Mgr.Shrek
19.01.10,11:42
bomba! už vidím, že o zábavu nebude núdza!;):D:D

:D

pre katarinu.j
a to kde vidíte že som fešák???na mojom profile??? :D ci bisťu..
JarkaL
19.01.10,10:45
To nevidieť, či si fešák, ale to je jedno, podľa príspevkov si sympaťák a to je podstatné, že, babky?
JarkaL
19.01.10,10:46
:D

pre katarinu.j
a to kde vidíte že som fešák???na mojom profile??? :D ci bisťu..


Ci pana a ne ci bisťu, šak ši na vychodze....
katarina.j
19.01.10,10:48
:D

pre katarinu.j
a to kde vidíte že som fešák???na mojom profile??? :D ci bisťu..
no a ako mame vediet či v profile mas svoje foto? tak foto je ok. a ako pisala Jarka, si sympoš na zaklade pisania na porade...:)my zeny mame šiesty zmysel, tak trocha vieme odhadnut človeka- aj na dialku:D:D
Jara
19.01.10,10:52
No aľe sce še dajak bars rozbehli, ľem kuščok som tu nebula a patrím a tu už 26 stranok :D. To kec tak budze pokračovac, ta ja už nebudzem ani učtovac ;), ľem poradu budzem čítac... :D Nebešňejce baby, šak treba robic aj ročnú uzávierku aj kavej vypic aj zakuric, šak spomaľce tempo a ochabce dajake srandy aj na štretavku...:D. Shrek še dočista domorduje...:D
hnedoočka
19.01.10,10:53
Aha, takže ja budem maskot pre Prešovské ministretko na východe hej?? Chápem to správne?? :D

Pre katarinu.j
Veď počkaj, je už niečo vymyslím, čo na seba hodím, aby ste vedeli, že to ja som Mgr.Shrek :D:D


No aľe sce še dajak bars rozbehli, ľem kuščok som tu nebula a patrím a tu už 26 stranok :D. To kec tak budze pokračovac, ta ja už nebudzem ani učtovac ;), ľem poradu budzem čítac... :D Nebešňejce baby, šak treba robic aj ročnú uzávierku aj kavej vypic aj zakuric, šak spomaľce tempo a ochabce dajake srandy aj na štretavku...:D. Shrek še dočista domorduje...:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jarka, nemáš chybu!;)
azla
19.01.10,10:57
Čafte, no ako to tak pozeram, vyzera to že budem ten jubilejny 30-ty..? :)

No vítaj !!!!

Už sme sa dllllho nevideli.:)

Počuj Vlado, každý z prihlásených má "zlanáriť" ďalšieho ...tak sa čiň, a porozmýšľaj koho by si ešte zaktivizoal zo svojho blízkeho alebo vzdialenejšieho okolia.
hnedoočka
19.01.10,10:59
No vítaj !!!!

Už sme sa dllllho nevideli.:)

Počuj Vlado, každý z prihlásených má "zlanáriť" ďalšieho ...tak sa čiň, a porozmýšľaj koho by si ešte zaktivizoal zo svojho blízkeho alebo vzdialenejšieho okolia.

ja už to vidím tak, že miesto stretnutia bude Mestská športová hala v Prešove.:D:D

Shrek, tým pádom netreba kravatu, stačia tepláky....:D:D
katarina.j
19.01.10,11:02
No aľe sce še dajak bars rozbehli, ľem kuščok som tu nebula a patrím a tu už 26 stranok :D. To kec tak budze pokračovac, ta ja už nebudzem ani učtovac ;), ľem poradu budzem čítac... :D Nebešňejce baby, šak treba robic aj ročnú uzávierku aj kavej vypic aj zakuric, šak spomaľce tempo a ochabce dajake srandy aj na štretavku...:D. Shrek še dočista domorduje...:D
no šak porada je na to,ne? mušiš byc v strehu co še deje:)kavej exni, no a čitaj naj znaš do čoho idzeš:Do Shreka neboj, šak je mlady, ta ozda ma aj dajaku vydrž ne? naj še mlady uči:D
drobeceva
19.01.10,11:05
no šak porada je na to,ne? mušiš byc v strehu co še deje:)kavej exni, no a čitaj naj znaš do čoho idzeš:Do Shreka neboj, šak je mlady, ta ozda ma aj dajaku vydrž ne? naj še mlady uči:D
Katka, vidím, že si naša krvná skupina:)kopni do vertuľi, dzeci ochab Stankovi a pridz :--- Budze sranda:---
Jara
19.01.10,11:06
No šak aj ja mám šidzemnac, ne? :D
Lenka1979
19.01.10,11:11
ja už to vidím tak, že miesto stretnutia bude Mestská športová hala v Prešove.:D:D

Shrek, tým pádom netreba kravatu, stačia tepláky....:D:D

Vali, šak v teplakoch najlepši.... aj do kupeľoch še chodzi len v teplakoch... :D:D:D
hnedoočka
19.01.10,11:15
Vali, šak v teplakoch najlepši.... aj do kupeľoch še chodzi len v teplakoch... :D:D:D

predpokladám, že narážaš na ten vtip o kúpeľoch a teplákoch...:D:D

taká mladá a teľo už zna....:confused:;):D
katarina.j
19.01.10,11:22
Katka, vidím, že si naša krvná skupina:)kopni do vertuľi, dzeci ochab Stankovi a pridz :--- Budze sranda:---
ani neznas jak by mi išla na vychod...:mee:ja som za kazdu srandu, tak určite by sme sa nenudili:rolleyes:na vychode mam aj moje male slniečko-krstniatko, ktore ma 3mesiace /pomooooooc uz som Lauriku nevidela 2mesiace:mee:/ neni to take jednoduche dojst, momentalne mam naplanovanu cestu na vychod az v aprili:mee:sice-nikdy nehovor nikdy- tak mozno aj skôr-žeby????:rolleyes:
Lenka1979
19.01.10,11:25
predpokladám, že narážaš na ten vtip o kúpeľoch a teplákoch...:D:D

taká mladá a teľo už zna....:confused:;):D

jasné,mala som na mysli ten vtip.... hm..hm...nie sme tu náhodou všetky "sedemnástky"??? :---, všetky krásne..., postavy ako srnky...:D
erzet
19.01.10,12:07
Fiony tam budú , ale erzet nám bude chýbať!;):D
ne-bu-de
Lenka1979
19.01.10,12:19
ne-bu-de

:eek:nem verím,že prídeš....
Mgr.Shrek
19.01.10,12:56
do pana ci pana, ja tu čitam, ta še na mne chystace...znal som do čoho še puščic...ale barz še ceším kedz Vás šicke sarny uvidzim...a mace pravdu ja veľo vytrimem, še o mne nemušice bac :D:D
Lenka1979
19.01.10,12:58
do pana ci pana, ja tu čitam, ta še na mne chystace...znal som do čoho še puščic...ale barz še ceším kedz Vás šicke sarny uvidzim...a mace pravdu ja veľo vytrimem, še o mne nemušice bac :D:D

Ty to zmákneš.. co še bojíš??? A ked ne...pomožeme...:D:---:D:---
hnedoočka
19.01.10,12:59
do pana ci pana, ja tu čitam, ta še na mne chystace...znal som do čoho še puščic...ale barz še ceším kedz Vás šicke sarny uvidzim...a mace pravdu ja veľo vytrimem, še o mne nemušice bac :D:D


:D:D:D co sarny ,... ale toty parohatý....;):D:D
Mgr.Shrek
19.01.10,13:05
ja še nebojím...strach a peňeži som nigda nimal....a totých parohatých zochabce doma...naco nošic drevo do ľesa :D:D
Lenka1979
19.01.10,13:10
ja še nebojím...strach a peňeži som nigda nimal....a totých parohatých zochabce doma...naco nošic drevo do ľesa :D:D


... dáme im trutky večar ? Nech dluho špia.. bo my idzeme na bašááável...:---:---:--- (jéééžiš, či nám tu niekto vôbec rozumie? reč nášho "kmeňa"... xixixi)
hnedoočka
19.01.10,13:15
... dáme im trutky večar ? Nech dluho špia.. bo my idzeme na bašááável...:---:---:--- (jéééžiš, či nám tu niekto vôbec rozumie? reč nášho "kmeňa"... xixixi)


Lenka veď to je naša devíza....prehodíme koľaj a fungujeme celoslovensky...;):D
zsazsula
19.01.10,13:15
Ale mace še tu ľudze dobre vidzím že še nudzic nebudzem toho 05.02 :))))
drobeceva
19.01.10,13:17
... dáme im trutky večar ? Nech dluho špia.. bo my idzeme na bašááável...:---:---:--- (jéééžiš, či nám tu niekto vôbec rozumie? reč nášho "kmeňa"... xixixi)
Leni, keď ja rozumiem, tak nebaj obavy;) Ja rozumiem, len hutoric neznám:o a nemám kvôli tomu žiadne mindry:eek:
JarkaL
19.01.10,13:18
... dáme im trutky večar ? Nech dluho špia.. bo my idzeme na bašááável...:---:---:--- (jéééžiš, či nám tu niekto vôbec rozumie? reč nášho "kmeňa"... xixixi)


To co "trutky"?
drobeceva
19.01.10,13:19
To co "trutky"?
to aj mňa by zaujímalo...
a keď ten výraz nepozná ani hnedoočka, tak to už je niečo...
hnedoočka
19.01.10,13:20
Leni, keď ja rozumiem, tak nebaj obavy;) Ja rozumiem, len hutoric neznám:o a nemám kvôli tomu žiadne mindry:eek:

ešte doplním Evku, že my sme jak dvaja policajti...Evka vie čítať a ja písať...:D:D
JarkaL
19.01.10,13:21
hnedoočka -MI, ja TV a Lenka BJ - vidíte, niekedy si ani východniari neporozumejú na prvý šup.
Lenka1979
19.01.10,13:21
to aj mňa by zaujímalo...
a keď ten výraz nepozná ani hnedoočka, tak to už je niečo...

