deane7
07.01.10,11:45
Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
robin78
07.01.10,11:00
Poznam, ale momentalne cakam na balik aby som to vyskusal :D
arizona
07.01.10,11:01
Vždy keď počujem definíciu "revolučná metóda " zaváňa mi to dílerstvom...

Hľadáš naozaj skúsenosti, alebo ponúkaš... ?:confused::rolleyes:
deane7
07.01.10,11:13
Ani jedno ani druhé. Nemôže ísť o dílerstvo, lebo účinná látka je u nás voľne dostupná a veľmi lacná. Iba tu na fóre o tom nebola téma, tak som ju založil, veď prečo máme všetci chodiť iba na zahraničné fóra?
wagner
07.01.10,11:51
Ani jedno ani druhé. Nemôže ísť o dílerstvo, lebo účinná látka je u nás voľne dostupná a veľmi lacná. Iba tu na fóre o tom nebola téma, tak som ju založil, veď prečo máme všetci chodiť iba na zahraničné fóra?
Na slovenskej stránke sa názov prekladá takto:
MMS (Miracle Mineral Solution)
robin78
07.01.10,12:46
Na slovenskej stránke sa názov prekladá takto:
MMS (Miracle Mineral Solution)

ked si pozries vysledky celosvetovo, tak su zauzivane oba nazvy, aj solution aj supplement :)
deane7
07.01.10,13:24
Názov opravený
lofr
07.01.10,21:17
Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.
V nasich koncinach sa to najhlbsie rozobralo na fore UPramene (nemozem davat link), kde sa k tomu vyjadrilo naozaj vela ludi. Este som to cele necital, ale z bezneho prezretia som tam videl len cisto pozitivne skusenosti od desiatok uzivatelov. Takisto, knizka je volne dostupna, aspon teda prva cast. Mam ju precitanu a bolo to velmi dobre citanie, doporucujem.
Z tych hodin, co som stravil na internete, a z precitanej knizky usudzujem, ze nejde o blud ani podvod, a vydanim tej knihy v roku 2006 nastalo cierne obdobie pre farmaceuticky priemysel. Pochopitelne, ten vklada na ludsku blbost, pasivitu, nedoveru v neoficialne veci a lenivost vyskusat nieco nove, rovnako ako na podchytene media (TV, rozhlas, noviny), takze je otazne, ci sa to masovo rozsiri, aj keby to fungovalo.
Mimochodom, malokto vie, ze pred tyzdnom schvalili novy potravinovy kodex - Codex Alimentarius, kedy FDA ziskala lepsie pravomoci a kontrolu nad doplnkami. MMS nastastie do tejto kategorie nepatri, pretoze ide o roztok pouzivajuci sa na dezinfekciu, a tak sa aj predava (inak by ho neschvalili), dokonca v samotnom manuali k MMS je napisane, ze je to len dezinfekcny prostriedok a nema sa uzivat vnutorne. Samozrejme, kazdy kto cital knizku vie, ze uzivat to vnutorne moze, je to tam len aby sa to mohlo oficialne predavat ako dezinfekcny prostriedok. :
miramax1
07.01.10,21:21
Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.
V nasich koncinach sa to najhlbsie rozobralo na fore UPramene (nemozem davat link), kde sa k tomu vyjadrilo naozaj vela ludi. Este som to cele necital, ale z bezneho prezretia som tam videl len cisto pozitivne skusenosti od desiatok uzivatelov. Takisto, knizka je volne dostupna, aspon teda prva cast. Mam ju precitanu a bolo to velmi dobre citanie, doporucujem.
Z tych hodin, co som stravil na internete, a z precitanej knizky usudzujem, ze nejde o blud ani podvod, a vydanim tej knihy v roku 2006 nastalo cierne obdobie pre farmaceuticky priemysel. Pochopitelne, ten vklada na ludsku blbost, pasivitu, nedoveru v neoficialne veci a lenivost vyskusat nieco nove, rovnako ako na podchytene media (TV, rozhlas, noviny), takze je otazne, ci sa to masovo rozsiri, aj keby to fungovalo.

Som zvedavá na účinok, potom napíš výsledok . Tiež som si prečítala info na internete , ale nechce sa mi veriť, že je to taký super liek.:)
lofr
07.01.10,21:37
Som zvedavá na účinok, potom napíš výsledok . Tiež som si prečítala info na internete , ale nechce sa mi veriť, že je to taký super liek.:)
Tiez som bol skepticky, no vyskusal to clovek, ktoremu verim, a jednoznacne s pozitivnymi vysledkami. Odvtedy to vyskusal niekolko krat a stale to doporucuje. Nepredava to, takze nema dovod klamat. Desiatky ba az stovky ludi vsade na internete s tym maju pozitivne skusenosti. Knizka to opisuje podrobnejsie, po jej precitani som ziskal este vacsiu istotu. O farmaceutickom priemysle viem vela, a napriklad verim, ako vrazdi ludi skrze chemoterapiu a podplaca si falosne vysledky ucinnosti, ktore su v skutocnosti okolo 2-3%.
Na MMS sa neda priamo zarabat, pretoze je to 28% roztok chloritanu sodneho v destilovanej vode. Vyrobi to hocikto z volne kupeneho 80% prasku chloritanu sodneho. Hocikto. :-) Keby to bolo klamstvo, tak na internete najdes naopak 99% ludi, co na to nadavaju. Ale opak je pravdou.
Ak mi neveris, kludne si to over. Cez SS ti dam kludne linky na fora, kde sa to riesi. Takisto to niektori ludia predavaju ovela lacnejsie, ako na oficialnych strankach MMS, pretoze to proste vedia vyrabat. Tak ako Jim Humble napisal v knizke, nikdy na tom nechcel zarabat, a neplanoval z toho urobit biznis. Preto vidal tu knizku pre vsetkych aj s postupom, ako to vyrobit. Dobry biznis to nikdy nebude, pokial snad neovladnu vsetky laboratoria na svete, a zakazu vyrabat chloritan sodny. Lenze, to by museli rovno zavriet aj vsetky plavarne. :-)
lofr
07.01.10,21:43
Inak, tak ako vsetko zle je na nieco dobre, tak aj vsetko dobre je na nieco zle.
Pokial by sa to zacalo masovo pouzivat v Afrike, tym padom by malaria a HIV prestala existovat, nastal by obrovsky rast populacie a hlad a chudoba by sa este zvacsila. Paradoxne, by to ludom sposobilo vacsie utrpenie, ako malaria a HIV. Ale je to len moja uvaha.
deane7
08.01.10,08:42
Lofr
Veľmi dobre si to vystihol. Tie centrá na vývoj liekov proti rakovine a iným chorobám sú pre mnohých dobrým biznisom, žiaľ, ale je to tak. Ak by vyrobili účinný liek tak prídu o kšeft. Vo svete vládnu 3 veci: Peníze, peňeži a peniaze. A tie sa do tých centier skutočne lejú.

Chloritan sodný ktorý sa u nás predáva zarobený je 24,5%-ný a je vraj dostatočný. Ľudia ktorí ho v ČR a u nás posielajú poštou na tom nezbohatnú, pokryjú si náklady. Myslím že 50 litrový kanyster stojí asi 200€ či tak nejak, dotyčný to musí priviezť domou, kúpiť vhodné fľaše, ponalievať, keďže sa jedná o chemikáliu tiež po sebe upratať, niekde to skladovať, odviezť na poštu, takže 5€ za pol litra + poštovné je nejaký kšeft? Je to pokrytie nákladov. Ano, dá sa aj suchý, myslím 80%, sú to nejaké vločky, treba veľmi presne namerať, zriediť presným množstvom destilovanej demineralizovanej vody, teda ak by sa niekomu chcelo a dokázal by to presne zarábať na 28% a posielať, no asi stačí ten 25%-ný.
rado3105
02.03.10,12:12
Pred dvoma mesiacmi som narazil na MMS(magic miracle solution). Da sa vyrobit samostatne doma(to je dokaz ze to nie je nejaky biznis s cielom nabalit sa), ale komu sa nechce riedit moze si kupit pripravene. Ja som tiez kupil pripravene, vyslo ma to na 10Eur a vydrzi to asi rok a viac. Neviem ci sa mi to zda, ale mal som vredy na zaludku, tie presli a aj chripka ustupila na druhy den. A citim sa taky menej unaveny. Viac odporucam precitat na tychto strankach, su tu realne skusenosti ludi a detailny popis:
navod, popis:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1076
skusenosti ludi:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36

