warrior
05.01.10,16:18
ahojte, mám voľných 50 000 eur, vie niekto ponúknuť nejakú spoluprácu?
Dantess
05.01.10,19:31
ahojte, mám voľných 50 000 eur, vie niekto ponúknuť nejakú spoluprácu?
Pozvi všetkých poraďákov na steak a pivo :D
buchač
05.01.10,19:54
ahojte, mám voľných 50 000 eur, vie niekto ponúknuť nejakú spoluprácu?

....ponúkam na spoluprácu môj ničím nezaťažený bankový účet ....;)

Teším sa ...:rolleyes:
dana9
05.01.10,20:19
autoservis?
misomiso
05.01.10,20:34
Aky ocakavas zisk alebo vynos?
warrior
05.01.10,21:00
pravdu ti povedať, že nad autoservisom vážne uvažujem, ale neviem či v PO - prešov , by sa ešte nejaký chytil, je to tu doslova obkolesené servismi....
Frager
06.01.10,10:07
Zdravím Warrior !

Mal by som pre Vás pár návrhov. Napíšte nejaký kontakt na Vás. moj mail MIKE.H zavinac zoznam.sk
buchač
06.01.10,12:07
autoservis?


pravdu ti povedať, že nad autoservisom vážne uvažujem, ale neviem či v PO - prešov , by sa ešte nejaký chytil, je to tu doslova obkolesené servismi....

Za tých pár šupov ani poriadny vercajk nekúpiš....;)

Len dúfam , že sa o podnikaní bavíme ....nie o fuškárení ....to je už zasa iná káva ....
Danila
06.01.10,12:36
pravdu ti povedať, že nad autoservisom vážne uvažujem, ale neviem či v PO - prešov , by sa ešte nejaký chytil, je to tu doslova obkolesené servismi....Obchod dávaš zadarmo, tovar si ponúkal na Vianočné trhy, tak autoservis nebude dôvodom, aby si Ty musel aj vážne zauvažovať.:) Počuj, ako samostatný účtovník stíhaš aj čo-to zavesiť na šibenicu?;)
holos
06.01.10,13:12
nápadov tu nájdeš až dosť. ja ti môžem tiež ponúknuť napr: účasť na firme ako tichý spoločník (35% zo zisku) prípadne ako zástupca pre východ.
warrior
06.01.10,14:25
nechápem :D
warrior
06.01.10,14:28
cuha@centrum.sk, ozvi sa mi na to podieľanie sa na biznise ako tichý spoločník, maj sa
holos
07.01.10,16:21
dostal si poštu?
buchač
07.01.10,19:52
Obchod dávaš zadarmo, tovar si ponúkal na Vianočné trhy, tak autoservis nebude dôvodom, aby si Ty musel aj vážne zauvažovať.:) Počuj, ako samostatný účtovník stíhaš aj čo-to zavesiť na šibenicu?;)
Aj nejaké krytie je potrebné ....


nápadov tu nájdeš až dosť. ja ti môžem tiež ponúknuť napr: účasť na firme ako tichý spoločník (35% zo zisku) prípadne ako zástupca pre východ.
Spoločník ...???
Neblbni , ten je známy ....v BB možno sedí na radnici ...:---:D:D:D


Primátor Banskej Bystrice Ivan Saktor prispel 55-tisíc eurami k zvýšeniu blahobytu neznámeho zlodeja, ktorý si peniaze vzal priamo z jeho kancelárie v budove mestského úradu.

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/televizne-noviny/37109

Príspevok č. 16 - Okolo peňazí je stále ticho .../ primátor BB Saktor /
Z príspevku vyplýva , že 5.000 bolo Saktorových a zvýšných 50.000...

Žeby TVOJE ....warrior...??? ;):rolleyes::---:D:D:D:D:D
profesional
08.01.10,20:28
Ja by som vedel. Mam ideu na jeden projekt. Slo by o projekt online investment sharingu. Viac ak posles postu so svojim cislom. Hodime rec.
Cirec
01.02.10,08:26
Je veľa možností ako ich zhodnotiť, či už dobre alebo zlé. Je to len o správnom výbere investície. Nápady sú aj projekty len počiatočné investície často krát maria realizáciu. Tak ako všetci aj ja mám dosť nápadov na ich zhodnotenie.
jhanco
02.02.10,12:47
chcel si napísať pneuservis, samozrejme pokiaľ nechceš opravovať žiguláky alebo embéčky na tých pár kľúčov a jednu karbošku ti akúrat v dnešnej dobe stači 50000 e
Aankaa
03.02.10,08:01
Obchod dávaš zadarmo, tovar si ponúkal na Vianočné trhy, tak autoservis nebude dôvodom, aby si Ty musel aj vážne zauvažovať.:) Počuj, ako samostatný účtovník stíhaš aj čo-to zavesiť na šibenicu?;)

Šikovná :):);)
Laco-monter
03.02.10,10:46
Téma je HALUŠKA

a vy všetci ste sa chytili a prehltli celú návnadu a až udica sa vam zastavila pred papuĺou,lebo sa nedá prehltnuť.

Ak má niekto také prachy , v starej mene približne 2 mega,tak aj nápadov má určite viac než dosť.

Aj keď za 2 mega sa dnes nedá kupiť ani poriadna budova na podnikanie.
pavol54
03.02.10,14:15
Mne tieto témy pripadajú nejaké divné,
skôr mi zadávatelia pripadajú hľadači pre veľké fin skupiny kto hodí nejaký nápad to sa preoseje
alebo typéri pre nejakú novú hru a kto naskočí.
Máš pravdu je to nejaká haluška