Och.. vychodňarky.. vychodňarky... trutka je otrava - po slovensky... či malo byc "trudka"???.... Abo ja už trubka??? :D:D:D
No proste trutka je akože otrava.. ale to by sme im samozrejme nedali, lebo by nám našo paroháče zaspali naveky...:mee:
DanielaSL
19.01.10,13:23
:eek: No téééda.....jedno dopoludnie som mimo PC a tu toho napísané neúrekom...čítať, nečítať, šak poviete na stretku....;):)
DanielaSL
19.01.10,13:24
Katka, bolo by super ísť pozdraviť poraďákov z nášho rodného kraja, čo? Hneď by som sadla do vlaku... A na Stanka sa nehnevaj, pochválil východniarky a teraz sa bojí, čo na to západniarky.

Hnedoočka, ale do skupiny fanúšikov sa hlásim, tému pozorne sledujem, aj keď zdravotný stav mi nedovoľuje pricestovať (zatiaľ ! - dúfam, že do leta sa z toho nejak vyhrabem).

Ci pána, v Prešove som už nebola xx rokov...

Jarka držím palce, aby si bola skoro zdravá a raz prišla...keď nie na východ...tak aspoň na celoslovenské, ktoré bude bližšie v strede...
Mgr.Shrek
19.01.10,13:27
vďake tejto téme môj pracovný výkon veľmi poklesol....ale čo...raz za čas môžem nie?? :D:D
JarkaL
19.01.10,13:29
Tak ste ma nažhavili, že možno zvolám stretko v našej záhrade (resp. obývačke) - mohli by ku mne prísť sympatizanti Vášho stretka a pozdravíme sa s Vami aspoň cez Skype.
AdaG
19.01.10,13:33
... teda, ja sem zablúdim zase asi až 4.2. pre najnovšie info, lebo nemôžem nič robiť, len čítam príspevky.... NE PALY????
Lenka1979
19.01.10,13:34
Do 5.2. zapíšeme ďalších 30 strán? :eek::---:D
Ešte že nie je stretko v marci, lebo DP by asi odovzdané neboli..:D:D:D
hnedoočka
19.01.10,13:39
Do 5.2. zapíšeme ďalších 30 strán? :eek::---:D
Ešte že nie je stretko v marci, lebo DP by asi odovzdané neboli..:D:D:D

nehovoril Jožko M. ,že je možnosť presunúť termín podania?:D
hnedoočka
19.01.10,13:46
vďake tejto téme môj pracovný výkon veľmi poklesol....ale čo...raz za čas môžem nie?? :D:D

dobre, že len pracovný! už som skoro začínala mať výčitky svedomia...;):D
Mgr.Shrek
19.01.10,13:53
dobre, že len pracovný! už som skoro začínala mať výčitky svedomia...;):D

počúvaj sem hnedoočka....provokuješ??? :D
hnedoočka
19.01.10,14:01
počúvaj sem hnedoočka....provokuješ??? :D

isto nie si detektív? ..hm, tak rýchlo ma odhaliť...:confused::D
Mgr.Shrek
19.01.10,14:07
isto nie si detektív? ..hm, tak rýchlo ma odhaliť...:confused::D

heh....súkromné očko nie som...a čo som...zistíte 5.2. :D:D
katarina.j
19.01.10,14:51
heh....súkromné očko nie som...a čo som...zistíte 5.2. :D:D
ak nie si sukromne očko, určite si dobre čislo-sympatak,srandista, no to je pre nas na porade len dalsou vyzvou spoznat ta. ved damy to potom preklepu /dufam/ tu aspon cez ss-ky ako bolo.
Mgr.Shrek
19.01.10,15:57
ak nie si sukromne očko, určite si dobre čislo-sympatak,srandista, no to je pre nas na porade len dalsou vyzvou spoznat ta. ved damy to potom preklepu /dufam/ tu aspon cez ss-ky ako bolo.

Sa normálne budem červenať po toľkých komplimentoch :D:D...a v neposlednom rade ma teší, že tak ako stretnutie s Vami je pre mňa výzva, tak aj mňa beriete ako challenge :D
A dámy nech radšej klepú rezne...mňa si oťukajú :D
drobeceva
19.01.10,16:27
Robert /erzet/, predsa zváž svoju účasť;)
Nemá nám kto strihať meter;) ;);)
jarecko
19.01.10,16:59
Dnes sa tu popisalo dost, pred chvilou som to stihol docitat. Vidiet, ze aj sympatie ku stretku vychodoslovakov pomahaju. Ucastnikov pribuda skoro geometrickym radom.
Mgr.Shrek
19.01.10,17:16
no neviem, či hnedoocka nebude musieť nejakú svadobnú sálu :D:D
drobeceva
19.01.10,17:22
no neviem, či hnedoocka nebude musieť nejakú svadobnú sálu :D:D
ušlo mi niečo? My ideme na svadbu? Ech, Ty si huncút;)s pravdou von;)
Lenka1979
19.01.10,17:39
ušlo mi niečo? My ideme na svadbu? Ech, Ty si huncút;)s pravdou von;)


...žeby nejaká Fionka vo výhľade???:---;):)
Mgr.Shrek
19.01.10,18:01
kam so sa to dostal??? :D:D ani neviem a už ma ženiť idete :D:D..toto keď zistí organizátorka....to bude halooo :D:D
jarecko
19.01.10,18:03
no neviem, či hnedoocka nebude musieť nejakú svadobnú sálu :D:D
Vyzera to uz na Cierneho Orla. :)
jarecko
19.01.10,18:04
Pre tych co nie su v obraze:
Spolocenska sala a restauracia na Hlavnej v Presove
Mgr.Shrek
19.01.10,18:23
Vyzera to uz na Cierneho Orla. :)

no to nechám na hnedoocku :D:D
hnedoočka
19.01.10,18:27
no neviem, či hnedoocka nebude musieť nejakú svadobnú sálu :D:D

teraz som dovybavovala a vyzerá to skoro na svadobnú sálu, takže všetci , čo sa hrnú do chomúta,nech dajú vopred vedieť.;):D

možme to učiniť jedným ťahom,ale s podmienkou, že ja som svedok!:D
drobeceva
19.01.10,18:35
Čo to tu nečítam modroočko?? tys už managerka??:eek::D
mimotemyKvetka, jak čumím, tak čumím, tá modoočko má stále hnedé očkámimotemy
Mgr.Shrek
19.01.10,18:39
teraz som dovybavovala a vyzerá to skoro na svadobnú sálu, takže všetci , čo sa hrnú do chomúta,nech dajú vopred vedieť.;):D

možme to učiniť jedným ťahom,ale s podmienkou, že ja som svedok!:D

keď do stretka nájdem nevestu, tak pokojne :D:D
jarecko
19.01.10,18:45
keď do stretka nájdem nevestu, tak pokojne :D:D
Mozno sa ti podari priamo na stretku, ved vyrobit nejaku fiktivnu svadbu aby svanda bola bude prilezitost, pomer na vyber je priaznivy.
hnedoočka
19.01.10,18:47
[QUOTE=hnedoočka;1262603]
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch reštaurácie Soraya /bývalý hotel ŠARIŠ/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
katjab
m.hladka +1
AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/
kikoza

POZOR! UPRESNENIE MIESTA KONANIA!!!!!
jarecko
19.01.10,18:57
Kto sa chce pozriet virtualne ako to tam vyzera, tu je link:

http://www.restauraciasoraya.sk/

Má rozlohu 250m2. a jej výnimočnosť spočíva v polkruhovom tvaru s osadeným barovým pultom. Má kapacitu 100 až 120 miest na sedenie.

Cez víkendy sa reštaurácia premení na príjemné miesto. Stoly sa pospájajú, vyzdobia, pribudnú hudobníci a vytvorí sa tanečný parket.

K dispozícii je samostatný salónik s vlastným vchodom. Salónik má kapacitu 50 miest.

Soraya nepodporuje ziadne ponocovanie, o 21,00 rozchod domov. Dobreho staci kratko. :)
hnedoočka
19.01.10,18:59
Mozno sa ti podari priamo na stretku, ved vyrobit nejaku fiktivnu svadbu aby svanda bola bude prilezitost, pomer na vyber je priaznivy.

no,no,no! aký pomer sa tu spomína, keď ešte nie je po 22.hodine?;):D

ja velím, takže na prvom stretku môžu byť zásnuby a na druhom bude svadba!

prejednáme predmanželskú zmluvu, BSM, zaúčtovanie výdavkov na svadbu do nákladov, odpisy....a pod. všetko podľa platných zákonov!:D
erzet
19.01.10,18:59
:eek:nem verím,že prídeš....
Lenuška a hnedoočuška nem, zima, ďaleko.
hnedoočka
19.01.10,19:01
[QUOTE=hnedoočka;1263275]
Kto sa chce pozriet virtualne ako to tam vyzera, tu je link:

http://www.restauraciasoraya.sk/

jarecko ,dík za spoluprácu,asi ťa zoberiem do tímu - pohotový,ako vždy!;)
hnedoočka
19.01.10,19:02
Lenuška a hnedoočuška nem, zima, ďaleko.

Robko, aj lietadlo sme poslali....a čo ? ty nemáš CG-čka?;)
drobeceva
19.01.10,19:06
hnedoočka
19.01.10,19:10
Kto sa chce pozriet virtualne ako to tam vyzera, tu je link:

http://www.restauraciasoraya.sk/

Má rozlohu 250m2. a jej výnimočnosť spočíva v polkruhovom tvaru s osadeným barovým pultom. Má kapacitu 100 až 120 miest na sedenie.

Cez víkendy sa reštaurácia premení na príjemné miesto. Stoly sa pospájajú, vyzdobia, pribudnú hudobníci a vytvorí sa tanečný parket.

K dispozícii je samostatný salónik s vlastným vchodom. Salónik má kapacitu 50 miest.



to je ten pre nás, takže kľudne sa môžte ešte hlásiť...;)
jarecko
19.01.10,19:12
jarecko ,dík za spoluprácu,asi ťa zoberiem do tímu - pohotový,ako vždy!;)
Branit sa nebudem.
jarecko
19.01.10,19:17
no,no,no! aký pomer sa tu spomína, keď ešte nie je po 22.hodine?

ja velím, takže na prvom stretku môžu byť zásnuby a na druhom bude svadba!

prejednáme predmanželskú zmluvu, BSM, zaúčtovanie výdavkov na svadbu do nákladov, odpisy....a pod. všetko podľa platných zákonov!



