lachine
12.01.10,23:21
Pozdravujem vsetkych poradakov.Som tu tiez nova.Mam z toho hokej ale snazim sa.Zijem v Piestanoch,pracuje jednej v nemenovanej sukromnej firme ako radovy zamestnanec a myslim si ze nam krivdia.Preto vas potrebujem a som rada ze ste.Ale niekde je chyba,na moj prispevok nikto neodpovedal.Vraj nemam pristup.Nerozumiem.Poradte.lachine
danushka
12.01.10,23:11
Vitaj lachine a cíť sa s nami ako doma :)
Ako nový zaregistrovaný člen budeš určitý čas obmedzená v pridávaní príspevkov a odosielaní súkromných správ tuším, odpovede sa Ti dostane, keď niekto z poraďákov bude vedieť odpovedať, bude mať čas.
Najskôr si preštuduj http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html a lúskaj už v založených témach, nájdeš tu veľa odborných aj voľných tém.
lachine
13.01.10,00:07
Dakujem danusha za pozitivnu odpoved.Moc si ma potesila.lachine
truch
13.01.10,06:53
Vitaj, prajem ti, aby si sa rýchlo zorientovala, je to tu prehľadné a rýchlo nájdeš čo potrebuješ, je tu ozaj "skoro" všetko:):):)
Lenka*1
13.01.10,07:20
Aj ja ta vitam :) sice som sa k poradakom pripojila nedavno, no verim, ze aj tebe tu bude tak dobre a najdes tu skutocnu pomoc :)
terezamaria
13.01.10,09:21
Vítaj lachine medzi nami. Škoda, že si sa nepredstavila v Poraďáckej kaviarni, kde je oddelenie Nováčikovia. Tam sa ide dosť poraďákov občas pozrieť. Ale časom sa naučíš, ako sa tu pohybovať a kam zaraďovať príspevky.Prajem Ti, aby si sa medzi nami mala fajn a aby si mala z " Porady " dobrý dojem. Určite aj Ty budeš prínosom svojimi radami. Pekný deň.
ludex
13.01.10,09:33
Vitaj,medzi nami poradami! :) Tu nájdeš všetko a všetko si nájde Teba! Ver mi! Onedlho sa o tom presvedčíš. Ešte raz,vitaj medzi nami a cíť sa tu ako v jednej velkej rodine! ;):);)
dobronika
10.08.10,15:39
Pozdravujem vsetkych poradakov.Som tu tiez nova.Mam z toho hokej ale snazim sa.Zijem v Piestanoch,pracuje jednej v nemenovanej sukromnej firme ako radovy zamestnanec a myslim si ze nam krivdia.Preto vas potrebujem a som rada ze ste.Ale niekde je chyba,na moj prispevok nikto neodpovedal.Vraj nemam pristup.Nerozumiem.Poradte.lachine
Ahoj tiež Ťa vítam.Ja som sem po 2 rokoch znovu zavítala a tiež trošku blúdim spolu s Tebou. Ale neboj zvládneme to.:):)
Vlastas
10.08.10,18:10
Lachine už nie je nováčik, veď ubehlo už 8 mesiacov.
Ivenka
10.08.10,18:17
Pri tých novotách a zmenách si stále pripadám ako nováčik aj ja :)
egron
21.08.10,04:30
ahoj Lachine. teraz som tu nováčikom ja. Napísala som do 3 tém, lebo som si myslela, že každú navštevujú len určení odborníci, ved každý najskôr hľadá to v čom vie poradiť alebo čo ho páli.
Dostala som od niekoľkých po prstoch, že som snád zabrala veľa miesta, no musím uznať, že sa našiel človek, ktorý mi bol ochotný poradiť... Chvála a vďaka tým poradákom, ktorý chápu dôležitosť niektorých dotazov a nie len poučujú, že toto si nemal a daj si nabudúce pozor... potom to znie skôr ako výsmech a nie ako dobrý úmysel hlavne tým čo na nich tak ako momentálne ne mna platí že CHUDAKOVI AJ POSLEDNA VEC ZHORI... DAKUJEM za pochopenie
egron
24.08.10,07:52
dakujem zdenka