princip fungovania: v tele z neho vznikaju chlority, co su vedecky dokazane najsilnejsie zname imunostimulanty(bunky zvysujuce silu imunintneho systemu), a taktiez priamo nicia mikroorganizmy, tym ze sa viazu na erytrocyty(cervene krvinky) a putuju po tele, poskodeny organ sa vyznacuje vyssou perfuziou krvi(takze tu prudi viac krvi aj mms) a tym sa zvysuje priame posobenie mms na patogen.
pipula
02.03.10,18:28
Má niekto skúsenosti s týmto "liekom" aj pri problémoch s kŕčovými žilami? Ak áno, popíšte ako treba liek užívať, prípadne či pomáha aj kúpel nôh. Ďakujem.
deane7
02.03.10,19:19
Neviem povedať či to nejako pomôže pri kŕčových žilách, žena čaká na operáciu, ale mne sa problémy s hemoroidami zmenšili. A to myslím dosť výrazne. Skúsil som aj MMS2, teda chlornan vápenatý, ten sa ale užíva inak a má aj iné použitie. Ak niekto chce objednať tak sa trochu popozerajte aby ste nekúpili zbytočne predražené alebo u MMS2 dokonca nevhodné. Na tom českom fóre je aj napísané kde sa dá kúpiť, dokonca aj na Slovensku. Ja osobne s distribúciou nič nemám spoločné, no viem poradiť, keďže som sám kupoval.
linko1
03.03.10,06:10
čítala som o tom a je to naozaj neuveriteľné... sú tam neaké vedľajšie účinky?
delonka
03.03.10,06:18
čítala som o tom a je to naozaj neuveriteľné... sú tam neaké vedľajšie účinky?
nepomenovala by som to ako nežiadúce, resp.vedľajšie účinky , ale nedoporučuje sa to napr. ľuďom so zvýšeným vnútroočným tlakom, prečítaj si diskusiu, na fóre., cez google, tam uviedli mnohí ľudia svoje skúsenosti a doplnili to o svoje vlastné pocity.,
Kováčka
03.03.10,07:26
Vedľajšie účinky to nemá, ale pripravte sa na to, že keď sa telo začne zbavovať "bordelu", nebude vám moc dobre. Ale to sú klasické detoxikačné príznaky, aké vás postihnú, keď začnete prírodnú liečbu. Nie je to príjemné, ale treba vydržať, stojí to za to. Naozaj sa treba držať návodu a prečítať si diskusiu na www.upramene.cz.
Ja som MMS použila aj ako obklad na zapálené kŕčové žily. Neviem povedať, či mi to nejako výrazne pomohlo, lebo som užívala aj Aloe Vera vnútorne a aj ako obklad a vitamín C. Ale zápal som zlikvidovala bez iných liekov do týždňa!
pupavka11
03.03.10,08:16
Pred dvoma mesiacmi som narazil na MMS(magic miracle solution). Da sa vyrobit samostatne doma(to je dokaz ze to nie je nejaky biznis s cielom nabalit sa), ale komu sa nechce riedit moze si kupit pripravene. Ja som tiez kupil pripravene, vyslo ma to na 10Eur a vydrzi to asi rok a viac. Neviem ci sa mi to zda, ale mal som vredy na zaludku, tie presli a aj chripka ustupila na druhy den. A citim sa taky menej unaveny. Viac odporucam precitat na tychto strankach, su tu realne skusenosti ludi a detailny popis:
navod, popis:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1076
skusenosti ludi:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36

princip fungovania: v tele z neho vznikaju chlority, co su vedecky dokazane najsilnejsie zname imunostimulanty(bunky zvysujuce silu imunintneho systemu), a taktiez priamo nicia mikroorganizmy, tym ze sa viazu na erytrocyty(cervene krvinky) a putuju po tele, poskodeny organ sa vyznacuje vyssou perfuziou krvi(takze tu prudi viac krvi aj mms) a tym sa zvysuje priame posobenie mms na patogen.
Mozes mi prosim Ta napisat kontakt, kde si to kupil, myslim, ze ta cena, ktoru si napisal je vyrazne nizsia, ako sa to predava.
SERVIS
03.03.10,08:40
Veď ak máte niekto už zistené kde sa dá kúpiť za dobrú cenu, tak to prosím oznámte aj nám a najradšej aj s knihou, kde sú postupy. Je toho veľmi veľmi veľa popísaného a čítať môžem priebežne...
deane7
03.03.10,10:38
Hrozne predražené, to si už niekto robí pekný biznis. On to tiež môže mať iba z tej 50 litrovej bandasky. Ja som kúpil 1,5 litra za 300 korún a on 1 deci za 18 €. Kyselinu citrónovú kúpim v každom obchode ta pár centov.

Knihu netreba ani kupovať, na fóre U Pramene je prakticky všetko potrebné z nej podrobne prepísané. A kde kúpiť? Už som odpisoval v ss tomu čo mal záujem. (u mňa nie) ja som iba trochu porozdával v okolí.
wegamizi
21.03.10,14:17
lofr:Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.


Tak ako to dopadlo? Pochval sa. Sme zvedavi.
monika74
21.03.10,14:40
lofr:Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.


Tak ako to dopadlo? Pochval sa. Sme zvedavi.

som aj ja zvedavá, rada by som porovnala skúsenosti s užívaním...
buchač
21.03.10,14:49
ĽUDIA , VEĎ ČÍTAJTE .....

napríklad :


DMSO je dobre známa látka užívaná lekármi v širokom merítku od roku 1955 a dá sa zohnať v lekárňach alebo na internete.

...kde to bolo doteraz ???...

A toto ma dorazilo .....


Rakovina

Štádium 1-3: Účinnou metódou na zvládnutie rakoviny je protokol zvaný 6×6. To znamená, že užijete šesť kvapiek MMS aktivovaných 30 kvapkami aktivátora, a po hodine ďalších šesť aktivovaných kvapiek, a to opakujete trikrát denne: ráno, naobed a večer. Samozrejme, pri ťažkých prípadoch rakoviny začnite dávkou 1×1. Túto dávku môžete každý deň zvyšovať, teda 2×2, ďalší deň 3×3 atď. Pokiaľ sa ale objavia nevoľnosti, zvracanie alebo hnačky, znížte dávku o jednu alebo aj dve kvapky aspoň na jeden deň, potom v zvyšovaní kvapiek znovu pokračujte. Takto môžete postupne zvyšovať dávku až na 15 kvapiek. Pri tomto počte by už rakovina mala byť skoro vyliečená.

Štádium 4: Ďalšou metódou na zvládnutie rakoviny je užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť takéto množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 – 10 kvapiek každú hodinu.

Ďalšou možnosťou na zintenzívnenie liečby je popri užívaní MMS1 užívanie MMS2 kapsúl, a to aspoň štyri krát za deň, s postupným zvyšovaním na šesť a viac za deň. Samozrejme, začnite pomaly, uvidíte, ako to vaše telo bude zvládať.http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/12/mms-pri-chripke-rakovine-aids-bolesti-zubov-a-dasien-u-deti-a-tehotnych/

Že po kvapkách 1x1 , potom zvyšovať ....dovoľte sa mi zasmiať ....kua , keď mi spustili chemo do žili ...36 hodín v kuse tiekla chémia , že iná káva to bola a overená !!!

Veď aj preto som ešte " tu " , nervy vám žeriem ....:---:---:---:D:D:D:D:D:D

Keby to také fasa bolo , tak chlapík je držitelom všetkých rôznych ocenení , Nobelovkou končiac ...nie milionár , ale MILIARDÁR ...posledný rebríček najbohatších by surovo vyhral , mal by imanie ako všetci dohromady ....;):rolleyes:

Ale , inak , prírodu neodsudzujem ...príroda je všemocná ...;)
buchač
21.03.10,17:44
Nevieš čo píšeš. Nepleť MMS a DMSO. Jim Humble lieči hlavne maláriu a čo sa týka rakoviny tak zatiaľ sa jej liečba pomocou MMS iba skúma.

....necituješ , takže sa len domnievam , že ku mne zdvíhaš varovný prst na obranu menovaného a aj uvedenej procedúry .....

Takže , milý deane7, nemýľ si prosím Ťa citáciu s mojím textom ...

To , čo píšem , to som , ku..a prežil , o tom sa s Tebou nemienim baviť ....

To , čo som CITOVAL , tak to vonkoncom neriešim ...ALE viď nasledovné

MMS pri chrípke, rakovine, AIDS, bolesti zubov a ďasien, u detí a tehotných

V tomto článku nájdete ukážky protokolov, ktoré sa osvedčili pri liečení niektorých chorôb pomocou MMS.

Rakovina

Štádium 1-3: Účinnou metódou na zvládnutie rakoviny je protokol zvaný 6×6. To znamená, že užijete šesť kvapiek MMS aktivovaných 30 kvapkami aktivátora, a po hodine ďalších šesť aktivovaných kvapiek, a to opakujete trikrát denne: ráno, naobed a večer. Samozrejme, pri ťažkých prípadoch rakoviny začnite dávkou 1×1. Túto dávku môžete každý deň zvyšovať, teda 2×2, ďalší deň 3×3 atď. Pokiaľ sa ale objavia nevoľnosti, zvracanie alebo hnačky, znížte dávku o jednu alebo aj dve kvapky aspoň na jeden deň, potom v zvyšovaní kvapiek znovu pokračujte. Takto môžete postupne zvyšovať dávku až na 15 kvapiek. Pri tomto počte by už rakovina mala byť skoro vyliečená.

Štádium 4: Ďalšou metódou na zvládnutie rakoviny je užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť takéto množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 – 10 kvapiek každú hodinu.

Ďalšou možnosťou na zintenzívnenie liečby je popri užívaní MMS1 užívanie MMS2 kapsúl, a to aspoň štyri krát za deň, s postupným zvyšovaním na šesť a viac za deň. Samozrejme, začnite pomaly, uvidíte, ako to vaše telo bude zvládať.

