Lenka1979
24.10.10,18:03
Video zo stretka premietam ...
25 dám ja vidím tam .
Od tých 6 šracov utrhol sa sitko náš
zopár - 5 chlapi
zachraňovať muselo ten inšpirák .

Deľba spravodlivá to je ...
Na 5 poraďákov ???
Beriem , to je fakt !!!
Presne 5 poraďáčok jesto ...;):rolleyes::)

..hm.. buchy.. sa nezdáš... a kto vie, čo by sme čítali, keby ten "inšpirák" aj v skutočnosti bol...:rolleyes::D
hnedoočka
26.10.10,08:55
po počiatočných peripetiách jamija, vítame ťa v klube miniporady.......hurááááááá! už si naša.....:):)
jamija
27.10.10,18:54
po počiatočných peripetiách jamija, vítame ťa v klube miniporady.......hurááááááá! už si naša.....:):)
Ďakujem Valika a samozrejme aj ostatným, už som si aj fotečky popozerala. Nejako som sa zabehla, nestíham ísť k počítaču. Pozdravujem všetkých a bozkávam.:)

Jarka
buchač
27.10.10,18:59
Ďakujem Valika a samozrejme aj ostatným, už som si aj fotečky popozerala. Nejako som sa zabehla, nestíham ísť k počítaču. Pozdravujem všetkých a bozkávam.:)

Jarka

...necítim...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s5193.gif
Halli
27.10.10,19:48
...necítim...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s5193.gif

ten v zelenom si ty Juraj? :D:D
Ivenka
27.10.10,19:50
Juraaaaj sa nerob až doteraz si čakal ? Šak by sme ťa ocmuľkovali na stretku ? A ty že Blavačka ? The Východ nič ?
buchač
28.10.10,05:21
ten v zelenom si ty Juraj? :D:D
No ááááááááááá ?????
Šak jak inak ???

P.S.:
...bol som v modrej / letectvo /...ale už nie som ...;):rolleyes:
Lenka1979
28.10.10,10:55
.... crn..crn.. crn...
budíček... do konca roka ešte jedno stretko... či čo?:rolleyes::D
drobeceva
28.10.10,10:57
.... crn..crn.. crn...
budíček... do konca roka ešte jedno stretko... či čo?:rolleyes::D
...provokuješ?:rolleyes:... či čo?
hnedoočka
28.10.10,11:00
.... crn..crn.. crn...
budíček... do konca roka ešte jedno stretko... či čo?:rolleyes::D

spíš petíciu, kto je za stretko....a kto má súhlas od polovičky .....;):D

PS: mňa budete musieť vypýtať....:D:D:D
Lenka1979
28.10.10,11:05
...provokuješ?:rolleyes:... či čo?


Ja? a provokovať? Evi, to nemyslíš vážne...:rolleyes:

RE:Hnedoočka: spíš petíciu, kto je za stretko....a kto má súhlas od polovičky .....;):D

nikdy sa petície nespisovali, kto chce, príde.... a súhlasy od polovičky? :rolleyes: kto nie je svojprávny, nech si pýta...:D:D:D
hnedoočka
28.10.10,11:07
.... a súhlasy od polovičky? :rolleyes: kto nie je svojprávny, nech si pýta...:D:D:D

:confused: ....to prečo si neprišla na celoslovenské? ;)
drobeceva
28.10.10,11:07
[QUOTE=Lenka1979;1548217]Ja? a provokovať? Evi, to nemyslíš vážne...:rolleyes:

Tak ak to Ty myslíš vážne, z poverenia výboru Ťa poverujeme o zistenie predbežného záujmu.;):rolleyes:
Lenka1979
28.10.10,11:13
[QUOTE=Lenka1979;1548217]Ja? a provokovať? Evi, to nemyslíš vážne...:rolleyes:

Tak ak to Ty myslíš vážne, z poverenia výboru Ťa poverujeme o zistenie predbežného záujmu.;):rolleyes:


aké tam zisťovanie? kto pricapí súhlas - vsjo jasno...:--- na čo komplikovať?

RE: Hnedoočka: to prečo si neprišla na celoslovenské?

... boli iné dôvody...;)
hnedoočka
29.10.10,07:26
[QUOTE=Lenka1979;1548229][QUOTE=drobeceva;1548224]


aké tam zisťovanie? kto pricapí súhlas - vsjo jasno...:--- na čo komplikovať?

Lenka ,ako pozerám...súhlas žiadny...takže ani záujem...či?;):)
Lenka1979
29.10.10,07:35
... záujem žiadny... takže ništ... vzdávam to..:(
m.hladka
02.11.10,08:01
Konečne sa mi podarilo, síce dosť komplikovane, ale predsa pridať zopár fotečiek zo stretka.
Sú len z mobilu, ale sú!!!
Príjemnú zábavu.
Ivenka
02.11.10,08:10
Pekné, veselé,farebné. Išlo o to mať Jarku v skutočnej veľkosti :)
Tinika
16.12.10,20:19
ahojte, tak aby ste len neupratovali a nevarili a piekli pred vianocami, mam pre vas zase jednu sutaž :)

http://apps.facebook.com/pampers-soutez/?detail=832

dakujeme hlasuje sa do konca roka, netusim ako často sa da hlasovat, lebo som sa to nikde nedočitala
hnedoočka
17.12.10,05:38
zahlasované, len ako sa dostanem k tvojim bodom?:confused:
Tinika
17.12.10,06:23
zahlasované, len ako sa dostanem k tvojim bodom?:confused:

vdaka, no body pise len na hlavnej stranke mame teraz 5:)
Timka1
17.12.10,06:26
vdaka, no body pise len na hlavnej stranke mame teraz 5:)

máte 6, držím paľčuchy nech sa darí nazbierať čím viac :)
hnedoočka
17.12.10,06:49
Tinika...8... ste zlatí obaja......:):):)
mgm
17.12.10,07:31
máte 6, držím paľčuchy nech sa darí nazbierať čím viac :)

Ako často sa hlasuje? Skúsime popracovať ... Veľmi pekná fotka ...
hnedoočka
17.12.10,07:42
Ako často sa hlasuje? Skúsime popracovať ... Veľmi pekná fotka ...
ako často sa hlasuje som ani ja nezistila ...musíme skúšať neskôr.No ak chceme Tiniku dostať do popredia, musíme fakt zapracovať, lebo máme 11 bodov a prvý má 301.....:rolleyes::confused:
Tinika
17.12.10,12:57
kočky moje asi sa da len 1x za jednu foto lebo dnes uz nemozem hlasovat za nikoho ked som chcela za kamosky, tak uvidime, ale velmi pekne dakujeme
hnedoočka
18.12.10,12:37
Tinika, dnes už vôbec neviem,ako zahlasovať...tvoj link ma hodí na prihlásenie sa na facebook a aj tak mi nedá možnosť hlasovať.....nevieš?
Tinika
18.12.10,17:30
Tinika, dnes už vôbec neviem,ako zahlasovať...tvoj link ma hodí na prihlásenie sa na facebook a aj tak mi nedá možnosť hlasovať.....nevieš?

Moja jaka si zlata ze a s tym trapis, ale asi fakt sa da len 1x zahlasovat a koniec :(
hnedoočka
18.12.10,18:49
Moja jaka si zlata ze a s tym trapis, ale asi fakt sa da len 1x zahlasovat a koniec :(

to chceš povedať , že prvému dalo hlas 300 osôb? :eek:
Tinika
18.12.10,19:43
to chceš povedať , že prvému dalo hlas 300 osôb? :eek:

neviem, ale je to divne :(
Melnick
23.12.10,23:37
Dovoľte mi, aby som všetkým Vám a aj Vašim rodinám popriala krásne Vianoce, plné radosti a pokoja.


http://img.cas.sk/img/10/article/454286_vianoce-vianocny-stromcek-ilustracna-fotografia-ilustracne-foto-crop.jpg

Maja
sito
24.12.10,05:00
Priatelia z Východu. Prajem dnešný deň, aby štedrý bol, no aby sa Vám nepolámal stôl. A tie dva dni potom, prežite veslo, aby ste dlho rozprávali o tom.

:);)
hnedoočka
24.12.10,19:25
Prajem všetkým východniarom nech ich sprevádza teplo rodinného krbu.....


http://diamantkazdenca.webovastranka.cz/images/fireplace5.gif
buchač
28.12.10,12:15
Keď Boh otvoril okno na nebi, opýtal sa ma, aké je moje želanie na tieto sviatky, odpovedal som:
"Staraj sa v roku 2011 o ľudí, ktorí čítajú tieto riadky , aj o tých , ktorých máš rád....ono sa Ti to vráti ..."


Nešťastným šťastíčko, chorým zdravíčko, chudobným konto mastné, rodičom deti šťastné, slepým svetlo, zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo...

Teším sa, že som spolu s Vami mohli byt pomocníkom pri radostiach i strastiach, ktoré zažívate spolu s s rodinou alebo v zamestnaní ...
Už len to, že hľadáte informácie, je znakom, že svojich blízkych veľmi ľúbite.
Veď rodina a deti sú to najúžasnejšie, čo sme mohli od života dostať....
Prajem Vám, nech sú Vaše deti krásnym naplnením Vašich dni i v budúcom roku...
Prajem vám veľa úspechov v zamestnaní ... málo problémov , veľa objednávok , dobrých obchodných partnerov , skvelých šéfov ...

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov..., ale nikdy nemeníme priateľov!
Teším sa už vopred na ďalšie a ďalšie stretnutia s vami ...

Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje váš priateľ...

Juraj , zvaný buchač ...http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/skype-emoticons-smile.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-09-kiss.gif

P.S.:
__________________
Lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-05-wink.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-22-itwasntme.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-31-angel.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-36-giggle.gif
Halli
29.12.10,14:48
Jana Acsová
29.12.10,14:56
Každému je jasné. Na výhodze krásne!

