hnedoočka
29.01.10,08:28
U sesternici v Prešove

jáj, vidíš, to sme sa nepochopili!:confused:

ja som myslela, že tá sesterka býva v Košiciach!;):confused:
hnedoočka
29.01.10,07:34
a nechceš mať tých sesterníc viac ??????? napr. čo poraďačka to sesternica - xi xix xi

až potom by nastala dilema, kde prenocovať....:rolleyes::confused:?
erzet
29.01.10,07:49
a nechceš mať tých sesterníc viac ??????? napr. čo poraďačka to sesternica - xi xix xi
Keď nevidím obal
erzet
29.01.10,07:51
Ale to je pravá sesternica a keď sa vám niečo nepríjemné prihodí zavolajte a ja Vám urobím protekciu v nemocnici
hnedoočka
29.01.10,08:15
Keď nevidím obal

dojdi, vieš koľko krásnych obalov tam bude?:eek::D


Ale to je pravá sesternica a keď sa vám niečo nepríjemné prihodí zavolajte a ja Vám urobím protekciu v nemocnici

len si nepovedal, na ktorom oddelení robí...dúfam ,že si nemal na mysli výplach žalúdka!....nehrozí!;):rolleyes::confused::D
kovex
29.01.10,08:21
Ale to je pravá sesternica a keď sa vám niečo nepríjemné prihodí zavolajte a ja Vám urobím protekciu v nemocnici



no možno sa aj zíde, keďže sneží a sneží a cesty sú strašné a Prešov ďaleko .......... dúfajme, že dôjdeme v štastí a zdraví .....:---
AdaG
29.01.10,08:35
[QUOTE=hnedoočka;1274599]ideme /ja a Evka / so zsazsulou . zoberie nás z Vranova /čas odchodu podľa nálady šéfa/ a pridá sa ku nám i margaretka71. v sobotu budeme Zuzke držať palce na skúške a potom sa s ňou aj vrátime.

Nuž takto, O.K. ste sa na mňa vypr.....:confused::D
Nabudúce si kúpte na prepravu metly!!!!
erzet
29.01.10,09:00
dojdi, vieš koľko krásnych obalov tam bude?:eek::D



len si nepovedal, na ktorom oddelení robí...dúfam ,že si nemal na mysli výplach žalúdka!....nehrozí!;):rolleyes::confused::D
Gynekológii
erzet
29.01.10,09:01
no možno sa aj zíde, keďže sneží a sneží a cesty sú strašné a Prešov ďaleko .......... dúfajme, že dôjdeme v štastí a zdraví .....:---
Ty si bližšie k jej oddeleniu
hnedoočka
29.01.10,09:02
Gynekológii


:D:D:D
drobeceva
29.01.10,09:08
[QUOTE=hnedoočka;1274599]ideme /ja a Evka / so zsazsulou . zoberie nás z Vranova /čas odchodu podľa nálady šéfa/ a pridá sa ku nám i margaretka71. v sobotu budeme Zuzke držať palce na skúške a potom sa s ňou aj vrátime.

Nuž takto, O.K. ste sa na mňa vypr.....:confused::D
Nabudúce si kúpte na prepravu metly!!!!

Adíííííí....na Teba?...to by sme si nikdy nedovolili;)
zvažuj alternatívu č. 1 :)
Monika C.
29.01.10,09:10
U mňa to vyzerá takto : z Košíc pôjdem autom / ja a šofér / nazad beriem Martušku -mgm aj to Martuška mi upresní až pondelok, Zitulda tu mala byť ale asi pôjde ráno a ostáva neviem na 100%, ešte tu ostáva AltaKe neviem či pôjde somnou musí sa vyjadriť ale vždy mám ešte miesto odchod plánujem tak okolo 14,00 hod.
Jara
29.01.10,10:27
No, vychodňáre, tak dúfam, že naše stretko nedopadne ako v Nitre, oni ho zrušili...:confused:
hnedoočka
29.01.10,11:14
No, vychodňáre, tak dúfam, že naše stretko nedopadne ako v Nitre, oni ho zrušili...:confused:

...ja už nič neruším, vyslovujem zákaz ochorenia, stretkujem hoci sama s Evkou....:D:D:D rehoceme sa z toho, lebo my dve stretkujeme každý deň v práci!:D:D;)
drobeceva
29.01.10,11:19
No, vychodňáre, tak dúfam, že naše stretko nedopadne ako v Nitre, oni ho zrušili...:confused:
Jarka, žeby chystali pre nás prekvapko?;) Snáď ich budeme môcť o týždeň privítať v PO. Júúúúj, to by bola fajn. Dajme sa prekvapiť:)

