Zavrieť

Porady

vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločníkov

Dobrý deň,

Na porade som k tejto téme našiel len jednu diskusiu, ktorá mi môj problém aj tak neozrejmila a nepomohla.Preto zakladám novú tému. Ďakujem za pochopenie.

Takže môj problém znie: Máme dvojosobovú s.r.o. Konáme spoločne. Dochádza k rozdelenie Obch. podielu jedného spoločníka na základe zmluvy o prevode obch. podielu. Časť jedného obch.podielu sa prevádza na druhého spoločníka. Pre zápis zmeny do OR je potrebné priložiť aj "vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločníkov" Otázka znie 1.ako má podobné vyhlásenie v našom prípade vyzerať?2.čo má obsahovať? 3.Stačí vyhlásnie len jedného spoločníka či musia spraviť vyhlásnie obaja? 3.Má niekto vzor podobného vyhlásnie?

ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    NONAME je offline (nepripojený) NONAME

    NONAME
    tým že ste mi neporadili ste mi vlastne poradili...musel som si poradiť sám...ďakujem

    NONAME je offline (nepripojený) NONAME

    NONAME
    a ak by niekto potreboval potrebné vyhlásenie....tak stačí napísať email..sendnem mu ho.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    NONAME Pozri príspevok
    tým že ste mi neporadili ste mi vlastne poradili...musel som si poradiť sám...ďakujem
    budeme ti na OR držať palce

    tibor_l je offline (nepripojený) tibor_l

    tibor_l
    NONAME Pozri príspevok
    a ak by niekto potreboval potrebné vyhlásenie....tak stačí napísať email..sendnem mu ho.
    Dobrý deň, ponúkate dané formuláre na
    "vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločn
    a ak by niekto potreboval potrebné vyhlásenie....tak stačí napísať email..sendnem mu ho."
    som v podobnej kaši, Ďakujem
    Môj e-mail tibor "zavinač" laser-kn.sk

    vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločníkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.