No, ja na matematicky pomer osob zenskeho a muzskeho pohlavia. Myslel niekdo na iny pomer? Ak ano, prosim ozrejmit.
drobeceva
19.01.10,19:18
[QUOTE=hnedoočka;1263304]
Branit sa nebudem.
Ešte stále Tvoj súhlas nevidííííííííííím:)
hnedoočka
19.01.10,19:21
No, ja na matematicky pomer osob zenskeho a muzskeho pohlavia. Myslel niekdo na iny pomer? Ak ano, prosim ozrejmit.

teoreticky áno, prakticky....:confused:;):D:D:rolleyes::eek: neviem!

ty už vieš, či pijeme bošácku?;)

to bola prvá podmienka objednania salónika!:D
Mgr.Shrek
19.01.10,19:29
Mozno sa ti podari priamo na stretku, ved vyrobit nejaku fiktivnu svadbu aby svanda bola bude prilezitost, pomer na vyber je priaznivy.

ale či ma nejaká bude chcieť :D:D
pre hnedoocku...súhlasím, len taká profi deformácia....predmanželskú zmluvu nemôžme uzavrieť...lebo by bola neplatná :D
jarecko
19.01.10,19:32
ale či ma nejaká bude chcieť :D:D
Myslim si, ze sanca stale nejaka je.
hnedoočka
19.01.10,19:33
ale či ma nejaká bude chcieť :D:D


Roman, buď si istý, že odteraz už žiadna z nás na iné nemyslí....;):D:D
jarecko
19.01.10,19:34
Ešte stále Tvoj súhlas nevidííííííííííím:)
Nechcem klamat, ale ani ja ho nevidim. :)
hnedoočka
19.01.10,19:35
ale či ma nejaká bude chcieť :D:D
pre hnedoocku...súhlasím, len taká profi deformácia....predmanželskú zmluvu nemôžme uzavrieť...lebo by bola neplatná :D

prečo? nemáme notára?:eek::confused:
hnedoočka
19.01.10,19:36
[QUOTE=drobeceva;1263340]
Nechcem klamat, ale ani ja ho nevidim. :)

hm, dobrodruh tvrdo zaspal...:D asi zimný spánok!;)
Mgr.Shrek
19.01.10,19:39
prečo? nemáme notára?:eek::confused:

ee....len náš právny systém predmanželské zmluvy amerického štýlu neuznáva.....to iba manželia sa môžu dohodnúť na zúžení BSM


Roman, buď si istý, že odteraz už žiadna z nás na iné nemyslí....

tak to som zvedavý :D:D
jarecko
19.01.10,19:48
teoreticky áno, prakticky....:confused:;):D:D:rolleyes::eek: neviem!

ty už vieš, či pijeme bošácku?;)

to bola prvá podmienka objednania salónika!:D
Stava sa, ze teoria sa v realite niekedy rozchadza s praxou.

Neviem, este som nebol v time.

Ked pristupili na podmienku c.1, mozu aj na dalsie.
DanielaSL
19.01.10,19:53
No tééééda po druhé.... waw....30 ľudí..a to asik nie je koniec.....dievčatá dobre ste to rozbehli.....:)
hnedoočka
19.01.10,19:54
Stava sa, ze teoria sa v realite niekedy rozchadza s praxou.súhlasím a dosť často!

Neviem, este som nebol v time.dala som návrh a ty si súhlasil...takže už si!

Ked pristupili na podmienku c.1, mozu aj na dalsie. môžem vedieť aké? ja som zatiaľ trvala len na tej Bošáckej....


odpovede v texte...
jarecko
19.01.10,20:06
Hnedoočka

Tvoja otazka: ty už vieš, či pijeme bošácku?
Moja odoved: Neviem, este som nebol v time.

Moja odpoved: Ked pristupili na podmienku c.1, mozu aj na dalsie.
Dovysvetlenie: Napriklad posunut zaverecnu z 21,00 na 24,00 ked bude pohoda a este sa stretko nerozide do tej 21,00
hnedoočka
19.01.10,20:06
No tééééda po druhé.... waw....30 ľudí..a to asik nie je koniec.....dievčatá dobre ste to rozbehli.....:)

Danielka ,dovolím si poopraviť....32 +70%,čiže skoro 33 a jarecko je ešte v zálohe!;)
DanielaSL
19.01.10,20:08
Valika asi by tému trebalo opraviť...napíš Richardovi...veď toto je mega...nie mini..a aké fajn miesto ste vybrali, aspoň nebudem musieť v tme blúdiť po Prešove....:)
JarkaL
19.01.10,20:09
Tak ste sa rozbehli, že Vás nestíham sledovať. 33 strán! Asi si nastavím aj budík v noci, aby som o niečo neprišla.
jarecko
19.01.10,20:13
Valika asi by tému trebalo opraviť...napíš Richardovi...veď toto je mega...nie mini..a aké fajn miesto ste vybrali, aspoň nebudem musieť v tme blúdiť po Prešove....:)
Dobre miesto priamo v srdci Presova. Kazdy smer je hned po ruke.
hnedoočka
19.01.10,20:13
Hnedoočka

Tvoja otazka: ty už vieš, či pijeme bošácku?
Moja odoved: Neviem, este som nebol v time.

Moja odpoved: Ked pristupili na podmienku c.1, mozu aj na dalsie.
Dovysvetlenie: Napriklad posunut zaverecnu z 21,00 na 24,00 ked bude pohoda a este sa stretko nerozide do tej 21,00

prvú otázku prelož....alebo ináč: už vieš, či v Prešove spolu vypijeme bošácku?:confused:

druhá je ľahšia: keďže vedľa bude ples, hrá nový senzus ,máme postarané o muziku a predpokladám,že ráno skončíme pri nich....aspoň ako sa poznám!:D
buchač
19.01.10,20:14
Valika asi by tému trebalo opraviť...napíš Richardovi...veď toto je mega...nie mini..a aké fajn miesto ste vybrali, aspoň nebudem musieť v tme blúdiť po Prešove....:)

....v Prešove ....a blúdiť ....???

Nehrozí .....;)
hnedoočka
19.01.10,20:19
....v Prešove ....a blúdiť ....???

Nehrozí .....;)

kto by predsa len, nech ide za hlasom,predpokladám,že nás bude počuť...:D
DanielaSL
19.01.10,20:21
....v Prešove ....a blúdiť ....???

Nehrozí .....;)

No ty nie....ale pre mňa je to tretie najväčšie mesto na slovensku....ako sa mám vyznať v malých uličkách a ešte po tme?
Stanislav 1975
19.01.10,20:28
No takže dosť bolo rozkoše-hnedoočka stretko rozpustiť,zrušiť-do konca marca majú byť odovzdané daňové priznania,takže robiť treba-nie sa zabávať...:D:D:D
jarecko
19.01.10,20:29
prvú otázku prelož....alebo ináč: už vieš, či v Prešove spolu vypijeme bošácku?:confused:

druhá je ľahšia: keďže vedľa bude ples, hrá nový senzus ,máme postarané o muziku a predpokladám,že ráno skončíme pri nich....aspoň ako sa poznám!:D
Asi som mal skratovane vedenie, ale uz mi je to jasne, myslela si z mojho pohladu ci uz viem, ci si dame po stamprliku BS v PO a ja zase z pohladu restauracie ci viem, ze budu mat BS.

Definitivne este neviem.
hnedoočka
19.01.10,20:30
No ty nie....ale pre mňa je to tretie najväčšie mesto na slovensku....ako sa mám vyznať v malých uličkách a ešte po tme?

Danielka, neboj,berieme i GPS a o 16.hod.ešte nie je tma a možno bude vidno,aj keď sa budeme rozchádzať!;):D
JarkaL
19.01.10,20:30
No takže dosť bolo rozkoše-hnedoočka stretko rozpustiť,zrušiť-do konca marca majú byť odovzdané daňové priznania,takže robiť treba-nie sa zabávať...:D:D:D

Závidíš im, čo?
Stanislav 1975
19.01.10,20:31
nezávidím, ale takto tú republiku nevybudujeme, keď sa len zabávať Slovač bude...:mad:-tam do roboty sa treba hrnúť a nie na akcie...:D:D:D
hnedoočka
19.01.10,20:32
No takže dosť bolo rozkoše-hnedoočka stretko rozpustiť,zrušiť-do konca marca majú byť odovzdané daňové priznania,takže robiť treba-nie sa zabávať...:D:D:D

nepovedz , že teraz pracuješ na daňovom priznaní...či každý to volá ináč?:D:D
JarkaL
19.01.10,20:33
Šak počkaj, u mňa urobíme simultánne ministretko, Katku zavolám ku mne a Ty zatiaľ budeš strážiť drobcov...
Stanislav 1975
19.01.10,20:33
nepovedz , že teraz pracuješ na daňovom priznaní...či každý to volá ináč?:D:D

:D:D:D
Stanislav 1975
19.01.10,20:35
Šak počkaj, u mňa urobíme simultánne ministretko, Katku zavolám ku mne a Ty zatiaľ budeš strážiť drobcov...

OK, Katka može ísť k tebe a ja zatiaľ s deťmi pojdem do Mariatálu na svatenú vodu...:)
hnedoočka
19.01.10,20:36
Šak počkaj, u mňa urobíme simultánne ministretko, Katku zavolám ku mne a Ty zatiaľ budeš strážiť drobcov...