P.S. Zita5, tešííííme sa na Vás;)
kovex
29.01.10,11:38
...ja už nič neruším, vyslovujem zákaz ochorenia, stretkujem hoci sama s Evkou....:D:D:D rehoceme sa z toho, lebo my dve stretkujeme každý deň v práci!:D:D;)


... viem si predstaviť ako sa rehocete, tak tíško závidim mať susedku v kancli, ale šak sa dúfam narehocem na stretku ..... :---
katarina.j
29.01.10,13:28
Gynekológii
no len dufam ze to nerozpalite na vychode moc????:Da nebudete potrebovat počas 9 mesiacov odd.gynekologie???:D
Timka1
29.01.10,13:29
Timka1 ty si to tak naformulovala, až som nadobudla dojem, že len žartuješ!:confused:

Ak to však myslíš vážne , nečakaj do 50-ky ,ale daj súhlas pod tento príspevok! samozrejme každá poraďáčka je vítaná...:);)



dala som súhlas, rátajte so mnou a keby bolo náhodou málo miesta, sadnem aj na kolená ..... :D:D:D:D
DanielaSL
29.01.10,13:36
no len dufam ze to nerozpalite na vychode moc????:Da nebudete potrebovat počas 9 mesiacov odd.gynekologie???:D

Sme síce 17-ky, ale...nemchápem toho gynekológa.....skôr radu psychológa, aby sme sa po stretnutí dostali do normálu.....:rolleyes:;)
AdaG
29.01.10,13:57
A nieže budete kecať aj cez víkend, lebo nestíham čítať... Pekný oddych :-))))
Timka1
29.01.10,14:07
A nieže budete kecať aj cez víkend, lebo nestíham čítať... Pekný oddych :-))))

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
drobeceva
29.01.10,16:00
dala som súhlas, rátajte so mnou a keby bolo náhodou málo miesta, sadnem aj na kolená ..... :D:D:D:D
neboj Timka...dobrých ľudí sa veeeeeľa vmestí:)
tešíme sa na Teba:)
drobeceva
29.01.10,16:02
A nieže budete kecať aj cez víkend, lebo nestíham čítať... Pekný oddych :-))))
Adi, vydrž s dychom ešte 8 dní....
Po stretku zase niečo vymyslíme;) nič nemboj;)
hnedoočka
29.01.10,17:25
...domáce povinnosti splnené, takže hor´ sa do poraďáckej činnosti:;)

uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11/ak sa ozve/


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta

Milan Benka - Bardejov
cactus
kikoza

Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,Robbi,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/ak dojde, tak určite autom/

Calista a Timka1- dúfam, že sa ozvú!

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!:D
Monika C.
29.01.10,18:36
MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

Ešte jedno miesto mám voľné - nie som vodička takže musím počítať aj vodiča.:):---:)
Tinika
29.01.10,18:37
...domáce povinnosti splnené, takže hor´ sa do poraďáckej činnosti:;)

uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11/ak sa ozve/


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta

Milan Benka - Bardejov
cactus
kikoza

Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,Robbi,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/ak dojde, tak určite autom/

Calista a Timka1- dúfam, že sa ozvú!

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!:D

Tak ten môj chlebi so solou budete mat ako zakusok :) Lebo ja dojdem neskor ako vam je uz zname :)
Mgr.Shrek
29.01.10,18:52
no ja prídem neskôr vlakom (práca) a späť s buchačom, ak príde...ak nie, tak možno prespím, alebo sa fuknem k nejakej košickej osádke :D:D:D
katarina.j
29.01.10,20:10
Sme síce 17-ky, ale...nemchápem toho gynekológa.....skôr radu psychológa, aby sme sa po stretnutí dostali do normálu.....:rolleyes:;)
no to sa tykalo tych,ktori tam prespia, aby sa nestala "nehoda" a bude niektora "mozno omylom" maminou. aj ked stale tvrdim, ze byt mamou je užasne a počut z detskych ust slovo mama-je to najkrajsie:):):)
hnedoočka
29.01.10,20:20
no to sa tykalo tych,ktori tam prespia, aby sa nestala "nehoda" a bude niektora "mozno omylom" maminou. aj ked stale tvrdim, ze byt mamou je užasne a počut z detskych ust slovo mama-je to najkrajsie:):):)

Katka , nestraš!:eek: ja síce spím s Evou, tak mi nič také nehrozí!:D:D

dúfala som,že sa hlásiš o odvoz!:)

v každom prípade budete duchom s nami i vy dve krajanky: ty a JarkaL!:)
drobeceva
29.01.10,20:23
no to sa tykalo tych,ktori tam prespia, aby sa nestala "nehoda" a bude niektora "mozno omylom" maminou. aj ked stale tvrdim, ze byt mamou je užasne a počut z detskych ust slovo mama-je to najkrajsie:):):)
Vidíš Katka, chcela som zareagovať, spolusediaca /nie z cely/ ma predbehla.
Nemboj sa o mňa, Valika ma snáď neohrozí.;)
buchač
29.01.10,20:41
...
...
ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!:D

....nejak do toho veľmi vidíš ....

