Zavrieť

Porady

Kros alebo Money

Ahojte,
potrebujem poradiť. Musím zmeniť software a neviem sa veľmi rozhodnúť medzi Kros Omega alebo Money S3 Premium. Doteraz som používala MRP, ale ten mi veľmi nevyhovuje.
Budem vďačná za každú pozitívnu aj negatívnu skúsenosť s týmito softwermi a verím, že vaše skúsenosti mi pomôžu rozhodnúť sa.
Ďakujem Lenka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    gema77 Pozri príspevok
    Ahojte,
    potrebujem poradiť. Musím zmeniť software a neviem sa veľmi rozhodnúť medzi Kros Omega alebo Money S3 Premium. Doteraz som používala MRP, ale ten mi veľmi nevyhovuje.
    Budem vďačná za každú pozitívnu aj negatívnu skúsenosť s týmito softwermi a verím, že vaše skúsenosti mi pomôžu rozhodnúť sa.
    Ďakujem Lenka
    Ono je to tak, že každý vták svoje perie chváli. Vyskúšaj si oba programy, hlavne čo ponúkajú a hlavne poradenskú službu a rýchlosť zapracovávania zákonov. Ďalšou podstatnou prioritou sú tlačové výstupy.
    Ak sú dva programy čo do ponuky a výstupov rovnaké, porovnaj s ktorým sa ti ľahšie "intuitívnejšie" pracuje
    Ja osobne mám Kros, to ale neznamená že si ho musíš vybrať...

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    robila som pred troma rokmi v money ale dako ma neoslovil... netusim vsak akym vyvojom presiel za tu dobu...

    v tom case som bola zvyknuta na omegu, tak mozno preto mi nesadol...

    na druhu stranu robila som celkovo v 4 roznych programoch, z toho dva patria k tym drahsim rieseniam a veruze z kazdeho by som vybrala co mi vyhovovalo a urobila tak jeden tip top program

    gema77 je offline (nepripojený) gema77

    gema77
    Veď práve, odskúšala som si obidva a v každom mi niečo vyhovuje a niečo nie. Ale nakoľko investícia do programu je celkom slušná, tak preto by mi pri rozhodovaní pomohli skúsenosti iných.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    gema77 Pozri príspevok
    Veď práve, odskúšala som si obidva a v každom mi niečo vyhovuje a niečo nie. Ale nakoľko investícia do programu je celkom slušná, tak preto by mi pri rozhodovaní pomohli skúsenosti iných.
    Neviem či sa za pár rokov niečo zmenilo v poskytovaní hot-line - z tohto dôvodu by u mňa vyhral KROS.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.