Krásne ludzi, krásne šicko ... už aby som fičala na stretko. Nevadzí, že nerýmuje. Hlavne, že Silvester budze jak še patrí želám, aj keď neznám, či po výhodniarsky.
sito
29.12.10,16:25
Jana, Ače. Čo Ti po rozume skáče? Východniarov, chceš? Spoznaj, na Východ sa vydaj, cestu, tam maj.
sito
29.12.10,16:32
Keď Boh otvoril okno na nebi, opýtal sa ma, aké je moje želanie na tieto sviatky, odpovedal som:
"Staraj sa v roku 2011 o ľudí, ktorí čítajú tieto riadky , aj o tých , ktorých máš rád....ono sa Ti to vráti ..."


Nešťastným šťastíčko, chorým zdravíčko, chudobným konto mastné, rodičom deti šťastné, slepým svetlo, zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo...

Teším sa, že som spolu s Vami mohli byt pomocníkom pri radostiach i strastiach, ktoré zažívate spolu s s rodinou alebo v zamestnaní ...
Už len to, že hľadáte informácie, je znakom, že svojich blízkych veľmi ľúbite.
Veď rodina a deti sú to najúžasnejšie, čo sme mohli od života dostať....
Prajem Vám, nech sú Vaše deti krásnym naplnením Vašich dni i v budúcom roku...
Prajem vám veľa úspechov v zamestnaní ... málo problémov , veľa objednávok , dobrých obchodných partnerov , skvelých šéfov ...

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov..., ale nikdy nemeníme priateľov!
Teším sa už vopred na ďalšie a ďalšie stretnutia s vami ...

Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje váš priateľ...

Juraj , zvaný buchač ...http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/skype-emoticons-smile.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-09-kiss.gif

P.S.:
__________________
Lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-05-wink.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-22-itwasntme.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-31-angel.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-36-giggle.gif

Že je dotieravý, ešte aj okno otvoril, pre Teba. Keď posrať, tak po svojom.
jamija
30.12.10,12:04
A už je tu zas
silvestrovský čas.
Jedzte, pite, hodujte
a pritom sa radujte.
Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

Praje Jarka - Jamija
Dana1
30.12.10,12:36
A ja Vam vinčujem žic teľo roki, keľo sce spraveli v starim roku kroki.
Keľo ja na nebu hvezdiček načitam, teľo Vam do šerca požehnaňa pitam.
Keľo jest pri moru pesečku drobneho, zdrave Vam vinčujem zo šerca caleho. Keľo jest na stromoch ovoca i lisca, teľo Vam vinčujem vo Vašim dome ščesca.


Všetko najlepšie v novom roku 2011. dana :):):)
sito
05.02.11,07:24
Dnes je síce sobota,
nájde sa aj nejaká robota.
Nedá spomenúť si na ten deň,
keď v Prešove bol snem.

Pred rokom to bolo, východniari,
mali úvod, začiatok, sólo.
Zišlo sa ich veľa, Šariš praskal
vo švíkoch, bolo dobré, och.

Zdravím a spomínam ... že by sám?

:);)
m.hladka
05.02.11,09:51
nie, nie si sám, spomíname, len momentálne vééééééééééľmi veľa robotky ... hm
sito
05.02.11,09:59
To verím, vy, účtovníčky máte žatvu. Tááák, aby dobre dopadla a boli výnosy, nie dlhé nosy. :);)
buchač
05.02.11,10:14
Dnes je síce sobota,
nájde sa aj nejaká robota.
Nedá spomenúť si na ten deň,
keď v Prešove bol snem.

Pred rokom to bolo, východniari,
mali úvod, začiatok, sólo.
Zišlo sa ich veľa, Šariš praskal
vo švíkoch, bolo dobré, och.

Zdravím a spomínam ... že by sám?

:);)

Myslíš si...??? :confused:

Nemyslím si ...!!!!!!!!! ;):rolleyes::D
azla
05.02.11,12:44
Srdečne pozdravujem všetkých minuloročných účastníkov stretka.

:):):)
hnedoočka
05.02.11,18:06
Dnes je síce sobota,
nájde sa aj nejaká robota.
Nedá spomenúť si na ten deň,
keď v Prešove bol snem.

Pred rokom to bolo, východniari,
mali úvod, začiatok, sólo.
Zišlo sa ich veľa, Šariš praskal
vo švíkoch, bolo dobré, och.

Zdravím a spomínam ... že by sám?

:);)

sitečko, veľmi milo si ma prekvapil.....nie ,nezabudli sme na 1.výročie - deň, v ktorom sme spoznali kopu úžasných ľudí, správnych priateľov,na ktorých sa nezabúda a ktorí sú nám v každej chvíli naporúdzi.....zaspomínali sme si virtuálne i osobne a som rada, že si to dal i do témy.....:---

posielam aspoň virtuálnu tortu na naše krásne prvé narodeniny......

http://www.monikinetorty.sk/monikinetorty.php?src=tortyjubilea/tortyjubilea91.JPG
buchač
21.04.11,17:33
Veľká noc - najvýznamnejší kresťanský sviatok.
Veľká noc je najstarším, najvýznamnejším kresťanským sviatkom, počas ktorého si kresťania pripomínajú umučenie, smrť a vzkriesenie Ježiša Krista. Nadväzuje na židovskú paschu - ktorá sa slávila od 14. do 21. dňa v mesiaci nisan (náš marec až apríl) na pamiatku oslobodenia Izraelského národa z egyptského otroctva. (2.Mojžišova 12,1-4 a 13,3-10).


Termín Veľkej noci nie je stály, každoročne sa mení. Veľká noc pripadá na prvú nedeľu po prvom jarnom splne mesiaca - po 21. marci. Má však ustálený deň na oslavu - nedeľu - pretože Ježiš Kristus vstal z mŕtvych podľa svedectva apoštolov prvý deň po sobote (Matúš 28,1 Marek 16,1 Lukáš 24,1 Ján 20,1). Veľkonočný - tichý týždeň trvá od Kvetnej nedele po Bielu sobotu, počas ktorého si cirkev zvlášť intenzívne pripomína pamätné dni utrpenia a smrti Ježiša Krista. Ich vážnosť pripomína čierne chrámové rúcho.


Kvetná nedeľa

Kvetnou nedeľou vstupujeme do veľkého týždňa, veľkého na najdôležitejšie udalosti spásy. Počas Kvetnej nedele si pripomíname vstup Ježiša do Jeruzalema, aby tu oslávil veľkonočné sviatky. Slávnosť veľkonočného baránka sa vtedy mohla konať jedine v Jeruzaleme - hlavnom meste židov. Zástupy nadšene vítali Ježiša a pod nohy mu hádzali palmové ratolesti (Ján 12,13), preto má táto nedeľa pôvodne názov Palmarum t.j. nedeľa paliem. Pomenovanie Kvetná nedeľa pravdepodobne vzniklo u nás podľa toho, že u nás palmy nerastú a významné osobnosti sa vítajú kvetmi. Snáď aj podľa toho, že tento deň spadá do skorého jarného obdobia, kedy sa objavujú prvé kvety. Na Kvetnú nedeľu, Zelený štvrtok a Veľký piatok sa na službách Božích čítajú a spievajú pašie.

Zelený štvrtok

Pomenovaný je pravdepodobne podľa zelene v Getsemanskej záhrade, kde sa Pán Ježiš modlil a bol zatknutý vojakmi. Hlavným dôvodom svätenia tohto dňa je ustanovenie Večere Pánovej Pánom Ježišom Kristom.

Veľký piatok

Kresťania si na Veľký piatok pripomínajú potupnú smrť Ježiša Krista na kríži. Evanjelici ho považujú za najvýznamnejší sviatok, pretože Syn Boží dokončil dielo vykúpenia sveta. Ježiš Kristus bol ukrižovaný na vrchu Golgota cisára Tibéria a Pontského Piláta. V rímsko-katolíckych chrámoch sa v tento deň neslúži omša, oltáre sú bez chrámového rúcha, bez kríža aj svietnikov. Na niektorých miestach sa nezvoní, len rapká od štvrtku do soboty večera. Na evanjelických službách Božích sa čítajú a spievajú pašie, prisluhuje sa Večera Pánova. Zachováva sa pôst - nejedáva sa mäso.

Biela sobota

Ježiš bol pochovaný do hrobu. V sobotu sa v chrámoch nekonajú služby Božie. Len večer bývajú v niektorých cirkevných zboroch služby Božie, ktoré sa začínajú v pôstnom duchu a končia sa už radosťou z Pánovho vzkriesenia. Sobota je prípravným dňom pred veľkonočnými sviatkami. Katolícka cirkev slávi vigíliu už ako radostnú slávnosť vzkriesenia a znovu sa rozozvučia zvony, ktoré od štvrtku večera nezvonili.

Veľkonočná nedeľa

Každý rok na jar sa odohráva zápas života so smrťou. Zo zamrznutej zeme vyrastá tráva, rozkvitá zasnežená lúka, na zamrznutom strome vypučia listy... Raz na jar pred 2000 rokmi na Veľkú noc sa však odohral aj iný zápas so smrťou. Veľká noc nie je len sviatkom jari. Ježiš Kristus, ktorý bol mŕtvy, prekonal smrť a vstal k novému životu. Neostal v hrobe, pretože Ho Boh vzkriesil. Po Jeho smrti Ho stovky ľudí opäť videli živého. Mnohí s Ním hovorili, dotýkali sa Ho a dokonca s Ním jedli a pili. Ježiš Kristus nebol obyčajným človekom, ale bol Božím Synom. “Pán sa rozhodol, že z lásky k nám sám pôjde našou cestou“- povedal sv. Augustín . Ježišove vzkriesenie dáva jedinečnú nádej na večný život každému, kto v Neho uverí. Nádej na život, proti ktorému je smrť už navždy bezmocná. “Veru, veru hovorím vám: Kto počúva moje slovo a verí Tomu, ktorý ma poslal, má večný život a nejde na súd, ale prešiel zo smrti do života“. (Jánovo evanjelium 5,24) “ Ja som vzkriesenie a život, kto verí vo mňa, bude žiť, aj keď umrie. (Ev. Jána 11,25)

Veľkonočný pondelok

Typické veľkonočné zvyky - oblievanie vodou, šibanie prútikmi, maľovanie veľkonočných vajíčok, rozdávanie čokoládových zajačikov a kuriatok - nemajú kresťanský pôvod. Často sa stáva, že odsúvajú pravú podstatu veľkonočného pondelka do úzadia.



