Zavrieť

Porady

poradte

Prosim Vas vie mi niekto poradit nejaky dobry program, ktory by obsahoval prepojenie skladu, reg.pokladne a prípadne internetového obchodu? Napisem to asi takk, ze by som bola rada keby existoval nejaky soft, ktory by pri predaji tovaru cez RP aktualizoval zostatky v sklade automaticky. Uvitam vsetky odporucania
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    lucy25 Pozri príspevok
    Prosim Vas vie mi niekto poradit nejaky dobry program, ktory by obsahoval prepojenie skladu, reg.pokladne a prípadne internetového obchodu? Napisem to asi takk, ze by som bola rada keby existoval nejaky soft, ktory by pri predaji tovaru cez RP aktualizoval zostatky v sklade automaticky. Uvitam vsetky odporucania
    Napr. MRP.

    P.S. Názov témy nie je najštastnejší

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Treba sa pozrieť na ich stránke prípadne zavolať na ich infolinku. Väčšina ľudí ti tu bude odporúčať program, s ktorým sám pracuje. Aj to len z toho dôvodu, že pozná asi najlepšie. Ja pracujem s MRP už 15 rokov, a viem, že tebou hľadanú kombináciu ponúkajú.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Ano, pohoda tiez podporuje vsetko spominane, cize evidenciu skladu, prepojenie bud online,alebo offline na reg. pokladnu a prepojenie na eshop. Ale, s tym eshopom, ide o to ake prepojenie.... Myslim ze to bude platit na aj ine sw. Pohoda podporuje komunikaciu s niekolkymi SW, cez ktore sa vytvara a spúravuje eshop - napr Zoner InShop, Vltava a pod...Pokial mate vlastny eshop, treba sa spytat programatora, ci vie naprogramovat export objednavok z eshopu tak aby ich bolo mozne naimportovat do Pohody. Je to bezne, takze to by problem nemal byt. V pohode to vzdy funguje tak ze z eshopu sa stahuju (importuju) iba prijate objednavky, mozno sa to da nastavit na import vydanych ZF, prip VF,ale tam uz skusenosti nemam. Aby to vsetko naraz komunikovalo, teda ze si sama Pohoda stahuje udaje a internetu, tak to nie je, a ani si neviem predstavit krabicovy SW v tejto cene, ktory by take nieco dokazal.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.