babka
11.09.05,10:13
Zaslite mi prosim vzor pre prevádzkový poriadok pre bufet (len mineralky alkohol a balene potraviny). Podľa moznosti taký, ktory uz bol schvaleny regionalnym uradom verejneho zdravotnictva v niektorom okrese.

Uz som si jeden vyhotovila sama. Pri vzhotoveni som cerpala z www.porada.sk. Mnohy z Vas tvrdia, ze je to hracka. Urad mi ho vsak najskor vratil, a poziadal o doplnenie. Ked som ho doplnila, prisla odpoved, ze prerusuju konanie vo veci ziadosti o schvalenie prevadzkoveho poriadku. V odpovedi neuviedli ziadny dovod !!!
Teraz si uz zacinam byt ista, ze pokial, sa ho nedam vyhotovit nimi preferovanou eserockou, ktora za par litrov prevadzkovy poriadok napise, tak mi to neschvalia.

Prosim pomozte.

Dakujem.
lenkak
11.09.05,09:11
Nám schválili Haccp aj s prev. poriadkom, časť je na Porade aj uverejnená, pred 5 rokmi, odvtedy sa mohlo veľa vecí zmeniť, treba sa informovať na hygiene, čo ešte vyžadujú, aj ja som mala na začiatku problémy s hygienou, zriadili sme si chránené pracivisko a oni v tom čase nevedeli vôbec čo to je, že vraj v celom Bystrickom kraji nič také nemali, a nevedeli ako majú postupovať. Trvalo nám pol roka, kým nám schválili Haccp s prevádzkovým a sanitačným poriadkom.
veronikaa
15.09.05,11:04
Ahoj Babka,

ja ti mozem odporucit odbornika, ktory ti to vsetko vypracuje. Niekto vravi, ze je to drahe /cca 10 000 sk/. To plati vsak pre obchod s potravinymi, ktore ponukaju siroky sortiment a v objednavkovom formulari HACCP vyznacia vsetky kategorie potravin.

Nakolko ty budes ponukat len niektore z nich, vyjde ta to mozno na nejakych 1500-2000 Sk a mas to vypracovane odbornikom so vsetkym, co tam ma byt /este aj ake farby vedier sa maju pouzivat na umyvanie.../.
My sme to uz vyskusali, platili sme do 3500 Sk, je to prehladne spracovane a hlavne to ma peciatku! Dotycny pan bol velmi mily a ochotny.

Este sme to nepredlozili na schvalenie, pretoze mame este plno inych vybavovaciek, ktore s otvaranim obchodu suvisia... Tiez sme si to chceli urobit sami, ale vies, malo casu...Cest vsetkym, ktori sa na to podujali vlastnorucne:)

PS: Neviem, ci by to tu nevyznelo ako reklama, tak ti prilohu posielam do sukromnej posty.
venus
06.10.05,05:36
Vie mi prosím, niekto poslat prevádzkový poriadok pre stavebnu firmu?
ako skladovat stavebný materiál, ochranné opatrenia, zneškodňovanie obalov, prvá pomoc. Mali sme kontrolu z hygieny a mam za úlohu niečo takéto vypracovat.
Dakujem.
pardonik
06.11.07,10:59
Ahoj Babka,

ja ti mozem odporucit odbornika, ktory ti to vsetko vypracuje. Niekto vravi, ze je to drahe /cca 10 000 sk/. To plati vsak pre obchod s potravinymi, ktore ponukaju siroky sortiment a v objednavkovom formulari HACCP vyznacia vsetky kategorie potravin.

Nakolko ty budes ponukat len niektore z nich, vyjde ta to mozno na nejakych 1500-2000 Sk a mas to vypracovane odbornikom so vsetkym, co tam ma byt /este aj ake farby vedier sa maju pouzivat na umyvanie.../.
My sme to uz vyskusali, platili sme do 3500 Sk, je to prehladne spracovane a hlavne to ma peciatku! Dotycny pan bol velmi mily a ochotny.

