Zavrieť

Porady

Zalozenie s.r.o + sidlo vo vlastnom byte, stret zaujmov s zivnostou?

Zdravim,

viem ze je tu diskusia registracia s.r.o. po novom ale nedokazal som najst tieto informacie a zajtra sa chystam na register takze to je dost urgentne:

- Vyhlasenie o rozsahu splatenia vkladov - musi byt uradne potvrdene?
- V spolocenskej zmluve na poslednej strane pri podpisoch mam uvedene ze tieto podpisy sluzia zaroven ako podpisove vzory. Potrebujem teda prilozit na OR aj osobitne 2 papiere Podpisovy vzor konatela potvrdene notarom alebo uz nie ?
- Suhlas so sidlom kde obaja konatelia su zaroven majitelmi bytu - potrebujem len jeden papier Suhlas so sidlom kde budeme obaja podpisany, musi byt potvrdeny notarok a treba aj list vlastnictva ? ak treba LV, musi byt aktualny cize do XX mesiacov?

Ake doklady potrebujem odniest kde?

- Spolocenska zmluva: 1x zivnostensky, 1x OR, 2x kopie pre konatelov (predpokladam ze tieto nemusia byt overene), 1x kopia do spolocnosti (opat neoverena)
- Podpisovy vzor 2x pri dvoch konateloch? (notarsky overene)
- Suhlas so sidlom (LV ?) (bez overenia)
- Vyhlasenie o rozsahu splatenia vkladov (bez overenia)
- Navrh na zapis spolocnosti s rucenim obmedzenym do obchodneho registra (notarsky overene)

Je to vsetko? Zabudol som na nieco?

A este jedna vec, otvaram si zaroven aj zivnost ktora ma rovnaku cast predmetov podnikania. Dostavam sa tym do problemov s poziciou konatela sro kedze ide o stret zaujmov ? Ide o to ze sa nejdem vo vlastnej sro zamestnat ale chcem mat zivnost.

Vdaka za Vasu pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zalozenie s.r.o + sidlo vo vlastnom byte, stret zaujmov s zivnostou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.