NONAME
18.11.09,13:38
Dobrý deň,

Na porade som k tejto téme našiel len jednu diskusiu, ktorá mi môj problém aj tak neozrejmila a nepomohla.Preto zakladám novú tému. Ďakujem za pochopenie.

Takže môj problém znie: Máme dvojosobovú s.r.o. Konáme spoločne. Dochádza k rozdelenie Obch. podielu jedného spoločníka na základe zmluvy o prevode obch. podielu. Časť jedného obch.podielu sa prevádza na druhého spoločníka. Pre zápis zmeny do OR je potrebné priložiť aj "vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločníkov" Otázka znie 1.ako má podobné vyhlásenie v našom prípade vyzerať?2.čo má obsahovať? 3.Stačí vyhlásnie len jedného spoločníka či musia spraviť vyhlásnie obaja? 3.Má niekto vzor podobného vyhlásnie?

ďakujem veľmi pekne.
NONAME
19.11.09,20:37
tým že ste mi neporadili ste mi vlastne poradili...musel som si poradiť sám:)...ďakujem
NONAME
19.11.09,20:38
a ak by niekto potreboval potrebné vyhlásenie....tak stačí napísať email..sendnem mu ho.
zalobaba
19.11.09,20:56
tým že ste mi neporadili ste mi vlastne poradili...musel som si poradiť sám:)...ďakujem

budeme ti na OR držať palce;)
tibor_l
20.12.09,14:50
a ak by niekto potreboval potrebné vyhlásenie....tak stačí napísať email..sendnem mu ho.
Dobrý deň, ponúkate dané formuláre na
"vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločn
a ak by niekto potreboval potrebné vyhlásenie....tak stačí napísať email..sendnem mu ho."
som v podobnej kaši, Ďakujem
Môj e-mail tibor "zavinač" laser-kn.sk