Asi Ti jedno vypichneme ....m ;):---:D
erzet
29.01.10,20:42
...domáce povinnosti splnené, takže hor´ sa do poraďáckej činnosti:;)

uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11/ak sa ozve/


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta

Milan Benka - Bardejov
cactus
kikoza

Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,Robbi,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/ak dojde, tak určite autom/

Calista a Timka1- dúfam, že sa ozvú!

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!:D
Tu chýbajú iba odchody a príchody, ale pozor to je sobota, čo keď niekt
orá v sobotu nejazdí - nepremáva.
hnedoočka
29.01.10,20:43
....nejak do toho veľmi vidíš ....

Asi Ti jedno vypichneme ....m ;):---:D


ako si vedel, že už mi chýba tvoj sarkazmus?;):D:rolleyes::confused::):cool:
hnedoočka
29.01.10,20:44
Tu chýbajú iba odchody a príchody, ale pozor to je sobota, čo keď niekt
orá v sobotu nejazdí - nepremáva.

Robko, my sme všetky pojazdné...:D:D:D ...i v sobotu!;)
DanielaSL
29.01.10,20:48
no to sa tykalo tych,ktori tam prespia, aby sa nestala "nehoda" a bude niektora "mozno omylom" maminou. aj ked stale tvrdim, ze byt mamou je užasne a počut z detskych ust slovo mama-je to najkrajsie:):):)

Ja nocujem s Majkou..takže podobne ako Valika si myslím, že nič také mi nehrozí..mamina je krásne slovo, ale mne sa momentálne babina páči viac....:)
katarina.j
29.01.10,21:21
Vidíš Katka, chcela som zareagovať, spolusediaca /nie z cely/ ma predbehla.
Nemboj sa o mňa, Valika ma snáď neohrozí.;)
nerobte zo seba fajnovky:)ved budete mat na stretku chlapov, tak treba ich ukecat nech sa neplasia preč:Dnenarazam na zle umysly-ja len v dobrom, pokecat a pokecat a hlavne spoznat sa /poniektorí/ a zabavit sa:)
erzet
29.01.10,22:05
Do mini stretka na východe zostáva už iba:http://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1271.gifdní.
jarecko
29.01.10,22:08
no len dufam ze to nerozpalite na vychode moc???? a nebudete potrebovat počas 9 mesiacov odd.gynekologie???

no to sa tykalo tych, ktori tam prespia, aby sa nestala "nehoda" a bude niektora "mozno omylom" maminou. aj ked stale tvrdim, ze byt mamou je užasne a počut z detskych ust slovo mama-je to najkrajsie

nerobte zo seba fajnovky ved budete mat na stretku chlapov, tak treba ich ukecat nech sa neplasia preč nenarazam na zle umysly-ja len v dobrom, pokecat a pokecat a hlavne spoznat sa /poniektorí/ a zabavit sa



To sa na stretkoch aj deti vyrabaju? Je nejaka statistika z tych uz uskutocnenych? :)

Vyzera to na velmi nebezpecnu akciu. :)
erzet
29.01.10,22:10
Do mini stretka na východe bude v nedeľu (dnes idem na dolniaky na rodinnú oslavu a vrátim sa až v nedeľu večer, tak s predstihom si dám číslo) zostávať už iba:http://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1270.gifdní. Mačky už je to menej ako týždeň.
erzet
29.01.10,22:14
no to sa tykalo tych,ktori tam prespia, aby sa nestala "nehoda" a bude niektora "mozno omylom" maminou. aj ked stale tvrdim, ze byt mamou je užasne a počut z detskych ust slovo mama-je to najkrajsie:):):)
no to znie ako reklama na niečo. chichichi.
drobeceva
30.01.10,11:36
....nejak do toho veľmi vidíš ....