http://www.trask.sk/phprs/obrazky/Jezis_velka_noc.jpg
http://www.trask.sk/phprs/obrazky/pic18716.gif






Príjemné prežitie týchto sviatkov ....praje Juraj - buchač ...:)
Lenka1979
23.04.11,08:41
..pripájam sa k Jurajovi a prajem všetkým poraďákom krásnu a hlavne požehnanú veľkú noc.
Lenka.:)
Halli
09.05.11,18:58
...ta co ..? na vychodze nič nové?:)
DanielaSL
09.05.11,19:22
Východniari spia...alebo žijú hokejom? :rolleyes:;):cool:
Halli
10.05.11,06:48
Východniari spia...alebo žijú hokejom? :rolleyes:;):cool:
ked spia , ani jesť nepýtajú ...:D...jééžiš to jaké ticho tu?
hnedoočka
11.05.11,09:41
...ta co ..? na vychodze nič nové?:)

Sympatizantka naša, je pekné od teba, že sa nám ozývaš.....
So stretkom to zhrniem asi tak:
najprv do 31.3 daňové priznanie /krvopotne/, potom nasledovala mesačná, kvartálna a debilná ročná štatistika...po nej rozbor k valnej hromade - čaká ma valná hromada a keď som si myslela, že už konečne vydýchnem a fungujem normálne, včera mi došiel pozdrav z daňového - v júni mi začína daňová kontrola za rok 2009.....:mad:
ešte že vymákli termín, lebo v júli mám dovolenky....ale možno dovtedy ani neskončia....

Takže ak by niekto z východniarov mal záujem trošku sa povenovať stretku, budem len rada!
Ináč to vychádza až niekedy v septembri, vzhľadom na dovolenkové obdobie a budúce mamičky /aby nám nestihli porodiť :);) /
Halli
11.05.11,09:55
Sympatizantka naša, je pekné od teba, že sa nám ozývaš.....
So stretkom to zhrniem asi tak:
najprv do 31.3 daňové priznanie /krvopotne/, potom nasledovala mesačná, kvartálna a debilná ročná štatistika...po nej rozbor k valnej hromade - čaká ma valná hromada a keď som si myslela, že už konečne vydýchnem a fungujem normálne, včera mi došiel pozdrav z daňového - v júni mi začína daňová kontrola za rok 2009.....:mad:
ešte že vymákli termín, lebo v júli mám dovolenky....ale možno dovtedy ani neskončia....

Takže ak by niekto z východniarov mal záujem trošku sa povenovať stretku, budem len rada!
Ináč to vychádza až niekedy v septembri, vzhľadom na dovolenkové obdobie a budúce mamičky /aby nám nestihli porodiť :);) /

Veruže sa mi cnie za východniarmi...no čo už, ja sa pre istotu ozývam "hrube" popredu, aby sme to tento rok stihli :)
Tinika
12.05.11,05:23
Sympatizantka naša, je pekné od teba, že sa nám ozývaš.....
So stretkom to zhrniem asi tak:
najprv do 31.3 daňové priznanie /krvopotne/, potom nasledovala mesačná, kvartálna a debilná ročná štatistika...po nej rozbor k valnej hromade - čaká ma valná hromada a keď som si myslela, že už konečne vydýchnem a fungujem normálne, včera mi došiel pozdrav z daňového - v júni mi začína daňová kontrola za rok 2009.....:mad:
ešte že vymákli termín, lebo v júli mám dovolenky....ale možno dovtedy ani neskončia....

Takže ak by niekto z východniarov mal záujem trošku sa povenovať stretku, budem len rada!
Ináč to vychádza až niekedy v septembri, vzhľadom na dovolenkové obdobie a budúce mamičky /aby nám nestihli porodiť :);) /

juuuj len aby som stihla este prist :)) tak dufam, ze v septembri, lebo v oktobri uz mozem rodit .)))
m.hladka
12.05.11,06:19
juuuj len aby som stihla este prist :)) tak dufam, ze v septembri, lebo v oktobri uz mozem rodit .)))

:confused: to naozaj? gratulujem ... :)
Tinika
12.05.11,16:23
:confused: to naozaj? gratulujem ... :)

naozaj :) a dakujem :)
Lenka1979
13.05.11,07:14
... ak bude v august-september - určite neprídem.
hnedoočka
13.05.11,09:52
a to už prečo?
Lenka1979
13.05.11,10:59
... lebo dúfam,že dovtedy šťastne porodím..
JankaO
13.05.11,11:05
babenky, gartulujem a držím Vám palce. Aj za to, že pozitívne posúvate demografický vývoj:D
Zitulda
13.05.11,11:12
Lenka:( aj Ty.:):):) som rada..tak držím palce Vám obom, aj Tebe Tinika No dievčatká potešte ma či prezradíte ale obe.. či bude po praslici, alebo meči?:)
Zitulda
13.05.11,11:14
Anciáša jeho ten smailík mal byť :) a prsty mi klipli vyššie...prosíííí prepáčte mi. Lenka hlavne Ty. už radšej nebudem prikladať smailíkov.
Lenka1979
13.05.11,11:15
... bodaj by nás viac bolo na porade, ktoré by sa tešili na ten "svoj termín"...
Zitulda
13.05.11,11:18
Halii mojko, naozaj by som bola veľmi rada, keby si došla konečne. Hotel, kaviareň i jedáleň zaistené máš:), ale v KE. Aspoň sa Ti budem môcť pochváliť blokom...imým sa chváliť nemôžem:---
Halli
13.05.11,11:20
Dievčatá super konečne počujem, že rodia aj zdravé, pekné ženy :), blahoželám :)
Lenka1979
13.05.11,11:21
za seba ďakujem veľmi pekne. Verím,že nás bude viac, čo sa budú môcť pochváliť...
hnedoočka
13.05.11,11:56
jój kočenky...ale ste mi to zamotali.
Lenka, ja som tvoj termín doplietla, neviem, prečo som vedela ,že je to 11 mesiac.....ale to by si bola asi unikát vo vynosení dieťatka....:D

Teraz ,keď ani august ,ani september, tak neviem...bez teba by to zase nebolo ono.:confused:
V júli som zase ja preč viac než dva týždne a najhoršie ,že na začiatku...prídem friško v práci porobiť , i na konci.Takže na stretko nebude čas.
Pozerám, že Zitulda si už privatizuje Halli....:D zlatá....;)
No nič , uvidíme....necháme to na daňovú kontrolu, aká bude pohotová....:rolleyes:
Lenka1979
13.05.11,12:00
jój kočenky...ale ste mi to zamotali.
Lenka, ja som tvoj termín doplietla, neviem, prečo som vedela ,že je to 11 mesiac.....ale to by si bola asi unikát vo vynosení dieťatka....:D

Teraz ,keď ani august ,ani september, tak neviem...bez teba by to zase nebolo ono.:confused:
V júli som zase ja preč viac než dva týždne a najhoršie ,že na začiatku...prídem friško v práci porobiť , i na konci.Takže na stretko nebude čas.
Pozerám, že Zitulda si už privatizuje Halli....:D zlatá....;)
No nič , uvidíme....necháme to na daňovú kontrolu, aká bude pohotová....:rolleyes:

Joj moja zlatá, ale šak nikde nie je napísané, že ja tam musím byť. Potom mi poviete ako bolo.... Ak sa do augusta neurobí, tak ja už na 100% neprídem. Tak príjemné stretkovanie priatelia.;)
Timka1
13.05.11,12:08
Joj moja zlatá, ale šak nikde nie je napísané, že ja tam musím byť. Potom mi poviete ako bolo.... Ak sa do augusta neurobí, tak ja už na 100% neprídem. Tak príjemné stretkovanie priatelia.;)

nooo Lenka a nemýliš sa náhodou? bez Teba to nebude ono!!! fňuuuk :mee:

ja by som najradšej dala stretko na jún, verím, že aj hnedoočke by sa podarilo prísť :)
Lenka1979
13.05.11,12:11
nooo Lenka a nemýliš sa náhodou? bez Teba to nebude ono!!! fňuuuk :mee:

ja by som najradšej dala stretko na jún, verím, že aj hnedoočke by sa podarilo prísť :)

... no hej mojko, len čím neskôr, tým je to pre mňa nereálnejšie...
Timka1
13.05.11,13:17
viem viem moja zlatá, práve preto píšem, že v júni, aj tebe by sa podarilo aj Tinike, lebo na jeseň by vás už veľa chybalo .....
DanielaSL
13.05.11,16:38
Okrem Tiniky a Lenky ešte niekto?
Tinika
15.05.11,13:40
Zitulda my zatial netusime :)) ale dufam, ze baba len pochybujem uz aj o svojom 6tom zmysle posledne dni :) ale ak sa podari, tak 14.6. vam to prezradim :)
Tinika
15.05.11,13:42
nooo Lenka a nemýliš sa náhodou? bez Teba to nebude ono!!! fňuuuk :mee:

ja by som najradšej dala stretko na jún, verím, že aj hnedoočke by sa podarilo prísť :)

no jun vyhovuje aj mne :)) hoci pst som PN ale zdrhnem :)) no august september nemoze lenka, oktober november zase aj .) tak v decembri? :)))

a aj ja dakujem
buchač
15.05.11,14:30
Lenka1979
15.05.11,16:07
... hm.. to čo za komntár???
DanielaSL
15.05.11,16:13
Na koniec júna sa črtá aj celoslovenské stretko ....;):)
Timka1
17.05.11,06:44
Na koniec júna sa črtá aj celoslovenské stretko ....;):)