...aby oni nemuseli strážiť jeho...:D:D
Mgr.Shrek
19.01.10,20:54
teraz trocha mimo kontext...ide niekto z KE na aute??? ak by bol flek, rád a zveziem.... :D
jarecko
19.01.10,21:03
Po 23,00 hodine uz pisatelov ubuda, neviem ci sa teraz dockas odpovede. Asi zajtra ked tu prevadzka zhustne sa skus opytat znova.
Tinika
19.01.10,21:04
Tak som sa dozvedela aj ja o stretku a dakujem za to drobecevicke :) uz sa tesim ze vas spoznam a ako tak pozeram, tak to bude maxi stretko :) či si vas potom vsetkych zapamatam pri mojej skleroze hihi. Ocko je uz oboznameny, zebudu mat pansku jazdu, este ze mame psicu, ta na nich dozrie hihi
Tinika
19.01.10,21:06
[QUOTE=hnedoočka;1262313][
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov


pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
katjab
m.hladka +1

AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/



celkom vela nickov poznam, vela z vas mi radilo uz niekolkokrat :)
hnedoočka
19.01.10,21:07
Tak som sa dozvedela aj ja o stretku a dakujem za to drobecevicke :) uz sa tesim ze vas spoznam a ako tak pozeram, tak to bude maxi stretko :) či si vas potom vsetkych zapamatam pri mojej skleroze hihi. Ocko je uz oboznameny, zebudu mat pansku jazdu, este ze mame psicu, ta na nich dozrie hihi

Tinika ,správne si sa rozhodla. chvíľočku vydržia a na teba sa tešíme!:D

aj na drobca by sme sa...toľko pestúnov by si mala!;)

zajtra ťa dopíšem do zoznamu!
Tinika
19.01.10,21:09
Tinika ,správne si sa rozhodla. chvíľočku vydržia a na teba sa tešíme!:D

aj na drobca by sme sa...toľko pestúnov by si mala!;)

No sak nech si aj ocko uzije :) To by som uz potom bola velmi kratko, keby aj z drobcom
Tinika
19.01.10,21:10
Len este presne neviem kde to je, či som dobre pochopila, na Solivare v sporte?
jarecko
19.01.10,21:11
Pre pripomenutie kde to bude:
http://www.restauraciasoraya.sk/
Tinika
19.01.10,21:14
Pre pripomenutie kde to bude:
http://www.restauraciasoraya.sk/

to fakt? sak pred 4 mesiacmi som tam akoby kamenom dohodil byvala :) teraz trocha dalej ale v poho aj peso dobehnem.
Tinika
19.01.10,21:14
to fakt? sak pred 4 mesiacmi som tam akoby kamenom dohodil byvala :) teraz trocha dalej ale v poho aj peso dobehnem.

inac sme tam mali krstiny v decembri :D:D:D:D kosa tam bola v saloniku čo vonku mrzlo, takze treba vela alkoholu hihi
jarecko
19.01.10,21:15
hnedoočka ako hlavna menezerka akcie ti to potvrdi.
jarecko
19.01.10,21:16
inac sme tam mali krstiny v decembri :D:D:D:D kosa tam bola v saloniku čo vonku mrzlo, takze treba vela alkoholu hihi
Neboj, sefka zabezpecila BS 52%-nu, ta zahreje.
Tinika
19.01.10,21:19
Neboj, sefka zabezpecila BS 52%-nu ta zahreje.

len aby sa mi potom aj syn neopil ked ho nakrmim :D z neho urobim alkoholika, ale aspon bude dobre spat jednu noc hihi
Tinika
19.01.10,21:22
takze hnedoocka sefka hej? no a to ani z PO nie je, a vybavuje. Sikovnica
jarecko
19.01.10,21:24
len aby sa mi potom aj syn neopil ked ho nakrmim :D z neho urobim alkoholika, ale aspon bude dobre spat jednu noc hihi
Nase stare matere davali detom vyvar z makovic aby dobre spali a neposkodilo im to. BS (Bošácka Slivovica) je tiez prirodny produkt.
Tinika
19.01.10,21:26
Nase stare matere davali detom vyvar z makovic aby dobre spali a neposkodilo im to. BS (Bošácka Slivovica) je tiez prirodny produkt.

vyskusame uvidime :---
jarecko
19.01.10,21:28
takze hnedoocka sefka hej? no a to ani z PO nie je, a vybavuje. Sikovnica
Dnes mozes sediet v chalupke niekde v horach a vybavovat biznis s firmou v NewYorku. Staci byt pripojeny na net. Tak podobne je aj z hnedoočkou. Vie, kde ma zadat pokyny v Presove a vysledok je tu, nemusi tam byvat.

Mam tu cest byt v jej time a poviem ti radost s takou sefkou pracovat. :)
Tinika
19.01.10,21:34
Dnes mozes sediet v chalupke niekde v horach a vybavovat biznis s firmou v NewYorku. Staci byt pripojeny na net. Tak podobne je aj z hnedoočkou. Vie, kde ma zadat pokyny v Presove a vysledok je tu, nemusi tam byvat.

Mam tu cest byt v jej time a poviem ti radost s takou sefkou pracovat. :)

tak to je super, ze mas radost to je vzacnost :) takze ste kolegyne?
jarecko
19.01.10,21:36
tak to je super, ze mas radost to je vzacnost :) takze ste kolegyne?
Upresnim to, som muz a je to v time pre pripravu stretka vychodoslovakov v Presove. :)
Tinika
19.01.10,21:43
Upresnim to, som muz a je to v time pre pripravu stretka vychodoslovakov v Presove. :)

tak sa ospravedlnujem, take pekne zenske očko ma zmiatlo :)
uz mi sibe, prave sa trapim s programom mojim a som jelen tak sa idem trapit dalej
jarecko
19.01.10,21:47
tak sa ospravedlnujem, take pekne zenske očko ma zmiatlo :)
uz mi sibe, prave sa trapim s programom mojim a som jelen tak sa idem trapit dalej
To je take umele pocitacove, mozno pripomina zenske, ale nick zensky nie je. Oki uz aj tak vesina odisla spat, do polnoci este pobudnem a idem aj ja spat. Tak dobru noc.
Tinika
19.01.10,22:04
To je take umele pocitacove, mozno pripomina zenske, ale nick zensky nie je. Oki uz aj tak vesina odisla spat, do polnoci este pobudnem a idem aj ja spat. Tak dobru noc.

bru noc, uz som na to prisla :) ale aj tak idem spat hihi kym maly nevstane
hnedoočka
20.01.10,05:48
[QUOTE=hnedoočka;126327
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov
pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODEktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch reštaurácie Soraya /bývalý hotel ŠARIŠ/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
katjab
m.hladka +1
AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/
kikoza

Tinika
kovex
calista
hnedoočka
20.01.10,05:54
[QUOTE=hnedoočka;1263275]

hurá ! Tinika dojde, odbehne z materskej!:)

dúfam ,že číslo 34 nie je konečné...;):)
zsazsula
20.01.10,06:17
[QUOTE=hnedoočka;1263652]

dúfam ,že číslo 34 nie je konečné...;):)

to som rada že Tinika dôjde predsa si neodolala čo ????? :)
erzet
20.01.10,07:39
Prezenčka
Lenka1979
20.01.10,07:42
Prezenčka
Je to super Robko, len prečo je Infarkt+1 napísaný 2x, a m.hladka+1? :rolleyes::---
erzet
20.01.10,07:48
erzet
20.01.10,07:50
Je to super Robko, len prečo je Infarkt+1 napísaný 2x, a m.hladka+1? :rolleyes::---
Keď tam budú dvaja tak sa musia aj dvaja podpísať, keď + 1, tak dvaja
Lenka1979
20.01.10,07:56
Keď tam budú dvaja tak sa musia aj dvaja podpísať, keď + 1, tak dvaja

...ahááá..žeby mi už nepálilo??? :D:---:D:---
erzet
20.01.10,08:19
Robo /erzet/, vieš, že ja mám podĺžnosti voči Tebe. Na oplátku Ti posielam dopravný prostriedok, aby si nás potešil svojou účasťou.
http://common.mylivepage.net/global/image.gifhttp://common.mylivepage.net/global/image.gif
http://common.mylivepage.net/global/image.gifhttp://svetpohladnic.sk/spohladnice/images/svg010.jpg (http://svetpohladnic.sk/obrazok/lietadla/stihacka/950.html)
Hnedoočka sa pýta, či Ťa môže doplniť do zoznamu
http://common.mylivepage.net/global/image.gif
Neviem o žiadnych podlžnostiach voči mne, alebo ako tomu vy hovoríte v účtovníctve: mala dať/nedala. A o mojej návšteve východu sme s hnedoočkou viedli siahodlhú debatu včera večer - noc.
hnedoočka
20.01.10,08:22
Do stretka zostáva: http://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1265.gifhttp://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1271.gifdní


ďakujemééééé....si zlatý!:):---
drobeceva
20.01.10,08:23
Neviem o žiadnych podlžnostiach voči mne, alebo ako tomu vy hovoríte v účtovníctve: mala dať/nedala
kráááááátka pamäť?;)
veď Ty si východniarkam chcel zabezpečiť špeciál:) a to ma nepoznáš...neostávam nikomu nič dĺžna:---xixi
drobeceva
20.01.10,08:24
A o mojej návšteve východu sme s hnedoočkou viedli siahodlhú debatu včera večer - noc.[/QUOTE]
mimotemy vidíš a ja som od rána divím, čo je taká nevyspatá:(
hnedoočka
20.01.10,08:25
Prezenčka

teraz sa ktomu dostávam postupne....téééda, ty ma dnes milo prekvapuješ!:)
Mgr.Shrek
20.01.10,08:26
písal som už včera ale skúsim ešte dnes...ide niekto z KE na stretko autom a má voľné miesto???? rád ho obsadím :D:D
Tinika
20.01.10,08:41
[QUOTE=hnedoočka;1263658]

to som rada že Tinika dôjde predsa si neodolala čo ????? :)

jasne ze som neodolala, ked uz mi to minule nevyslo, teraz si to ujst nenecham. inac moj drobec chrapal od 9 do rana do pol 6 :D asi ho zmohli tie reči o tej bosackej hihi
hnedoočka
20.01.10,08:46
mali sme menší výpadok signálu, až som sa zľakla!:eek:

chcela by som vyzvať všetkých , čo sú ochotní prísť svojim autom, nech sa prihlásia odkiaľ vyštartujú a koľko osôb by mohli so sebou zobrať, aby sme nejak skumulovali dopravu.

