Lucius-IL
20.12.09,10:27
Mili poradaci co by ste mi odporucili, ake mate skusenosti s reklamou v januari, februari pripadne marci. Urcite je pokles predaja v porovnani s inymi mesiacmi.Oplati sa teda sypat peniaze do reklamy v tychto mesiacoch? Vacsia ci mensia investicia v tychto mesiacoch?
rickman
20.12.09,13:19
Nemyslim si, ze je podstatne kedy (podla mesiacov). Dolezitejsie je co, ako a komu.

mimotemy Ak by niekto chcel, mam v ponuke jednu reklamnu plochu na januar pripadne februar (cely) na jednom znamom slovenskom komunitnom servri (videa, clanky atd) za desatinovu cenu.
Don133
20.12.09,20:03
zalezi v com podnikas (kazde podnikanie ma svoje cykly pokles a nárast) tak podla toho by som sa orientoval v prvom rade zavisi tiež, či sa rozhodneš pre print, outdoor, radio....v tomto období musí byt poriadny pokles v reklamnej oblasti pre firmu som dostaval ponuky na urovni 30% cien 2008 a to bolo na jednanie...
Lucius-IL
20.12.09,20:21
Podnikam v elektronike.od notebookov po televizory.Rozne elektro. Len si myslim ze ludia teraz pokupovali na Vianoce a ze bude aspon 2 mesiace pauza v nakupoch ako elektronika.Nemyslite?
Lucius-IL
20.12.09,20:22
Ktory komunikativny server? a cena?
rickman
21.12.09,05:57
Podnikam v elektronike.od notebookov po televizory.Rozne elektro. Len si myslim ze ludia teraz pokupovali na Vianoce a ze bude aspon 2 mesiace pauza v nakupoch ako elektronika.Nemyslite?

Ved budu vypredaje, vies sa zviest popri nich.


Ktory komunikativny server? a cena?

neviem co je to komunikativny server, ja som pisal o komunitnom.
Lucius-IL
21.12.09,13:37
rickman=prepac ale nechapem co ma spolocne vypredaje a moja otazka ohladne reklamy.
Pardon myslel som komunitny...O aky ide?
peter9998
21.12.09,16:49
takze ja osobne si myslim ze investovat do reklamy sa oplati aj ked jasne ze nie tak vela ako pred vianocami - je vela ludi ktory cakaju na povianocne zlavy a vypredaje a prave po vianociach chcu nakupovat...
rickman
21.12.09,17:31
rickman=prepac ale nechapem co ma spolocne vypredaje a moja otazka ohladne reklamy.
Pardon myslel som komunitny...O aky ide?

no predsa to, ze este len po vianociach sa zacne nakupovat a to vo vypredajoch. uz chapes?
Lucius-IL
21.12.09,20:56
No to je predsa jasne, ale ja nemampreco davat vianocne vzpredaje keye nedryim tovar skladom/ibaye bz dodavatelia dali vzpredaj o com pochzbujem kedye je to obrovska spolocnost