Este sme to nepredlozili na schvalenie, pretoze mame este plno inych vybavovaciek, ktore s otvaranim obchodu suvisia... Tiez sme si to chceli urobit sami, ale vies, malo casu...Cest vsetkym, ktori sa na to podujali vlastnorucne:)

PS: Neviem, ci by to tu nevyznelo ako reklama, tak ti prilohu posielam do sukromnej posty.

méžeš to prosím ťa zaslať aj mne??? moc by mi to pomohlo.
pivko
06.11.07,11:23
Ahoj Babka,

ja ti mozem odporucit odbornika, ktory ti to vsetko vypracuje. Niekto vravi, ze je to drahe /cca 10 000 sk/. To plati vsak pre obchod s potravinymi, ktore ponukaju siroky sortiment a v objednavkovom formulari HACCP vyznacia vsetky kategorie potravin.

Nakolko ty budes ponukat len niektore z nich, vyjde ta to mozno na nejakych 1500-2000 Sk a mas to vypracovane odbornikom so vsetkym, co tam ma byt /este aj ake farby vedier sa maju pouzivat na umyvanie.../.
My sme to uz vyskusali, platili sme do 3500 Sk, je to prehladne spracovane a hlavne to ma peciatku! Dotycny pan bol velmi mily a ochotny.

Este sme to nepredlozili na schvalenie, pretoze mame este plno inych vybavovaciek, ktore s otvaranim obchodu suvisia... Tiez sme si to chceli urobit sami, ale vies, malo casu...Cest vsetkym, ktori sa na to podujali vlastnorucne:)

PS: Neviem, ci by to tu nevyznelo ako reklama, tak ti prilohu posielam do sukromnej posty.
aj ja si prosím
ďakujem;)
slnieckomile
07.11.07,09:27
Ahoj, aj ja by som potrebovala prevádzkový poriadok do predajne s hudobnými nástrojmi. Vieš mi pomôcť???Aspoň osnovu. Vrelá vďaka.
ian belian
11.11.07,06:07
Prevádzkovateľ predajne s hudobnými nástrojmi nie je povinný v súlade so zák.č. 355/2007 Z.z. vypracovať prevádzkový poriadok.
majo22
14.04.09,06:06
Súrne by sompotreboval kontak na niekoho kto by mi pomohol s posudkom rizika a prevádzkovým poriadkom chránenej dielne, v ktorej bude predajna drogérie, kozmetiky, farby-laky a brúsenie nižov, nožníc
Ďakujem za skorú odpoved
Kolenčík
14.04.09,06:27
Posúdenie rizík by mal vypracovať bezpečnostný technik v zmysle platnej legislatívy a na základe týchto nebezpečenstiev a rizík sa rozhodne či treba, alebo netreba vypracovať PP /sú to NV z roku 2006/.
majo22
14.04.09,07:38
pre Klenčík, neviem Ti posla súkromnú správu , som čerstvo registrovaný, Som z okresu Rimavská Sobota a dos mi to súri
majo22
14.04.09,09:17
pre Kolenčík, ohladom toho posudku, som z okresu Rimavska Sobota
majo22
14.04.09,09:50
na hygiene mi povedali, že posudok si mám vypracovat, dali mi k tomu osnovu, má to byt súcast prevádzkového poriadku ale pre niekoho kto o tom nič nevie je to dost tazke
lenkak
14.04.09,19:25
majo22
15.04.09,15:07
Pozeral som už všelikde možne, ale konkrétne na drogériu som nič nenašiel, ten základ by som si aj nejako spravil, čo sa týka vykladania tovaru, bežnej sanity, ale mám problém s s posudkom o riziku pre prácu s chemickými faktormi podľa nariadenia vlády SR č. 355/2006 Z.z. o ochrane zamestnancov pred rizikami súvisiacimi s expozíciou chemickým faktorom pre pracovisko :chránená dielňa v ktorej bude predajna drogérie, kozmetiky, farby-laky a brúsenie nožov, nožníc
Marikal
20.04.09,08:59
Poradím, prípadne vypracujem.
apepro
13.06.11,05:37
má niekto prevádzkový poriadok pre stavebnú firmu???L velmi by som ho potreboval, ďakujem!!!