čiže vodiči a vodičky : Michalovce, Vranov, Trebišov, Bardejov, Košice a pod., hláste sa!
hnedoočka
20.01.10,08:48
jasne ze som neodolala, ked uz mi to minule nevyslo, teraz si to ujst nenecham. inac moj drobec chrapal od 9 do rana do pol 6 :D asi ho zmohli tie reči o tej bosackej hihi


ak ti to pomôže, môžme aj častejšie imaginárne si pripíjať!;):D
Tinika
20.01.10,08:50
[QUOTE=Tinika;1263925]


ak ti to pomôže, môžme aj častejšie imaginárne si pripíjať!;):D

tak dakujem, čo si dame dnes večer?:D
Jara
20.01.10,08:52
[QUOTE=hnedoočka;1263941]

tak dakujem, čo si dame dnes večer?:D

Ja sa pripojím, som za fernet...:D
Tinika
20.01.10,08:59
[QUOTE=Tinika;1263947]

Ja sa pripojím, som za fernet...:D

uvidime čo aj vytiahnem zo skrine, mame toho dost, lebo kazdy nosi a u nas sa velmi nepije, uz mi tam ani flasa nevojde, ... nemali by sme to stretko robit u nas? sak alkoholu mame dost :D:D akurat bosacka chyba

a este trocha mimotemy ale pobavilo ma to

Nový lékař psychiatrické léčebny se při seznamování s pacienty ptá: Vy jste se sem dostal jak? No začalo to tím, že jsem se oženil, to jsem neměl nikdy dělat. Vzal jsem si jednu vdovu s dospělou dcerou, která se stala mojí nevlastní dcerou. Když nás přišel navštívit můj otec, zamiloval se do ní a pak se s ní oženil.Takže moje nevlastní dcera se stala mojí nevlastní matkou. Potom se mojí ženě narodil syn, který byl samozřejmě otcův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No a když byla moje nevlastní dcera mojí nevlastní matkou, byl i můj syn mým strýcem. Z toho vyplývá, že moje žena, která je matkou mojí nevlastní matky je mojí babičkou a já jsem její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za manželku svojí nevlastní babičku, nejsem jenom její manžel a vnuk, ale i svůj děda. No nejeblo by Vás z toho?
Jara
20.01.10,09:03
[QUOTE=Tinika;1263969][QUOTE=Jara;1263954]

uvidime čo aj vytiahnem zo skrine, mame toho dost, lebo kazdy nosi a u nas sa velmi nepije, uz mi tam ani flasa nevojde, ... nemali by sme to stretko robit u nas? sak alkoholu mame dost :D:D akurat bosacka chyba

Tak to všetko dones na stretko, budeme degustovať...:D
Tinika
20.01.10,09:04
[QUOTE=Tinika;1263969][QUOTE=Jara;1263954]

uvidime čo aj vytiahnem zo skrine, mame toho dost, lebo kazdy nosi a u nas sa velmi nepije, uz mi tam ani flasa nevojde, ... nemali by sme to stretko robit u nas? sak alkoholu mame dost :D:D akurat bosacka chyba

Tak to všetko dones na stretko, budeme degustovať...:D

len či sa unesiem s tolkymi flasami, kto mi pomože? Dajte vedieť čo bude chybat a to donesiem, ak to najdem v skrini. Aj sebe dačo, bo zvyčajne čo ja pijem nikde nie je. Este ze som počas tehu dostala opať chut na vinko s kolou hihi to je vzdy vsade
kovex
20.01.10,09:05
Až dnes som našla tú tému, môžem sa pridať? tiež som zo vzdialeného východu ......
Tinika
20.01.10,09:20
Až dnes som našla tú tému, môžem sa pridať? tiež som zo vzdialeného východu ......

takze okruhlych 35?
buchač
20.01.10,09:24
písal som už včera ale skúsim ešte dnes...ide niekto z KE na stretko autom a má voľné miesto???? rád ho obsadím :D:D

....vydrž ....boh Ťa skúša .....

Plienky máš ....?......či ...? ;)
Jara
20.01.10,09:30
....vydrž ....boh Ťa skúša .....

Plienky máš ....?......či ...? ;)

Aj ja som písala už včera, že ale z MI, či ma niekto nevezme. Asi ma tiež ten boh skúša...:D
Mgr.Shrek
20.01.10,09:38
....vydrž ....boh Ťa skúša .....

Plienky máš ....?......či ...? ;)

držím držím....ale vysvetli mi to s tými plienkami...zarámuj ma, som mimo obraz :D
Jara
20.01.10,09:47
držím držím....ale vysvetli mi to s tými plienkami...zarámuj ma, som mimo obraz :D

Jáááj vidno, že si mladučký....;)
buchač
20.01.10,09:50
držím držím....ale vysvetli mi to s tými plienkami...zarámuj ma, som mimo obraz :D

To je len pre spolujazdca ....šofér ma zabudovaný vo svojom sedadle šerblík ...

http://www.youtube.com/watch?v=u-4ZwfvCMLM&feature=related
DanielaSL
20.01.10,10:03
Idem zo Starej Ľubovne autom ..zatiaľ sme dve - ak by niekto z nášho smeru sa našiel a chcel sa zviesť.
Mgr.Shrek
20.01.10,10:47
To je len pre spolujazdca ....šofér ma zabudovaný vo svojom sedadle šerblík ...

http://www.youtube.com/watch?v=u-4ZwfvCMLM&feature=related

strach a peniaze so nikdy nemal :D:D

Re: Jara....vekom možno áno :D:D
katarina.j
20.01.10,10:59
držím držím....ale vysvetli mi to s tými plienkami...zarámuj ma, som mimo obraz :D
žeby ti buchač navrhoval zvezenie? no preto tie plienky:D:D:Dnechapes? tak ide asi o pilota auta a nie vodiča auta-jazdí ako šíp:D:D:Dplienky-keby si sa z rychlej jazdy od strachu po.....:D:D
Jara
20.01.10,11:53
No ta toti šoféri, co še furt chvaľa jaké majú fára, ta teraz špia? Nikto nás do toho Priašiva nechce odvejz? Bisťu, ta kec ne, ta pridzeme na dajakoj šifoj...:D.
Abo nás nechcece :D
buchač
20.01.10,11:54
žeby ti buchač navrhoval zvezenie? no preto tie plienky:D:D:Dnechapes? tak ide asi o pilota auta a nie vodiča auta-jazdí ako šíp:D:D:Dplienky-keby si sa z rychlej jazdy od strachu po.....:D:D

;)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Yyg36fRCWNX5VM%3Ahttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/ac/Slovak_Air_Force_logo.png
Lenka1979
20.01.10,12:05
buchač
20.01.10,12:13
[QUOTE=Jara;1263977][QUOTE=Tinika;1263969]

len či sa unesiem s tolkymi flasami, kto mi pomože? Dajte vedieť čo bude chybat a to donesiem, ak to najdem v skrini. Aj sebe dačo, bo zvyčajne čo ja pijem nikde nie je. Este ze som počas tehu dostala opať chut na vinko s kolou hihi to je vzdy vsade

Coca colu light , 8 bublinkovú na 1 ml , chladenú s ľadom ......
hnedoočka
20.01.10,12:15
... DZIFČATÁ... o povoz postarané... buchy nás nenecha v štichu..:D:---

lietadlom som ešte do Prešova nešla....nuž čo, skúsime.:D

len sa zamýšľam nad medzipristátiami, ale to je už pilotov problém...:rolleyes:
hnedoočka
20.01.10,12:20
šak ale jaky problem, Košice i Priašiv pľac letiskovy maju a Terebes varos aj na tankoch dojdze....;):D
hnedoočka
20.01.10,12:22
[QUOTE=Tinika;1263979][QUOTE=Jara;1263977]

Coca colu light , 8 bublinkovú na 1 ml , chladenú s ľadom ......

ale bublinky si nadávkuješ sám, aby nevzniklo manko alebo prebytok na sklade!:D:D
Jara
20.01.10,12:25
[QUOTE=Tinika;1263979][QUOTE=Jara;1263977]

Coca colu light , 8 bublinkovú na 1 ml , chladenú s ľadom ......


Ale 52 % BS ;) chceš do kufra, ne? :D
buchač
20.01.10,12:49
[QUOTE=buchač;1264295][QUOTE=Tinika;1263979]


Ale 52 % BS ;) chceš do kufra, ne? :D

Aj cisternu dotiahnem .....prenajmem ....
Jara
20.01.10,12:52
[QUOTE=Jara;1264314][QUOTE=buchač;1264295]

Aj cisternu dotiahnem .....prenajmem ....

:D Ty si veselá kopa... :D
Tinika
20.01.10,12:58
[QUOTE=Jara;1264314][QUOTE=buchač;1264295]

Aj cisternu dotiahnem .....prenajmem ....

no vidim ze o napoje je postarane, a čo s papaničkom?
ja idem kukat videoskolenia bo sa mi kopia hihi
Lenka1979
20.01.10,12:59
[QUOTE=Jara;1264314][QUOTE=buchač;1264295]

Aj cisternu dotiahnem .....prenajmem ....

..to znamená,že prídeš..;)
hnedoočka
20.01.10,13:01
[QUOTE=buchač;1264362][QUOTE=Jara;1264314]

no vidim ze o napoje je postarane, a čo s papaničkom?
ja idem kukat videoskolenia bo sa mi kopia hihi

je tam reštika s papaničkom i pijatikou, takže žiadny strach...;)
Tinika
20.01.10,13:06
[QUOTE=Tinika;1264382][QUOTE=buchač;1264362]

je tam reštika s papaničkom i pijatikou, takže žiadny strach...;)

ja sa nebojim, len aby ten alkohol neposkodil na prazdny zaludok, som vyfasovala plnu flasu domacej masti donesiem? :D
hnedoočka
20.01.10,13:12
ja sa nebojim, len aby ten alkohol neposkodil na prazdny zaludok, som vyfasovala plnu flasu domacej masti donesiem? :D

myslíš, že ešte cestou si dáme? alebo k tomu chlebu so soľou?:D

nezaťažuj sa , jedine ak by chcel niekto , tak donesiem i cibuľu, nech to má grády!:D

všimli ste si ,ako blbnú citácie príspevkov?:confused:
Mgr.Shrek
20.01.10,13:38
žeby ti buchač navrhoval zvezenie? no preto tie plienky:D:D:Dnechapes? tak ide asi o pilota auta a nie vodiča auta-jazdí ako šíp:D:D:Dplienky-keby si sa z rychlej jazdy od strachu po.....:D:D

no to mi docvaklo, že mi asik ponúka svoje služby...a môžem povedať, že prijímam :D:D
zsazsula
20.01.10,14:07
Ako vidím nudiť sa na stretku nebudeme a ďakujem Ti Valika ,,pani Managerka,, za tvoj skvelý nápad zorganizovať minimini stretko :D
erzet
20.01.10,14:10
kráááááátka pamäť?;)
veď Ty si východniarkam chcel zabezpečiť špeciál:) a to ma nepoznáš...neostávam nikomu nič dĺžna:---xixi
Nieže chcel, my sme ho aj so slavicou zabezpečili a odišiel naprázdno.
Tinika
20.01.10,14:50
myslíš, že ešte cestou si dáme? alebo k tomu chlebu so soľou?:D

nezaťažuj sa , jedine ak by chcel niekto , tak donesiem i cibuľu, nech to má grády!:D

všimli ste si ,ako blbnú citácie príspevkov?:confused:

všimla som si a čučala som na to jak chlieb z tašky, ze či som slepa
jarecko
20.01.10,16:23
Zdravim vsetkych.

