victoria
05.01.10,17:27
Ahojte zdravim vsetkych v novom roku,
a dovolujem si vam oznamit ze po dlhom boji sme pre vas vydali novu publikaciu o uctovnictve a daniach neziskovych organizacii. Viac info o publikacii ako aj moznost objednania najdete na strankach asociacie www.sauno.sk
bezradná
07.01.10,11:54
Vďaka za tip.Už aj zadávam požiadavku na "vyššie vedenie", že túto knihu potrebujem a musím mať! :)
RenataK
15.01.10,16:49
Ďakujem za tip, dnes mi už prišla poštou, pekne spracovaná
victoria
16.01.10,16:55
Aj ja dakujem :-) dufam ze pomoze
Kristina27
19.01.10,14:03
Aj mne dnes prišla príručka poštou, už sa aj púšťam do študovania ........
Lianka
19.01.10,14:40
Nejaka zlava pre Poradakov by sa nenasla? ;) Napr. ja mam len jednu neziskovku s par dokladmi. Obsah knizky je zaujimavy.
mgm
25.01.10,12:42
Ja som tiež dnes publikáciu dostala, tak hurá do študovania ... Ďakujem za tip
mgm
26.01.10,17:00
Publikácia je veľmi dobre spracovaná, mne to pomohlo, lebo som začala robiť občianské združenie minuléhé roku a v nejakých veciach som si nebola istá ...
samo zv
10.02.10,15:25
Aj mne dnes došla publikácia, ale keďže som bol na verejnom konzultačnom dni na daňovom úrade, tak som prekvapený z riešenia Daňového priznania uvádzaného v publikácii. Prečo ste vôbec nepoužili v daňovom priznaní tabuľku č. C1 alebo C2? Tá tabuľka je pre nás neziskovky vraj najdôležitejšia. Ďakujem za skorú odpoveď.
Maureen
15.02.10,11:17
Tiež sa pripájam k hodnoteniu knihy je SUPER a vysoko odborne sparacovaná.
Wanda9
15.08.10,17:42
Tiež sa pripájam k hodnoteniu knihy je SUPER a vysoko odborne sparacovaná.


Dá sa ešte spomínaná kniha zakúpiť? Na stránke sauno.sk som túto informáciu nenašla.
miriams1
18.08.10,04:17
Ahojte chcem sa spýtať je ta publikáci aurčená pre účtovanie v JU, alebo PU? Je to riešene aj formou nejakého vzorového príkladu? Ak ste si už tú knihu niekto naštudovali nechceli by ste ju predať ?:)
bezradná
22.08.10,15:33
Ahojte chcem sa spýtať je ta publikáci aurčená pre účtovanie v JU, alebo PU? Je to riešene aj formou nejakého vzorového príkladu? Ak ste si už tú knihu niekto naštudovali nechceli by ste ju predať ?:)

No predať ju nepredám:D, lebo je to dobrá publikácia, ale je to aj pre JU aj pre PU a sú tam uvedené vzorové príklady
miriams1
23.08.10,11:03
Prosím ťa kolko z tej publikácie je venovanej JU a tomu vzorovému príkladu v JU? Je tam nejaký peňažný denník, alebo akou formou to je? Dik
Yvonne
21.09.10,06:26
Na www.sauno.sk (http://www.sauno.sk) je kontakt na prezidentku p. Lukačovičovú - ja som jej pred 2 týždňami poslala e-mail s údajmi pre FA, obratom mi poslala predfaktúru, kt. som ihneď uhradila a na druhý deň mi kniha prišla na adresu.
A v EPOSE majú knihu od p. Laszovej - aj tá je dobrá. Tiež som si ju kúpila asi pred 2 týždňami.