áno, nebolo by zle to spojiť, ale pre naše tehuľky je to asi dosť ďaleko, nech sa vyjadria :)
zsazsula
17.05.11,06:55
Ahojte :) som rada že zasa chystáte stretko strašne by som Vás chcela vidieť dočítala som sa že termín chcete v júni do 17 júna nemôžem :( ,, štátnice ,, brrr ale po 17. tom som voľná ako vtáčik aspoň dúfam :D zatiaľ všetkých pozdravujem a posielam cmuk
DanielaSL
17.05.11,07:01
Držím palce...
Timka1
17.05.11,07:03
aj ja držím paľčuchy, nech ti dobre dopadnú Zuzka
Tinika
17.05.11,10:29
Zuzi aj ja drzim prsty a počkame na teba so stretkom :)
misoft
17.05.11,15:24
Ak bude východniarske "stretko" - musím sa polepšiť a nejako dopraviť svoju schátranú telesnú schránku na to stretko (prípadne mi pomôže nejaká zdravotná dopravná služba :D:D:D).
zsazsula
17.05.11,16:10
ďakujem dievčatá :)
Zitulda
17.05.11,16:27
Zuzka aj ja držím všetky a určite dobre dopadneš. Pekný večer želám:)
hnedoočka
18.05.11,04:23
Misoft, hlásim sa za sestričku!:D:D
Neboj, mi ťa tam už voľajako dokopeme. Dvakrát si nám unikal, tak teraz ťa to už neminie.....;):rolleyes:
zsazsula
18.05.11,05:22
Ďakujem Ti moja
drobeceva
03.06.11,18:03
Vidím, že pokiaľ som ja oddychovala, vy ste intenzívne pracovali - teším sa na stretko a na všetkých stretkuchtivých:) Verím, že čoskoro sa vidíme;)
Tehuľky - držím Vám palce, Zuzka a Tebe držím všetkých 20. Zaslúžiš si už oddych.:)
buchač
03.06.11,18:09
Vidím, že pokiaľ som ja oddychovala, vy ste intenzívne pracovali - teším sa na stretko a na všetkých stretkuchtivých:) Verím, že čoskoro sa vidíme;)
Tehuľky - držím Vám palce, Zuzka a Tebe držím všetkých 20. Zaslúžiš si už oddych.:)

...stretko sa MUSÍ odložiť na vhodný termín ...

Teraz , zanedlho , ja idem oddychovať ...
Potom zasa niekto iní ...dovolenky a podobne ...
Potom bude hromadné odtehuľkovanie
Takže ????
drobeceva
03.06.11,18:12
...stretko sa MUSÍ odložiť na vhodný termín ...

Teraz , zanedlho , ja idem oddychovať ...
Potom zasa niekto iní ...dovolenky a podobne ...
Potom bude hromadné odtehuľkovanie
Takže ????

Juraj, úprimne Ti závidím...nech Ti vyjde aspoň také počasíčko, ako som mala ja.
Áno, sme všetci rozlietaní, ale snáď nejaký vhodný termín nájdeme :)
buchač
03.06.11,18:19
Juraj, úprimne Ti závidím...nech Ti vyjde aspoň také počasíčko, ako som mala ja.
Áno, sme všetci rozlietaní, ale snáď nejaký vhodný termín nájdeme :)

...he ...už len ...

http://www.youtube.com/watch?v=ZVoNgOyHWgg


Ale NB beriem so sebou ...;)....šak na 21 dní idem ...:rolleyes::---:D
drobeceva
03.06.11,18:27
Ale NB beriem so sebou ...;)....šak na 21 dní idem ...:rolleyes::---:D[/QUOTE]

Takže - závislák? Ja som dokázala bez neho vydržať /pre istotu som ho ani nezbalila/. ;););)
buchač
03.06.11,18:31
Ale NB beriem so sebou ...;)....šak na 21 dní idem ...:rolleyes::---:D

Takže - závislák? Ja som dokázala bez neho vydržať /pre istotu som ho ani nezbalila/. ;););)[/QUOTE]

...možno ani nevybalím ...;):rolleyes:

Ale dobrú blbosť som teraz zadrel , čo ???? :---:D
Halli
03.06.11,18:52
Ty kokso, že na 21 dní...už sa teším na dôchodok :D
buchač
03.06.11,19:02
Ty kokso, že na 21 dní...už sa teším na dôchodok :D

...nie dôchodok ...

X - ka ;)
Halli
03.06.11,19:05
...nie dôchodok ...

X - ka ;)
Ešte lepšie, ja ani neviem vlastne čo to je..:D ja som ešte aj so zlomenými nohami behala/pardon nechala sa doviesť/ do práce:) to vieš sama sebe zamestnavateľ...ráno v zrkadle mi povedala šéfka, musíš dokončiť vyučtovanie ,moja milá, nikto ho za teba neurobí:o/ našťastie to bolo pred rokom/
No ale prajem Ti nech ti to vyjde na xxxtú super dovolenka ;)
buchač
04.06.11,09:02
...nie dôchodok ...

X - ka ;)


Ešte lepšie, ja ani neviem vlastne čo to je..:D ja som ešte aj so zlomenými nohami behala/pardon nechala sa doviesť/ do práce:) to vieš sama sebe zamestnavateľ...ráno v zrkadle mi povedala šéfka, musíš dokončiť vyučtovanie ,moja milá, nikto ho za teba neurobí:o/ našťastie to bolo pred rokom/
No ale prajem Ti nech ti to vyjde na xxxtú super dovolenka ;)

...X - ka je predsa liečenie na štátne trovy ...
...možno sa ale dá aj povedať , že dovolenka ...no ale ako môže mať výsluhový dôchodca dovolenku ????

To je ale aj tak jedno ...idem si dať telesnú schránku dokopy :)...tá duševná by hádam aj bola ako tak v pohode ...;)
misoft
05.06.11,17:26
To je ale aj tak jedno ...idem si dať telesnú schránku dokopy ...tá duševná by hádam aj bola ako tak v pohode ...
Neboj, použijeme služby jednej sestričky (hlásila sa dobrovoľne) - hnedoočky :D:D:D
A ako výsluhoví dôchodcovia budeme mať zaslúženú výslúženú dovolenku - to nám bude hej!
Timka1
04.10.11,17:52
Na známosť sa všetkým dáva, že v piatok 7.10.2011 v Prešove, po prednáške p. ministra, sa chystá mini stretko, kto by mal chuť sa stretnúť a poklábosiť si pri dobrej kávičke, je vítaný .......... apropo, bez ohľadu na to, či ide alebo nejde na prednášku, každý sa môže pridať a nielen vychodňare :):):)

tešia sa na Vás švárne dievčatá z Bardejova, Prešova, Vranova, Spiškej Novej Vsi, Košíc ....... a bude nám veselo, veselo ..... :D:D:D:D:D
buchač
04.10.11,18:13
Na známosť sa všetkým dáva, že v piatok 7.10.2011 v Prešove, po prednáške p. ministra, sa chystá mini stretko, kto by mal chuť sa stretnúť a poklábosiť si pri dobrej kávičke, je vítaný .......... apropo, bez ohľadu na to, či ide alebo nejde na prednášku, každý sa môže pridať a nielen vychodňare :):):)

tešia sa na Vás švárne dievčatá z Bardejova, Prešova, Vranova, Spiškej Novej Vsi, Košíc ....... a bude nám veselo, veselo ..... :D:D:D:D:D
...hm.............................takže nič ....no čo už .... :cool:
hnedoočka
04.10.11,19:33
...hm.............................takže nič ....no čo už .... :cool:

...si sa zľakol nebodaj?;)
buchač
04.10.11,19:40
...si sa zľakol nebodaj?;)
...nie ...

...lenže reč je len o švárnych dievčatách ...:mee:
EMILY04
04.10.11,19:45
Juraj, samozrejme švárni chlapci sú tiež vítaní. :)
Timka1
05.10.11,05:55
...nie ...

...lenže reč je len o švárnych dievčatách ...:mee:

veď to bola výzva pre švárnych mládencov, že sa na ne tešia švárne dievčatá ..... jupíííí, zbaľ povinnú výbavu a jedem, čakáme ťa a veľmi sa tešíííme

a ber aj ostatných košických mládencov so sebou :D:D:D
drobeceva
05.10.11,06:08
Timi, prosím hoď číslo...koľko nás je? Zmenilo sa niečo oproti včerajšku?
Lenka1979
05.10.11,06:09
...hm... tak Vám závidím, v dobrom samozrejme...užite si kávičkovanie, všetkých Vás zdravím a bozkávam...
Timka1
05.10.11,06:19
Timi, prosím hoď číslo...koľko nás je? Zmenilo sa niečo oproti včerajšku?

zatiaľ sme na čísle 14, aj s Danou1 a betkou631 rátané
Timka1
05.10.11,06:21
...hm... tak Vám závidím, v dobrom samozrejme...užite si kávičkovanie, všetkých Vás zdravím a bozkávam...

škoda Lenuška, že nemôžeš prísť, joooj, moja zlatá, ale ty máš teraz krásne povinnosti, stískam maličkého Miška za nás všetkých a na ďalšie stretko ho vezmeš so sebou :-)
Timka1
05.10.11,06:39
...nie ...

