feronovak
19.11.09,14:41
Zdravim,

viem ze je tu diskusia registracia s.r.o. po novom ale nedokazal som najst tieto informacie a zajtra sa chystam na register takze to je dost urgentne:

- Vyhlasenie o rozsahu splatenia vkladov - musi byt uradne potvrdene?
- V spolocenskej zmluve na poslednej strane pri podpisoch mam uvedene ze tieto podpisy sluzia zaroven ako podpisove vzory. Potrebujem teda prilozit na OR aj osobitne 2 papiere Podpisovy vzor konatela potvrdene notarom alebo uz nie ?
- Suhlas so sidlom kde obaja konatelia su zaroven majitelmi bytu - potrebujem len jeden papier Suhlas so sidlom kde budeme obaja podpisany, musi byt potvrdeny notarok a treba aj list vlastnictva ? ak treba LV, musi byt aktualny cize do XX mesiacov?

Ake doklady potrebujem odniest kde?

- Spolocenska zmluva: 1x zivnostensky, 1x OR, 2x kopie pre konatelov (predpokladam ze tieto nemusia byt overene), 1x kopia do spolocnosti (opat neoverena)
- Podpisovy vzor 2x pri dvoch konateloch? (notarsky overene)
- Suhlas so sidlom (LV ?) (bez overenia)
- Vyhlasenie o rozsahu splatenia vkladov (bez overenia)
- Navrh na zapis spolocnosti s rucenim obmedzenym do obchodneho registra (notarsky overene)

Je to vsetko? Zabudol som na nieco?

A este jedna vec, otvaram si zaroven aj zivnost ktora ma rovnaku cast predmetov podnikania. Dostavam sa tym do problemov s poziciou konatela sro kedze ide o stret zaujmov ? Ide o to ze sa nejdem vo vlastnej sro zamestnat ale chcem mat zivnost.

Vdaka za Vasu pomoc