Zavrieť

Porady

Nova publikacia pre neziskovky

Ahojte zdravim vsetkych v novom roku,
a dovolujem si vam oznamit ze po dlhom boji sme pre vas vydali novu publikaciu o uctovnictve a daniach neziskovych organizacii. Viac info o publikacii ako aj moznost objednania najdete na strankach asociacie www.sauno.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Vďaka za tip.Už aj zadávam požiadavku na "vyššie vedenie", že túto knihu potrebujem a musím mať!

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Nejaka zlava pre Poradakov by sa nenasla? Napr. ja mam len jednu neziskovku s par dokladmi. Obsah knizky je zaujimavy.

    mgm je offline (nepripojený) mgm

    živnostník mgm
    Ja som tiež dnes publikáciu dostala, tak hurá do študovania ... Ďakujem za tip

    mgm je offline (nepripojený) mgm

    živnostník mgm
    Publikácia je veľmi dobre spracovaná, mne to pomohlo, lebo som začala robiť občianské združenie minuléhé roku a v nejakých veciach som si nebola istá ...

    samo zv je offline (nepripojený) samo zv

    samo zv
    Aj mne dnes došla publikácia, ale keďže som bol na verejnom konzultačnom dni na daňovom úrade, tak som prekvapený z riešenia Daňového priznania uvádzaného v publikácii. Prečo ste vôbec nepoužili v daňovom priznaní tabuľku č. C1 alebo C2? Tá tabuľka je pre nás neziskovky vraj najdôležitejšia. Ďakujem za skorú odpoveď.

    Wanda9 je offline (nepripojený) Wanda9

    Mám sa dobre Wanda9
    Maureen Pozri príspevok
    Tiež sa pripájam k hodnoteniu knihy je SUPER a vysoko odborne sparacovaná.

    Dá sa ešte spomínaná kniha zakúpiť? Na stránke sauno.sk som túto informáciu nenašla.

    miriams1 je offline (nepripojený) miriams1

    miriams1
    Ahojte chcem sa spýtať je ta publikáci aurčená pre účtovanie v JU, alebo PU? Je to riešene aj formou nejakého vzorového príkladu? Ak ste si už tú knihu niekto naštudovali nechceli by ste ju predať ?

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    miriams1 Pozri príspevok
    Ahojte chcem sa spýtať je ta publikáci aurčená pre účtovanie v JU, alebo PU? Je to riešene aj formou nejakého vzorového príkladu? Ak ste si už tú knihu niekto naštudovali nechceli by ste ju predať ?
    No predať ju nepredám, lebo je to dobrá publikácia, ale je to aj pre JU aj pre PU a sú tam uvedené vzorové príklady

    miriams1 je offline (nepripojený) miriams1

    miriams1
    Prosím ťa kolko z tej publikácie je venovanej JU a tomu vzorovému príkladu v JU? Je tam nejaký peňažný denník, alebo akou formou to je? Dik

    Yvonne je offline (nepripojený) Yvonne

    Yvonne
    Na www.sauno.sk je kontakt na prezidentku p. Lukačovičovú - ja som jej pred 2 týždňami poslala e-mail s údajmi pre FA, obratom mi poslala predfaktúru, kt. som ihneď uhradila a na druhý deň mi kniha prišla na adresu.
    A v EPOSE majú knihu od p. Laszovej - aj tá je dobrá. Tiež som si ju kúpila asi pred 2 týždňami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.