...lenže reč je len o švárnych dievčatách ...:mee:

Juraj a ber so sebou aj sitečko :-)
margaretka71
05.10.11,07:26
Všetkých Vás zdravím. Ak neprekáža budem tá 15-ta. Môžem? :) Teším sa.
hnedoočka
05.10.11,07:29
Juraj a ber so sebou aj sitečko :-)

sitečko nie je z Košíc a okrem toho nám zmizol z povrchu poraďackého.....:confused:

Ale misoft by si mohol urobiť výlet, nie?;):)
Timka1
05.10.11,07:33
Všetkých Vás zdravím. Ak neprekáža budem tá 15-ta. Môžem? :) Teším sa.

jasné, že môžeš, teším sa :-)
Timka1
05.10.11,07:34
je to na tebe hnedoočka, dúfam, že máš dobré presvedčacie schopnosti :-)

ale už ho rátam do počtu


takže 16 kusov + margaretka71 + misoft = 18 kusov

tešíííím sa veľmiiiii, pekne nám počet stúpa :-)
Zitulda
05.10.11,08:00
Timka srdečná Ti vďaka na upozornenie, teším sa aj ja na Vás všetkých, aj tích nových poraďákov a poraďáčky. Takže prídem ako 19-ta.:)
hnedoočka
05.10.11,08:03
Timka srdečná Ti vďaka na upozornenie, teším sa aj ja na Vás všetkých, aj tích nových poraďákov a poraďáčky. Takže prídem ako 19-ta.:)

jéjdanenky! teším sa!:)
Timka1
05.10.11,08:06
Timka srdečná Ti vďaka na upozornenie, teším sa aj ja na Vás všetkých, aj tích nových poraďákov a poraďáčky. Takže prídem ako 19-ta.:)

no super kočandy, tak sa zdá, že budeme do ráááána

kto sa hlási ako dvadiaty???? číslo 20 dostane prémiu, akú??? hádajte!!!!
AdaG
05.10.11,08:41
a mňa ste rátali????:---
hnedoočka
05.10.11,08:44
a mňa ste rátali????:---

jj, ako by to bolo bez teba? si zarátaná na fejsbúku.....;):)
drobeceva
05.10.11,08:44
jasné Adi, už si tam od včera :)
AdaG
05.10.11,08:46
díííky, Brone:D
buchač
05.10.11,09:10
no super kočandy, tak sa zdá, že budeme do ráááána

kto sa hlási ako dvadiaty???? číslo 20 dostane prémiu, akú??? hádajte!!!!
....he , že som zvedavý ......:rolleyes:
Timka1
05.10.11,09:15
....he , že som zvedavý ......:rolleyes:

neprezradíííííím, to je tajnéééé ;)

a teba som už rátala???? začínam sa strácať v kusoch, takže idem si ich konkrétne napísať
Timka1
05.10.11,09:22
mgm + 1
Timka1
drobeceva
hnedoočka
AdaG
Milka - neviem aký ma nick
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda

Zsazsula ?????? potvrď mi prosím ťa
Marta + Miško H. ??????? potvrď mi tiež

Halli - pokúsi sa, nesľubuje (dúfam, že sa podarí)

ak som na niekoho zabudla, doplnte, niektorých nepoznám nicky, tak som napísala menom :):):)
hnedoočka
05.10.11,09:36
mgm + 1
Timka1
drobeceva
hnedoočka
AdaG
Milka - neviem aký ma nick
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda

Zsazsula ?????? potvrď mi prosím ťa
Marta + Miško H. ??????? potvrď mi tiež

Halli - pokúsi sa, nesľubuje (dúfam, že sa podarí)

ak som na niekoho zabudla, doplnte, niektorých nepoznám nicky, tak som napísala menom :):):)

Halli?:eek: ? to by bolo prekvapko!:)
Timka1
05.10.11,09:37
nooo, ak jej to vyjde, príde, skúste ju ešte aj vy hnedoočka s evkou kontaktovať :-)
Timka1
05.10.11,10:51
mgm + 1
Timka1
drobeceva
hnedoočka
AdaG
Milka - neviem aký ma nick
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.


Halli - pokúsi sa, nesľubuje (dúfam, že sa podarí)

ak som na niekoho zabudla, doplnte, niektorých nepoznám nicky, tak som napísala menom :):):)

Zuzka a Marta s Miškom potvrdili účasť, síce Marta na 95%, ale to už ako keby na 100% ;)


spolu je nás 23 kusov


reštaurácia sa vybavuje, keď bude už na 100% rezervovaná, oznámim Vám ;)
Halli
05.10.11,11:12
Jéééj , kámošky moje zlaté, ako rada by som Vás už videla, len ak sa mi podarí zariadit si nejaké veci, jáááj mám to tak 50:50 :), ďakujééém za pozvanie.
Zitulda
05.10.11,11:23
Jéééj naozaj Halli naša, budeme veľmi radi...všetci východniari. Vieš koľko 3D stískancov dostaneš od radosti? Prídi prooooosíííím.
misoft
05.10.11,14:00
Len upresniť miesto "sleziny" :D a čas zgrupovania - teraz by to u mňa mohlo byť aj reálne (bude sranda).
misoft
05.10.11,14:53
Miesto už viem :D (tam sa trafím aj poslepiačky) ešte approximate time a je to. ;)
drobeceva
05.10.11,15:01
neboj, aj ten bude :)
Timka1
05.10.11,15:45
Len upresniť miesto "sleziny" :D a čas zgrupovania - teraz by to u mňa mohlo byť aj reálne (bude sranda).

predpokladám, že po skončení prednášky, ešte upresníme čas a miesto akonáhle bude potvrdená rezervácia, tiež zverejním
Luna
05.10.11,15:56
Ahojte všetci. Ja ďakujem za osobné pozvanie na fajn stretko. Bože, ale vy ste tak ďalekóóóóó. Takže moje stretnutie s Vami sa odkladá na dobu neurčitúúúúú.
misoft
05.10.11,16:19
Babenky, upozornenie: neznášam obleky (mal som jeden natiahnutý viac ako 25 rokov), takže prídem (ak ma pepka neklepne) oblečený nekonvenčne :D (rifle - čisté, tričko - nevyťahané, botasky - čiastočne vyčaptané)

To bude poznávacie znamenie + vycapený avatar ;)
Timka1
05.10.11,16:43
a prečo už nemáme tlačítko "zábavné"? to sa nesmieme zabávať? či?
misoft, namiesto avataru - poznávacie znamenie červenú ružu :-)))) takto ťa určite nájdeme

a aké oblečko odporúčaš nám? babenkam?
buchač
05.10.11,16:47
Babenky, upozornenie: neznášam obleky (mal som jeden natiahnutý viac ako 25 rokov), takže prídem (ak ma pepka neklepne) oblečený nekonvenčne :D (rifle - čisté, tričko - nevyťahané, botasky - čiastočne vyčaptané)

To bude poznávacie znamenie + vycapený avatar ;)
DETTO
Tweety
05.10.11,16:49
Babenky, upozornenie: neznášam obleky (mal som jeden natiahnutý viac ako 25 rokov), takže prídem (ak ma pepka neklepne) oblečený nekonvenčne :D (rifle - čisté, tričko - nevyťahané, botasky - čiastočne vyčaptané)

To bude poznávacie znamenie + vycapený avatar ;)
Mišo a to si oblek nosil celých tých 25 rokof? A terazky zas rifle čisté, ale už u trička nepíšeš, že čisté, ani o botaskách, tak jak to teda je?:---
buchač
05.10.11,16:53
Mišo a to si oblek nosil celých tých 25 rokof? A terazky zas rifle čisté, ale už u trička nepíšeš, že čisté, ani o botaskách, tak jak to teda je?:---
...he ...tichý bonz....:---

Mišo je spolubojovník ....doslova a do písmena ...akurát nás delilo tých pár kilákov...
Tweety
05.10.11,16:55
To ste vari bojovali v tých 25ročných oblekoch, či ?
Timka1
05.10.11,16:58
MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), predpokladaný čas o 13.00 hod. (čas ešte upresníme)


aktualizácia kusov :)

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka - neviem aký ma nick
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50


spolu 26 kusov, keď dobre rátam :-) :D

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky ;););)
misoft
05.10.11,19:27
misoft, namiesto avataru - poznávacie znamenie červenú ružu :-)))) takto ťa určite nájdeme Ruža zvädne, ja však opäť rozkvitnem :D:D:D

Mišo a to si oblek nosil celých tých 25 rokof ale nie ten istý, každý rok som nahodil nový a staré som (bez jagavého zlata) dal "milým spoluobčanom" ? A terazky zas rifle čisté ak nesadnem niekde do ......, ale už u trička nepíšeš veď som písal - nevyťahané, ostatné si domysli :D, že čisté, ani o botaskách čiastočne vyčaptané, ale podrážky budú bez dier, tak jak to teda je? teda tak to teda je :D


A keď tak čítam prezentačku: pánečku, to tam zase bude čóro-móro.
Gabhus
06.10.11,04:13
Pripíšte ma tam kočky, keď po štyroch, doleziem. Misoft v ancugu (alebo v rifliach?) - zam musím byť.
promont maja
06.10.11,04:42
... pripájam sa aj ja ... a teším sa na Vás ... všetkých ... Maja
Timka1
06.10.11,05:35
super dievčatá, ide aktualizovať zoznam, vítam vás medzi nami stretkujúcimi :o)
Timka1
06.10.11,05:43
MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod., ale majiteľ reštiky je upozornený, že sa taaak strašne naňho tešíme, že je pravdepodobnosť skoršieho príchodu :D:D:D


aktualizácia kusov :)

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka O.
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50
Gabhus
promont maja



spolu 28 kusov, keď dobre rátam :-) :D

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky ;););)
Timka1
06.10.11,05:57
nedalo mi, bavíme sa o oblečku, tak mám jeden návrh pre pánov :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
buchač
06.10.11,06:08
poznávacie znamenie červenú ružu :-)))) takto ťa určite nájdeme

aké oblečko odporúčaš nám? babenkam?

http://vtipy.netroof.eu/data/images/psijmes-moji-ruzi.jpg

....žeby niečo podobné ???... šatečky

http://amyking.files.wordpress.com/2011/02/russian-women.jpg
Timka1
06.10.11,06:25
no sa poč......, buchy, ešteže nie sme v relácii Nevesta pre milionára, aj tie bakuľky si máme zobrať? :o)))
hnedoočka
06.10.11,06:39
nedalo mi, bavíme sa o oblečku, tak mám jeden návrh pre pánov :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


http://vtipy.netroof.eu/data/images/psijmes-moji-ruzi.jpg

....žeby niečo podobné ???... šatečky

http://amyking.files.wordpress.com/2011/02/russian-women.jpg

...musím vám takto dať zábavný bodík, keďže autor Porady usúdil, že tu sa zábava konať nebude......:rolleyes:
Buchy, mám dilemu, či také niečo značkové nájdem v šatníku...teraz roštujem...ktorá z nich je Timka1?:confused:
keďže je nižšia ,tak asi tá napravo od pc s trčiacimi prštekmi z topánok......:D
Halli
06.10.11,07:31
Do kelu ešte stále neviem, riešim dôležitú návštevu z GB, ktorá u mňa dnes búvala....budú tu do soboty, segra ma môže zastúpiť až v sobotu....jááááj neznam co vydumac...ta eroplánom by še dalo....ufff:o
Timka1
06.10.11,07:31
hnedooočka, ta ty si šikovnica, si ma odhalila, ale mám pekné topky na viazanie, že??? :)

ako tak pozerám na ten obrázok tipnem si teba, napravo tá vysmiata, ako vždy :-)))))
Timka1
06.10.11,07:33
Do kelu ešte stále neviem, riešim návštevu z GB, ktorá u mňa dnes búvala....budú tu do soboty, segra ma môže zastúpiť až v sobotu....jááááj neznam co vydumac...ta eroplánom by še dalo....ufff:o

Halli, návštevu nasačkuj do raketoplánu a prileťte šicke ...... aj so sestru .....;)
Halli
06.10.11,08:05
Halli, návštevu nasačkuj do raketoplánu a prileťte šicke ...... aj so sestru .....;)
...škoda, že tu neni to "srandovne"-zábavné, takto nemôžem ani súhlas dať :D lebo bude na Východe poplach, že ozaj doletím :D....Ta co zrobím? Letenky boli dááávno zabeštelované, ako som sa dozvedela o stretku :(...no teraz išli na návštevu k mojim rodičom, ale na večer ich mám doma, tak dnes toho veľa nenarobím :D
hnedoočka
06.10.11,08:06
Do kelu ešte stále neviem, riešim dôležitú návštevu z GB, ktorá u mňa dnes búvala....budú tu do soboty, segra ma môže zastúpiť až v sobotu....jááááj neznam co vydumac...ta eroplánom by še dalo....ufff:o

zamaskuj, že ich pozývaš na obed do historického centra Prešova a keďže východniare sú národ pohostinný a družný, tak sa k vám pridáme ,aby vám lepšie chutilo......hm? :confused:;):D

či zháňame z leteckej školy Prešov eroplán?
Halli
06.10.11,08:14
zamaskuj, že ich pozývaš na obed do historického centra Prešova a keďže východniare sú národ pohostinný a družný, tak sa k vám pridáme ,aby vám lepšie chutilo......hm? :confused:;):D

či zháňame z leteckej školy Prešov eroplán?

No máš pravdu, už boli aj na Východe pred dvoma rokmi a veľmi sa im páčilo. Len teraz majú v pláne obísť rodinnú "sešlost" tak im ukazujeme, že nemáme dve točky 20cm od seba v kúpelni a volant napravo :D
legolas
06.10.11,08:46
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...:rolleyes:
Timka1
06.10.11,08:52
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...:rolleyes:

jeeej super legolas, práveže sme začali neskoro robiť "nábor", ale dúfam, že ti to vyjde, radi ťa vidíme a tešííííme sa :)

pripíšem ťa do zoznamu
hnedoočka
06.10.11,08:52
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...:rolleyes:

vôbec nám to nevadí, práve naopak, tešíme sa...tak sa snaž....:)

vy, čo ste nechodili na stretká a ste z blízkeho východu, musíte sa hlásiť sami, lebo nie o každom vieme.
hnedoočka
06.10.11,08:57
jeeej super legolas, práveže sme začali neskoro robiť "nábor", ale dúfam, že ti to vyjde, radi ťa vidíme a tešííííme sa :)

pripíšem ťa do zoznamu

Valika, nebude nám potrebné rezervovať športovú halu s obsluhou? :D:D:D

Mám taký dojem, že keby sa celoslovenské stretká robili na východe, tak už aj my naplníme počet....:):D
Timka1
06.10.11,08:58
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...:rolleyes:

legolas, idem ťa trošku spovedať, čítam ti v profile v záujmoch - včely, nemáš náhodou na predaj včelý med? kúpim :)
Timka1
06.10.11,09:01
Valika, nebude nám potrebné rezervovať športovú halu s obsluhou? :D:D:D

Mám taký dojem, že keby sa celoslovenské stretká robili na východe, tak už aj my naplníme počet....:):D

hnedoočka, koľko bolo poraďákov na celoslovenskom super stretku? predpokladám, že sme ich už dávno tromfli :)
Timka1
06.10.11,09:08
MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod., ale majiteľ reštiky je upozornený, že sa taaak strašne naňho tešíme, že je pravdepodobnosť skoršieho príchodu :D:D:D


aktualizácia kusov :)

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka O.
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50
Gabhus
promont maja
legolas


spolu 29 kusov - počet sa nám zvyšuje :-) :D

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky ;););)
Zitulda
06.10.11,09:33
...musím vám takto dať zábavný bodík, keďže autor Porady usúdil, že tu sa zábava konať nebude......:rolleyes:
Buchy, mám dilemu, či také niečo značkové nájdem v šatníku...teraz roštujem...ktorá z nich je Timka1?:confused:
keďže je nižšia ,tak asi tá napravo od pc s trčiacimi prštekmi z topánok......:D
Valika, šak neroštuj, bo tota v stredze a ľaptopom som jáááá...ta ne Paľi?:)
Zitulda
06.10.11,09:35
...zabudla som Pekný dník Vám...a nik sa nepýtal či erzetík sa náhodou neukáže? Ja som poslala sitečkovi email, zatiaľ ale som nekukla poštu.
Timka1
06.10.11,09:36
joooj, strašne tu chýbajú tlačitka "zábavné", namiesto nich dávam "úžitočné", lebo ak sa človek dobre zasmeje, je to úžitočné pre jeho zdravie :-))))
Timka1
06.10.11,09:39
Zitulda, skús erzetika osloviť, možno by prijechal :-), čo by nás potešil
hnedoočka
06.10.11,09:49
hnedoočka, koľko bolo poraďákov na celoslovenskom super stretku? predpokladám, že sme ich už dávno tromfli :)

tuším 25...
Zitulda, nemáš chybu,aj ja sa tu rehocem...Shrekovi odišla SMS, pošlem aj erzetíkovi.....šak možno motyka vystrelí...
misoft
06.10.11,10:41
Jupíííííííí!

MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod.,

Hodina H a deň Dje tu - druhá fronta konečne otvorená!

http://imgs.sector.sk/files/recenzie/200512141652/Image3-m.jpg
Timka1
06.10.11,12:37
HALLOOO, zajtra v restauracii MAXIM - miesto stretnutia - podavaju na obed aj špecialitku, a to: losos v citronovej omacke, americke zemiaky, zeleninova priloha. Kto sa hned hlasi!!!!! DNES DO 16,00 HOD MUSIM DOHLASIT POCET MAJITELOVI RESTAURACIE. Pripravuje sa cerstvy, nie je to "podkova". Tichy bondz: nikto to v PO okrem tejto reštiky takto nepripravuje. Je to špecialitka podniku. Takže kto ma chut, nech mi to da hned vediet. DAKUJEEEEEM
Luna
06.10.11,13:07
Dnes je tu veselo ako za oných čias.:)
Robbi
06.10.11,14:54
Škoda, že som na služobke, prišiel by som Vas pozrieť.

Zabavte sa aj za mna...
sito
06.10.11,16:49
misoft
06.10.11,16:58
AHA,kto sa ukázal!
drobeceva
06.10.11,17:00
...a ja pevne verím a dúfam, že aj na stretku sa ukáže:) doteraz nikdy nesklamal...že, sitečko:)
Zita5
06.10.11,17:04
MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod., ale majiteľ reštiky je upozornený, že sa taaak strašne naňho tešíme, že je pravdepodobnosť skoršieho príchodu :D:D:D


aktualizácia kusov :)

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka O.
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50
Gabhus
promont maja
legolas


spolu 29 kusov - počet sa nám zvyšuje :-) :D

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky ;););)

Zoznam ako na malú svadbu :) Prajem Vám príjemné posedenie a zábavu .
Zitulda
06.10.11,17:21
Mňa príjemne prekvapila táto téma:
http://www.porada.sk/t177900-kto-je-ked-je-co-je-so-sitom.html
na ktorú som natrafila. Verím, že nás prekvapká, ako vždy.
danushka
06.10.11,17:22
Tak sa teším, že sa Vás toľko nazbieralo!
Tentoraz opäť neprídem, Zituška Vám prezradí moje krásne dôvody...

V každom prípade Vám prajem poriadnu zábavu, bolesti brucha a sánky od smiechu a všetkých Vás srdečne a úprimne pozdravujem :).
Timka1
06.10.11,18:08
Tak sa teším, že sa Vás toľko nazbieralo!
Tentoraz opäť neprídem, Zituška Vám prezradí moje krásne dôvody...

V každom prípade Vám prajem poriadnu zábavu, bolesti brucha a sánky od smiechu a všetkých Vás srdečne a úprimne pozdravujem :).

ďakujeme Danushka za úprimné a milé prianie, dúfam, že sa všetko vydarí ako má a spravíme prešovčanom čoro moro ..... veď budeme informovať :-)
hnedoočka
06.10.11,18:38
http://svetobrazku.cz/upload/thumbs/rgh1298850653f.jpg



SITEČKO SA NAŠIEL !!!!!!!! KONEČNE!!!!!!!! HURÁAAAAA!!!!!!
buchač
06.10.11,18:40
SITEČKO SA NAŠIEL !!!!!!!! KONEČNE!!!!!!!! HURÁAAAAA!!!!!!

...sa dozvedel , že stretko je ...???
hnedoočka
06.10.11,18:58
...sa dozvedel , že stretko je ...???

domyslel sito, domyslel si to.......:D:D
erzet
07.10.11,05:00
...to už dnes?
sito
07.10.11,05:19
Zitulda
07.10.11,06:01
http://www.youtube.com/watch?v=fJnxQ7W-bOQ
:confused::confused::confused: je to nesmierne :mee::mee::mee:
erzet
07.10.11,06:09
sito
07.10.11,06:16
Zitulda
07.10.11,07:35
Stretkujúci východu, zdravím Vás všetkých, aj tých čo sa rozhodujú...prídťe. Ja už musím ísť ešte havka vyvenčiť, ktorý akoby tušil, že jeho starká ide preč, ako chvostík je všade za mnou.
Dovidenia v Prešove moji drahí priatelia:)
Halli
07.10.11,08:02
Aj ja Vám moji milí posielam pozdrav a prajem príjemné stretkovanie, dufam, že do tretice mi to výjde.
[/URL]http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/88.gif[URL="http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/88.gif"] (http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/88.gif)
EMILY04
07.10.11,17:04
Bardejov hlási šťastný príchod domov z fantastického maxi stretka. Ďakujem za krásne piatkové popoludnie, bolo mi s vami výborne.
drobeceva
07.10.11,17:20
Aj vranovčanky vďaka Aďke došli v pohodíčke domov...z ministretka vzišlo znova maxi stretko. Všetkým Vám ďakujem za príjemnú atmosféru, som rada, že medzi nás privítali noví poraďáci. Ani sitečko dieravé nesklamalo. Bolo to pre mňa príjemné posedenie. Timka1 ďakujeme za skvelú organizáciu...dokázala si za pár dni zorganizovať toto posedenie.
misoft
07.10.11,17:22
Aj ja som doma - ako som spomínal - švagrík prišiel. Po otvorení dverí - bomba prásk - začal mi rýpať steny (moja 3/4 sa rozhodla, že zrýpe všetko dole). Tak ako bolo fajn na stretku, tak mi barometer nálady padol pod najnižšiu možnú mieru (teda do záchodovej misy). Tešil som sa, že bude kľud - no opak je pravdou. Musím "makať"! (So-Ne je v *****)

BTW: rekord padol? :D
betka631
07.10.11,17:59
Aj ja hlásim šťastlivý príchod domov z maxi - mini stretka. Timka1 ďakujeme s Dankou za odvoz na stanicu, stihli sme to tak akurát.:)
Ďakujem za príjemnú atmosféru v spoločnosti milých ľudí a tiež za možnosť spoznať vás aj osobne. Ste jednoducho super.:)
mgm
07.10.11,20:18
Košice hlásia príchod domov. Ďakujem Timke za super organizáciu, Vám všetkým, ktorí ste si našli čas sa stretnúť, za super posedenie, Sitovi za sito, sitko, sitečko ... Pa, pa a na skoré stretnutie ...
Gabhus
08.10.11,03:21
Ďakujeme Timke, bolo dobre ale málo:mee::mee: Som dorazila tiež:D:D
Tweety
08.10.11,05:58
A nedáte tu nejaké fotečkéé? Nech vidíme, akí ste tam boli šťastní a krásni. Lebo je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.:---
hnedoočka
08.10.11,06:53
Len teraz som vstala a už hajde na Poradu.Nie ,že by som až teraz dorazila,ale v neskorých nočných hodinách.Cesta bola hrozná: vo vnútri teplúčko, príjemne ,vonku nás ale prekvapil silný dážď ,vietor, mokrá asfaltka,napadané lístie, tak som razila cestu slimačím tempom.

Timke aj ja ďakujem za aktivitu, všetkým ostatným za super príjemnú atmosféru, ministrovi za prekvapivú a milú návštevu /myslím, že u všetkých prítomných si vysoko zabodoval a dúfam, že aj ty si sa cítil príjemne/.

Personálu reštaurácie MAXIM sa výborné jedlo a skvelú obsluhu.

A nakoniec náš zlatý KLINEC .....sito, sitko ,sitečko /my vieme, prečo sa oddnes tak volá.....že?

sito, ty si vždy prekvapením našich stretnutí...tá tvoja básnička.../dúfam,že bude zverejnená/ jednoducho nemá chybu.A k tomu Modré z neba, slivovička, chlieb, soľ...sitečka- samozrejme a môj KLINEC !!!!! Dúfam, že som na nič nezabudla......

pá moji, som nesmierne rada, že som s vami bola a teším sa na ďalšie zoznámenia a stretnutie.
sito
08.10.11,06:57
mini, super, maxi!
sito
08.10.11,07:03
Len teraz som vstala a už hajde na Poradu.Nie ,že by som až teraz dorazila,ale v neskorých nočných hodinách.Cesta bola hrozná: vo vnútri teplúčko, príjemne ,vonku nás ale prekvapil silný dážď ,vietor, mokrá asfaltka,napadané lístie, tak som razila cestu slimačím tempom.

Ako to ten Iľko?
sito
08.10.11,07:10
sito, ty si vždy prekvapením našich stretnutí...tá tvoja básnička.../dúfam,že bude zverejnená/ jednoducho nemá chybu.A k tomu Modré z neba, slivovička, chlieb, soľ...sitečka- samozrejme a môj KLINEC !!!!! Dúfam, že som na nič nezabudla......

Šak vieš, čo sito napíše, to je a niekedy sa to aj je.

:) :D:D:D ;)
sito
08.10.11,07:13
A nedáte tu nejaké fotečkéé? Nech vidíme, akí ste tam boli šťastní a krásni. Lebo je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.:---

:mad: To tak, pozrite sa do kredenca a zrkadla!
Tweety
08.10.11,07:15
:mad: To tak, pozrite sa do kredenca a zrkadla!
JA nemám fotečkéé v kredenci,:) Ty vari áno?:--- Ale nebuď labuť, aspoň cez SS by ste mohli.
sito
08.10.11,07:23
Ani cuker, že! Keby si hu tam mala, dety by ty ho nezedly. U mna je to spalna, pre sito, riečicu, aj. Labuť? Buuuť! :) :D:D:D ;)
sito
08.10.11,08:14
Tweety ;) Kvety, nespravil by to klinček?
Timka1
08.10.11,08:23
No ja nestíham čítať, ani tu ani na fejsbúúúku, konečne som sa ozvala, že????

Moji milí priatelia!!!

Ďakujem za krásne piatkové poobedie a večer, príjemnú atmosféru, super zábavu, toľko som sa už dávno nenarozprávala a nenasmiala (vďaka najmä Milke, AdeG a Rišovi a tiež promont Majke), ja som sa strašne tešila na to maxi stretko, dva dni predtým som bola naladená a v dobrej nálade, ale po stretku budem minimálne týždeň dobre naladenááááá a to vďaka VÁM všetkým čo ste sa zúčastnili.

Naši švárni mládenci opäť nesklamali a prekvapili - sito precestoval pol republiky, aby nás videl, misoft tiež prekvapil účasťou :-), Vladko a Riško, tiež Juraj, ďakujem za spestrenie stretkovského programu ....... mám sériu fotiek zo sitok, tak potom neskôr večer hodím do albumu miniporady, tešte sa :-)))

a aby som nezabudla, ďakujem príjemnej obsluhe, švárni fešáci to boli :-) apropo, super DOMÁCA BUJÓNOVÁ kuracia polievka, ešteže to napravil ten losos v citrónovej omáčke .....

a v neposlednom rade ďakujem p. ministrovi, že prijal moje pozvanie medzi nás stretkujúcich a dúfam, že sa dobre cítil medzi nami :-)))))


Pekný víkendík vám prajem, ešte sa tu ukážem dnes, ale mám dosť dusno dnes, takže až neskôr večer, cmuk cmuk, všetkých vás objímam :-))))
sito
08.10.11,09:00
Neverte všetkému, čo píšu! Že na východe žijú ako cigáni, teraz kto, cigáni? A kto gáni?

Naši švárni mládenci opäť nesklamali a prekvapili - sito precestoval pol republiky, aby nás videl, šak je to za rohom, žeby cibuľa?

Povedal som svoj názor, že ako pri pohrebe. Štvrtého oznam o tom bol, siedmeho sa konalo, teraz všetci majú bôľ, ale už čakajú, ktorý vôl, povie zas si sadnime za stôl.

Ak keby ste videli, vedeli, čo som ja videl, keď som Vás už nevidel? Ale u Maxim, maximálne ...
Lenka1979
08.10.11,09:06
Juj,tak to som rada,že ste všetci takí šťastní a spokojní zo stretka, celý čas som na Vás myslela a v dobrom závidela,že sa znova uvidíte a nasmejete.... dúfam,že ďalšie stretko vyjde aj mne,lebo momentálne stále "visíme na cicine" a aj keby som ako chcela, nedalo sa... na ďalšom už budeme väčší tak pevne verím,že nabehnem už aj ja.... rada by som videla fotečky ak ich tu hodíte, nech si pospomínam na všetkých úžasných ľudí ktorých poznám.... cmuk.
Timka1
08.10.11,11:06
Lenka, fotečky priložím do albumu miniporady neskôr, zatiaľ nestihačka, ale ktosi mal ešte foťak, asi Vlado :-) ten určite zase preskakuje kaluže :-)
Timka1
08.10.11,14:50
dievčatá a mládenci, v miniporade STRETKO VÝCHOD sú nové fotečky z mini-maxi včerajšieho stretka v Prešove, takže môžte nakuknúť, kto má prístup :-) ;)

a chcela som sa pýtať, dať ich aj na FB do našej skupiny?
drobeceva
08.10.11,14:54
Valika, ďakujeme Ti:) ešteže Ťa máme...ináč ani dôkaz nemáme, že sme tam boli :)
buchač
08.10.11,15:01
...a ani by sme poniektorí nechápali .....chápeš ????

Lebo ja ešte stále nie ...
buchač
08.10.11,15:02
...že na odchode som .....či ...????
sito
08.10.11,15:27
chcela som sa pýtať, dať ich aj na FB do našej skupiny?

:mad: Môžem, nie! Už sme prišli o pivovar, solivar, ak áno, tak aj o cukrovar!

:) :D:D:D ;)
betka631
08.10.11,15:31
:mee:...žiaľ, ja do miniporady STRETKO VÝCHOD zatiaľ nemám prístup, takže nevidím nič....ale však ja vydržím...:)
hnedoočka
08.10.11,17:24
VALIKA, kráááásne fotečky! Ako by Lenka napísala, teraz mi bude za vami týžden smutno.

Azla vás na stretku všetkých pozdravovala a nakoniec ,ale už na ceste domov i naša Jarka- jamija.

Halli, máš poslednú výstrahu, takže nabudúce všetko nabok a ide sa so sitečkom na východ.

Twety, prečo si smutná ,že nevidíš fotečky....veď ono nestačí vidieť,ale treba aj počuť a zažiť...takže to vyššie platí aj pre teba.

Danushka, radi by sme ťa privítali, no tvoje povinnosti boli dôležitejšie ,takže si ospravedlnená- len na margo....ty vždy dokážeš prekvapiť...myslím len v tom najlepšom....
danushka
08.10.11,18:23
Tak my dve s Dorotkou a s manželom sme sa maximálne po Košice odvážili k našej Evke Maríne a táto si nás takto krásne nafoťkala 103120...

