Zavrieť

Porady

Tlaciva Apollo

Vsetkym prajem prijemny den...
Vedel by mi niekto sem prilepit vykaz a prihlasku SZCO do zdravotnej poistovne Apollo? Na ich stranke to akosi nefunguje...
Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janicka je offline (nepripojený) janicka

    vydatá, bezdetná, osoba, ktorá sa učí všetko o mzdách ako samouk ...viac janicka
    Pre ktorú pobočku?

    UFO.ar je offline (nepripojený) UFO.ar

    UFO.ar
    Prikladám tlačivo "Mesačný výkaz..." CHZP Apollo. Prihlášku SZČO, ani Registračný list platiteľa poistené v elektronickej forme nemám.

    ZuzulkaB je offline (nepripojený) ZuzulkaB

    ZuzulkaB
    UFO.ar
    Prikladám tlačivo "Mesačný výkaz..." CHZP Apollo. Prihlášku SZČO, ani Registračný list platiteľa poistené v elektronickej forme nemám.
    aj tak dakujem...

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    ZuzulkaB
    Vsetkym prajem prijemny den...
    Vedel by mi niekto sem prilepit vykaz a prihlasku SZCO do zdravotnej poistovne Apollo? Na ich stranke to akosi nefunguje...
    Dakujem...
    Zuzka, ja tiež potrebujem prihlásiť zamestnávateľa aj zamestnanca. Tá ich stránka už dlhšie nefunguje. Požiadala som ich listom, aby mi uvedené tlačivá zaslali, s tým, že zamestnanca som im prihlásila iba listom.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Neviem nájsť tlačivá mesačných výkazov do poisťovne APOLLO od 1.1.2009, pobočka Skalica. Nevie mi niekto pomôcť?

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    abel Pozri príspevok
    Neviem nájsť tlačivá mesačných výkazov do poisťovne APOLLO od 1.1.2009, pobočka Skalica. Nevie mi niekto pomôcť?
    nech sa páči
    http://www.apollo.sk/content/tlac.php

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    abel Pozri príspevok
    Renka, ďakujem. Hodinu ich hľadám a za svet som ich nemohla nájsť.
    Z toho si nič nerob, to sa aj mne stáva. Hľadám, hľadám a mám to pred nosom a nevidím to

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.