lucy25
07.12.09,13:09
Prosim Vas vie mi niekto poradit nejaky dobry program, ktory by obsahoval prepojenie skladu, reg.pokladne a prípadne internetového obchodu? Napisem to asi takk, ze by som bola rada keby existoval nejaky soft, ktory by pri predaji tovaru cez RP aktualizoval zostatky v sklade automaticky. Uvitam vsetky odporucania :)
Zoltán Kovács
07.12.09,12:10
Prosim Vas vie mi niekto poradit nejaky dobry program, ktory by obsahoval prepojenie skladu, reg.pokladne a prípadne internetového obchodu? Napisem to asi takk, ze by som bola rada keby existoval nejaky soft, ktory by pri predaji tovaru cez RP aktualizoval zostatky v sklade automaticky. Uvitam vsetky odporucania :)

Napr. MRP.

P.S. Názov témy nie je najštastnejší
lucy25
07.12.09,12:14
A co by ste povedali na POHODU??? ma nieco taketo v ponuke???
Zoltán Kovács
07.12.09,12:17
Treba sa pozrieť na ich stránke prípadne zavolať na ich infolinku. Väčšina ľudí ti tu bude odporúčať program, s ktorým sám pracuje. Aj to len z toho dôvodu, že pozná asi najlepšie. Ja pracujem s MRP už 15 rokov, a viem, že tebou hľadanú kombináciu ponúkajú.
Pidgey
10.12.09,10:03
Ano, pohoda tiez podporuje vsetko spominane, cize evidenciu skladu, prepojenie bud online,alebo offline na reg. pokladnu a prepojenie na eshop. Ale, s tym eshopom, ide o to ake prepojenie.... Myslim ze to bude platit na aj ine sw. Pohoda podporuje komunikaciu s niekolkymi SW, cez ktore sa vytvara a spúravuje eshop - napr Zoner InShop, Vltava a pod...Pokial mate vlastny eshop, treba sa spytat programatora, ci vie naprogramovat export objednavok z eshopu tak aby ich bolo mozne naimportovat do Pohody. Je to bezne, takze to by problem nemal byt. V pohode to vzdy funguje tak ze z eshopu sa stahuju (importuju) iba prijate objednavky, mozno sa to da nastavit na import vydanych ZF, prip VF,ale tam uz skusenosti nemam. Aby to vsetko naraz komunikovalo, teda ze si sama Pohoda stahuje udaje a internetu, tak to nie je, a ani si neviem predstavit krabicovy SW v tejto cene, ktory by take nieco dokazal.
lucy25
28.12.09,19:07
Prosim Vas pozna niekto soft ABRA???? Mate nejake skusenosti????