Takže ja nepíšem , ja citujem .....;)



Vyhlásenie:
Všetky informácie na stránkach Regeneračného centra pochádzajú od pána Jima V. Humbla. Firma MMS Slovensko (distribútor MMS a knihy o MMS na Slovensku) ani Regeneračné centrum neposkytuje žiadne informácie ani návody pre používanie MMS.

A hento vyhlásenie je alibizmus jak sviňa ....:eek:


MMS je zázračným přípravkem pro Vaše zdraví.

Jim V. Humble doporučuje tuto přípravu MMS:

Jeho příprava je neuvěřitelně jednoduchá a rychlá.

Platí zásada, že je nutné používat přesně koncentrovaný profesionálně připravený roztok MMS a Aktivátor - 10% roztok kyseliny citronové (na každou jednu kapku MMS připadne pět kapek aktivátoru).

MMS – je dodáváno v již připravené koncentraci v hnědých, plastových 100 ml. lahvičkách (č.1)

Aktivátor – příprava : smícháte 1 díl krystalické kyseliny citronové s 9 díly destilované nebo čištěné vody. Tak vznikne 10% roztok kyseliny citronové (např. 1 zarovnaná polévková lžíce krystalků kyseliny citronové a 9 lžic vody).
Promíchejte vzniklý roztok až do té doby, kdy budou krystalky zcela rozpuštěny. Tím je aktivátor připraven k použití. Nalijte vzniklý roztok do lahvičky označené jako Aktivátor (č.2)
Příprava MMS:

Platí zásada – na jednu kapku MMS vždy přidat 5 kapek Aktivátoru.
1. Kápněte jednu kapku MMS do suché sklenice.
2. Přidejte do stejné sklenice 5 kapek Aktivátoru
3. Promíchejte a nechte 3 minuty reagovat.
4. Po uplynutí 3 minut dolijte sklenici pitnou vodou nebo čerstvě vylisovanou jablečnou šťávou a vypijte


Při zvyšování počtu kapek MMS je nutné vždy na každou kapku MMS přidat 5 kapek Aktivátoru

Příklad: 6 kapek MMS + 30 kapek Aktivátoru, dobře promíchat, počkat 3 minuty, dolít vodou a vypít.

Upozorňujeme, že chuť MMS s aktivátorem a vodou je mírně řečeno nedobrá. Místo vody na dolití se dá použít čerstvě vylisovaná jablečná nebo ananasová šťáva. Pokud použijete kupovanou, doporučujeme BIO jablečný mošt bez přidaného vitamínu C (E 300).
buchač
21.03.10,17:53
lofr:Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.


Tak ako to dopadlo? Pochval sa. Sme zvedavi.

...aj ja ....

Zatiaľ sa tu spomenuli kŕčové žily a hemeroidy ....inak nič ...

Inak na hemeroidy je dobrý kúpeľ z dubovej kôry a iné prírodné produkty ...tiež sú na nete ...;)...napríklad ...

http://www.beltina.cz/onemocneni/hemeroidy/
deane7
21.03.10,20:23
Keď sa so mňou nemieniš baviť tak ma necituj a nereaguj na mňa. Ja už na Teba reagovať nebudem, urobil som si o Tebe názor a nezaujímaš ma.
wegamizi
22.03.10,10:39
ĽUDIA , VEĎ ČÍTAJTE .....

napríklad :



...kde to bolo doteraz ???...

A toto ma dorazilo .....

http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/12/mms-pri-chripke-rakovine-aids-bolesti-zubov-a-dasien-u-deti-a-tehotnych/

Že po kvapkách 1x1 , potom zvyšovať ....dovoľte sa mi zasmiať ....kua , keď mi spustili chemo do žili ...36 hodín v kuse tiekla chémia , že iná káva to bola a overená !!!

Veď aj preto som ešte " tu " , nervy vám žeriem ....:---:---:---:D:D:D:D:D:D

Keby to také fasa bolo , tak chlapík je držitelom všetkých rôznych ocenení , Nobelovkou končiac ...nie milionár , ale MILIARDÁR ...posledný rebríček najbohatších by surovo vyhral , mal by imanie ako všetci dohromady ....;):rolleyes:

Ale , inak , prírodu neodsudzujem ...príroda je všemocná ...;)
Verim, ze taketo 100% recepty na liecbu rakoviny, ta vyvadzaju z miery. Mam rodicov, ktori obaja sa liecia z tejto pliagy, takze chapem tvoje pohnutky takto reagovat. Chemoterapia ako taka pri liecbe rakoviny je v mnohych pripadoch ucinna, ale vieme, na druhej strane ake svinstvo sa dostava do tela pacienta. Vsetko je to na organizme, ako bojuje s chorobou a ako bojuje aj s chemoterapiou.
Tym, ze ma zaujimaju aj ine liecebne metody roznych chorob, chcem si len rozsirit obzor vedomosti inych moznosti. Je na kazdom z nas, ako kto pocuva svoje telo a dokaze reagovat na rozne signaly. Tam je zaklad uzdravenia a dalsieho plnohodnotneho zivota. Ked niekto nechce, nepomoze ani chemo ani MMS ani iny zazrak.
monika74
22.03.10,12:38
Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.

Ja som pochopila túto tému ako výmenu skúseností s užívaním MMS. Som tu očakávala príspevky od užívateľov, bez ohľadu na to, či by boli pozitívne alebo negatívne.
Nemám nič proti tomu, ak tu niekto cituje info z webu a pridá k tomu vlastný názor. Ale užívateľ MMS by som povedala je už na trochu vyššom leveli ako len teoretik......ja som si pred kúpou MMS prečítala veľa diskusných fór na túto tému, kde sa vyjadrovali užívatelia....užívala som ho, mám teraz prestávku, nepozorujem na sebe žiadne zhoršenie zdravotného stavu, našťastie som neliečila nič závažné ako rakovina a pod....skôr som si liečila silné prechladnutie a prvýkrát v živote som dostala herpes, takže sa mi aj rýchlejšie vyliečil...dokonca aj kúpeľ a pridávanie MMS do šampónu môžem tiež doporučiť.
deane7
22.03.10,13:21
Ja nechápem prečo tu niektorí používajú citácie na predchádzajúci príspevok a prečo niekto nevyberie len niečo konkrétne z príspevku ak už cituje. Potom sa v tom nevyzná ani divá sviňa a porada stráca zmysel. Poznám ľudí čo na MMS nedajú dopustiť. Jeden známy keď ide na malú tak nemusí sedieť ako žena a necvrká 5 minút. Mňa bolelo rameno a pichalo pod pažou rok, nepomohla elektroliečba 15x ani ultrazvuk 10x ani maste ani tabletky, po týždni s MMS sa bolesť záhadne stratila.
Na inom fóre jeden píše že si urobil kúpeľ s MMS2 a po dvoch takých kúpeľoch sa mu stratili problémy s hemoroidami a svrbením. Ja som používal masť aj čípky, odkedy sa kúpem v MMS nepoužívam. Dubová kôra poctivo aplikovaná takmer žiaden efekt. MMS - úľava. Neviem čo by som k tomu dodal.
monika74
22.03.10,13:30
asi by si dodal len toľko, že niet nad vlastnú skúsenosť...a to hovorí za všetko.
deane7
22.03.10,14:22
Keď som založil tému, hneď ma podozrievali z dílerstva, niekedy radšej držať hubu a nechať si to pre seba.
monika74
22.03.10,14:33
len kľud, ja som sa tu na porade tiež stretla s niečím podobným, to že sa človek pýta na nejaký produkt hneď neznamená že ho predáva...tiež nemám rada tzv. jasnovidcov, čo hneď vedia aký máš úmysel...
a ako dlho užívaš MMS ak smiem vedieť? používaš ho v kvapalnej forme alebo v tobolkách (tuším sa to nazýva MMS2) ?
deane7
22.03.10,14:41
Začal som po vianociach. Dostal som sa na 3x denne 16 kvapiek. Robím si aj kúpeľ, cca 200 kvapiek. Skúsil som aj MMS2, dnes som si s MMS2 urobil kúpeľ. Teraz neužívam nič, (vnútorne) treba robiť aj prestávku.
monika74
22.03.10,14:50
no ja som sa dostala na max. 12 kvapiek 2x denne....ale mám tiež prestávku, chcem si kúpiť MMS2, keďže je možnosť dávkovania cez tobolky...v robote nemám na to podmienky aby som si kvapkala MMS a zasmradila kanceláriu výparmi z Cl :)....chcem vyskúšať dávkovanie častejšie ale v menších dávkach, čítala som, že je to efektívnejšie, ale vyskúšam a uvidím, či to aj na mňa platí...kúpeľ ale nie až 200 kvapiek, bolo to menej, koľko už neviem ale mám to napísané v letáku...
s koľkými kvapkami čistíš vaňu?
deane7
22.03.10,15:36
Pri takej dávke 200 kvapiek a kedže si to robíme často, aj žena, tak vaňu stačí len umyť. Mám novú akrylátovú vaňu a stále je čistá. Ak si budeš robiť kúpeľ s 20 - 30 kvapkami tak má čistenie význam. To MMS2 ale nekupuj od MMS, lebo tam je to drahé. Ja som dal za kilo 300 českých korún a je to 90%-né, z MMS posielajú myslím 70%-né. Ide len o to, aby to bol ten chlornan vápenatý. Používa sa to na dezinfekciu bazénov, kúpiš všade kde predávajú prípravky na hygienu bazénov.
wagner
22.03.10,17:31
Začal som po vianociach. Dostal som sa na 3x denne 16 kvapiek. Robím si aj kúpeľ, cca 200 kvapiek. Skúsil som aj MMS2, dnes som si s MMS2 urobil kúpeľ. Teraz neužívam nič, (vnútorne) treba robiť aj prestávku.

