Zavrieť

Porady

kvapky mms

Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pekny vecer vsetkym,
rada by som vedela, ci ma niekto z poradakov vlastne skusenosti s MMS kvapkami a ked, tak ake ?
Poprosim o VLASTNE skusenosti, nie opisy udajov z internetu, dakujem
pripadne doporucenie, alebo zamietnutie uzivania z vasho pohladu
Usporiadat
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

zdravim, tiez vsetkych poradakov...ak mozem doplnit temu - dotaz (nechcem vytvarat dalsiu podobnu temu) - ma niekto z poradakov aj vlastnu skusenost s objednanim mms kvapiek, ak ano od koho ste si ich konkretne objednali a aka bola spokojnost s dodanim. Uz nejaky cas tiez zhanam info o mms, precitala som kadejake diskusne fora ale potrebujem aktualne info o dodavateloch tychto kvapiek. Dakujem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pekny vecer,
vyzera to tak, ze viac zaujemcov mimo nas dvoch nie je.
V KE sa daju kupit v Regeneracne centrum,neviem, ci posielaju postou.
Ak mas zaujem, chod na cxc.sk, a tam si najdes aj za rozumnu cenu a
posielaju na dobierku.
Ked chces viac citat, da sa toho najst hodne na googli.
Inac ja uz som zacala, brala som asi 2 tyzdne a citila som sa
1 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Pekny den prajem,
veruze to tak vyzera, ze zatial len my dve sa o to zaujimame. Nevadi. Cez google som to samozrejme preklepla, precitala som vela clankov, vela diskusknych prispevkov od uzivatelov a velmi ma to zaujalo. Dokonca ked som o tom rozpravala svojim kamoskam, ze nieco take existuje, tak to chceli aj objednat (dokopy by sme boli 4). Len ja som opatrna co sa tyka objednavania od neoverenych dodavatelov a na diskusknych forach su sice 1 ax. 2 spominani, ale od minuleho roka. Ja som potrebovala doporucenie na dodavatela od cloveka, ktory to objednaval tohto roku alebo aspon v 11-12/2009.
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

Toto forum ste si precitali? Je tam toho vela o skusenostiach, davkovani, spokojnostou a pod. http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
Na Sk je overený dodavatel v Sturove, dajte si do googla, aby to nebola reklama, posiela postou.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

samozrejme ze som ho precitala, dokonca aj vcera som citala nejake novsie prispevky....ale dakujem za tip na dodavatela
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

Prave pozeram ze ten sturovcan je ovela drahsi ako cxc...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

na jedneho aj druheho som tiez pri svojom patrani narazila, len som chcela vediet ci existuju aj nejaki ini dodavatelia..inac asi najdrahsi su na e-mms.sk - komplet cela sada aj s knihou 35,60 (MMS kniha + MMS1)
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

a teraz som si vsimla ze je to sturovcan - e-mms.sk :-))
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

a tohto poznate?

zdraviemms.mypage.cz

Mišeje Jozef
Diviaky nad.Nitricou 33,97225
0 0
kajasla kajasla

kajasla je offline (nepripojený) kajasla

Ja som objednavala u p. Mišejeho. Beriem to dva tyzdne aj s dcerou. Za tri dni nam presla choroba, ktorej sme sa nemohli striast skoro 3 tyzdne( zapal priedusiek,kasle ,sople). Obcas si s tym umyjem aj zuby , povytahovalo mi to take smrady zo zubov a jasna mi prestali krvácat uz po druhom umyti. To su zatial moje postrehy.
1 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

kajasla Pozri príspevok
Ja som objednavala u p. Mišejeho. Beriem to dva tyzdne aj s dcerou. Za tri dni nam presla choroba, ktorej sme sa nemohli striast skoro 3 tyzdne( zapal priedusiek,kasle ,sople). Obcas si s tym umyjem aj zuby , povytahovalo mi to take smrady zo zubov a jasna mi prestali krvácat uz po druhom umyti. To su zatial moje postrehy.
dakujem za prispevok...za ako dlho od objednania dodal mms kvapky?
0 0
kajasla kajasla

kajasla je offline (nepripojený) kajasla

Za dva dni som ich mala doma. Poskytuje aj bezplatne poradenstvo(som nevyuzila), ak ma clovek nejaky problem staci mu zavolat. Vyzera dost seriozne.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

kajasla Pozri príspevok
Za dva dni som ich mala doma. Poskytuje aj bezplatne poradenstvo(som nevyuzila), ak ma clovek nejaky problem staci mu zavolat. Vyzera dost seriozne.
dakujem este raz, presne taku informaciu som potrebovala vediet, chcem to objednat aj pre kamaratky a moj pocit zodpovednosti a opatrnosti mi akosi nedovolil bez overenia a doporucenia to objednat (ide aj o peniaze mojich priateliek).....prajem pevne zdravie tebe aj celej rodine...
2 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Rudulak Pozri príspevok
Zdravim vsetkych zaujemcov a zaujemkyne o MMS-kvapky. S priatelkou prevadzkujeme internetovy obchod v ktoreho ponuke tieto MMS-kvapky mozete objednat. Rozhodli sme sa tieto kvapky ako aj Koloidne striebro zaradit do predajneho programu az potom ako sme si tieto produkty sami na sebe a na zopar znamych ODSKUSALI. Ak mate zaujem kliknite si na stranke shopwellness.eu a napiste na mailovu adresu, ktoru na stranke najdete -radi Vam nase skusenosti napiseme.
S pozdravom Rudolf
ďakujem za ponuku, kvapky mám už objednané a zatiaľ ich v pohode užívam. pozerala som si web stránku, len mi tam chýbali ceny.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

mala som na mysli ceny za vyzivove doplnky...tymto sa ospravedlnujem, ze som nechtiac a nevedomky uviedla do omylu ostatnych, co to citali a mysleli si, ze ceny nie su nikde uvedene ...

