamená že si ho musíš vybrať... :):D
andreaS
17.11.09,13:27
robila som pred troma rokmi v money ale dako ma neoslovil... netusim vsak akym vyvojom presiel za tu dobu...

v tom case som bola zvyknuta na omegu, tak mozno preto mi nesadol...

na druhu stranu robila som celkovo v 4 roznych programoch, z toho dva patria k tym drahsim rieseniam a veruze z kazdeho by som vybrala co mi vyhovovalo a urobila tak jeden tip top program ;)
gema77
17.11.09,13:36
Veď práve, odskúšala som si obidva a v každom mi niečo vyhovuje a niečo nie. Ale nakoľko investícia do programu je celkom slušná, tak preto by mi pri rozhodovaní pomohli skúsenosti iných.
veronikasad
17.11.09,13:40
Veď práve, odskúšala som si obidva a v každom mi niečo vyhovuje a niečo nie. Ale nakoľko investícia do programu je celkom slušná, tak preto by mi pri rozhodovaní pomohli skúsenosti iných.
Neviem či sa za pár rokov niečo zmenilo v poskytovaní hot-line - z tohto dôvodu by u mňa vyhral KROS.