Vidiet, ze spravne cielena stretkovska reklama robi zazraky, uz sa ponukaju sponzorske alkoholove zasoby, ktore doma nikto nechce konzumovat.
Mna zaujala specialna ponuka ,, domaca skvarena bravcova mast,,. Tinika navrhujem aby si ako presovcanka lokalpatriotka, kazdeho ucastnika-cku privitala pred vstupom do salonika s namastenym krajcom cerstveho chleba posypany troskou soli, kto bude chciet moze si pridat aj cibulovou prilohu nakrajanu v miske.

Bude to vyborny zaklad pre konzumaciu ostatnych roznorodych ponukanych pochutin obsahujucich alkohol.
:)
JarkaL
20.01.10,16:25
Zdravim vsetkych.

Vidiet, ze spravne cielena stretkovska reklama robi zazraky, uz sa ponukaju sponzorske alkoholove zasoby, ktore doma nikto nechce konzumovat.
Mna zaujala specialna ponuka ,, domaca skvarena bravcova mast,,. Tinika navrhujem aby si ako presovcanka lokalpatriotka, kazdeho ucastnika-cku privitala pred vstupom do salonika s namastenym krajcom cerstveho chleba posypany troskou soli, kto bude chciet moze si pridat aj cibulovou prilohu nakrajanu v miske.

Bude to vyborny zaklad pre konzumaciu ostatnych roznorodych ponukanych pochutin obsahujucich alkohol.
:)
...samozrejme, v Šarišskom kroji...
katarina.j
20.01.10,16:51
tak še pomaly richtujce, pobaľce fľašky /ne že dakto doneše kojenecku fľašku.../ , kolbasy, chlib-no komplet proviant a richtujce še na drahu...
Tinika
20.01.10,17:18
Zdravim vsetkych.

Vidiet, ze spravne cielena stretkovska reklama robi zazraky, uz sa ponukaju sponzorske alkoholove zasoby, ktore doma nikto nechce konzumovat.
Mna zaujala specialna ponuka ,, domaca skvarena bravcova mast,,. Tinika navrhujem aby si ako presovcanka lokalpatriotka, kazdeho ucastnika-cku privitala pred vstupom do salonika s namastenym krajcom cerstveho chleba posypany troskou soli, kto bude chciet moze si pridat aj cibulovou prilohu nakrajanu v miske.

Bude to vyborny zaklad pre konzumaciu ostatnych roznorodych ponukanych pochutin obsahujucich alkohol.
:)


no mile rada, ale kroj nemam, a kedze ocko pride z prace az o pol siestej, tak ja dojdem az za vami, takze mozte vy vitat mna :D
jarecko
20.01.10,17:57
no mile rada, ale kroj nemam, a kedze ocko pride z prace az o pol siestej, tak ja dojdem az za vami, takze mozte vy vitat mna :D
Tak nadejne to vyzeralo, ze z toho bude tradicny privitaci vychodnarsky stretkovsky ceromonial a bublina splasla.
drobeceva
20.01.10,17:58
hnedoočka - 36- pribudla nám CALISTA:):):) šup s ňou do zoznamu;)
hnedoočka
20.01.10,18:12
Tak nadejne to vyzeralo, ze z toho bude tradicny privitaci vychodnarsky stretkovsky ceromonial a bublina splasla.


jarecko nezúfaj, ešte mi napadlo, že by z toho mohla byť dobrá kultúrna vložka k Senzusu. veď oni sú tiež naladení na ľudovú nôtu.:D

ja už vidím, že my tie dve akcie zlúčime a bude ....až ráno...až ráno....až bude bílý den...
hnedoočka
20.01.10,18:16
no mile rada, ale kroj nemam, a kedze ocko pride z prace az o pol siestej, tak ja dojdem az za vami, takze mozte vy vitat mna :D

ak sa obetuješ, súbor Zemplín zachráni...;):D

podstatné máme: šmalec..:D
hnedoočka
20.01.10,18:24
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov
pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODEktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch reštaurácie Soraya /bývalý hotel ŠARIŠ/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
katjab
m.hladka +1
AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/
kikoza

Tinika
kovex
calista

ďalší člen partie - Calista - čiže 36
Tinika
20.01.10,18:27
Tak nadejne to vyzeralo, ze z toho bude tradicny privitaci vychodnarsky stretkovsky ceromonial a bublina splasla.

jedine vam mozem ukazat video zo svadby, to bolo jedinky raz ked som mal kroj :D
katarina.j
20.01.10,18:31
;)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Yyg36fRCWNX5VM%3Ahttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/ac/Slovak_Air_Force_logo.png
Len male varovanie pre vsetkych zučastnenych v "Slovak Air force"-POZOR na batožinu, nech v nej nahodou nenajdete niečo nevhodne,napr.vybušninu:D:D:Dale spolieham ze buchač na to dohliadne a vsetko prebehne hladko s pasažiermi:)
Tinika
20.01.10,19:51
tak čo pijeme dačo, či nemam otvarať skrinu?
jarecko
20.01.10,19:57
tak čo pijeme dačo, či nemam otvarať skrinu?

Mozeme. Ja mam momentalne chut na mlieko, vychladene na teplotu +5C.

Nemusis hladat v skrini nasiel som v tetrapackovom baleni doma v chladnicke a uz si z neho cmurkam pri PC.

Cital som na inete, ze budete mat v Presove na sidlisku Sekcov automat na prave nepancovane mlieko. To co teraz ja degustujem to ma iba nazov mlieko.
emily
20.01.10,20:12
Cital som na inete, ze budete mat v Presove na sidlisku Sekcov automat na prave nepancovane mlieko.

Fíííííha :D:D:D:D:D
jarecko
20.01.10,20:26
buchač
20.01.10,20:40
tak čo pijeme dačo, či nemam otvarať skrinu?

http://www.youtube.com/watch?v=T02xkIwTI24&feature=related
Tinika
20.01.10,20:41
Mozeme. Ja mam momentalne chut na mlieko, vychladene na teplotu +5C.

Nemusis hladat v skrini nasiel som v tetrapackovom baleni doma v chladnicke a uz si z neho cmurkam pri PC.

Cital som na inete, ze budete mat v Presove na sidlisku Sekcov automat na prave nepancovane mlieko. To co teraz ja degustujem to ma iba nazov mlieko.

hmm len skoda ze ja mlieko nelubim a ani nemozem keby tak syry a jogurty to by som brala. Mlieko som kedysi pila ale rovno z chladničky neprevarene, aj to len po treningu, inac by na nedonutil nikto. Ale ked som boa groggy, tak som mala chut . No ja mam čajik od neviem kedy hihi a mala som chut na vinko s kolou ale malemu sa nechce spat, ta asi uz vela neurobim a pojdem spat s nim
buchač
20.01.10,20:42
Len male varovanie pre vsetkych zučastnenych v "Slovak Air force"-POZOR na batožinu, nech v nej nahodou nenajdete niečo nevhodne,napr.vybušninu:D:D:Dale spolieham ze buchač na to dohliadne a vsetko prebehne hladko s pasažiermi:)

http://www.grandpower.eu/phpBB2/userpix/151_batozina1_1.jpghttp://www.grandpower.eu/phpBB2/userpix/151_batozina2_1.jpg
Stanislav 1975
20.01.10,20:50
Nieje nič lepšieho ako dobré materské mlieko z originálneho obalu...:)
jarecko
20.01.10,21:11
Nieje nič lepšieho ako dobré materské mlieko z originálneho obalu...:)
Bolo to tak davno, ze si uz nepametam ako chutilo materske mlieko v originalnom obale a ci by sa dalo porovnat s tym z automatu na Sekcove v Presove. :)
Tinika
20.01.10,21:11
Nieje nič lepšieho ako dobré materské mlieko z originálneho obalu...:)

tak toho mam momentalne dost
inac mimotemy prosim nemate dakto link na sadzby DzMV pre PO kraj v eurach? včera som ho mala a neviem ho najst a na du ked vypisujem tlačivo ta vsetky kraje maju len nas ne a len v sk vsade je. :mad:

asi len prepočitam na eura, ale ako zaokruhlit? sa im lenilo a to uz druhy rok mame eura
Jara
21.01.10,05:58
Prekvapuje ma, že Prešov taký veľký varoš a až teraz otvárajú automat na mlieko. V Michalovciach už funguje dávno a poviem vám, stále sú tam fronty... Ja som ho ešte neskúšala, mám obavy, že môj žalúdok je už naučený len na to tetrapackové...
hnedoočka
21.01.10,06:12
Nieje nič lepšieho ako dobré materské mlieko z originálneho obalu...:)

[QUOTE=Tinika;1264991]tak toho mam momentalne dost


Tinika, mala som to chápať ako ponuku aj pre Stanka?:D:D:D:confused:

už vidím, že na tom stretku dajú chlapi prednosť mlieku i pred BS.
sito
21.01.10,06:17
[QUOTE=hnedoočka;126327
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov
pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODEktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch reštaurácie Soraya /bývalý hotel ŠARIŠ/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek

katjab
m.hladka +1

AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/
kikoza


Tinika

kovex

calista


Takže, mesto je známe, miesto je známe, začiatok je známy, účastníci sú neznámi, známi? Zaujímal by ma koniec akcie, kedy bude?
EMILY04
21.01.10,06:20
Sito, tak to asi nevie nikto. Veď kto by sa ponáhľal domov, keď sa predpokladá fantastická nálada s kopou srandy a s množstvom priateľov.
Veľmi ťažkú otázku si položil.
sito
21.01.10,06:23
Keď to ma niekto za rohom, chápem. Ale keď to má niekto za horami dolami? Čo? Na hodinku sa oplatí, alebo aj na hodinku sa oplatí?
hnedoočka
21.01.10,06:29
[QUOTE=hnedoočka;1263652]

Takže, mesto je známe, miesto je známe, začiatok je známy, účastníci sú neznámi, známi? Zaujímal by ma koniec akcie, kedy bude?


Marcel, účastníci sú známi, neznámi budú milým prekvapením.;)

Koniec akcie podľa dohody a možnosti jednotlivých zúčastnených / myslím, kedy majú stanovenú večierku:D/.

s priestormi nie je problém, nakoľko je tam aj akcia - ples - čiže personál tam bude makať do rána a my im tam nebudeme prekážať!;)

predpokladám, že kto nebude viazaný na bus, tak ponáhľať domov sa nebude! preto chceme skombinovať prepravu čo najviac ľudí autami.
azla
21.01.10,06:37
Ja by som mala byť 6.2.na plese, ale na stretko by som rada prišla a potom v sobotu budem plesať.


Aj ja idem vtedy plesať.....pravdepodobne.....ale to stretko si nenechám ujsť..ak teda bude ten PO.

len aby sme potom stíhli tie plesy, lebo

...aj ja sa chystám plesať :)
sito
21.01.10,06:37
3:44 je skoré ráno a 5:43 je už ráno. Odchody vlakov, žeby niekto od Trenčína cez Žilinu?
EMILY04
21.01.10,06:43
len aby sme potom stíhli tie plesy, lebo

...aj ja sa chystám plesať :)


Anka ak sa nájde kaderníčka na moje vlasy, tak zbalím šaty a môžem ísť rovno 6.2. večer plesať.
Tinika
21.01.10,06:43
[QUOTE=sito;1265102]


Marcel, účastníci sú známi, neznámi budú milým prekvapením.;)

Koniec akcie podľa dohody a možnosti jednotlivých zúčastnených / myslím, kedy majú stanovenú večierku:D/.

s priestormi nie je problém, nakoľko je tam aj akcia - ples - čiže personál tam bude makať do rána a my im tam nebudeme prekážať!;)

predpokladám, že kto nebude viazaný na bus, tak ponáhľať domov sa nebude! preto chceme skombinovať prepravu čo najviac ľudí autami.

takže ples tam bude hej? Len aby plesajuci nedosli k nam ze bude lepsia zabava pri nas :D:D
hnedoočka
21.01.10,06:45
len aby sme potom stíhli tie plesy, lebo

...aj ja sa chystám plesať :)


tie predpokladám, začínajú až večer a ako vravela moja mladá spolubývajúca v kúpeľoch, nahodiť tapetu stíhate, i zdriemnúť si trochu!:D

ale tým som chcela len povedať, že záleží len na nás , kedy sa rozídeme.

Aj u nás je 6.2 ples ,len sb nebude doma, tak jedine ,že si pozháňam partnera...;) dobrovoľníci , hláste sa na konkurz!:D
Lenka1979
21.01.10,06:47
tie predpokladám, začínajú až večer a ako vravela moja mladá spolubývajúca v kúpeľoch, nahodiť tapetu stíhate, i zdriemnúť si trochu!:D

ale tým som chcela len povedať, že záleží len na nás , kedy sa rozídeme.

Aj u nás je 6.2 ples ,len sb nebude doma, tak jedine ,že si pozháňam partnera...;) dobrovoľníci , hláste sa na konkurz!:D

Valika, jedného už myslím máš...
hnedoočka
21.01.10,06:47
[QUOTE=hnedoočka;1265120]

takže ples tam bude hej? Len aby plesajuci nedosli k nam ze bude lepsia zabava pri nas :D:D

dokonca sme dostali návrh zakúpiť si lístky a pridať sa k nim...až vtedy by bola show...:D
hnedoočka
21.01.10,06:48
Valika, jedného už myslím máš...

???????????????????? vieš, o čom neviem?:confused::confused:
azla
21.01.10,06:53
tie predpokladám, začínajú až večer a ako vravela moja mladá spolubývajúca v kúpeľoch, nahodiť tapetu stíhate, i zdriemnúť si trochu!:D

ale tým som chcela len povedať, že záleží len na nás , kedy sa rozídeme.

Aj u nás je 6.2 ples ,len sb nebude doma, tak jedine ,že si pozháňam partnera...;) dobrovoľníci , hláste sa na konkurz!:D

Ja by som sa na Tvojom mieste spoľahla už iba na osvedčeného partnera (partnerku :D:rolleyes: )
hnedoočka
21.01.10,06:54
Ja by som sa na Tvojom mieste spoľahla už iba na osvedčeného partnera (partnerku :D:rolleyes: )

keď ty si už zadaná....:mee::mee::mee:
Lenka1979
21.01.10,06:54
???????????????????? vieš, o čom neviem?:confused::confused:

..on sa o chvíľu ozve, neboj sa..:D:---
hnedoočka
21.01.10,06:57
..on sa o chvíľu ozve, neboj sa..:D:---

ON ?
ty počúvaj nešponuj ma!:D:D

ale napadá mi, že cez deň by sme stihli transport a večer pokračovali u nás na plese. mám nahlásiť hromadnú účasť?:D to by sa už aj Marcelovi oplatilo dojsť!;):D
Jara
21.01.10,07:00
Valika, nerob sa že nevieš o koho ide... ;) Veď predvčerom ste sa do noci vykecávali, či príde, či ne...:D
hnedoočka
21.01.10,07:10
Valika, nerob sa že nevieš o koho ide... ;) Veď predvčerom ste sa do noci vykecávali, či príde, či ne...:D

jááááááááááááááj! ale to sme nevykecávali , či príde, lebo on nepríde určite!:D

beťárky jedne!:D

snažila som sa presvedčiť, ale čo už, jedine že by "buchy" fakt zohnal lietadlo!;):D

takže konkurz pokračuje!:D:D:D
Lenka1979
21.01.10,07:12
jááááááááááááááj! ale to sme nevykecávali , či príde, lebo on nepríde určite!:D

beťárky jedne!:D

snažila som sa presvedčiť, ale čo už, jedine že by "buchy" fakt zohnal lietadlo!;):D

takže konkurz pokračuje!:D:D:D


...tak ešte jeden by tu bol... :rolleyes:;)
hnedoočka
21.01.10,07:15
...tak ešte jeden by tu bol... :rolleyes:;)

škoda , že sa nehlási sám ,ale spolieha sa na dohadzovačky!:D:D

budem spisovať ďalší zoznam a spoločne určíme víťaza?:D
Lenka1979
21.01.10,12:32
...ééééj, dnes sa asi maká...nikoho nikde... žiadne chi chi chi---cha cha cha... tak teda tíško pracujme.. :);):D:---:rolleyes:
hnedoočka
21.01.10,12:36
...ééééj, dnes sa asi maká...nikoho nikde... žiadne chi chi chi---cha cha cha... tak teda tíško pracujme.. :);):D:---:rolleyes:

doháňame zameškané.... len ma mrzí, že si mi narobila nádeje a nik sa neohlásil...:mee:

tak mám chudnúť do šiat, či?:rolleyes:;)

ps: a pracuj ďalej!:confused:
DanielaSL
21.01.10,12:42
Tak to vyzerá, že ja budem v PO už od rána....alebo doobedia...takže aj skôr ak by mohol niekto pred stretkom posedieť..bola by som rada.... :)
Lenka1979
21.01.10,12:45
Tak to vyzerá, že ja budem v PO už od rána....alebo doobedia...takže aj skôr ak by mohol niekto pred stretkom posedieť..bola by som rada.... :)

Dani,žeby som zobrala dovolenku? Prisam veru som toho schopná!!! :):D
Jara
21.01.10,12:50
Ja nemôžem ešte mám o 10.30 diabetes, neviem ako ani kedy dôjdem, ale hádam dôjdem... :D. Dala by som nahovoriť Danka :D
DanielaSL
21.01.10,12:51
Dani,žeby som zobrala dovolenku? Prisam veru som toho schopná!!! :):D

Ja tam poblízku nášho stretka idem doobeda ku lekárovi..a potom dokiaľ mi to noha dovolí mohla by som pochodiť kade tade , kde nie sú holuby...alebo radšej v peknom prostredí posedieť...., takže až máš jeden deň dovolenky Leni nazvyš.., poteším sa tvojej spoločnosti....:rolleyes::)
Lenka1979
21.01.10,12:54
Ja tam poblízku nášho stretka idem doobeda ku lekárovi..a potom dokiaľ mi to noha dovolí mohla by som pochodiť kade tade , kde nie sú holuby...alebo radšej v peknom prostredí posedieť...., takže až máš jeden deň dovolenky Leni nazvyš.., poteším sa tvojej spoločnosti....:rolleyes::)