Ešte mi prosím Ťa objasni, aký je rozdiel medzi MMS a MMS2.
deane7
22.03.10,19:42
MMS je chloritan sodný, užíva sa aktivovaný kys. citrónovou
MMS2 je chlornan vápenatý, užíva sa naplnený v tobolkách - granulky
Popísal by som Ti to, ale vlastne by som iba kopíroval, pozri si podrobnosti tu:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
Akúsi oficiálnu stránku neuvádzam pretože tam sa to aj predáva a dosť draho. Na tom fóre zistíš podrobnosti a klubáci aj posielajú z veľkého balenia oveľa lacnejšie. MMS2 kúpiš aj v Maunfilde či iných predajniach kde sa predávajú prípravky k bazénom, len musíš prečítať čo je tam napísané, musí tam byť chlornan vápenatý.
monika74
23.03.10,06:34
link na diskusné fórum u pramene.cz o MMS som si aj ja prečítala a musím povedať, že mi to veľa dalo, dokonca tam je aj zverejnená excelovska tabuľka, kde sú rozpísané dávky pre dospelých a deti.....čo sa týka dodávateľa MMS toho som si našla inde viď http://www.porada.sk/t129274-kvapky-mms.html
deane7
23.03.10,06:53
Je to dobrý biznis. Aktivátor kupovať nepotrebujem, je to len obyčajná čistá kyselina citrónová za pár centov (bez cukru a bez pridaného vitamínu C, žiaden citrovit ani vitacit) a liter MMS bežne posielajú iní za 10€. 1,5 litrovú fľašu aj s dobierkou tuším za 18€ a môžeš sa kúpať aj dezinfikovať, ja s tým občas aj kľučky, wc dezinfikujem.

Tú kyselinu citrónovú už nerobíme 20%-nú ale 50%-nú, teda objemovo s vodou 1:1. Potom sa to jednoduchšie dávkuje, na 1 kvapku chloritanu 1 kvapka aktivátora. Fľašky Bralen kúpiš v lekárni 50ml za 18 centov, majú hore kvapátko.
monika74
23.03.10,07:09
bol by si taký dobrý a poslal mi kontakt cez SS na dodávateľa od ktorého si si objednal ty?
a ďakujem za doterajšie informácie a rady
deane7
23.03.10,08:57
chiqo@zoznam.sk pošle 1,5 litra za 18€ s poštovným. On robí aj koloidné striebro, ale s tým nemám skúsenosti. Býva vo Veselom pri Piešťanoch.
monika74
23.03.10,09:00
tak to máš výhodu, ale mne sa do Čiech trepať nechce :)...ďakujem za kontakt...
rainmaker
04.04.10,10:14
zdravim.
mam par otazok, mozno viete odpoved, mozno na zamyslenie.
na uvod chcem povedat ze som zastancom alternativnej mediciny vsetkeho druhu a normalne lieky neuzivam uz velmi dlho. tiez sa snazim stravovat zdravo, teda co najmenej Ecok, bez masa, obcas ryba, ziadna psenica, mlieko a podobne.

otazka k MMS:
- aktivator je kyselina citronova. zaujimama, ze ide o zname E330 ? alebo je to nieco ine? je zname ze E330 je rakovinotvorna, pretoze je to chemicky, umelo produkovane. teda nejde o prirodnu kyselinu citronovu.
vidim tu teda rozpor - MMS dobre - kys. citronova zla.
ak mate k tomu riesenie, rad si ho precitam.

druha otazka:
- existuje pravdepodobnost ze dlhodobym, resp. pravidelnym uzivanim MMS sa dostavia neziaduce ucinky, resp. choroby po dlhsom case? napriklad zastavam nazor ze alergie, ekzemy, leukemie a dalsie choroby ktore tu pred XX rokmi neboli a teraz sa povazuju za "civilizacne" su nasledkom aj ockovani ktore podstupuju uz novorodenci. teda nieco vo veku troch dni sa prejavi o 10 rokov. ako je na tom MMS - stale si to spajam s chlorom...

vopred dakujem za odpovede a nazory
deane7
04.04.10,19:21
Na prvú otázku je odpoveď jednoduchá, môžeš použiť citrónovú šťavu, ale Ty vlastne nepiješ kyselinu citrónovú, lebo aktiváciou prebehol chemický proces. Na fóre "u pramene" nájdeš viac podrobností.
Druhá otázka, tú istú som položil aj ja. No nepiješ už chloritan a hodinu po požití Ti v tele ostane chlorid sodný, teda to by si ani soliť nesmel. No na tom fóre dostaneš presnejšie odpovede.
rainmaker
04.04.10,21:22
dakujem.
objednal som si MMS+knizku takze nastudujem aj forum aj knizku. pevne dufam ze mi to pomoze zbavit sa pelovej alergie. momentalne sa o to snazim pouzitim koloidneho striebra a zatial, aj ked nie je prave najhlavnejsia sezona, je to OK
rado3105
23.08.10,11:27
telo samo o sebe(leukocyty - neutrofily, makrofagy) pouzivaju chloritany na niceni mikroorganizmov(spolu s radikalmi kyslika - preto ma vyznam jest antioxidanty). Alergie a ine blbosti su vysledkom farmaceutickeho a kozmetickeho priemyslu + to co je v ovzdusi. Pozrite si z coho sa vyrabaju brzdy na auta - azbest - najznamejsi karcinogen, sposobujuci karcinom pluc - castym brzdenim aut sa uvolnuje z brzd vo forme nanocastic a lahko tak prenika celym telom. To vam v novinach nepovedia. Treba sa viac spoliehat na ludovu firmu ako na velke korporacie a ich pochybne klinicke testy(vid. farmaceuticky priemysel a pouzitie chemoterapeutik). ....A nehovoriac ake svinstvo obsahuje kozmetika. Tu si pozrie aku bezpecnu kozmetiku pouzivate: http://www.cosmeticsdatabase.com/
kvapky mms
18.01.11,19:09
Dobrý večer hľadám niekoho kto má osobnú skúsenosť pri užívaní kvapiek mms, chcel by som sa dozvedieť viac o tejto veci čo to som sa dočítal na emms.sk ale hľadám skutočných ľudí.
Mária27
18.01.11,19:19
arizona
18.01.11,19:21
Olga Cibulková
23.01.11,17:10
Ja mám už 5 mesačnú skúsenosť - na kašeľ, nádchu a iné choroby ako aj chrípku zaberá perfektne, odkedy ho mám, neužívam žiadne kvapky ani tabletky proti alergii - bakteriálnej. MMS1 na to všetko stačilo samo. Z vážnejšou chorobou zatiaľ nemám skúsenosť, ale nebála by som sa ho použiť.
lofr
15.02.11,22:04
Moje skusenosti s MMS su pozitivne, no nieje to recept na vsetko, treba to skombinovat s odkyselovanim tela a zdravym zivotnym stylom.
Vacsina chorob lezi v psychike a emociach, blokuju cakry a energie, takze tam su korene chorob, MMS tieto nevylieci, hoci moze telu dost odlahcit na nejaky cas a clovek ma sancu posunut sa niekam vyssie.
tatuldo
17.12.11,09:25
Zdravim,
chcela by som sa opytat ci ma niekto z vas skusenosti z uzivanim MMS kvapiek?
ake je spravnie davkovanie?
Dakujem
Dalix
27.03.12,20:48
Kto chce vyskusat MMS1 a je z BA tak mi moze napisat do konca aprila, mozem mu dat vzorku na "Ochutnanie" dalix@gmx.com
annadam
11.04.12,15:58
5 rokov som mala vážne zdravotné problémy - pravdepodobne som vdýchla nejakú pleseň z klimatizácie, nedokázali ma diagnostikovať ani v Hágoch. Na horeuvedenej stránke som sedela 3 mesiace, kým som sa odhodlala k akcii. Syn mi priniesol MMS z Prahy, užívala som ráno a večer, pomaly som pridávala od 1 kvapky, dostala som sa na 15, odvtedy som v poriadku, moja lekárka si myslí, že zabrali lieky na imunitu od nej /asi by vyskočila z kože, keby vedela pravdu/ a všetci sme spokojní. Ja vrele doporučujem. Treba si naštudovať kontraindikácie.
misomiso
09.05.12,17:58
Mam otazku na vas, ktori mate skusenosti s MMS. Ja som pred par tyzdnami objednal jedno balenie, lezalo to najprv doma, pretoze som chcel najprv precitat knihu od Humble, dnes som sa podujal to vyskusat.