....co sa tyka skusenosti, este je skoro hovorit, beriem ich od utorka vecera + k tomu este aj schindeleho mineraly....vo svojom okoli nepoznam nikoho, kto by mal uzivanie MMS uz za sebou...zatial su to ludia, ktori este len zacali...
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Tiež beriem MMS ako onkonkologický pcient. Som už na 5 kvapkách. Priznám, veľmi som oslabla. Berie to aj manžel a ten sa mi zdá, že je na tom ešte horšie. Na pol dňa som prešla na 4 kvapky ale zase som sa vrátila na 5. Mám pocit, že bolesti už nie sú také veľké, takže zmysel to má. Priebežne sa zapojím do diskusie a napíšem skúsenosti.
2 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
MMS už mám doma začíname brať poradáci vidím, že niektorí z Vás už berú. Podelíte sa o svoje skúsenosti ja tiež budem písať moje. Mám rôzne choroby tak uvidíme ale po preštudovaní diskúsií verím, že pomôžu.
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Pridávam skúsenosti: MMS ma neskutočne obrali o silu a oslabili psychiku. Bolo to samozrejme na prechodné obdobie. Znížila som počet kvapiek. Nádor sa viditeľne zmenšil a cítim sa aj podstatne lepšie. Lekár o mojom braní MMS nevie, tak si myslí, že pomohla chemoterapia. Začiatkom roka sa na konzíliu vyjadrili, že už žiadna chemo, len ma majú nechať dožiť. Lekár napriek tomu skúsil chemo a ja MMS. Ošetrujúci lekár sa vyjadril, že zravá už síce nikdy nebudem, ale stav sa tak zlepšil, že budem môcť aspoň plnohodnotne žiť. Či pomohla chemoterapia alebo MMS, neviem. Teraz som si dala s MMS prestávku, ale tak o 2 týždne začnem opäť. Verím tomu.
3 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Jana2004 Pozri príspevok
Pridávam skúsenosti: MMS ma neskutočne obrali o silu a oslabili psychiku. Bolo to samozrejme na prechodné obdobie. Znížila som počet kvapiek. Nádor sa viditeľne zmenšil a cítim sa aj podstatne lepšie. Lekár o mojom braní MMS nevie, tak si myslí, že pomohla chemoterapia. Začiatkom roka sa na konzíliu vyjadrili, že už žiadna chemo, len ma majú nechať dožiť. Lekár napriek tomu skúsil chemo a ja MMS. Ošetrujúci lekár sa vyjadril, že zravá už síce nikdy nebudem, ale stav sa tak zlepšil, že budem môcť aspoň plnohodnotne žiť. Či pomohla chemoterapia alebo MMS, neviem. Teraz som si dala s MMS prestávku, ale tak o 2 týždne začnem opäť. Verím tomu.

Ja som začala brať pomaly jeden večer 1 kvapka na druhý deň ráno 1 večer 2 kvapky. Keď som dosiahla tých 7 kvapiek tak som si dávali ráno napr. 7 večer 8, ráno 9 večer 10 až kým nebolo 15 a potom týždeň som brala 15 kvapiek ráno večer. Momentálne berem vitamin C . Chodím do roboty ale zdravotné problémy sme nemala žiadne sem tam tlaky do hlavy ale ináč nič mimoriadné. Ja nemôžem brať viackrát denne nakoľko ruší účinok liekov a ja ich berem aj ráno aj večer na tlak a okrem toho ešte pár liekov. Zmeny jednoznačne pomohli takže pokračujem ďalej nakoľko veľa veci som o tom prečítala a dakomu pri niektorých chorobách zaberá očividne až o mesiac. U mňa bolesti sa zmenšili mala som veľmi silné hlavne v noci a ráno lepšie vstávam pravú nohu som mala takú ako keby nebola moja konšt. v nemocnici, že tam mám odumreté nervy toto sa mi krásne upravilo toto nie je nahováranie toto človek cíti ja mám generálnu osteoartrózu mám od 27 rokov ale nebolia ma tak klby , chrbát , prsty ako predtým je to jednoznačne lepšie čiže pokračujem v braní MMS. Dala som zobrať krv predtým a na jeseň idem na kardiológiu kde mi budú brať odznova a aj tam uvidíme či bude taký rozdiel nakoľko mám dosť zlé výsledky. Berem to dosť pomaly ale nie sme onkologický pacient ale mám zdravotné problémy a to nemalé. Na psychike sa mne nič nezmenilo akurát viac som unavená napr. nikdy poobede som nespala ale teraz sem tam pospím . Cítim sa lepšie a to jednoznačne a dúfam, že bude to ešte lepšie.
Janka prajem Ti všetko dobré aby všetko dobre dopadlo a aby sme boli zdravý.
1 0
rainmaker rainmaker

rainmaker je offline (nepripojený) rainmaker

newkerala.com/news2/fullnews-25941.html

ja sice prave uziovam MMS proti chripke ale aj tak, nie je to take jednoznacne ako sa zda.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať