Zitulda
16.05.12,20:44
:)
Zitulda
16.05.12,18:46
:):):)...aj za minikomentáre:)
Zitulda
16.05.12,18:47
...vari to prekvapko si Ty Janka...teším sa na Vás všetkých:)
Zitulda
16.05.12,18:51
nááá a teraz mi pojdz pomyvac monitor...oprskala som ho:)
lapejko
16.05.12,19:20
dobréé ňeé /babská škodoradosc...
majka 62
17.05.12,05:57
Už sa vám to blíži :). Milé dievčatá a chlapci, prajem vám príjemné zajtrajšie stretnutie, plné zábavy a smiechu, dobrej papanice i frndžalice ;)
VieraPopluharova
17.05.12,06:17
Súhlasím s Majkou,

krásne si to užite, tíško mi je ľúto, že sa nemôžem prihlásiť i ja...obj.dôvody....ako som si pozrela zoznam , stretnete sa všetci čo Vás mám rada, tak sa dobre zabavte a prilepte aspoň jedno spoločné foto nech Vás mám v albume.....
Lenka1979
18.05.12,07:56
Príjemné posedenie vám dnes prajem, a všetkých srdečne pozdravujem.:)
Tweety
18.05.12,08:01
Príjemné posedenie vám dnes prajem, a všetkých srdečne pozdravujem.:)
Súhlasím a nezabudnite so sebou zobrať dobrú náladu a starosti nechajte doma. Tak nech je vám všetkým na stretku príjemne, neprejedzte a neprepite sa. http://img1.obrazkyanimace.com/oa/016/007.jpg

Trimce še.
DanielaSL
18.05.12,08:09
Majka a keby si prišla raz trimac s nami...čo by sa stalo?
DanielaSL
18.05.12,08:53
veru dobrý...
Tweety
18.05.12,09:05
Zas to nevyšlo, ale raz určite pridzem
Zitulda
18.05.12,09:23
s minikomentárom Danielky úplne súhlasím Bude sa Ti čkaťť Majka uvidíš:)
Zitulda
18.05.12,09:23
Lenka budeme ťa spomínať a ďakujeme za želanie:)
hnedoočka
18.05.12,09:47
Leňušík, budeš nám chýbať :(
Aankaa
18.05.12,14:43
Aj ja Vám želám krásne stretko a veľa príjemných chvíľ :o))
sito
18.05.12,16:45
Ta co, sme tu všeci ... tu, či tam ...

http://www.youtube.com/watch?v=Ci_H6NyIY9A

Ta ne ...
drobeceva
18.05.12,20:13
Hlásim príchod:) Musím sa opakovať ako po každom stretku ...bolo vynikajúco.
Emily veľká vďaka za super zvládnutie patrí Tebe, tortička bola vynikajúca :)
Veľkým prekvapením bola účasť "cezpoľných"...ste všetci super...verím, že energia, ktorou som sa pri Vás nabila, mi vydrží minimálne do ďalšieho stretka.
Adi, dík za bezpečný odvoz.
betka631
18.05.12,20:29
Šťastlivo som dorazila domov, ďakujem Emily za zorganizovanie super stretka, som rada, že som strávila popoludnie v spoločnosti milých a úžasných ľudí, bolo výborne, už teraz sa teším na to ďalšie.
ĎAKUJEM.:)
lapejko
18.05.12,21:05
tak aj my s anik a misoftom doražili ščešlivo a to by som ňeveril keľo vyšmiatych ľudzi še dokaže zejsc a žeby vas to išče chviľu trimalo, čitajce: Janičko košil travu a Hanička hrabala ale še zašputala a nadtarhla sebe sukeň. Začala smoklic že co jej mac povi kedz tu Jančo sebe z nej scel zrobic srandu a hutori jej že jej sukeň zašije. Ona že s čim kedz ihlu ňemaju aľe un ju presvedčil že ma šidlo ľem naj ľehne a naj še ňeboji. Ta i ona ľehla i un začal zašivac... Po 12 minutoch po šickim z joho strany a ona še pita čom ňepokračuje a un nato že už nemože bo nitka še minula. Nato ona stanula , popatrela, ulapila za guľky a radostne hutori: Aaa tote dva špuľky co , na tote ši zabudnuul?!:)
DanielaSL
18.05.12,21:09
Super,super.....som rada,že som bola. Miluska vďaka.
Dana1
18.05.12,21:23
Ďakujem za výborne zorganizované stretko a za krásne strávený deň vo Vašej spoločnosti. Ďakujem všetkým za super atmosféru.
VieraPopluharova
19.05.12,05:27
Ahojky všetci na východe,

som rada, že Ste sa zabavili a všetci šťastne dorazili domov a dúfam, že hnedoočko mi pošle aspoň pár foto, či uvidím aspoň na fc.....

Prajem všetkým krásnu sobotu bez bolenia hlavy.....:D;):D
buchač
19.05.12,05:37
Ahojky všetci na východe,

som rada, že Ste sa zabavili a všetci šťastne dorazili domov a dúfam, že hnedoočko mi pošle aspoň pár foto, či uvidím aspoň na fc.....

Prajem všetkým krásnu sobotu bez bolenia hlavy.....:D;):D

ZABIJEM .....ak sa moja fotka na facke objaví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...fakt sa naštvem a viac ma nik na stretku neuvidí .....

...ale inak ???...
FASA bolo...:).............................kua , šak ani nemohlo byť inak ...;)
hnedoočka
19.05.12,05:53
Ahojky všetci na východe,

som rada, že Ste sa zabavili a všetci šťastne dorazili domov a dúfam, že hnedoočko mi pošle aspoň pár foto, či uvidím aspoň na fc.....

Prajem všetkým krásnu sobotu bez bolenia hlavy.....:D;):D

haló, haló.....i ja som dorazila, no kompovať po polnoci....ee....asi by si mysleli , že som sa zbláznila dočista.....:D

Miluška, vrelé dík!!! za organizáciu, zvládnuť našu tlupu ľudí dá zabrať, ale hravo si to zvládla aj s milým prekvapkom...dúfam , že foto perfektnej tortičky niekto zverejní.....:)

Zvyšku vďaka za / ako vždy / super atmošku,veselú náladu a kopec smiechu - duracelky dobité.:D

Najväčším prekvapením bolo kopec cezpoľných, Halli- konečne si k nám dorazila a dúfam, že si s nami patrične oslávila výročie svadby :D, Deganova- neskutočné prekvapko pre mňa, som rada , že sme sa spoznali a že viem ,ako sa robí domáce Tofifé :D, Dav- úžasné prekvapko a k tomu jej podarená preprava za nami, lapejko a anik....konečne ste dorazili ku nám, ludmilla1, luna......a ak som na niekoho zabudla, tak sorry.......

ďakujem za účasť i najmladším členom....Paťkovi a Riškovi.....boli ste zlatí a poslušní....mamka už na vás nebude môcť frflať, lebo jej neuveríme:D

Vieroč, jasné, že fotečku ti pošleme, robili špeciálne i pre teba, určite sa ti štikútalo, lebo sme ťa spomínali:)

sitečko, dúfam, sa nevyliečil zo závislosti na nás, potešil aspoň telefonátom, nabudúce mu zariadime špeciál, aby mohol doraziť.....

pá všetci, som rada , že som vás videla a počula.....:)

ps: Lenuška, chýbala si nám.....;)
hnedoočka
19.05.12,05:56
ZABIJEM .....ak sa moja fotka na facke objaví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...fakt sa naštvem a viac ma nik na stretku neuvidí .....

...ale inak ???...
FASA bolo...:).............................kua , šak ani nemohlo byť inak ...;)

fotečky sa , dúfam , objavia v miniporade ako vždy...:)
buchač
19.05.12,05:58
ako sa robí domáce Tofifé :D,
...som myslel , že ma urve od smiechu .....:---:D

Viď recept , ktorý bol spomínaný v debate .....šak posúďte...:rolleyes:

http://varecha.pravda.sk/recepty/mega-toffifee-alebo-ako-minut-zbytocne-peniaze/27875-recept.html
buchač
19.05.12,05:59
Fujtajbl .....tam ešte hej ....
pepsikova
19.05.12,06:03
tak aj my s anik a misoftom doražili ščešlivo a to by som ňeveril keľo vyšmiatych ľudzi še dokaže zejsc a žeby vas to išče chviľu trimalo, čitajce: Janičko košil travu a Hanička hrabala ale še zašputala a nadtarhla sebe sukeň. Začala smoklic že co jej mac povi kedz tu Jančo sebe z nej scel zrobic srandu a hutori jej že jej sukeň zašije. Ona že s čim kedz ihlu ňemaju aľe un ju presvedčil že ma šidlo ľem naj ľehne a naj še ňeboji. Ta i ona ľehla i un začal zašivac... Po 12 minutoch po šickim z joho strany a ona še pita čom ňepokračuje a un nato že už nemože bo nitka še minula. Nato ona stanula , popatrela, ulapila za guľky a radostne hutori: Aaa tote dva špuľky co , na tote ši zabudnuul?!:)..

..waw, ako krásne si to napísal..orrigoš!...pointa tiež super!..
misoft
19.05.12,06:03
ZABIJEM .....ak sa moja fotka na facke objaví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...fakt sa naštvem a viac ma nik na stretku neuvidí .....


Buchy, žadne strachy - použije še google system - rozmažu ci hlavu (po calej fotke :D)
Ivenka
19.05.12,06:13
Bože ako som Vám závidela. Tečie mi z nosa ako psovi a ledva vidím na monitor. Nabudúce dám nejakú prevenciu, veď už som nebola ani minule.
misoft
19.05.12,06:36
Tak, tak - len záviď - a máš čo! Kriku tam bolo ako na hokeji, všetci sme sa nadžgávali (ako keby sme týždeň nejedli :D), lietali sme zo stoličky na stoličku (ako také mušky jenom zlaté :D), až čašník mal z toho takú motolicu, že s taniermi chodil ako blúdny Holanďan a nevedel kde čo položiť. Jedna skupina, druha skupinka, tretia skupinka kecali o svojom, o chvíľu sa to premiešalo, opäť boli skupinky, ale v inom zložení - a toto sa robilo v nepravidelne pravidelných intervaloch - no jednoducho sranda preveliká.
hnedoočka
19.05.12,06:59
...som myslel , že ma urve od smiechu .....:---:D

Viď recept , ktorý bol spomínaný v debate .....šak posúďte...:rolleyes:

http://varecha.pravda.sk/recepty/mega-toffifee-alebo-ako-minut-zbytocne-peniaze/27875-recept.html


buchy, 100 bodov:D
hnedoočka
19.05.12,07:00
...a sorry, ja som vedela , že zabudnem na niekoho ...jj, že Manuál bol ďalším prekvapkaním...a zoznámili sme sa i s callaven....zlaté dievča...:)
hnedoočka
19.05.12,07:01
Ivenka, hľadala som ťa
Dav
19.05.12,07:47
Emily, veľká vďaka za zorganizovanie aj prepravu po Prešove. Ostatným vďaka za milú spoločnosť a dobitie energie. Som rada, že som spoznala ďalších poraďákov.

Vôbec neviem, čo viac napísať, usmievam sa na monitor, v hlave zapnuté prehrávanie včerajšieho večera....
DanielaSL
19.05.12,07:48
Valika a co Janko? To bolo tusim prekvapko z najvacsej dialky...
misoft
19.05.12,08:51
v hlave zapnuté prehrávanie včerajšieho večera.......a uložiť na harddisk v zadnej časti mozgového laloku - prehrávať 7x týždenne.
VieraPopluharova
19.05.12,09:12
Juri, hádam by si ma nepripravil o taký zážitok...či...mal by si to svedomie...
VieraPopluharova
19.05.12,09:16
Ste zlatí, že Ste sa aspoň takto podelili o zážitky zo stretka, vyhrkli mi síce slzičky ľútosti, no verím, že na budúce ak bude tak dám sa dopraviť i na kolieskovej posteli...:mee::mee::mee:
sito
19.05.12,09:16
Bolo ako bývalo a bývať bude!


Srdce, kompas, Prešov. Dve, nie, veľa priamok sa stretne ...

http://www.youtube.com/watch?v=ord-zuT3mss

No čo, boli tam priamky, ktoré by spravili radosť, keby sa preťali s mojou, a neposekali sa.

Ale cesty Pána sú nevyspytateľné.

Naše nezaostávajú, ale všetky vedú do Prešova.

Okerka, čas ukáže, ale recidíva je prípustná, alebo ...

http://www.youtube.com/watch?v=rw8gXdClKFU&feature=related
hnedoočka
19.05.12,09:42
to vieš, Danka....ešte som sa len prebúdzala, ale hneď som vyššie napravila
m.hladka
19.05.12,10:13
Všetkým ďakujeme za príjemné strávené poobedie, s prekrásnou a chutnou poraďackou partičkou a tortičkou. Som rada, že som osobne spoznala ďalších členov "porada".
A s "+1" sa tešíme na ďalšie stretko východu a verím, že aj celoslovenské ... :) :) :)
DanielaSL
19.05.12,11:22
Olinka aj ja .....
kikoza
19.05.12,11:26
nebolí
DanielaSL
19.05.12,11:27
Ale tú tortičku sem môžte pricapiť.... nech vidia aj ostatní ....:);) .
kikoza
19.05.12,11:33
a robiť bude kto?
kikoza
19.05.12,11:37
Ale tú tortičku sem môžte pricapiť.... nech vidia aj ostatní ....:);) .

bola perfektná, že Dani, aj krásna aj dobrá a ešte aj nečakaná...vďaka Miluš
hnedoočka
19.05.12,11:55
len tak narýchlo, lebo grilujeme....

114968
DanielaSL
19.05.12,12:00
Druhá zľava som ja .....
misoft
19.05.12,12:05
Sak už sa "niekto" nájde :D
betka631
19.05.12,12:15
dúfam Emily, že nič nepokazím, takže:
torta symbolizuje Poradu ako domček v ktorom sa stretávajú všetci priatelia, lienky sú poslovia, ktorí prinášajú šťastie a nosia radosť a preto všetci, čo na Porade radia sú ako poslovia šťastia, štvorlístky sú pre šťastie.;):)

https://lh6.googleusercontent.com/-3z71qw1fohs/T7eWsEPmbgI/AAAAAAAADx4/88NSamJX7mM/s640/DSCN1138.jpg
buchač
19.05.12,12:22
...he .....zo mňa Jánošíka urobili ...." keď ma upiekli ,tak ma aj zjedli..."
buchač
19.05.12,12:49
...len tak na rýchlo ....bo idem guláš jesť...:-)
betka631
19.05.12,14:00
Pridala som zopár fotečiek z včerajšieho super stretka do miniporady Stretko Východ, kvalita nič moc, tak snáď mi bude odpustené, akosi sa nedarilo.;):)
Kto ma prístup, môže urobiť kuk.:)
Manual
19.05.12,17:40
Tiež ďakujem za dobre zorganizované stretko, ktorého som sa zúčastnil tak nejak narýchlo, ale nebanujem, bolo fanj, Emily vďaka. Cestou späť bola zastávka na Štrbskom plese, škoda nevyužiť nádherné, bezoblačné a bezveterné počasie. :)
calawen
19.05.12,17:58
ďakujem, ale som calawen :)
ela77
19.05.12,18:03
Som rada, že sa vám stretko vydarilo, chcela som sa ho zúčastniť tiež ako som už dávno sľúbila,ale žiaľ som už tretí týždeň po páde zo schodov nepojazdná, tak som sa radšej ani neozývala. Škoda mohla som sa s vami stretnúť, ale žiaľ nebolo mi to teraz súdené. :mee:
Manual
19.05.12,18:27
Pre potešenie pár fotiek zo Štrbského plesa
Halli
19.05.12,18:28
..aj ja som sa rehlila až som skoro buchačovi po kolene šmatrala :)
drobeceva
19.05.12,18:29
dnes fakt bolo super počasíčko...aj oskárek sa tešil z Vašej účasti na stretku:)
Luna
19.05.12,18:38
Evička, ďakujeme.
Halli
19.05.12,18:43
Uff, tak som dočítala, čo ste popísali, kým som sa ja ešte tárala po "Košicoch" s Deganovou ,aj pri fontáne som si posedela a zavrela oči a spomenula koľko sa Vás tam hmirilo pri tých stoloch, čašník s antenkou v brade stratil z nas úplne orientáciu...šak to sa ani ustriehnuť nedalo, bo keď objednal na jednom konci stola, zakáznik mu sedel už na druhom :)

No bolo mi s Vami super a som rada, že som Vás konečne spoznala, ďakujem všetkým za milé privítanie, Emily za super organizaciu a všetkým za kopec úsmevov..... no bolo fájne...

http://www.beruska8.cz/smajlici/mini2/62.gif
Anik
19.05.12,18:58
aj ja ďakujem v prvom rade Lacovi - Lapejkovi za rýchly a bezpečný presun.
Som veľmi rada, že som Vás spoznala všetkých aj osobne už si Vás viem pekne predstaviť za jednotlivými nickmi. Napriek tomu, že som Vás videla prvýkrát v živote pri niektorých z Vás som mala pocit, že Vás poznám úplne odjakživa - napísala som pri niektorých len z toho titulu, že ku všetkým som sa nejak nestihla ani dostať a prehodiť zopár slov za ten čas čo sme tam boli, ale bolo to moje prvé stretko takže sa učím.
Bolo mi ozaj príjemne a nabudúce sa tiež rada zúčastním.

včera som Vás ničím neponúkla takže to teraz nahrádzam
lapejko
19.05.12,19:02
aj v HE máme fontánu...
Halli
19.05.12,19:07
no ak zahra Vangelisa ako tá v Košiciach prídem aj do HE :)
lapejko
19.05.12,19:51
my s kolegom sa smejeme, že šaľenomu bavia furt, hlavne že je fontána a dakedy aj voda chichi
lapejko
19.05.12,19:53
prosím o radu ako najjednoduchšie poslať alebo vložiť tie spoločné fotky.
lapejko
19.05.12,19:54
Hlavne rýchly, hejže?!
buchač
19.05.12,19:55
prosím o radu ako najjednoduchšie poslať alebo vložiť tie spoločné fotky.
...najprv Ťa musí niekto akceptovať do Miniporady - Stretko východ...

Potom už len vkladáš fotky dľa návodu ....


+ Pridať obrázky
hnedoočka
19.05.12,20:03
prosím o radu ako najjednoduchšie poslať alebo vložiť tie spoločné fotky.

lapejko, pošli SS na nick jarecko - žiadosť o prijatie do miniporady stretko východ...on to akceptuje a tam môžeš fotečky vložiť.....
lapejko
19.05.12,20:11
ok
mgm
19.05.12,20:13
ďakujem za super organizáciu, milú spoločnosť ... Som veľmi rada, že som medzi Vami ...
Anik
19.05.12,20:53
no jasné a bezpečný
Deganova
20.05.12,04:25
... vidíte a to by niekto povedal, že na recepte sa zasmiať nedá...
Deganova
20.05.12,04:27
Olinka aj ja pozerám na fotky a snažím sa spomenúť na to kto je kto...
Deganova
20.05.12,04:36
Aj ja chcem poďakovať Halli za bezpečný odvoz ( a aj za návštevu dcéry) a super 2 dni, Zitulde, Drobeceve, Hnedoočke, že už pre mňa nie sú neosobné nicky, všetkým za super atmosféru, som rada, že som naučila Búchača robiť domáce tofiffe...Emily za organizáciu a udržanie tajomstva... dúfam, že sme sa nevideli naposledy...
Dana1
20.05.12,05:13
Śkoda, ale hádam nabudúce to víde a prídeš medzi nás. rada by som Ťa spoznala. ptajem skoré uzdravenie a peknú nedeľu. :)
DanielaSL
20.05.12,05:34
A tá druhá zľava som vraj ja ...., dostala som svoju podobizeň aj na pamiatku.
DanielaSL
20.05.12,05:35
Janko ale to nezastavenie sa u mňa na káve, no neviem neviem, či Ti to odpustím...
DanielaSL
20.05.12,05:38
Aj ja som ťa rada spoznala Anik .....
DanielaSL
20.05.12,05:40
Aj ja dúfam, že prídeš aj na to ďaľšie...
betka631
20.05.12,06:01
krásne zábery, náádhera
tuta
20.05.12,06:20
S čistým srdcom môžem prezradiť, že Emily to tajomstvo ustrážila dokonale, ani keď sme šli pre Dav, tak mi to neprezradila. Každé jedno prekvapenie, bolo fakt príjemným prekvapením. No čo u je to tajnôskárka, ale vynikajúci organizátor. Ďakujem Emily že si. ;)
lapejko
20.05.12,09:48
Tak foto je na miniporade, ďakujem za usmernenie.
EMILY04
20.05.12,11:20
Až teraz som sa dostala k počítaču. Doma mi odišiel internet takže som nemala možnosť vás kontaktovať. Chcela by som sa čo najsrdečnejšie poďakovať všetkým ktorí prišli na naše megastretko. Ďakujem vám za už len tu chuť prísť medzi nás a nájsť si čas v tomto uponáhľanom svete na priateľov a vlastne na časť rodiny. Verím, že ste sa všetci dobre cítili a hlavne, že stretko splnilo svoj účel. Stretnúť ľudí schovaných za nickmi a spoznať ich aj osobne. Svojou účasťou ste ma dojali a až keď som prišla domov, uvedomila som si, že je pre mňa neskutočným šťastím že vás mám a že máme takúto poradu. Chcela som sa poďakovať aj mojím prekvapeniam, ktoré nesklamali a prišli. Boli tu slzy šťastia, dojatia a radosti z ich príchodu. Však Zituška. Mám vás rada. Teším sa na ďalšie stretko.
Deganova
20.05.12,11:34
Emily ešte raz ďakujem Tebe za super zvládnutú organizáciu...
DanielaSL
20.05.12,11:37
Emily práve Ty, čo máš toho neúrekom si sa toho ujala, urobila si to výborne a ja som ti vďačná....a mám ťa za všetko veľmi, veľmi rada....
misoft
20.05.12,12:42
Hnedoočka - veliteľ
Emily - náčelník štábu
misoft - zástupca náčelníka štábu pre veci nepodstatné
buchač - veliteľ samostatnej jednodky záškodníkov

Akurat prišlo z najviššeho veľeňa:
Veľiteľ i načalnik štabu sebe vraj maju pripnuc o jednu hvizdu vecej a vipic o jeden "stachan" navyše, zastupca a veliteľ samostatnej jednotky maju šuchac nohami a ušmivac še od ucha k uchu.
jarecko
20.05.12,16:07
Clenstvo v miniporade Stretko Vychod-oznamenie

Momentalne su dva sposoby ako sa stat clenom.

1. Pozvanie zasle admin miniporady a pozvany to moze alebo nemusi akceptovat (Samozrejme pri splneni jedinej podmienky :) , ktoru sme stanovili pri jej zalozeni. Pozvanie sa moze zaslat iba tym, ktori sa zucastnili niektoreho stretka Vychod)

2. Zaujemca o clenstvo sa prihlasi cez miniporadu a admin to moze alebo nemusi akceptovat (plati obdobne ako napisane vyssie v zatvorkach bodu 1 a text nizsie oznaceny * )

* Jedina vynimka :) z nasho pravidla (v par pripadoch bola akceptovana). O clenstvo niekedy ziadaju aj zaujemcovia co sa ziadneho stretka nezucastnili. Vtedy takeho zaujemcu, jeho nick zverejnim na miniporade a ked je kladny suhlas jednoduchej vecsiny clenov (minimalne troch) hodny osobitneho zretela miniporady (sympatizant stretka Vychod a potencionalny jeho nasledujuci ucastnik atd.), moze taky ziadatel mat vstup do miniporady z vole vecsiny doterajsich clenov tiez odblokovany.

Ak " Organizacny tim " zverejni v miniporade v teme Spravca miniporady alebo tu v teme " Mini stretko na vychode " zoznam zucastnenych posledneho stretka alebo mi ho zasle cez SS alebo na email , mohol by som postupovat podla bodu 1 a vsetkym z nich, ktori este nie su clenovia zaslat hromadne pozvanie za clena. Uz je na kazdom kto ho prijme alebo nie.

Doteraz prijatie za clena prebiehalo na 100% podla toho druheho sposobu.
hnedoočka
20.05.12,16:22
Clenstvo v miniporade Stretko Vychod-oznamenie

Momentalne su dva sposoby ako sa stat clenom.

1. Pozvanie zasle admin miniporady a pozvany to moze alebo nemusi akceptovat (Samozrejme pri splneni jedinej podmienky :) , ktoru sme stanovili pri jej zalozeni. Pozvanie sa moze zaslat iba tym, ktori sa zucastnili niektoreho stretka Vychod)

2. Zaujemca o clenstvo sa prihlasi cez miniporadu a admin to moze alebo nemusi akceptovat (plati obdobne ako napisane vyssie v zatvorkach bodu 1 a text nizsie oznaceny * )

* Jedina vynimka :) z nasho pravidla (v par pripadoch bola akceptovana). O clenstvo niekedy ziadaju aj zaujemcovia co sa ziadneho stretka nezucastnili. Vtedy takeho zaujemcu, jeho nick zverejnim na miniporade a ked je kladny suhlas jednoduchej vecsiny clenov (minimalne troch) hodny osobitneho zretela miniporady (sympatizant stretka Vychod a potencionalny jeho nasledujuci ucastnik atd.), moze taky ziadatel mat vstup do miniporady z vole vecsiny doterajsich clenov tiez odblokovany.

Ak " Organizacny tim " zverejni v miniporade v teme Spravca miniporady alebo tu v teme " Mini stretko na vychode " zoznam zucastnenych posledneho stretka alebo mi ho zasle cez SS alebo na email , mohol by som postupovat podla bodu 1 a vsetkym z nich, ktori este nie su clenovia zaslat hromadne pozvanie za clena. Uz je na kazdom kto ho prijme alebo nie.

Doteraz prijatie za clena prebiehalo na 100% podla toho druheho sposobu. Vierku Popluharovú by som prijala, nakoľko sa nezúčastnila zo zdravotných dôvodov, potom bol ešte manuál a callaven na stretku, neviem, či sú obaja v zozname, deganova, Dav som tam už videla, ostatní sú zrejme na zozname....lapejko, anik....

vďaka jarecko, napísala som ti ešte do miniporady...ale môžu sa aj tu vyjadriť...
Dav
20.05.12,16:30
Díky za členstvo, pridala som fotky. Kvalita nič moc, ale ako spomienka....
hnedoočka
20.05.12,16:38
neboj, určite sa spoznáme :)
hnedoočka
20.05.12,16:39
vďaka, aj som si neskoršie všimla, predbehla si ma :D
misoft
20.05.12,18:08
No šak nás teda poriadne "prekvapkala" - potvora jedna :D:D:D
Halli
20.05.12,18:11
Clenstvo v miniporade Stretko Vychod-oznamenie

Momentalne su dva sposoby ako sa stat clenom.

1. Pozvanie zasle admin miniporady a pozvany to moze alebo nemusi akceptovat (Samozrejme pri splneni jedinej podmienky :) , ktoru sme stanovili pri jej zalozeni. Pozvanie sa moze zaslat iba tym, ktori sa zucastnili niektoreho stretka Vychod)

2. Zaujemca o clenstvo sa prihlasi cez miniporadu a admin to moze alebo nemusi akceptovat (plati obdobne ako napisane vyssie v zatvorkach bodu 1 a text nizsie oznaceny * )

* Jedina vynimka :) z nasho pravidla (v par pripadoch bola akceptovana). O clenstvo niekedy ziadaju aj zaujemcovia co sa ziadneho stretka nezucastnili. Vtedy takeho zaujemcu, jeho nick zverejnim na miniporade a ked je kladny suhlas jednoduchej vecsiny clenov (minimalne troch) hodny osobitneho zretela miniporady (sympatizant stretka Vychod a potencionalny jeho nasledujuci ucastnik atd.), moze taky ziadatel mat vstup do miniporady z vole vecsiny doterajsich clenov tiez odblokovany.

Ak " Organizacny tim " zverejni v miniporade v teme Spravca miniporady alebo tu v teme " Mini stretko na vychode " zoznam zucastnenych posledneho stretka alebo mi ho zasle cez SS alebo na email , mohol by som postupovat podla bodu 1 a vsetkym z nich, ktori este nie su clenovia zaslat hromadne pozvanie za clena. Uz je na kazdom kto ho prijme alebo nie.

Doteraz prijatie za clena prebiehalo na 100% podla toho druheho sposobu.

Jarečko, len jeden bod chýba...že správca "muší buc na stretku ci pana"...chybal si nám :)
misoft
20.05.12,18:17
On má výnimku "zo zákona" - asi má imunitu (ale nie zdravotnú) :D
jarecko
20.05.12,19:14
Jarečko, len jeden bod chýba...že správca "muší buc na stretku ci pana"...chybal si nám :)

Halli ci pana, tak by malo buc, ale co nebulo može ešče byc. :)
jarecko
20.05.12,19:26
Kto bol ucastnikom toho posledneho stretka alebo hociktoreho a nie je este clenom miniporady "Stretko Vychod" a chce byt, nech sa prihlasi niektorym z tychto sposobov (tu v teme, SS na moj nick, emailom-mam ho v kontaktoch na profile v polozke Download vCard )
hnedoočka
20.05.12,19:29
zabitéééé :D
VieraPopluharova
21.05.12,05:06
Pekný deň,

takže ešte raz všetkým vďaka, za prijatie a veľmi si to cením a verím, že Vás nesklamem......V.
Halli
21.05.12,08:51
:))
misoft
21.05.12,10:10
No to by som ti ani neradil!

:D:D:D
Tweety
21.05.12,10:15
Clenstvo v miniporade Stretko Vychod-oznamenie

Momentalne su dva sposoby ako sa stat clenom.

1. Pozvanie zasle admin miniporady a pozvany to moze alebo nemusi akceptovat (Samozrejme pri splneni jedinej podmienky :) , ktoru sme stanovili pri jej zalozeni. Pozvanie sa moze zaslat iba tym, ktori sa zucastnili niektoreho stretka Vychod)

2. Zaujemca o clenstvo sa prihlasi cez miniporadu a admin to moze alebo nemusi akceptovat (plati obdobne ako napisane vyssie v zatvorkach bodu 1 a text nizsie oznaceny * )

* Jedina vynimka :) z nasho pravidla (v par pripadoch bola akceptovana). O clenstvo niekedy ziadaju aj zaujemcovia co sa ziadneho stretka nezucastnili. Vtedy takeho zaujemcu, jeho nick zverejnim na miniporade a ked je kladny suhlas jednoduchej vecsiny clenov (minimalne troch) hodny osobitneho zretela miniporady (sympatizant stretka Vychod a potencionalny jeho nasledujuci ucastnik atd.), moze taky ziadatel mat vstup do miniporady z vole vecsiny doterajsich clenov tiez odblokovany.

Ak " Organizacny tim " zverejni v miniporade v teme Spravca miniporady alebo tu v teme " Mini stretko na vychode " zoznam zucastnenych posledneho stretka alebo mi ho zasle cez SS alebo na email , mohol by som postupovat podla bodu 1 a vsetkym z nich, ktori este nie su clenovia zaslat hromadne pozvanie za clena. Uz je na kazdom kto ho prijme alebo nie.

Doteraz prijatie za clena prebiehalo na 100% podla toho druheho sposobu.
Mám záujem o členstvo v miniporade stretko na Východe.:) Sľubujem, že svoje povinnosti si budem plniť čestne a svedomite.:)
misoft
21.05.12,10:25
...a k tomu mi dopomáhej Bůh :D:D:D
VieraPopluharova
21.05.12,12:30
Sľubujem...
Luna
21.05.12,13:19
joj musela som sa dobre zasmiať na výroku Misoft
Tweety
21.05.12,13:41
veď aj preto som to sľubujem dopísala, aby bola sranda
hnedoočka
21.05.12,15:34
Mám záujem o členstvo v miniporade stretko na Východe.:) Sľubujem, že svoje povinnosti si budem plniť čestne a svedomite.:)

jáj, Tweety, veď už sme ti minule vraveli,že najprv musí byť záujem stretnúť sa s nami....veď hádam sa nás nebojíš?:confused:

nás je síce jak hadov, ale nehryzieme :D
Tweety
21.05.12,15:37
jáj, Tweety, veď už sme ti minule vraveli,že najprv musí byť záujem stretnúť sa s nami....veď hádam sa nás nebojíš?:confused:

nás je síce jak hadov, ale nehryzieme :D
Chcem len výnimku a sľubujem, že sa polepším a nabudúce už isto prídem.:)
Halli
21.05.12,15:42
Chcem len výnimku a sľubujem, že sa polepším a nabudúce už isto prídem.:)
No najprv sa musíš naučiť robiť domáce toffifee, inak neurobíš skúšky :D
Tweety
21.05.12,15:42
No najprv sa musíš naučiť robiť domáce toffifee, inak neurobíš skúšky :D
To som ešči neskúšala, ale viem inéé.:--- A možno, že ich aj viem.:) A možno viem aj Raffaella.
Halli
21.05.12,15:44
iné nesceme! :D
Zita5
21.05.12,15:44
No najprv sa musíš naučiť robiť domáce toffifee, inak neurobíš skúšky :D

Halli ja Ťa naučím dolniacke toffifee a ako prídavok aj štrúdlu, ak by si prišla niekedy do NR:):D
Halli
21.05.12,15:46
Halli ja Ťa naučím dolniacke toffifee a ako prídavok aj štrúdlu, ak by si prišla niekedy do NR:):D
Zituš, ale to toffifee ktoré myslím, to je bomba bombová, ja len to cem. A štrudlu nemôžem..to by som zase nestrávila dlho , však vieš :D
Tweety
21.05.12,15:47
jak malé deti, jak malé deti
Tweety
21.05.12,15:47
ja cem a cem
Halli
21.05.12,15:49
však máš kačičku v profile Tweety, to preto :D
Zita5
21.05.12,15:59
Zituš, ale to toffifee ktoré myslím, to je bomba bombová, ja len to cem. A štrudlu nemôžem..to by som zase nestrávila dlho , však vieš :D

Viem viem...to ten mak :D ťažko stráviteľný:)
Tweety
21.05.12,16:05
jakú kačiku? to určite nie
Tweety
21.05.12,16:06
šak ja som z obľúbenej rozpráfky, to by malo byť jasné, ale nie kačka
Deganova
22.05.12,02:10
... Halli to machruješ... ale zabudla si kto ťa tento unikátny recept naučil..
DanielaSL
22.05.12,05:48
Mám záujem o členstvo v miniporade stretko na Východe.:) Sľubujem, že svoje povinnosti si budem plniť čestne a svedomite.:)

Majka máš to na skok..a ešte si nikdy neprišla...a aha....koľkí chodia ako zďaleka. ;)
Tweety
22.05.12,05:58
Majka máš to na skok..a ešte si nikdy neprišla...a aha....koľkí chodia ako zďaleka. ;)
Akože nie? v Ke som už bola veľakrát. Ale mimo domu? a to som od Prešova, môjho rodného mesta:).
DanielaSL
22.05.12,06:04
Majka ty si ako Valika...aj tá mi vždy povie..že v KE áno..ale mimo nie.... a koľko pritom príde košičanov do Prešova... A aj autami..aj ináč..mohla by si si vybrať...ako chceš prísť.
majka 62
22.05.12,06:16
Majka ty si ako Valika...aj tá mi vždy povie..že v KE áno..ale mimo nie.... a koľko pritom príde košičanov do Prešova... A aj autami..aj ináč..mohla by si si vybrať...ako chceš prísť.

Danuška, ale veď ju neukameňujte, veď už keď bola kedysi a sľúbila teraz a všetko, to ju naozaj nemôžete medzi seba prijať?
Ja Majku nepoznám osobne ani nikoho z vás, neprispievam tu dlho ale zdá sa mi to také ...no nejdem to ani definovať, možno máte na to opodstatnené dôvody.
Manual
22.05.12,06:19
Ano Majka, veru mohla ako píše Daniela....:);)
Manual
22.05.12,06:21
Ja Majku nepoznám osobne
Veď ani ja a viem že je to dobrá dušička.
DanielaSL
22.05.12,06:25
Danuška, ale veď ju neukameňujte, veď už keď bola kedysi a sľúbila teraz a všetko, to ju naozaj nemôžete medzi seba prijať?
Ja Majku nepoznám osobne ani nikoho z vás, neprispievam tu dlho ale zdá sa mi to také ...no nejdem to ani definovať, možno máte na to opodstatnené dôvody.

Majka veď ju nik nekameňuje.... ale na vysvetlenie...miniporada bola založená pre tých, čo sa zúčastňujú..teraz už megastretnutí v Prešove. Aby sa tam mohli pridávať nafotené fotky a aby sme si tu mohli na tieto krásne chvíle pospomínať. A že chodia na stretká aj spriaznené duše zo západu a stredu Slovenska..tak to sa potom títo naši poraďáci dostanú do miniporady tiež.
DanielaSL
22.05.12,06:26
A preto ma dupľom mrzí...že nikdy medzi nás nepríde...Lebo kto chce...ten čas si nájde...ja som bola s ortézou aj s barlami....
majka 62
22.05.12,06:38
Majka veď ju nik nekameňuje.... ale na vysvetlenie...miniporada bola založená pre tých, čo sa zúčastňujú..teraz už megastretnutí v Prešove. Aby sa tam mohli pridávať nafotené fotky a aby sme si tu mohli na tieto krásne chvíle pospomínať. A že chodia na stretká aj spriaznené duše zo západu a stredu Slovenska..tak to sa potom títo naši poraďáci dostanú do miniporady tiež.

Ja tomu rozumiem, len mi jej došlo ľúto, že ju tak odmietate. Z jej príspevkov je cítiť, že je to dobrá duša a východniarka tak ako vy.
maja
22.05.12,06:41
Tak ako čítam mali ste sa všetci super. Ja som ešte nebola mimo Košíc na stretnutí a keď sa tu začalo organizovať toto, tak som si povedala - idem. Ale človek mieni, život mení....:mee: Tak dúfam, že nabudúce to už konečne zvládnem.
Maja
DanielaSL
22.05.12,07:41
Majka nik ju neodmieta...práve naopak , boli by sme radi, keby raz medzi nás prišla.....
misoft
22.05.12,13:06
..,.len syčíme (od rozkoše a radosti :D)
misoft
22.05.12,13:09
Nechodí - SAMA SEBE ŠKODÍ!
misoft
22.05.12,13:11
To by som ti RADIL! Lebo ináč ..........
Halli
23.05.12,14:28
:)))
Rozalka
23.05.12,16:53
Počujte, tam na východe, neďaleko od Vás - v Miškolci - v piatok hrá skupina Omega, kto ju máte radi a veľmi radi, príďte. Ja tam budem, môžeme si spraviť mikrostretko ;)
Dav
23.05.12,16:59
Počujte, tam na východe, neďaleko od Vás - v Miškolci - v piatok hrá skupina Omega, kto ju máte radi a veľmi radi, príďte. Ja tam budem, môžeme si spraviť mikrostretko ;)
Zastav sa v Lučenci, urobíme mini-mikro stretko :)
Dav
23.05.12,17:00
Ani nájsť dopravný prostriedok nie je problém...
Rozalka
23.05.12,17:02
Zastav sa v Lučenci, urobíme mini-mikro stretko :)
NO a kedy? budeš po koncerte, keď pôjdem okolo (cca 3.00) ešte hore? ;)
Dav
23.05.12,17:11
Hmmm, a kedy si sa chcela stretnúť s východniarmi? Nemáš aj pre južanov inú hodinu?
Rozalka
23.05.12,17:51
Hmmm, a kedy si sa chcela stretnúť s východniarmi? Nemáš aj pre južanov inú hodinu?
Však na koncerte a po koncerte som sa s nimi chcela stretnúť ;)
misoft
24.05.12,13:15
Počujte, tam na východe, neďaleko od Vás - v Miškolci - v piatok hrá skupina Omega, kto ju máte radi a veľmi radi, príďte. Ja tam budem, môžeme si spraviť mikrostretko
http://media.novinky.cz/756/77569-top_foto1-bmeyh.jpg
predtým
http://www.eastrock.cz/Omega2.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CGt-rTDkMcM

http://www.youtube.com/watch?v=4szfWQ7Sspg
Tweety
24.05.12,13:16
To sú teda inakšie pesničky, tie mám obľúbené, hoci veľmi nemrozumiem, ale krásna muzička. LP to istí, a na plné pecky.
misoft
24.05.12,13:27
No ja som tiež "stará" school :D a tieto som si ako "sráč" nahral na kazety - to bol hukot z kazeťáku. No a teraz ich mám ako mp3 v mašinke - a nie len Omega, ale aj iné.
BTW: Možno si spomeniete na Neoton Family - mali len jednu jedinú platňu v angličtine.
Známa skladba:

http://www.youtube.com/watch?v=nUiSWPRhlt0
v angličtine a originál v maďarčine:

http://www.youtube.com/watch?v=o2IZRfx2_JE

A toto budete určite poznať:

http://www.youtube.com/watch?v=_vy7x1NkUGc&feature=related
Valcake
24.05.12,14:15
Milí poraďáci:), najprv sa spýtam tu verejne, či by ste mi neumožnili stať sa členkou miniporady aj keď som sa nezúčastnila zatiaľ na "stretkách". Je mi to ľúto, ale tiež zo zdrav. dôvodov:(...veď poniektorý to vedia...Nabudúce to zorganizujem ináč...snáď to vyje...tak čo poviete?????...šlo by to?....prosíííííím;) Zatiaľ Vám díííík za akúkoľvek odpoveď.
DanielaSL
25.05.12,05:49
Val áno,súhlasím a súhlasím aj preto,že pomahas jednej z nás,ktora je tiež vychodniarka. Kto je v skupine pomoci Lubke,vie o čom píšem.
sito
25.05.12,08:29
Aj keď sme len miniporada, paráda, Stretko Východ, dobrých ľudí sa hodne do nej vmestí. Berte ju, zapadne! Však je z Východu. Ta ne! Až jej čas vyjde, ona na stretko príde. :);)
Tweety
25.05.12,08:44
No vidíš a mňa nechcú.:mad:
sito
25.05.12,09:03
Tweety, príď a dones kvety, veď z Košicov do Prešova aj klincom dohodíš. Spravíš si očko, príjme ťa aj hnedé očko čo zvolalo prvé stretôčko. Stretlo sa na ňom, aj na tých po ňom, ľudí spusta, no nikdy nebola atmosféra hustá. Neváhaj, príď, aj skokom, príjem členov je každým rokom. Nezostaň bokom. :);)
Tweety
25.05.12,09:07
jak spisovateľ si to napísal, beriem
Tweety
25.05.12,09:08
kvety nie sú úplatok?
sito
25.05.12,09:12
Nie! Pozornosť.
hnedoočka
25.05.12,09:30
sitečko, diplom by si si zaslúžil :D
hnedoočka
25.05.12,09:38
stretkujúci...kuk miniporada.....;)
misoft
25.05.12,10:16
Čo si - kukučka, že KUKáš? :D:D:D
Valcake
25.05.12,12:37
...veď zatiaľ ani mňa...ani neviem čo mám ďalej robiť...
Valcake
25.05.12,12:38
Danielka, srdečná vďaka...cmukk
Valcake
25.05.12,12:39
...ta ne, ci pana a dííííky
Manual
25.05.12,19:23
ale chcú :)
Rozalka
10.06.12,16:18
Hľadala som čosi o pive a popritom som narazila na "východňarsky test" .... ahaho, takýto mi vyšiel:
Tweety
11.06.12,04:54
Tak vitaj medzi nami vychodňarkami, a trim še tu.
anika
29.06.12,12:16
Aj ja sa hlásim o členstvo aj keď som ešte nebola na žiadnom stretnutí veď nie som ani vraňárka, ele koňárka.

Ďakujem.
sito
29.06.12,12:38
Aj ja sa hlásim o členstvo aj keď som ešte nebola na žiadnom stretnutí veď nie som ani vraňárka, ele koňárka.

Ďakujem.

Hááá, no ty si dobrá! Takých by bolo! To, že si koňarka nie je podmienka, ani výsada stať sa členom mini porady. Podmienka je len jedna, zúčastniť sa stretka, alebo ozaj chcieť, a aj sa zúčastniť. A keďže to máš pod nosom, dočkaj času ako hus klasu. Na najbližšie stretko nakulsaj a potom si o členstvo požiadaj. Nám nekoňarom, koňarom to potom problém nespraví privítať ťa na mini porade ve zdraví. Ta ne?

:);)
kikoza
29.06.12,13:21
veď to máš najbližšie z domu
misoft
29.06.12,18:21
Aspoň jedného stretka.
Dana1
01.07.12,16:05
zdravím Poraďáci, 13.7.2012 sa konajú u nás v SNV - Spišské trhy, bude sa konať aj mini stretko, kto by mal záujem sa pridať, tak budem veľmi rada. :-) anika máš možnosť, prísť na stretko. neviem či sa ráta aj takéto mini stretko, alebo treba prísť na naše mega stretká... :D
hnedoočka
01.07.12,16:11
jj, že sa počíta...každé stretko na východe
Dana1
05.07.12,17:20
Nikto sa nepridá k nám na mini stretko v SNV?
pivko
05.07.12,17:38
Šak to piatek 13teho.
Dana1
05.07.12,17:49
no, fakt.. to ma ani nenapadlo... :)
Zitulda
06.07.12,05:39
Ja som si myslela, že pôjdem, ale žiaľ. budem tesne po operácii.
Dana1
06.07.12,16:12
Zitka, škoda. ...nech Ti dobre všetko dopadne a skoré uzdravenie prajem. :)
sito
06.07.12,16:30
Šak to piatek 13teho.

A co? Šak bola aj kalamita a ti co še neposrali, še do Prešova dostali! Ta nejaký pátek, má phubiť na Východe mini svátek? Hor sa do tej Novej Vsi, Spišskú borovičku nevezmi si. Tí čo tam na vás čakajú, vás s ňou privítajú. Tak neváhajte a trinásteho, piatok do Spišskej sa ponáhľajte. :);)
Dana1
06.07.12,16:47
sitečko a Ty čo, nezastavíš sa v piatok trinásteho v SNV? ...na borovičku a kus reči? :)
sito
06.07.12,16:52
Ked še stretne jeden, tak nigdo. Ked še dva, tak mini. O kolo 00,00 hodiny?
Dana1
06.07.12,17:33
sitečko, stretkujeme o 16,00 hodine v Esprese na terase. takže môžme s Tebou rátať? ...sa teším. :-)
sito
06.07.12,18:41
Tak neskoro? Keď sú tie trhy? A na ktorej ulici je tá terasa?


http://www.youtube.com/watch?v=fs2KH155SZE&feature=related
hnedoočka
06.07.12,18:49
pekná....trafil si sa... :D
sito
06.07.12,19:07
hm ... to ako že už nie som deravý, som trafený, sa??? Cha, cha, cha ...
Dana1
07.07.12,04:30
sito, terasa je na Odborárov 31 v SNV. stretávku som dala na 16,00 hodinu, ale ked prídeš skôr, tak budeme trhovať skôr. :)
Už nikto sa nepridá? hláste sa, aby som mohla nám zarezervovať miesta. :)

zatiaľ sme v tejto zostave:
srska + 1
Dana1
sito
buchač
07.07.12,05:02
sito, terasa je na Odborárov 31 v SNV. stretávku som dala na 16,00 hodinu, ale ked prídeš skôr, tak budeme trhovať skôr. :)
Už nikto sa nepridá? hláste sa, aby som mohla nám zarezervovať miesta. :)

zatiaľ sme v tejto zostave:
srska + 1
Dana1
sito
....podumem ešte..........;)....nič nesľubujem ....

...a keď už , tak fakt by som niekedy doobeda došiel.....keď sú už tie trhy ...spojil užitočné a príjemné....
...poobede snáď v tej putyke ...:---.....hádam dobrú kávu robia , keď je to Espresso....
Dana1
07.07.12,05:31
podumaj buchy podumaj, ale dobre podumaj... ;)
ja môžem tarhovac aj od rána, lebo ja som tu doma... :D srskovci prídu až poobede, tak preto som dala ten čas. :)
srska
07.07.12,06:01
(GPS) = 48.947889, 20.559454
buchač
07.07.12,07:05
podumaj buchy podumaj, ale dobre podumaj... ;)
ja môžem tarhovac aj od rána, lebo ja som tu doma... :D srskovci prídu až poobede, tak preto som dala ten čas. :)
...ja nemám nejak ďaleko ...z chalupy hen cez kopce to strihnem ...slabá hodinka pre mňa....;)

...len dumem ......idú obe hodinky na veži v Iglove ???.....:---:D
Dana1
09.07.12,15:21
buchy, idú všetky sedem nie len dva. :---:) a keď prídeš do SNV tak sa môžeš presvedčiť či neklamem. :)
sito
09.07.12,15:40
:eek: Čo? Mymini :confused:
Dana1
09.07.12,16:51
nooo, na každej svetovej strane sú dve, len na jednej sú len jedny.... preto nás aj volajú šlepi špišáci, bo nám nestačia jedne... :D
sito
09.07.12,18:23
A ked še jedno oko privre, ta tež dve :confused: :D;)
buchač
09.07.12,18:40
A ked še jedno oko privre, ta tež dve :confused: :D;)

...aj keď oboje privrieš ...furt tam budú dve ....:D
sito
10.07.12,12:28
To potom chyba indze budze? Netrpel ten hodinar už vtedy tatovým syndromom? Možno bol aj tetovaný ...

Tato, tato, tato, kedy je človek opitý? No vieš, synak ako by som ti to ...

Vidíš, hentam, hentých dvoch psov. A keď ich tam vidí človek štyroch, vtedy je ...

Tato! Ale tam je len jeden pes!?


Že by s tej Spišskej ... :);)
Dana1
10.07.12,13:04
:D to neznam či trpel tatovým syndrómom, ale je to možné....

ale je to tak, že pre navštevníkov SNV, je určená len tota strana dze su jedne... a pre nas novovešťanov sú zvyšné tri strany, bo my še pervy mušime rozhodnuc, či še kukneme na jedne abo na dhruhe hodzinky. aboooo, obidzeme vežu dookola a presvedčíme še, či všadzi ukazuje rovnako.... :D ale šicke hodzinky co tam su poháňa len jeden stroj...:---;)
sito
10.07.12,13:17
:eek: Ta to unikát ...
Dana1
10.07.12,13:53
...ta ne... :)
buchač
10.07.12,14:51
:eek: Ta to unikát ...

...jak u .....oných .....:cool:
sito
10.07.12,15:16
u ... oných, či u nich ...
Dana1
10.07.12,17:52
...ja som mimo... u koho??? :D
sito
10.07.12,19:53
:eek: Takže mimo? A nie si oné, ... u ... oných, ... ona? :--- :D:D:D ;)
Dana1
12.07.12,05:56
..neviem či u oných ... ona..., ale viem, že u nás... s Vami... ja. :) ;)
...jarmok už dnes začína... stôl som bola rezervovať. už aby bolo zajtra, teším sa na Vás. :)

Nikto viac sa nepridá k nám?
sito
12.07.12,12:52
Ta, skerej strany še budzeme kukať na to čudo, unikát? Či budzeme muset unikat? :);)
Dana1
12.07.12,18:29
na ten unikát budeme kukať z každej strany a vôbec nebudeme musieť unikať. :);)
sito
12.07.12,19:54
:eek: Ta to tu terasu 31 vezú dokola? Ta tež unikát? :);)
Dana1
12.07.12,20:00
ta to ne...z terasy vežu neuvidíme asi...ale keby tak zo severnej strany.
sito
12.07.12,20:08
To ta pre hosty? Na, normálne, nenormálne.
Dana1
12.07.12,20:14
sitečko, neznam teraz, že z ktorej strany je tota pre navštevnikov...:D ale som vybavila výnimku... :);)
sito
12.07.12,20:27
hm ... Ta každej jedny???
Dana1
13.07.12,06:37
neeee, na všetky som vybavila. :D aj deň vyzerá byť pekný, nie je tak horúco...asi ja už pôjdem trhovať... :) čakám Vás...
Dana1
14.07.12,05:08
Ďakujem srskovcom a sitovi za účasť na ministretku u nás v SNV a za krásne strávené chvíle vo Vašej spoločnosti. bolo mi s vami veľmi dobre a dúfam, že o rok sa stretneme zas na jarmoku a už nebude pršať. :-)
buchač
14.07.12,05:37
Ďakujem všetkým čučoriedkam , ktoré som musel spracovať , za krásne a príjemné chvíle strávené v ich spoločnosti ...
Bolo mi s nimi dobre a bude aj dnes ... pokračovanie príbehu ....

Snáď o rok sa prídem pozrieť do Iglova , či sú správne nastavené hodinky na veži ...prípadne jarmok prebehnem ...

P.S.:
....kúúúúa ...keďže novic po prvý krát varil , ten lekvár sa celkom dobre zadaril...
Dana1
14.07.12,05:45
no ja som si myslela, že to ty buchy... parááááda, to kde si bol zbierať?

no ja dúfam, že na budúci rok prídeš medzi nás a skontroluješ tie hodinky.. :) ...a možno sa zvýši z toho lekváru a donesieš na koštofku. :D
buchač
14.07.12,05:49
no ja som si myslela, že to ty buchy... parááááda, to kde si bol zbierať?

no ja dúfam, že na budúci rok prídeš medzi nás a skontroluješ tie hodinky.. :) ...a možno sa zvýši z toho lekváru a donesieš na koštofku. :D
....he .......si sa s koňom zrazila ???????

...šak jak česi vravia ....." dejte mi lidi a ja to udělám "....
Dana1
15.07.12,15:46
jáááaj, a ja reku, že ty si bol zbierať...:-)
sito
19.07.12,21:00
Tá dievčina s hnedíma, očima? Konečne sa jej splnil sen. Na Východe sa konalo mini stretko len, len v ten deň. Na počte nezáleží, či? :);)
Dana1
20.07.12,10:40
Áno sito, konečne sa konalo mini stretko aj u nás v SNV a mohol si vidieť náš unikát... :D jasné, že na počte nezáležalo. :-) len škoda, že mi dážď urobil škrt cez rozpočet... :)
promont maja
03.09.12,12:10
... v Prešove ( 10.10.2012 v hoteli LINEAS ...), či v Košiciach ( http://www.porada.sk/calendar.php?do=getinfo&day=2012-9-7&e=1328&c=4) bude mať p. Mihál Seminár ... nezorganizujeme stretko? ... či?
Tweety
03.09.12,12:12
... v Prešove ( 10.10.2012 v hoteli LINEAS ...), či v Košiciach bude mať p. Mihál Seminár ... nezorganizujeme stretko? ... či?
V Ke by bulo lepši a hlavne bliššejši.
promont maja
03.09.12,12:19
V Ke by bulo lepši a hlavne bliššejši.

... v KE je seminár už teraz v piateček: 7. 9. 2012 ... či? ... idem sa skúsiť opýtať Ruženy http://www.porada.sk/member.php?u=1746, že či to platí .. "bo sú len dvojo z porady prihlašených: katka30, hudák59 ..?" ..

... no hovorila som s Ruženkou ... aj 3. 10. 2012 je v Košiciach ďalší termín na rovnaké školenie ...
Tweety
03.09.12,12:22
... v KE je seminár už teraz v piateček: 7. 9. 2012 ... či? ...
Hej, aspoň tak to má Jozef uvedené.
promont maja
03.09.12,12:42
Hej, aspoň tak to má Jozef uvedené.

.. terazky to asi nestihneme zorganizovať ... na toho 7. 9. 2012 ... či? ...
.. ja som sa prihlásila až na 10. 10. 2012 ... keďže je vtedy v Prešove ...

... prosím .. mali by ste záujem o stretko toho 10. 10. 2012 v Prešove? ... alebo v Košiciach 3. 10. 2012? ...či??
misoft
03.09.12,15:46
Dzešaty mešac - berem. A bral by som tedo dzešateho dzešaty - aspoň by som dva muchy jednim smahom zabil - Porado stretko a predtym ku mojej mamke na narodzeniny aspoň pugét odnesc.
tuta
03.09.12,17:31
.. terazky to asi nestihneme zorganizovať ... na toho 7. 9. 2012 ... či? ...
.. ja som sa prihlásila až na 10. 10. 2012 ... keďže je vtedy v Prešove ...

... prosím .. mali by ste záujem o stretko toho 10. 10. 2012 v Prešove? ... alebo v Košiciach 3. 10. 2012? ...či??

Majka, v skupine na fb je do Prešova na 10.10. prihlásených presne 10 ľudí. ;)
účtovníčka_prešov
03.09.12,17:40
ahojte východniari, volám sa Ľudmila som z Prešova. Myslím, že sa nepoznáme osobne. Na porade som sa zaregistrovala kvôli overeniu si svojich poznatkov a získaniu nových informácií.. na školenie v októbri asi nepôjdem, ale mohla by som dôjsť na to stretko v Prešove.. uvidím čo a jak.
misoft
03.09.12,17:50
10.10. = 10 ľudí - ci pána, šak to už cala tišicka
DanielaSL
03.09.12,17:51
ako kto...
DanielaSL
03.09.12,17:53
a my ta radi spozname
Gabhus
04.09.12,02:44
Asi prídem ak sa nič dovtedy nestane.......:)
buchač
04.09.12,04:40
....zabudni ....toto Ti neprejde ...
promont maja
04.09.12,04:43
... čiže ... pre stretko v Prešove:

prihlásených:
gabhus
misoft
promont maja
tuta
účtovníčka prešov?

... máme zatiaľ štyroch ...

... dáme trošku muziky ... keď máme také krásne septembrové ránko ...


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qewzjSE2tbM
tuta
04.09.12,06:19
[QUOTE=promont maja;2135768]... čiže ... pre stretko v Prešove:

prihlásených:
gabhus
misoft
promont maja
tuta
účtovníčka prešov?
EMILY04

... máme zatiaľ štyroch ...

Majka, piatich... dala som link na fb. Bude viac, bude viac :D
RenataK
04.09.12,07:36
... a prídem aj ja a Daniela SL :)
drobeceva
04.09.12,07:39
ak mi zamestnávateľ umožní, príde tiež :)
Timka1
04.09.12,07:55
ďakujem Majka promont za info, hlásim sa a tiež Andrejka, čiže spolu 2 ks :-) tešíme sa na vás všetkých :-)
promont maja
04.09.12,08:26
... pre stretko v Prešove:

prihlásených:
gabhus
misoft
promont maja
tuta + 1
účtovníčka prešov?
EMILY04
RenataK
DanielaSĽ
drobeceva
Timka1
Andrea

http://static.hoxa.hu/pic/kepeslapok/12001-13000/12506.gif... tešííím sa ... http://www.lineas.sk/kontakt ... zatiaľ som zarezervovala na 10. 10. 2012 malý salónik ... s tým, že je to predbežná rezervácia = s upresnením neskôr ...
Timka1
04.09.12,09:40
Majka, ešte do zoznamu dopíš Andreu, ďakujem
tuta
04.09.12,10:49
Majka, koho si dala ku mne? Ja som EMILY04 dopísala. Alebo si mi dákeho fešáka rezervovala? :-))
emily
04.09.12,13:34
Do oktobra ďaleko a ako sa zvyknu vyvíjať prešovské stretka z mini na mega, tak malý salónik bude naozaj malý :-D
buchač
04.09.12,13:44
" Prísť či neprísť , toť otázka ......"

" Prečo práve ja ? "

" Kde je moje miesto ? "


...kto vie - nech odpovie ........;):rolleyes:
gi.ka
04.09.12,13:45
aj ja sa chcem stretnúť......... hlásim sa
***
DanielkaSL - predpokladám, že cestuješ autom...máš jedno miesto voľné a vezmeš ma ?
:)
promont maja
04.09.12,14:37
... zatiaľ na tento termín sú voľné oba salóniky ... no očakáva sa nápor ... keďže tých zmien je naozaj dosť a školení s tým spojených bude tiež dosť ...


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rw8gXdClKFU

... pre stretko v Prešove:

prihlásených:
gabhus
misoft
promont maja
tuta
účtovníčka prešov?
EMILY04
RenataK
DanielaSĽ
drobeceva
Timka1
Andrea
gi.ma
betka631
lenka1979?

... no a Buchyho vždy radi uvítame ... kedykoľvek ... a aj iných našich skvelých chlapcov ... ak prídu, určite sa potešíme ... však ich máme ako korenia ... aspoňže misoft príde ...
DanielaSL
04.09.12,15:04
Gitka a to ty mas iny nick? Idem,ale zrejme auto vezme Renatka,lebo taku cestu moja noha asi nezvladne.
Lenka1979
04.09.12,16:09
...rada by som Vás všetkých videla..budem šťastná ak mi to tentokrát vyjde... predbežne o tom rozmýšľam veľmi vážne...:)
misoft
04.09.12,17:43
Nefilozofuj - kráčaj!
misoft
04.09.12,17:49
Ja prídem, ako som spomínal, dve muchy jednou ranou capnem :D.
I pľac vyhovuje (šak ňedaľeko som do roboty jak mlady chodzil - Křížik Dukla).
A keď bude u buchy - zaručene príde i niekto ďalší
http://thumbs.dreamstime.com/thumb_312/1221843839hh3vvt.jpg
- bo to by potom bola presila na nás (ale odolávali by sme statočne - do roztrhania tela http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif)
misoft
04.09.12,17:50
Nerozmýšľaj - KONAJ! :D:D
promont maja
05.09.12,05:23
Pre porozumenie západniarom ....


Aká je východniarska mierka množstva?? DAS.....!!!
Menšia jednotka je CHOĽEM....!!! a 10 CHOĽEMOV je jeden DAS. V spojení so slovom MOŽE obidve slová CHOĽEM a DAS nadobúdajú ďalší význam: ASI LEN. "Ja vypil MOŽE CHOĽEM DAS dva, vecej ne..." (Vypil som asi len dva, viacej nie...)
Ďalšie dve dôležité východniarske slová sú predložky ZOS a VOF. "Pytam ce vyber DAS tri štyri piva ZOS totej šufladky VOF ľadničke." Oplatí sa spomenúť ešte jedno východniarske slovíčko, spojku BO. Napríklad: "Idzem domu, BO už mi pijany". Pôvodom to však nie je skrátený tvar spojky LEBO, ale skratka anglického slovného spojenia Because Of, čiže BO.



... páči sa mi hlavne posledné odôvodnenie :D... príspevok č. 12475 v téme srandičky od aktaK ...
lapejko
05.09.12,17:32
tak ahojte, predbežne sa hlásim aj ja, zatiaľ neviem ako budem stíhať pracovné termíny, snáď to vyjde... dva týždne pred stretkom to už bude jasné:rolleyes:
promont maja
06.09.12,05:38
... pre stretko v Prešove:

prihlásených:
gabhus
misoft
promont maja
tuta
účtovníčka prešov?
EMILY04
RenataK
DanielaSĽ
drobeceva
Timka1
Andrea
gi.ma
betka631
lenka1979?
lapejko ....už je nás 15 ... tešíím sa ,,,

http://obrazki.joe.pl/sub_images/tanczace-zyrafy.gif
misoft
06.09.12,09:35
Zatiaľ!
VieraPopluharova
06.09.12,16:09
Ak nebudem na liečení tak by som prišla 10.10. 2012 i ja, podmienka buchy a hnedoočko.....čo Vy na to?????