Mam (udajne) 24,5% roztok chloritanu sodneho, od GFG holding, Bratislava.

Dost ma prekvapilo, ze ta kvapalina nema ziaden zapach, cakal som zapach po chlore, v takto koncentrovanom stave, kedze sa s tym maju dezinfikovat bazeny a pitna voda. Ked som zistil, ze to nijako nepachne, cakal som aspon reakciu uvolnujucu plyn po zmiesani s citronovou stavou. Nenastala vsak ziadna viditelna reakcia.

Je pravda, ze na odporucanie z knihy som zacal s jednou kvapkou zmiesanou s 5 kvapkami citronovej stavy, no aj v takomto mnozstve by mala byt vidiet reakcia, ak sa to miesa v neriedenom stave. (Malo by to uvolnovat nejaky plyn). Po zmiesani som to asi po pol minute doplnil v pohari vodou a vypil. Nemalo to ziadnu chut.

Humble pise, ze to mnohi miesaju z dzusmi, kvoli neprijemnej chuti. Ten moj roztok nemal ale ziadnu prichut, bolo citi iba slabo ten citron.

Znamena to, ze mi predali cistu vodu, nejake placebo???

Diky,

Miso
lofr
09.05.12,21:16
Miso, je mozne ze ti poslali vodu.
Chloritan sodny nema ziaden zapach, chlor sa z neho neuvolnuje. Az po reakcii s kyselinou sa uvolnuje chlordioxid, ktory ma chlorovy zapach.
Citronova stava obsahuje iba 10% kyseliny citronovej, a tak trva reakcia 3-4 minuty.

To, ci mas skutocne chloritan sodny, vyskusas takto:
Kup kyselinu citronovu a sprav 50% roztok, teda na 100g prasku, nalej 100g vody. Dobre rozmiesaj.
Nasledne, nakvapkaj 10 kvapiek roztoku chloritanu sodneho do pohara a hned nato 10 kvapiek 50% kyseliny citronovej. Roztok je tak koncetrovany, ze by to malo byt aktivovane za 30 sekund, malo by to mat tmavooranzovu az hnedu farbu, a silny zapach po chlore.
Pokial sa tak nestane, predali ti vodu.
travina
11.05.12,09:18
Tiež som mala podobný problém ako misomiso, mám MMS od tej istej firmy a nepozdávalo sa mi, že necítiť chlór, mala som podozrenie, že je to obyčajná voda. Zatiaľ som neaktivovala, len som dávala dve neaktivované kvapky mačkám do misky s vodou.
Misomiso sa neozýva, či urobil skúšku, ale ja som aktivovala tak ako píše lofr a zápach bol riadny, aj farba oranžová, takže to nie je obyčajná voda.
Lofr, vďaka za radu.
lofr
11.05.12,11:59
Pozeram, ze to tam maju rovno s kyselinou citronovou. S tou by to malo fungovat.

Ale inak je to tam neskutocne predrazene. 12 eur za 100ml, to je ina uzera. Ja som zohnal 500ml za 5 eur + 3 eura postovne, kontakt ale nemozem dat, pretoze dotycny s tym uz prestal.
misomiso
12.05.12,15:58
Ano, funguje to. Neviem, ci sedi ta koncentracia, ale asi ano. Problem bol v asi naozaj tom, ze ked pouzivam citronovu stavu, treba dlhsie cakat.
KatarinaNR
12.05.12,16:28
Chcela by som sa opýtať tých, ktorí to užívajú, prečo to začali užívať a ako im to pomohlo. Pretože rozmýšľam o tom aj ja. Mám časné zápaly horných dýchcích ciest hlavne cez zimu, neviem to ovplyvniť, dávam si na seba pozor a zápal hrdla aj tam mám, cez zimu musí zobrať cca 5 krabičiek atb.nakoľko mi tej zápal ničím neprejde, pretože mám IGA slizničnú imunitu 0,01. Ďakujem za odpovede.
misomiso
12.05.12,18:49
No beriem t6o tri dni, v podstate na skusku, momentelne netrpim ziadnymi akutnymi problemami, na ktorych by sa to dalo otestovat. Rozhodol som sa, ze preventivne to brat nebudem, je to velke riziko, treba si predsa len precitat aj nazory proti http://na-severu.blogspot.com/2011/01/mms-zazracne-mineralni-reseni-nebo.html

Rozhodol som sa to odlozit, a pripadne vyskusat, ked (pripadne) dostanem nejaku infekcnu nakazu, chripku, salmonelu, malariu... a tak. Potom, nech to ukaze, co dokaze.
KatarinaNR
12.05.12,19:11
Ja už naozaj neviem čo si dať, urobiť. Aloe som pila. Teraz beriem injekcie polyoxidonium, tak uvidíme. Ale ja fakt cez zimu mám minimálne ale 5x zápal a to znamená 5x antibiotiká, je to hroza. A ja tým, že som chorá som vtedy aj slabá, nevládzem, niekto má chrípku a prechodí to, ja musím ale dva dni prespať, tak nevládzem. Len ešte jedno bábo by som chcela a nechcem predtým si dať nejaký jed do organizmu. Ešte som o dobrom imunomodulátore počula L-lyzín tuším, ešte to skúsim, echinaceu, radšej niečo prírodné. no fakt neviem :-(
lofr
12.05.12,22:59
No beriem t6o tri dni, v podstate na skusku, momentelne netrpim ziadnymi akutnymi problemami, na ktorych by sa to dalo otestovat. Rozhodol som sa, ze preventivne to brat nebudem, je to velke riziko, treba si predsa len precitat aj nazory proti http://na-severu.blogspot.com/2011/01/mms-zazracne-mineralni-reseni-nebo.html

Rozhodol som sa to odlozit, a pripadne vyskusat, ked (pripadne) dostanem nejaku infekcnu nakazu, chripku, salmonelu, malariu... a tak. Potom, nech to ukaze, co dokaze.

Vzdy, ked vyjde takyto zhluk nezmyslov, vacsinou Jim Humble nejak zareaguje a vyda svoje stanovisko. Odporucam pohladat.
MMS je ociernovane zo vsetkych stran, co je dost logicke. Keby sa to ludia masovo naucili spravne pouzivat, zisky urcitych organizacii klesnu na minimum, co by sposobilo kolaps financneho systemu a zdravotnictva a nasledne nepredstavitelne globalne skody.
MMS spojene s anti-parazitanymi kurami, je liek na 99,9% sucasnych ochoreni, a to sa niekomu strasne nepaci, pretoze niekto chce, aby sme mali parazity a patogeny v tele, a dokola dostavali choroby, najlepsie dlhodobo a z toho kruhu sa nemohli dostat.
lofr
12.05.12,23:05
Ja už naozaj neviem čo si dať, urobiť. Aloe som pila. Teraz beriem injekcie polyoxidonium, tak uvidíme. Ale ja fakt cez zimu mám minimálne ale 5x zápal a to znamená 5x antibiotiká, je to hroza. A ja tým, že som chorá som vtedy aj slabá, nevládzem, niekto má chrípku a prechodí to, ja musím ale dva dni prespať, tak nevládzem. Len ešte jedno bábo by som chcela a nechcem predtým si dať nejaký jed do organizmu. Ešte som o dobrom imunomodulátore počula L-lyzín tuším, ešte to skúsim, echinaceu, radšej niečo prírodné. no fakt neviem :-(

Odporucam skusit anti-parazitalne kury. Protokol Dr. Huldy Clark nazaciatok, potom kontaktuj H. Blahovu (venuje sa parazitologii), ohladne chemickych antihelmetik, a nakoniec kura MMS. Cely cyklus trva cca 3 mesiace. Ludia su plni parazitov, maju z toho vacsinu stale sa opakujucich chorob. Virusy, plesne, a ine patogeny su stale rozosievane po tele, pretoze su nimi infikovane aj samotne parazity, ktore su roznasacmi. Su teda len dosledok vyskytu parazitov. Ak si myslis, ze ich nemas, tak ja som ich mal tak 15 rokov a nikdy som nic nevsimol. Po antiparazitalnych kurach zo mna vychadzali skrkavky a vsetko mozne. 99% parazitov ale neuvidis v stolici.
Je to dokonale skryty zhubny plan. Sucasni lekari tento problem zanedbavaju, hoci parazitologovia a patologovia ich nato neustale upozornuju a karhaju ich za to, ale je to akoby hrachom na stenu hadzali. Lekarske ego je nepriestrelne a iba ojedinele si vie priznat nevedomost.
KatarinaNR
13.05.12,06:20
poštudujem čo si napísal, ďakujem
ssd
04.09.12,06:31
h
Letko
04.09.12,06:42
Ja už naozaj neviem čo si dať, urobiť. Aloe som pila. Teraz beriem injekcie polyoxidonium, tak uvidíme. Ale ja fakt cez zimu mám minimálne ale 5x zápal a to znamená 5x antibiotiká, je to hroza. A ja tým, že som chorá som vtedy aj slabá, nevládzem, niekto má chrípku a prechodí to, ja musím ale dva dni prespať, tak nevládzem. Len ešte jedno bábo by som chcela a nechcem predtým si dať nejaký jed do organizmu. Ešte som o dobrom imunomodulátore počula L-lyzín tuším, ešte to skúsim, echinaceu, radšej niečo prírodné. no fakt neviem :-(