Uvidím Dani,čo sa dá robiť. Dovolenky ešte mám habadéééj...
Zitulda
21.01.10,13:06
Tak to vyzerá, že ja budem v PO už od rána....alebo doobedia...takže aj skôr ak by mohol niekto pred stretkom posedieť..bola by som rada.... :)
Danielka ja ani dovolenku nepotrebujem som na nej vždy a tiež som uvažovala kuknúť Prešov. Tak si aj môžeme dať fóra pred oficiálnym, ale čo značí od rána? alebo doobeda? Pouvažuješ na rande so mňou?;):) A myslím, že Martuška mgm je služobne...neviem však či tiež nebude mať aspoň na sódu vopred čas.
hm a teraz naozaj mimotemy :confused::confused::confused:
Pod týmto okienkom mám napísané: Vybrali ste 1 príspevok, ktorý nie je súčasťou tejto témy.... a modrým napísané dalej....Citovať aj takýto príspevok, alebo zrušiť výber takého príspevku. Toto je novota:confused: postrehol to niekto tiež?
Lenka1979
21.01.10,15:54
Nechce sa mi veriť, že došla slovná zásoba babenky a chlopenky...:D:---
jarecko
21.01.10,16:05
Ja tam poblízku nášho stretka idem doobeda ku lekárovi..a potom dokiaľ mi to noha dovolí mohla by som pochodiť kade tade , kde nie sú holuby...alebo radšej v peknom prostredí posedieť...., takže až máš jeden deň dovolenky Leni nazvyš.., poteším sa tvojej spoločnosti....:rolleyes::)
DanielaSĽ, mohol by som sa pridat, keby som docestoval do Presova, tiez mam problem s nohou (natiahnuta slacha-Achilova peta) ten ma kvari dlhsie a zeby to nebolo malo tak pred skoro dvoma tyzdnami som narazil druhou doteraz zdravou (moja chyba, nedaval som pozor, kade idem) nad clenkom do vystrceneho zeleza a ta mi opuchla vyzera tucnejsia ako ta prva a o modrinach ani nehovorim, hoci nejako to uz pomaly ustupuje. Kto nevie co je mat problem z nohami mozem mu len zavidiet. :)
Mgr.Shrek
21.01.10,17:08
Ďalší deň za nami a o deň bližšie k stretku :D:D
DanielaSL
21.01.10,17:40
Danielka ja ani dovolenku nepotrebujem som na nej vždy a tiež som uvažovala kuknúť Prešov. Tak si aj môžeme dať fóra pred oficiálnym, ale čo značí od rána? alebo doobeda? Pouvažuješ na rande so mňou?;):) A myslím, že Martuška mgm je služobne...neviem však či tiež nebude mať aspoň na sódu vopred čas.
hm a teraz naozaj mimotemy :confused::confused::confused:
Pod týmto okienkom mám napísané: Vybrali ste 1 príspevok, ktorý nie je súčasťou tejto témy.... a modrým napísané dalej....Citovať aj takýto príspevok, alebo zrušiť výber takého príspevku. Toto je novota:confused: postrehol to niekto tiež?

Zituška po 1.2. mám volať lekára a neviem presne na ktorú hodinu sa dohodneme, že k nemu pôjdem. Takže preto to ráno, alebo doobedie...keď budem presne vedieť, tak napíšem, ale poteším sa tvojej predstretkovskej spoločnosti......:):)
DanielaSL
21.01.10,17:42
DanielaSĽ, mohol by som sa pridat, keby som docestoval do Presova, tiez mam problem s nohou (natiahnuta slacha-Achilova peta) ten ma kvari dlhsie a zeby to nebolo malo tak pred skoro dvoma tyzdnami som narazil druhou doteraz zdravou (moja chyba, nedaval som pozor, kade idem) nad clenkom do vystrceneho zeleza a ta mi opuchla vyzera tucnejsia ako ta prva a o modrinach ani nehovorim, hoci nejako to uz pomaly ustupuje. Kto nevie co je mat problem z nohami mozem mu len zavidiet. :)

No jasné...pokiaľ budeme vládať s takými nohami chodiť, tak pochodíme..a keď nie, tak niekde sadneme....šak nám teda dúfam prešovčania poradia....:);)
Ja mám ľavú a ty?
emily
21.01.10,17:49
Tak to vyzerá, že ja budem v PO už od rána....alebo doobedia...takže aj skôr ak by mohol niekto pred stretkom posedieť..bola by som rada.... :)
Dani ešte som tu ja v prešovskej rezerve:-))))
DanielaSL
21.01.10,17:52
Tak už sa teším, že strávim v PO dlhý a príjemný deň....:)
hnedoočka
21.01.10,17:52
DanielaSĽ, mohol by som sa pridat, keby som docestoval do Presova, tiez mam problem s nohou (natiahnuta slacha-Achilova peta) ten ma kvari dlhsie a zeby to nebolo malo tak pred skoro dvoma tyzdnami som narazil druhou doteraz zdravou (moja chyba, nedaval som pozor, kade idem) nad clenkom do vystrceneho zeleza a ta mi opuchla vyzera tucnejsia ako ta prva a o modrinach ani nehovorim, hoci nejako to uz pomaly ustupuje. Kto nevie co je mat problem z nohami mozem mu len zavidiet. :)


jarecko, čiže to beriem, že už na betón?:) neboj sa , nohy vydržia..;)
hnedoočka
21.01.10,17:56
Tak už sa teším, že strávim v PO dlhý a príjemný deň....:)


len si šanujte nohy ,ale aj jazyky na večer!;)

najradšej by som sa pridala a pochodila starý dobrý Prešov, ale povinnosti nepustia!:rolleyes:
jarecko
21.01.10,17:58
DanielaSĽ

No jasné...pokiaľ budeme vládať s takými nohami chodiť, tak pochodíme..a keď nie, tak niekde sadneme....šak nám teda dúfam prešovčania poradia....
Ja mám ľavú a ty?



Tak ta achylovka to je u mna tiez lava.
drobeceva
21.01.10,18:00
Dani ešte som tu ja v prešovskej rezerve:-))))
...žeby všetci 5.2. dovolenky? Ale vidíte, čo píše hnedoočka. Povinnosti nepustia. Takže asi nie;)
jarecko
21.01.10,18:21
jarecko, čiže to beriem, že už na betón?:) neboj sa , nohy vydržia..;)
Neviem co bude este za dva tyzdne, zatial slubovat, ze pridem nebudem. Moj momentalny dojem s tou opuchnutou nohou sa chodit da, horsie je uz dostat ju do topanky, ale ta s tou slachou mi robi vecsi problem, su momenty, ze ani dostupit poriadne nemozem tak ma v nej cukne a potom moja chodza vyzera miestami ako krivajuca.
hnedoočka
21.01.10,18:29
erzet sa nám dnes neukázal, žeby dostal kárne? :eek:;)

nuž ostáva to na mne....:rolleyes:





4913249131
hnedoočka
21.01.10,18:32
Neviem co bude este za dva tyzdne, zatial slubovat, ze pridem nebudem. Moj momentalny dojem s tou opuchnutou nohou sa chodit da, horsie je uz dostat ju do topanky, ale ta s tou slachou mi robi vecsi problem, su momenty, ze ani dostupit poriadne nemozem tak ma v nej cukne a potom moja chodza vyzera miestami ako krivajuca.

motiváciu máš dobrú.....;) psychika robí zázraky a za 16 dní uvidíš, že všetko bude v pohode....a stoličku máš rezervovanú!;)
hnedoočka
21.01.10,18:48
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE, ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch reštaurácie Soraya /bývalý hotel ŠARIŠ/


o 16 .00 hodine.

hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11
Mgr.Shrek
katjab
m.hladka +1
AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/
kikoza
Tinika
kovex
calista
DanielaSL
21.01.10,18:52
35 :)

Jáj...ešte vlastne + 1 - 36...opravujem
drobeceva
21.01.10,18:54
35 :)
36;)už som sa zľakla, že sa niekto odhlásil
hnedoočka
21.01.10,19:00
36;)už som sa zľakla, že sa niekto odhlásil

nič si z toho nerob, mne sa to tiež mihá pred očami, keď to spočítavam:D


a čo naša mládež? všetko číta rozprávky deťúrencom?

a šoféri sa nám nejak nehlásia!:confused:

objednáme bus?:rolleyes:

infáááááááárkt,........kde si?????????? manšaft sa ti hlááááási!!!!!!!!!;)
jarecko
21.01.10,19:02
motiváciu máš dobrú.....;) psychika robí zázraky a za 16 dní uvidíš, že všetko bude v pohode....a stoličku máš rezervovanú!;)
Dakujem na zaciatok za motivacny a povzbudzujuci textik i stolicku. Zajtra sa zastavim u lekara, uvidim ako tam dopadnem.

Za dva roky a tri mesiace co som clen Porady som na ziadnom stretku nebol, tak motivacia by aj bola.
hnedoočka
21.01.10,19:08
Dakujem na zaciatok za motivacny a povzbudzujuci textik i stolicku. Zajtra sa zastavim u lekara, uvidim ako tam dopadnem.

že ho veľmi srdečne pozdravujem, vytlač mu pozvánku a do uvedeného termínu ťa musí dať do poriadku!;)

...a kľudne ho i pozvi!:D
erzet
21.01.10,19:51
Ospravedlňujem sa šéfke že som dnes nemal, vlastne, nedal číslo.Veľa práce
hnedoočka
21.01.10,20:51
Ospravedlňujem sa šéfke že som dnes nemal, vlastne, nedal číslo.Veľa práce

hlavne , že si živý a zdravý!;)
erzet
22.01.10,06:44
kovex
22.01.10,06:48
keď to tu tak čítam trošku, hovorím si - sranda z vás, normálne sa teším ....... ale keď sa človek niekde veľmi teší, skončí to tak, že nakoniec nebude môcť ísť .......
Tinika
22.01.10,07:02
keď to tu tak čítam trošku, hovorím si - sranda z vás, normálne sa teším ....... ale keď sa človek niekde veľmi teší, skončí to tak, že nakoniec nebude môcť ísť .......

to poznam, uz sa mi to stalo dufam ze tentokrat naozaj dojdem
MarcelkaT
22.01.10,07:12
Tešíte sa na to stretnutie. Ja nejdem, ako som písala mám program na ten deň,ale snáď keď bude najbližšie stretko na východe prídem.
m.hladka
22.01.10,07:43
Do mini stretka na východe zostáva: http://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1265.gifhttp://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1269.gifdní

fakt? dovtedy kopec roboty ....
hnedoočka
22.01.10,07:44
keď to tu tak čítam trošku, hovorím si - sranda z vás, normálne sa teším ....... ale keď sa človek niekde veľmi teší, skončí to tak, že nakoniec nebude môcť ísť .......

kočky, kde zostalo vaše pozitívne myslenie?:):eek:

fajn, bude , veselo ,kopec srandy ....a každej /každému/ to vyjde!;)

a to je piatočok, najkrajší deň v týždni!:D

niečo na zlepšenie nálady:

http://www.images.best4you.sk/files/l270of8iwg53nbwfmu89.gif
hnedoočka
22.01.10,07:47
...a ešte pozdrav od Shreka.....fíha! on má už Fionu?;):eek::D

http://www.images.best4you.sk/files/0wztwkaujfmkln7yar8h.gif