Ale sledujeme Vás tu jedným očkom a tešíme sa, že sa stretnutie vydarilo :), veď ani sa nemohlo nevydariť s tak super stretkujúcimi !
tuta
08.10.11,18:44
Evička Vám urobila krásne foto, ste nádherné. Danushka, smekám klobúk...
danushka
08.10.11,18:59
Tutuš...
Možno raz naberiem síl porozprávať o veciach a o tejto práci...
Teraz je všetko veľmi čerstvé. Už som kadečo preskákala a prevažne som pracovala vo firmách orientovaných na vytváranie veľkých ziskov.
A ak som si myslela, že viem čo je život, tak som sa mýlila do chvíle, kým sa nestala zo mňa profi mamina.

Klobúčiky treba smekať všetkým opusteným detičkám, ktoré sa pretlčú životom ak nemajú šťastia ,,chytiť" dobrú pestúnsku rodinu. Profi rodina je len prestupná stanica, bohužiaľ...
hnedoočka
08.10.11,19:59
Ešte som zabudla, tak nemôžem ísť spať: Hladkí a Danielka.......chýbali ste nám!!!:mee: aj Shrek a Robbi , samozrejme
hnedoočka
08.10.11,20:02
Danushka, čítala som nedávno knihu:Anjeli neplačú...je to o živote takých detičiek - presne ako píšeš, o rodine ,kde sa dostanú....no ale som sa naplakala pri nej
m.hladka
09.10.11,08:59
Ja viem, aj Vy ste nám chýbali ... :(
Timka1
09.10.11,11:45
je ešte niekto medzi stretkujúcimi z Prešova čo nemá prístup do miniporady a nevidel fotečky? ak áno, pošlite mi cez SS svoj email a pošlem vám ich :)
betka631
09.10.11,12:04
Timka, ďakujem.:)
misoft
09.10.11,17:43
Personálu reštaurácie MAXIM sa výborné jedlo a skvelú obsluhu. Keby len to - ani drahí neboli (teda podľa mňa) - a celkom som si "šmáknul" :D

A nakoniec náš zlatý KLINEC .....sito, sitko ,sitečko /my vieme, prečo sa oddnes tak volá.....že? Keby len zlatý, diamanty na neho ešte - nemal absolútne žiadnu chybu.




Naši švárni mládenci opäť nesklamali a prekvapili - sito precestoval pol republiky, aby nás videl, misoft tiež prekvapil účasťou :-) no bolo by odo mňa vrcholne nezodpovedné, keby som neprišiel (najmä, keď mi to vyšlo), Vladko a Riško, tiež Juraj, ďakujem za spestrenie stretkovského programu ....... mám sériu fotiek zo sitok, tak potom neskôr večer hodím do albumu miniporady, tešte sa :-)))


a v neposlednom rade ďakujem p. ministrovi, že prijal moje pozvanie medzi nás stretkujúcich a dúfam, že sa dobre cítil medzi nami :-)))))
A predstav si, ako sa budem naparovať - sedel som vedľa ministra -ja, obyčajný smrteľník, občan a aj fotečku budem mať - moja hodnota stúpla o xxxx € :D:D:D

.
misoft
09.10.11,17:58
Aspoň toto mi zdvihne náladu, ktorá je až pod tou záchodovou misou. Po príprave stien vyskočilo toto:
103188103189
(spojenie panelov - na tom druhom je el. vodič!)
103190
(opadávanie v kusoch)
103191
(vyrovnanie zle uložených panelov - vpravo panel, vľavo vyrovnanie 5cm - jednoducho panely k sebe nepasovali)
misoft
09.10.11,18:30
Timka, ďakujem za fotečky. Moja 3/4 konečne uverila, že som sedel vedľa ministra - doteraz sa len smiala, vraj si len vymýšľam. Sánka dolu šéfe! :D:D
jozka56
09.10.11,18:36
Timka, ďakujem za fotečky. Moja 3/4 konečne uverila, že som sedel vedľa ministra - doteraz sa len smiala, vraj si len vymýšľam. Sánka dolu šéfe! :D:D
ale ja n e v e r í m
sito
09.10.11,18:37
Jožka, ver!
jozka56
09.10.11,18:39
neverím, lebo nevidím:)
sito
09.10.11,18:42
Bohušu?
jozka56
09.10.11,18:43
hoď foto, niekto, kde ste všetci:):):)
misoft
09.10.11,18:43
Veru, Jožka, ver, bol som jeho "pravá ruka" :D:D:D
DanielaSL
09.10.11,19:49
Ešte som zabudla, tak nemôžem ísť spať: Hladkí a Danielka.......chýbali ste nám!!!:mee: aj Shrek a Robbi , samozrejme

Ja?
hnedoočka
09.10.11,19:52
Ja?

jj, že ty....Danushka je Danuška......:D
jozka56
09.10.11,19:59
no hej, ale foto nemvidím...nikto mi he nečekol, to je ale robota...no šup mi ho:D
danushka
09.10.11,21:31
Ja?
:D:D:D

To tu asi treba písať Danielka StaroĽubovnianská :), bo sa nevieš stotožniť :).
Halli
10.10.11,07:11
Tak som si pozrela Vaše fotečky veľká škoda, že sa to tak rýchlo zbehlo a ja som si to nemohla zariadiť, ale nabudúce dúfam, že budem na nich s Vami. ;) Prajem krásny dník na Výchóóóód...:)
buchač
10.10.11,09:41
Tak som si pozrela Vaše fotečky veľká škoda, že sa to tak rýchlo zbehlo a ja som si to nemohla zariadiť, ale nabudúce dúfam, že budem na nich s Vami. ;) Prajem krásny dník na Výchóóóód...:)

.......hm .......
hnedoočka
10.10.11,11:37
.......hm .......

piatok bol lepší.....;)
kikoza
10.10.11,12:37
výborná nálada, fajne fotečky, škoda, že mi to na poslednú chvíľu nevyšlo- ale človek mieni.....
Zitulda
10.10.11,12:50
Jááá poslušne hlásim síce trochu neskoro, že domov som šťastne zo stretka došla vďaka Zuzke a Martuške. Nestačila som skôr tak prepáčte mi.
Timka, Tebe patrí moja veľká vďaka, že za krátky čas si zorganizovala príma stretko, v príma útulnom podniku s príma jedlom a obsluhujucími.
Ďakujem Vám všetkým stretkujúcim v " Maxime ", ste fantastickí ...no predsa východniari sú vždy takí:) a ja som sa medzi Vami cítila veľmi dobre. Všetci ste boli príma, nálada fajn, smiechu až až, že som zabudla na všetky starosti. Som veľmi rada, že som mohla spoznať aj osobne nielen pána ministra, ale aj ďaľšie milé osôbky priateľky a priateľov-poraďákov, či drobčeka Paťka,Tinikinho synčeka. A potešil ma aj Sito-sitečko, ktorý po dlhej absencii na porade, nesklamal a došiel medzi nás východnairov.
Kopec babeniek, či chalanov východniarov síce nebolo, niektorí prihlásení-sa ospravedlnili a (nám!)mne chýbali...určite sa im čkalo:). Dúfam, že na najbližšom mini-maxi stretku nás bude ešte viac a dôjdu aj Tí, čo ešte ani raz neboli.
Prišla som trochu neskôr a tak som sa už nestretla so Zuzkou-Zsazsulou, či jamijou, je mi to ľúto
sito
04.02.12,22:04
5.2.2010.



II.



http://www.youtube.com/watch?v=l3gwnh-8lrs


Aj my?

Aj my!

:);)
buchač
05.02.12,09:36
5.2.2010.



...prenádherný deň ...;):rolleyes:

Zapísaný červenými písmenami v tej mojej hlave ......:):):)
hnedoočka
05.02.12,15:22
pekné od vás chlapci, že ste pripomenuli začiatok nášho stretkovania. Ja som si ho tiež pripomenula , hlavne však počasím....vtedy sme tiež riešili dilemu, čo s kalamitou a ona sa tuším opakuje vždy pri našom výročí. Krutá zima , že aj bratia rusi nám ju môžu závidieť....:D

Pozdravujem ale všetkých milých človiečikov, s ktorými som sa vtedy mohla zoznámiť a postupne ich pribúdalo a dúfam, že sa to len rozrastie....:)
DanielaSL
06.02.12,14:30
A ja som vari na nejakom chýbala? :eek: Veru aj vtedy sme mali metelicu..ani som nevedela v Prešove na križovatke kade odbočiť....A v tom hoteli bola zima skoro jak vonku....Ale inak to bolo veľmi vydarené... vďaka všetkým zúčastneným.
hnedoočka
06.02.12,19:11
A ja som vari na nejakom chýbala? :eek: Veru aj vtedy sme mali metelicu..ani som nevedela v Prešove na križovatke kade odbočiť....A v tom hoteli bola zima skoro jak vonku....Ale inak to bolo veľmi vydarené... vďaka všetkým zúčastneným.

Dani, tuším si bola odcestovaná v ďalekej zemi počas posledného stretka, ktorého sa ujala Valika /ale Timka1 /
EMILY04
20.04.12,12:48
Po ťažkom marci a bláznivom apríli prichádza pomaličky máj lásky čas. Čas stretávok a pre nás účtovníkov konečne "odpočinok". Čo tak dať si stretko pri kávičke a večeri. Navrhujem termín 11.5.2012 alebo 18.5.2012, aby aj tí čo majú odklad daňových stíhali dokončiť svoju prácu. Ak ste za budem len a len rada. EMILY04:)
DanielaSL
20.04.12,14:06
Ja som za ..lenže ktovie kde ja vtedy akurát budem.....:confused:
Zita5
20.04.12,14:26
Na východe máte aspoň chlapcov, my na dolnej zemi sa musíme zaobísť aj bez chlapcov :)Síce minule výnimočne sme mali jedného...:)
DanielaSL
20.04.12,17:10
endrju už nemchodí?
EMILY04
20.04.12,20:33
Dievčatá a chlapci zatiaľ tím čo sa vyjadrili k stretku najviac vyhovuje termín 18.5.2012.