Otužuješ sa, chodíš pravidelne do sauny, neprekuruješ izby?
deane7
04.09.12,06:42
Toto je poučný príspevok.
Letko
04.09.12,10:12
Tu je povedané všetko :)
romaker
26.09.12,18:25
Rôzne prípravky ako napr. výťažky z Aloe, výťažky z Asai, výťažky zo zeleného jačmeňa a pod., sú len výťažky EUR z vašej peňaženky. Firmy používajú podomový predaj, z ktorého majú predajcovia profit a preto vám tie šťavičky susedka vychváli do neba, len nech má províziu. Je to predražený riedky džús plus rozprávka zadarmo. :) Treba si kúpiť najmenej 3 litre za 80€ na mesiac, potom mesiac pauza a ak to nepomôže treba si kúpiť znova 3 litre. :D A po 6 mesiacoch už majú nový lepší prípravok.
Ale MMS je skoro zadarmo, preto je to nepriateľ číslo jedna pre FARMA firmy . Tie robia všetko preto aby ho udupali pod zem. Už stihli zakázať predaj spolu s kyselinou citrónovou, ale to je malá prekážka .
osky
26.09.12,19:33
lenze ked bude zakazany predaj vsade,kde ho zozenieme???
buchač
27.09.12,05:45
...tomuto sa teda fakt dá veriť ...................


Návod ako užívať MMS pri rôznych chorobách


V tomto článku nájdete ukážky protokolov, ktoré sa osvedčili pri liečení niektorých chorôb pomocou MMS. Tieto protokoly užívania neberte prosím ako jedinú možnosť, ktorú treba bezpodmienečne dodržiavať, ale skôr ako návod na pochopenie, ako MMS funguje, a ako sa dá užívať. Ak je to potrebné, pokojne si upravte alebo prispôsobte jednotlivé protokoly pre vlastnú potrebu tak, aby vám vyhovovali. Osobne doporučujeme začať vždy iba s jednou kvapkou MMS a množstvo postupne zvyšovať, aby ste najskôr zistili schopnosť svojho tela vylučovať patogény a ich pozostatky.

Ďalšie ukážky aplikovania MMS nájdete priamo v článku „Vyliečiť sa bez liekov“, ktorý považujeme za dôležité pred začatím užívania MMS prečítať.

Chrípka („bežná“ chrípka, vtáčia chrípka, prasacia chrípka a všetky akútne ochorenia)

Do suchého pohára kvapnite 1 kvapku MMS1 a 5 kvapiek kyseliny citrónovej alebo citrónu. Počkajte 3 minúty, dolejte pohár do polovice vodou a čo najskôr vypite.

Ak nebudete do hodiny pociťovať nevoľno, užite o jednu kvapku MMS viac (vždy aktivujte MMS1 5 krát väčším množstvom 10% kyseliny citrónovej) a takto zvyšujte každú hodinu počet užitých kvapiek o jednu, najviac však na množstvo 6 kvapiek, a užívajte 12 hodín.

U chorého človeka je predpoklad, že sa dostane zo začiatku najviac na úroveň 3 – 4 kvapiek bez nevoľnosti, lebo jeho telo je plné baktérií a vírusov. Nevoľnosť ukazuje, že MMS zabíja patogény, a hoci sa mnohým po takomto radikálnom prečistení výrazne polepšilo, nevoľnosť nie je žiaduca. Lepšie je sa prispôsobiť schopnosti vášho tela vyplaviť zbytky zničených patogénov a liečiť sa pomalšie. Vyhnete sa tak nevoľnosti, ktorá môže mať až podobu zvracania alebo krátkodobej hnačky. V takých prípadoch do ukončenia nevoľnosti vysaďte MMS; potom však znížte množstvo kvapiek MMS na počet, ktorý vám nerobil problémy, a hneď začnite užívať ďalej.

Ak sa budete cítiť dobre pred ukončením 12 hodinového užívania, môžete užívanie MMS ukončiť. Ak však nie ste úplne vyliečený, pokračujte v užívaní dlhšie. Ak vážite cez 100 kg, možno bude pre vás potrebné zvýšiť množstvo MMS z 6 na10 kvapiek. U detí je naopak potrebné dávku znížiť na polovicu alebo štvrtinu.

Rakovina

Štádium 1-3: Účinnou metódou na zvládnutie rakoviny je protokol zvaný 6x6. To znamená, že užijete šesť kvapiek MMS aktivovaných 30 kvapkami aktivátora, a po hodine ďalších šesť aktivovaných kvapiek, a to opakujete trikrát denne: ráno, naobed a večer. Samozrejme, pri ťažkých prípadoch rakoviny začnite dávkou 1x1. Túto dávku môžete každý deň zvyšovať, teda 2x2, ďalší deň 3x3 atď. Pokiaľ sa ale objavia nevoľnosti, zvracanie alebo hnačky, znížte dávku o jednu alebo aj dve kvapky aspoň na jeden deň, potom v zvyšovaní kvapiek znovu pokračujte. Takto môžete postupne zvyšovať dávku až na 15 kvapiek. Pri tomto počte by už rakovina mala byť skoro vyliečená.

Štádium 4: Ďalšou metódou na zvládnutie rakoviny je užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť takéto množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 - 10 kvapiek každú hodinu.

Ďalšou možnosťou na zintenzívnenie liečby je popri užívaní MMS1 užívanie MMS2 kapsúl, a to aspoň štyri krát za deň, s postupným zvyšovaním na šesť a viac za deň. Samozrejme, začnite pomaly, uvidíte, ako to vaše telo bude zvládať.

HIV vírus a AIDS

U AIDS a HIV sa ukázala ako najúčinnejšia dávka 3 kvapiek MMS1 aktivovaných 15 kvapkami 10% kyseliny citrónovej a doliata vodou alebo šťavou, užívaná každú hodinu aspoň 8 krát denne počas doby trvania troch týždňov. Iba tí, ktorí sú veľmi chorí, by mali spočiatku užívať menší počtom kvapiek a postupne ho zvýšiť. Rovnako tak v prípade, že by užívanie vyvolalo nevoľnosť, je potrebné prechodne znížiť dávku podľa toho, ako sa vaše telo dokáže prečisťovať. Neprestávajte však MMS užívať (i keby to malo byť iba 1/4 kvapky MMS) a dávku po odznení problémov znovu zvýšte.

Normálne nebývajú pri užívaní 3 kvapiek MMS nevoľnosti časté. Nenechajte však, aby vás nevoľnosť odstavila od vyliečenia. Radšej užívajte menšie množstvo MMS a predĺžte liečenie o ďalší týždeň.

MMS a DMSO

Výrazné účinky boli dosiahnuté použitím MMS v kombinácii s tzv. DMSO (Dimethyl sulfoxide). DMSO je látka, ktorá má schopnosť rýchlo prenikať cez pokožku a tkanivá, bez toho, aby ich poškodzovala.

V životu nebezpečných prípadoch, keď potrebujete extra rýchlo dostať MMS do tela, môže byť DMSO použité ako pomôcka. Stačí namiešať 10 kvapiek MMS aktivovaných 50 kvapkami 10% kyseliny citrónovej (alebo 10 kvapkami 50% kyseliny citrónovej), po 3 minútach pridať čajovú lyžičku DMSO a rýchlo premiešať (nie dlhšie ako 15 sekúnd). Túto zmes treba potom okamžite začať vtierať do pokožky na postihnuté miesto (či už je to ruka, noha alebo brucho). Dôležité je nečakať a zmes okamžite vtierať, pretože každou sekundou stráca svoju účinnosť.

Pred tým než sa rozhodnete použiť DMSO, je dobré urobiť test, či nie ste na túto látku alergický, alebo či vaša pečeň nie je príliš slabá. Problémy máva však nanajvýš jeden zo 100 ľudí. Test urobíte tak, že na umyté a vysušené rameno nanesiete kvapku DMSO, votriete ju do jedného miesta pokožky a necháte počas 15 minút úplne vsiaknuť. Pokiaľ v priebehu pár hodín nebudete cítiť žiadnu bolesť v oblasti pečene, pravdepodobne vám nebude robiť použitie DMSO problémy. Pre istotu ale počkajte ďalších 24 hodín.

Na vtieranie môžete použiť sáčok, alebo holé ruky. Ak budete cítiť v mieste vtierania pálenie, môžete votrieť na tom mieste do pokožky vodu, až kým pálenie nepominie. Po aplikácii DMSO môžete votrieť do pokožky trochu olivového oleja a šťavy z aloe vera.

Pri aplikovaní MMS1 pomocou DMSO použite vždy inú časť tela. Prvý deň aplikujte zmes niekoľko krát denne každé dve hodiny, druhý a tretí deň každú hodinu. Potom túto metódu na 4 dni prerušte a pokračujte až ďalší týždeň. Neprestávajte však užívať MMS orálne.

DMSO je dobre známa látka užívaná lekármi v širokom merítku od roku 1955 a dá sa zohnať v lekárňach alebo na internete.

