Zavrieť

Porady

reklama-januar, februar pripadne marec

Mili poradaci co by ste mi odporucili, ake mate skusenosti s reklamou v januari, februari pripadne marci. Urcite je pokles predaja v porovnani s inymi mesiacmi.Oplati sa teda sypat peniaze do reklamy v tychto mesiacoch? Vacsia ci mensia investicia v tychto mesiacoch?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Nemyslim si, ze je podstatne kedy (podla mesiacov). Dolezitejsie je co, ako a komu.

    Ak by niekto chcel, mam v ponuke jednu reklamnu plochu na januar pripadne februar (cely) na jednom znamom slovenskom komunitnom servri (videa, clanky atd) za desatinovu cenu.

    Don133 je offline (nepripojený) Don133

    Don133
    zalezi v com podnikas (kazde podnikanie ma svoje cykly pokles a nárast) tak podla toho by som sa orientoval v prvom rade zavisi tiež, či sa rozhodneš pre print, outdoor, radio....v tomto období musí byt poriadny pokles v reklamnej oblasti pre firmu som dostaval ponuky na urovni 30% cien 2008 a to bolo na jednanie...

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    Podnikam v elektronike.od notebookov po televizory.Rozne elektro. Len si myslim ze ludia teraz pokupovali na Vianoce a ze bude aspon 2 mesiace pauza v nakupoch ako elektronika.Nemyslite?

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Lucius-IL Pozri príspevok
    Podnikam v elektronike.od notebookov po televizory.Rozne elektro. Len si myslim ze ludia teraz pokupovali na Vianoce a ze bude aspon 2 mesiace pauza v nakupoch ako elektronika.Nemyslite?
    Ved budu vypredaje, vies sa zviest popri nich.

    Lucius-IL Pozri príspevok
    Ktory komunikativny server? a cena?
    neviem co je to komunikativny server, ja som pisal o komunitnom.

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    rickman=prepac ale nechapem co ma spolocne vypredaje a moja otazka ohladne reklamy.
    Pardon myslel som komunitny...O aky ide?

    peter9998 je offline (nepripojený) peter9998

    peter9998
    takze ja osobne si myslim ze investovat do reklamy sa oplati aj ked jasne ze nie tak vela ako pred vianocami - je vela ludi ktory cakaju na povianocne zlavy a vypredaje a prave po vianociach chcu nakupovat...

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Lucius-IL Pozri príspevok
    rickman=prepac ale nechapem co ma spolocne vypredaje a moja otazka ohladne reklamy.
    Pardon myslel som komunitny...O aky ide?
    no predsa to, ze este len po vianociach sa zacne nakupovat a to vo vypredajoch. uz chapes?

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    No to je predsa jasne, ale ja nemampreco davat vianocne vzpredaje keye nedryim tovar skladom/ibaye bz dodavatelia dali vzpredaj o com pochzbujem kedye je to obrovska spolocnost

    reklama-januar, februar pripadne marec

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.