Zavrieť

Porady

50 000 eur k dispozícii

ahojte, mám voľných 50 000 eur, vie niekto ponúknuť nejakú spoluprácu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    warrior Pozri príspevok
    ahojte, mám voľných 50 000 eur, vie niekto ponúknuť nejakú spoluprácu?
    Pozvi všetkých poraďákov na steak a pivo

    warrior je offline (nepripojený) warrior

    warrior
    pravdu ti povedať, že nad autoservisom vážne uvažujem, ale neviem či v PO - prešov , by sa ešte nejaký chytil, je to tu doslova obkolesené servismi....

    Frager je offline (nepripojený) Frager

    Mladý :D skončil som školu v roku 2008 pracoval som trocha a teraz sa snažím nájsť niečo nové...zatial len plánujem ...viac Frager
    Zdravím Warrior !

    Mal by som pre Vás pár návrhov. Napíšte nejaký kontakt na Vás. moj mail MIKE.H zavinac zoznam.sk

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    warrior Pozri príspevok
    pravdu ti povedať, že nad autoservisom vážne uvažujem, ale neviem či v PO - prešov , by sa ešte nejaký chytil, je to tu doslova obkolesené servismi....
    Obchod dávaš zadarmo, tovar si ponúkal na Vianočné trhy, tak autoservis nebude dôvodom, aby si Ty musel aj vážne zauvažovať. Počuj, ako samostatný účtovník stíhaš aj čo-to zavesiť na šibenicu?

    holos je offline (nepripojený) holos

    holos
    nápadov tu nájdeš až dosť. ja ti môžem tiež ponúknuť napr: účasť na firme ako tichý spoločník (35% zo zisku) prípadne ako zástupca pre východ.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ja by som vedel. Mam ideu na jeden projekt. Slo by o projekt online investment sharingu. Viac ak posles postu so svojim cislom. Hodime rec.

    Cirec je offline (nepripojený) Cirec

    Cirec
    Je veľa možností ako ich zhodnotiť, či už dobre alebo zlé. Je to len o správnom výbere investície. Nápady sú aj projekty len počiatočné investície často krát maria realizáciu. Tak ako všetci aj ja mám dosť nápadov na ich zhodnotenie.

    jhanco je offline (nepripojený) jhanco

    jhanco
    chcel si napísať pneuservis, samozrejme pokiaľ nechceš opravovať žiguláky alebo embéčky na tých pár kľúčov a jednu karbošku ti akúrat v dnešnej dobe stači 50000 e

    Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

    Aankaa
    Danila Pozri príspevok
    Obchod dávaš zadarmo, tovar si ponúkal na Vianočné trhy, tak autoservis nebude dôvodom, aby si Ty musel aj vážne zauvažovať. Počuj, ako samostatný účtovník stíhaš aj čo-to zavesiť na šibenicu?
    Šikovná

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Téma je HALUŠKA

    a vy všetci ste sa chytili a prehltli celú návnadu a až udica sa vam zastavila pred papuĺou,lebo sa nedá prehltnuť.

    Ak má niekto také prachy , v starej mene približne 2 mega,tak aj nápadov má určite viac než dosť.

    Aj keď za 2 mega sa dnes nedá kupiť ani poriadna budova na podnikanie.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Mne tieto témy pripadajú nejaké divné,
    skôr mi zadávatelia pripadajú hľadači pre veľké fin skupiny kto hodí nejaký nápad to sa preoseje
    alebo typéri pre nejakú novú hru a kto naskočí.
    Máš pravdu je to nejaká haluška

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    warrior Pozri príspevok
    ahojte, mám voľných 50 000 eur, vie niekto ponúknuť nejakú spoluprácu?
    ....ponúkam na spoluprácu môj ničím nezaťažený bankový účet ....

    Teším sa ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    dana9 Pozri príspevok
    autoservis?
    warrior Pozri príspevok
    pravdu ti povedať, že nad autoservisom vážne uvažujem, ale neviem či v PO - prešov , by sa ešte nejaký chytil, je to tu doslova obkolesené servismi....
    Za tých pár šupov ani poriadny vercajk nekúpiš....

    Len dúfam , že sa o podnikaní bavíme ....nie o fuškárení ....to je už zasa iná káva ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Danila Pozri príspevok
    Obchod dávaš zadarmo, tovar si ponúkal na Vianočné trhy, tak autoservis nebude dôvodom, aby si Ty musel aj vážne zauvažovať. Počuj, ako samostatný účtovník stíhaš aj čo-to zavesiť na šibenicu?
    Aj nejaké krytie je potrebné ....

    holos Pozri príspevok
    nápadov tu nájdeš až dosť. ja ti môžem tiež ponúknuť napr: účasť na firme ako tichý spoločník (35% zo zisku) prípadne ako zástupca pre východ.
    Spoločník ...???
    Neblbni , ten je známy ....v BB možno sedí na radnici ...

    Primátor Banskej Bystrice Ivan Saktor prispel 55-tisíc eurami k zvýšeniu blahobytu neznámeho zlodeja, ktorý si peniaze vzal priamo z jeho kancelárie v budove mestského úradu.
    http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...e-noviny/37109

    Príspevok č. 16 - Okolo peňazí je stále ticho .../ primátor BB Saktor /
    Z príspevku vyplýva , že 5.000 bolo Saktorových a zvýšných 50.000...

    Žeby TVOJE ....warrior...???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.