Ústa, ďasná a zuby

Zmiešajte 10 kvapiek MMS s 50 kvapkami citrónu alebo 10% kyseliny citrónovej (alebo 10 kvapkami 50% kyseliny citrónovej - najmä pri väčších množstvách je to praktickejšie), počkajte 3 minúty, a potom pridajte pol pohára vody. Zmes nalievajte na mäkkú zubnú kefku, a dobre si vyčistite zuby a ďasná. Je dobré si ich takto čistiť 3 – 4 krát prvé tri - štyri dni, potom stačí raz denne. Zvyšok roztoku použite na vypláchnutie úst. Robte to pomaly, aby látka Cl02 mala čas uvoľniť sa z tekutiny. Cl02 zničí všetky mikróby a baktérie bez toho, aby poškodil citlivé ďasná a boľavé miesta na jazyku. Zuby si potom aj naďalej čistite MMS roztokom ešte niekoľko týždňov aspoň raz denne. Stav vašich úst by sa mal zlepšiť už po prvom týždni a po niekoľkých týždňoch by malo byť zdravie vašich úst excelentné. Na udržanie zdravej ústnej dutiny potom bude stačiť, keď si budete umývať zuby MMS roztokom dva – tri krát týždenne.

Ak máte veľké bolesti zubov, ale nemôžete ísť okamžite k dentistovi, MMS ich môže zahnať behom pár minút – ak podržíte aktivovaný roztok v ústach aspoň dve minúty.

Citlivé zuby (bolesť zubov vystavených tlaku – napríklad, keď zahryznete) zvyčajne znamenajú, že sa vám pod zubami tvorí infekcia. Vtedy je dobré, ak budete svoju zvyčajnú dávku MMS užívať častejšie (napríklad nie iba ráno a večer, ale každé dve hodiny), a to niekoľko dní, až kým bolesť nezmizne. Môžete tak zachrániť svoje zuby pred vytrhnutím.

MMS rieši aj problém zápachu z úst. Stačí, keď si vždy pri čistení zubov MMS roztokom vykefujete aj jazyk, a to predovšetkým jeho najzadnejšiu časť, kde je najideálnejšie prostredie pre tvorbu baktérií, ktoré sú hlavnou príčinou zápachu. Dlhodobé čistenie zubov MMS ich pomáha aj bieliť.

Nos, dutiny, priedušky

Táto metóda je veľmi účinná pri zápaloch dutín a priedušiek, pri ušných infekciách, nádche, boľavom hrdle, dýchavičnosti a podobne. V tomto prípade sa jedná o inhalačnú procedúru. Namiešajte 2 – 3 kvapky MMS v bežnom pomere s aktivátorom. Nepridávajte vodu a NEPITE TO. Budete inhalovať malé dávky ClO2 do nosa a úst. Inhalujte veľmi pomaly a nikdy sa nenadychujte zhlboka. Keď sa pomaly nadýchnete, zadržte na chvíľu dych. Budete cítiť pomaly prenikať ClO2 do vašich dýchacích ciest, hrdla a možno i do ušných kanálikov. Po štyroch pomalých nadýchnutiach si urobte prestávku, odsuňte pohár nabok a dýchajte chvíľu čistý vzduch. Upozornenie: je veľmi dôležité neprekročiť dávku 2 - 3 kvapiek, nenadychovať sa zhlboka a periodicky si počas procedúry robiť prestávky v inhalovaní. Ak to nedodržíte, môžete si poškodiť pľúca. Dýchate totiž čistý ClO2, a ten červené krvinky absorbujú pohotovo ako kyslík. Kvôli tomu na chvíľu znižujete zvyčajné množstvo kyslíku vo vašom tele. Ak ste užili viacej ako 10 kvapiek MMS orálne, počkajte pred inhalovaním aspoň dve hodiny. Ak máte problémy s dýchaním, v žiadnom prípade neinhalujte.

Inhalácia je veľmi účinná i v malých množstvách a môže zastaviť začínajúcu chorobu v priebehu veľmi krátkej doby. Nepreháňajte to však, lebo ClO2 sa dostáva inhalovaním veľmi rýchlo do krvi, a o to rýchlejšie zabíja aj patogény. Telo sa bude teda chcieť aj oveľa rýchlejšie zbaviť nahromadených hlienov v prieduškách - čo môže vyvolať v pokročilom štádiu choroby dlhšie a intezívnejšie vykašliavanie.

Deti a tehotné ženy

Deti ani tehotné ženy nie sú žiadnou rizikovou skupinou, pre ktorú by MMS znamenal nejakú toxickú hrozbu. U detí je iba logicky nutné znížiť dávku vzhľadom na ich telesné rozmery. Bežne je uvádzaný počet kvapiek MMS pre užitie dospelým človekom, teda pre dieťa je potrebné znížiť počet uvádzaných kvapiek podľa jeho váhy. Ak váži polovicu váhy dospelého človeka, dáte mu polovičnú dávku, ak štvrtinu, tak dávku štvrtinovú.

Pretože bude asi problém kvapnúť 1/2 alebo 1/4 kvapky, môžete použiť 1 kvapku MMS aktivovanú 5 kvapkami aktivátora – 10% kyseliny citrónovej alebo citrónovej šťavy), po 3 minútach doliať vodou a z tohoto množstva odliať dieťaťu do druhého pohára príslušný diel a pohár doliať vodou alebo šťavou.

.......no comentt...........



osky
lenze ked bude zakazany predaj vsade,kde ho zozenieme???

....nuž iba ak pokútnym spôsobom ako aj doteraz , alebo nikde .......

...a keď ho nezoženiete ????......nuž zomriete ako aj ostatní " liečení - neliečení ".......


Kua ....a dotiahnem tie moje názory do konca .....takým pomenším želaním ???
Keďže sú tieto kvapky také zázračné , tak by som aj """ poprial """ ( úvodzovky je dôležité registrovať !!! ) tým predajcom nejaké tie problémy so zdravíčkom ...( ide o niečo na spôsob Fruni ...ON odrbával a ľudia na to doplatili )...
...šak kvapkami by sa liečili ???......pche - trt makový , lebo by lietali po doktoroch a forsáž v prdely by bola nastavená na tie 3 M...

Nepredpokladám totiž , že tie rôzne netové stránky ( majitelia ) , či tie osoby mali/jú ten AIDS , HIV , rakovinu ......
Keď sa tam nájdu aj tie akože pozitívne reakcie ???....nuž , to predsa nie problém napísať v zastúpení nejakých fiktívnych osôb , ktoré figurujú len pod krstným menom ...
osky
27.09.12,09:49
pravdu mas,Juraj,viaceri tu na porade to asi berieme skor tak preventivne.
neviem posudit ci ma to ocistuje,ale fakt je,ze pred tym som byvala nachylna na prechladnutie a teraz zatial OK,hoci okolo mna je vela takych,co trpia chripkou-uz to zacina.

ale doporucil mi to moj stryko,ktory ma v sebe nado /rprostata/,lieci sa len alternativnou liecbou,zmenil uplne stravu a hodnoty klesli totalne.zatial chemo a radio odmieta,ale uvidime.on totiz berie milion inych veci,tak tazko posudit,co z nich mu pomohlo.
osky
27.09.12,09:52
chcem sa spytat,celkom seriozne,ci z vas niekto vie,ci sa to moze uzivat aj pocas tehotenstva.alebo,este inak-pocas hormonalnej pripravy na umele oplodnenie.co vy na to?riskli by ste?neviem totiz,ci to zlepsi ucinky hormonov a vsetkeho,co do mna napchaju,alebo ci to naopak neurobi daku blbu reakciu.co poradite?
doktora sa spytat nemozem-by ma poslal...kamsi.
aragon1
01.11.12,21:17
lofr
05.11.12,21:10
Hej, velky bojovnik proti MMS, s jednym prispevkom...
Paula
05.11.12,22:13
Ak to nevie a v návode na použitie ani neuvádza výrobca, potom kto už to má vedieť?
VieraPopluharova
15.11.12,20:29
Tehotné ženy tento prípravok užívať nesmú, osobnú skúsenosť s tým mám, no nie dobrú, no nikoho nemôžem presviedčať či brať, alebo nebrať, je to na každého zvážení....no môj osobný názor nie je to žiadny prevrat ani zázračný liek...
osky
15.11.12,20:41
Vierka,nemohla by si blizsie popisat tu skusenost?
Ja mam zatial len dobru,teda si myslim.este som totiz neochorela,ale musim povedat ze si to davame s muzom len obcas a maximum su 4 kvapky.
ked si pomyslim ze po ine roky by na mna chripka bola uz sadla minimalne 2 razy,je mi jasne ze som este stale fit len vdaka tomuto preparatu.
druha vec-moje IVF nevyslo,priznavam,ze som si cca 2 razy dala asi 2 kvapky,kedze som mala obavy ze zase ochoiem....ci vsak toto bol dovod ze to nevyslo,to neviem.myslim vsak,ze nie.
buchač
16.11.12,01:57
chcem sa spytat,celkom seriozne,ci z vas niekto vie,ci sa to moze uzivat aj pocas tehotenstva.alebo,este inak-pocas hormonalnej pripravy na umele oplodnenie.co vy na to?riskli by ste?neviem totiz,ci to zlepsi ucinky hormonov a vsetkeho,co do mna napchaju,alebo ci to naopak neurobi daku blbu reakciu.co poradite?
doktora sa spytat nemozem-by ma poslal...kamsi.

Paula 1 Week Ago #25311
Ak to nevie a v návode na použitie ani neuvádza výrobca, potom kto už to má vedieť?

...júúúj ....tak poviem ( slušnejšie ) , že šarlatánstvo a či drísty poniektorých výmyselníkov sa ešte ( chvalabohu ) zatiaľ na žiadnej fakulte medicíny ešte neprednášajú ...


Tehotné ženy tento prípravok užívať nesmú, osobnú skúsenosť s tým mám, no nie dobrú, no nikoho nemôžem presviedčať či brať, alebo nebrať, je to na každého zvážení....no môj osobný názor nie je to žiadny prevrat ani zázračný liek...

Vierka,nemohla by si blizsie popisat tu skusenost?
Ja mam zatial len dobru,teda si myslim.este som totiz neochorela,ale musim povedat ze si to davame s muzom len obcas a maximum su 4 kvapky.
ked si pomyslim ze po ine roky by na mna chripka bola uz sadla minimalne 2 razy,je mi jasne ze som este stale fit len vdaka tomuto preparatu.
druha vec-moje IVF nevyslo,priznavam,ze som si cca 2 razy dala asi 2 kvapky,kedze som mala obavy ze zase ochoiem....ci vsak toto bol dovod ze to nevyslo,to neviem.myslim vsak,ze nie.

Osky ... z Tvojich príspevkov je jasné už dávno , že máte ten problém s počatím ........holt , smola ...
Túžba po potomkovi niekedy spôsobí u dotyčnej ženy aj to , že koná iracionálne .

Podobne je to aj u pacientov s onko ochorením .
Títo sú schopní hľadať spásu aj v tom nemožnom ....ako príklad by som spomenul rakovinu žalúdka alebo iných vnútorných orgánov . Je nepochopiteľné , ak dotyčného kvária pooperačné rany , následná chemoterapia a či ožiar , no nájde sa pako vnucujúc doslovne sódou sa nalievať ...
Veď je to blud ...a opakujem záver príspevku http://www.porada.sk/t127571-p4-mms-miracle-mineral-supplement.html#post2150151


...poniektorí ( hlavne zdraví a " výrobcovia MMS ) oponujú , že na liekoch zarábajú farmaceutické firmy .... nuž a kto nezarába ???...veď je to biznis a nie charita !

Ak by tie MMS boli tak zázračné , nuž v jedno verím .
Farmafirmy a zdravotné poisťovne by sa určite nejako dohodli...inak povedané " vlk sýty a baran celý "...a pacient by aj tak ostal na tej slepej koľaji ...




...a čo sa chrípky týka , tak túto stačí vyležať , dať si dobrý čaj a fasa slepačiu polievku ... to už naše staré matere vedeli ...
111KOLONKA111
19.02.13,22:08
Mám za sebou asi mesiac čítania o skúsenostiach s MMS na internete a pochybovania.
Netrpím žiadnymi vážnymi chorobami okrem unavených nôh ale aj tak som bol zvedavý a
tak som si klasické MMS kvapky zadovážil.Najhoršií je strach -a ten som mal - a začal som
s 2-mi aktivovanými kvapkami do vody.Prvýkrát to bolo najhoršie--tá vôna a chut je uprimne
hrozná...ale presvedčoval som sa že ten plyn je môj spojenec ...a zmenil som okamžite vodu za dobrý ananásový dzús ktorý pochádza z lisovania a nie z koncentrátu.Takýto čistý lisovaný ananásový džús je neskutočne drahý a jeho cena sa približuje k cene menu- obeda v Ba :-)
Po tomto som aplikoval každé 3 hodiny dve aktivované kvapky.
Po štyroch dnoch užívania som pozoroval --lepší spánok,neochota jesť sladké jedlá /palacinky s cokoladou a slahackou skoncili v smetnom koši :-) ,ráno do práce som cítil evidentný nárast energie a doslova som si vychutnával pocit nádychu a čistého dýchania--nos absolútne čistý a intenzívnejšie som vnímal dotyk vzduchu teda nádych bol hotová radosť /to poznajú ľudia čo robia očistné pôsty/.V práci bývam večer okolo 18,00 riadne unavený a toto nenastalo ,nohy absolutne akoby vymenené...
Moj názor je ten že FDA je americká lieková agentúra, ktorá má za ciel postupne vytlačit z trhu všetky netradičné a bylinné preparáty, podobne jako v Európe nariadenia Evropskej komisie. FDA zároveň odmietla označovat potraviny obsahujúce čisté a geneticky nemodifikované suroviny-, týmto označením, lebo zámerom je čo najviac rozšířiť geneticky upravované plodiny, ktoré sú pre konzumáciu ľudí smrtelne nevhodné a ľudský organizmus ich
nevie dokonale absorbovat.
Takže američania nám presne nadiktovali akými postupmi varovať pred MMS a vymedzili na to nemalé obnosy financíí
ktoré budú použité na monitorovanie a zničenie nevhodných www stránok a vstupovania do diskusíí platenými diskutérmi a pod.../ najčastejšími a zadávateľmi platenej inzercie patria farmaceutické firmy/ - ich vplyv a dosah je značný -hlavne keď už v tejto dobe niekoľko miliónov praktizujúcich ľudí na celom svete ich oberá o veľmi značné zisky.
Ja vždy uprednostnujem slobodu jednotlivca rozhodnúť sa ako naložím so svojím telom a čím a akými prostriedkami sa budem liečiť.
kukučka
31.07.13,10:21
rozhovor s vydavateľom Humblových kníh o MMS
http://www.cestyksobe.cz/pavel-eiselt-zakazana-medicina-ad2657/
petk0
03.09.13,14:11
MMS metodu som nahradil CDS a ta sa velmi dobre znasa, daju sa podavat vacsie davky. Ziadne vedlajsie ucinky ako pri MMS, smrad, zaludok.... V 08/2013 vysla o CDS samostatna kniha od autora metody Dr. Andreas Kalcker "Zdravi je mozne". predavaju to len cez oficialne schvalene stranky Jimom Humblom. Tiez vysla o MMS nova kniha v 04/2013 kde je suhrn najnovsich poznatkov a receptov, ktore sa dost zmenili oproti metodam v roku 2010. CDS si vyrabam doma, na youtube je niekolko navodov, ktore sa stale vylepsuju. Princip je rovnaky ako pri MMS, aktivator kyselina chlorovodikova, ale vysledny roztok sa nepije. Vznikajuci chlordioxid sa zachyti hadickou a prebuble do cistej vody. vznika silny CDS roztok, ktory sa musi zriedit a zmerat koncentracia meracimi pasikmi. Po kratkej praxi sa uz pasiky usetria, staci zmerat kolko CDS treba do litra vody na konkretnu koncetraciu. Je to jednoduche a lacne. Tiez sa rozbieha predaj ciernej masti na nadory a rakovinu koze. v knihach o MMS tym riesili tazke pripady za 24 hodin. viac na ceskej stranke blacksalve
BXLmiami
04.09.13,11:29
Wau,na rakovinu kože?No to teda bude fakt super.Dúfam že sa Vám tí ľudia nedajú poblázniť.
buchač
04.09.13,11:36
Wau,na rakovinu kože?No to teda bude fakt super.Dúfam že sa Vám tí ľudia nedajú poblázniť.
Princíp je rovnaký , ako vraví petk0 ....ibaže ide o iný princíp ...
Ide o princíp hlúposti a hľadania zázraku .


...v knihach o MMS tym riesili tazke pripady za 24 hodin...
Kto také niečo tvrdí , tak by som mu dal vypiť kyselinu chlorovodikovú - nezriedenú !!!

Takéhoto jedinca považujem za debila !!!....a ani sorry nedávam za expresívum , mám dokonca aj lepšie výrazy pre takýchto exotov ...
petk0
26.09.13,11:27
Do pozornosti davam dalsiu novinku, pracovne to nazvali CDS2. Pri CDS2 sa uz nepouziva aktivator kyselina chlorovodikova, ani citronova, ale Hydrogensiran sodny. Tym sa odstranili niektore mensie problemy s CDS o ktorych sa v knihach pise pomenej. Odpadli tak problemy so zaludocnymi problemami, prekyslenim... CDS2 sa da uzivat v ovela vyssich davkach ako to bolo pri MMS, CDS. Zlepsila sa tak aj ucinnost na niektore problemy, kde to zaberalo pomaly. Kto chce si dalsie info najde. CDS je jediny produkt, ktory mi skutocne pomohol a nejde o nejaky podvod, multi level marketing, alebo nieco podobne, pretoze latky sa daju kupit na kila za smiesny peniaz a tak netreba nikomu sponzorovat jeho "liecitelske" schopnosti.
korela
17.01.14,00:29
https://g2cforum.org/index.php/list/mms-seminars/27136-jan-24th-26th-2013-mms-seminar-prague-czech-republic#37318
Kto by mal záujem sa dovzdelať v MMS, v Prahe bude seminár jazyk SK, CZ 24. až 26.1.2014.
http://jimhumble.org/
majkii
27.12.22,15:25