rage1
16.09.05,08:43
ahojte nemate niekto nahodou tlačivko prihláška/odhláška zamestnanca na poistenie CHZP Apollo?
zuzanar
16.09.05,06:47
brm
16.09.05,14:45
majú nové žltučké tlačivká...a na nete ich nemajú
bredikova
18.12.05,22:06
Prosím , potrebujem vyplniť hromadné oznámenie o zamestnancoch - PN a neviem kódy. Ani kódy pre začiatok - alebo zamestnanca pre APOLLO. Apollo stránka na internete je vo fáze prerábania. Neviem si poradiť. Ak ste niekto to tlačivo už robili PORAĎTE. PROSÍÍÍÍÍM ?????!!!!! Vopred ďakujem.( S ostatnými zdaravotnými poisťovňami nemám problém)
sway
19.12.05,04:56
Prosím , potrebujem vyplniť hromadné oznámenie o zamestnancoch - PN a neviem kódy. Ani kódy pre začiatok - alebo zamestnanca pre APOLLO. Apollo stránka na internete je vo fáze prerábania. Neviem si poradiť. Ak ste niekto to tlačivo už robili PORAĎTE. PROSÍÍÍÍÍM ?????!!!!! Vopred ďakujem.( S ostatnými zdaravotnými poisťovňami nemám problém)

z netu som stiahla tlačivá od 1.9.2005 - sú to oni? prikladám
bredikova
19.12.05,06:25
Ďakujem, ale tlačivá mám. Potrebujem len kód zmeny, ktorý sa používa pri PN - začatie a ukončenie, do 10 dní nad 10 dní. VšZP má 19 a 25, Ale APOLLLO neviem. Prosím poraďte!!!!!!
bredikova
19.12.05,06:50
Tak teraz som volala na zelenú linku poisťovne APOLLO a tam mi povedali že stačí dať do kolonky zmeny len PN. Ja to tak pošlem a uvidím čo ďalej.
brm
19.12.05,09:51
Ďakujem, ale tlačivá mám. Potrebujem len kód zmeny, ktorý sa používa pri PN - začatie a ukončenie, do 10 dní nad 10 dní. VšZP má 19 a 25, Ale APOLLLO neviem. Prosím poraďte!!!!!!
čo viem ja, tak kódy na pn má len všeobecka a spoločná...ostatným dopisujem, že ide o pn...len treba strážiť sideriu, lebo tam mi babu na základe oznámenia o ukončení pn odhlásili babu ako pri ukončení prac.pomeru...