Asi Ti jedno vypichneme ....m ;):---:D
júúúj, Juraj, neviem, či je to dobrý nápad:D
neviem si predstaviť;)ako budem na ňu celých 8 hodín v robote kukať;)
...alebo si nájdem novú spolusediacu /...ceho/:confused:
drobeceva
30.01.10,11:38
nerobte zo seba fajnovky:)ved budete mat na stretku chlapov, tak treba ich ukecat nech sa neplasia preč:Dnenarazam na zle umysly-ja len v dobrom, pokecat a pokecat a hlavne spoznat sa /poniektorí/ a zabavit sa:)
...vidíš, Katka, som rada, že si to pochopila...kvôli tomu sme sa rozhodli tak, že už keď sa tam pekne zídeme...aby sme sa nemuseli pozerať na hodinky, že už musíme utekať...:)

...aj tak mám obavy, ako si tých ľudí zapamätám...:confused:
Lenka1979
30.01.10,12:00
Len taká malá otázka:

Zobral si niekto na starosť už menovky? :)
drobeceva
30.01.10,12:03
Len taká malá otázka:

Zobral si niekto na starosť už menovky? :)
Lenka, pochybuješ o našej manažérke?;)
Tak to ju teda nepoznááááááááš;)
Lenka1979
30.01.10,12:06
Lenka, pochybuješ o našej manažérke?;)
Tak to ju teda nepoznááááááááš;)

Veď práve Evinka, že nepoznám...:):---

... i keď - samozrejme - nepochybujem o jej kvalitách...;););)
drobeceva
30.01.10,12:10
Veď práve Evinka, že nepoznám...:):---

... i keď - samozrejme - nepochybujem o jej kvalitách...;););)
už len vydrž...o týždeň budeme mať po všetkom...už sa budeme poznať.../len ako si vás toľkých zapamätám?/:)
Lenka1979
30.01.10,12:15
už len vydrž...o týždeň budeme mať po všetkom...už sa budeme poznať.../len ako si vás toľkých zapamätám?/:)

Evi, aj tak si každý každého nezapamätá-lebo nás bude veľa...ale, som rada,že veľa nových poraďákov spoznám....;)
DanielaSL
30.01.10,12:37
nerobte zo seba fajnovky:)ved budete mat na stretku chlapov, tak treba ich ukecat nech sa neplasia preč:Dnenarazam na zle umysly-ja len v dobrom, pokecat a pokecat a hlavne spoznat sa /poniektorí/ a zabavit sa:)

Ale k takému spoznávaniu ako máme my na mysli...gynekológa nepotrebujeme...;):)
buchač
30.01.10,14:03
Pôvodca textu príspevku: buchač
....nejak do toho veľmi vidíš ....

Asi Ti jedno vypichneme ....m


júúúj, Juraj, neviem, či je to dobrý nápad:D
neviem si predstaviť;)ako budem na ňu celých 8 hodín v robote kukať;)
...alebo si nájdem novú spolusediacu /...ceho/:confused:

Hm .......čo Ty , to by som sa až tak nebál ....ale ako ona by sa asi tak pozerala...

Ale na druhej strane , či by ste tam sedeli so všetkými očami, alebo bez toho jedného , aj tak jedno ....to aj v base by ste mohli .......tam sa tiež nerobí , iba sedí ...;):D
sito
30.01.10,14:10
Ale k takému spoznávaniu ako máme my na mysli...gynekológa nepotrebujeme...;):)

Sranda bude, ak bude niektorý zo zúčastnených gynekológ! A gynekológa nepotrebujeme...;):):eek::confused::D:D:D. Sa zlezaradilma smolu :mee::mee::mee:
hnedoočka
30.01.10,14:36
ej, ale ste sa rozkecali....nestíham ani čítať....ale dík za zlepšenie nálady!:D

ako vidím, žiaden z vás nemá na starosti domáce hospodárstvo a sneh vám odpratávajú zrejme technické služby, čo?:rolleyes:
hnedoočka
30.01.10,14:38
Sranda bude, ak bude niektorý zo zúčastnených gynekológ! A gynekológa nepotrebujeme...;):):eek::confused::D:D:D. Sa zlezaradilma smolu :mee::mee::mee:


Marcel trefný ako vždy! len som v poslednom čase zvyknutá na tvoje siahodlhšie príspevky! došla ti slovná zásoba?;):D

alebo si to nechávaš na stretko?;):confused:
hnedoočka
30.01.10,14:41
Len taká malá otázka:

Zobral si niekto na starosť už menovky? :)

Lenuška, na 70% vybavené....;)

[QUOTE=Lenka1979;1277248]Veď práve Evinka, že nepoznám...:):---

.... dúfam , že aj k tomu dojde...veď erzet sa nám to snaží aj urýchliť.

od zajtra 6 dní, čiže už len 5x sa vyspať...;):D
hnedoočka
30.01.10,14:45
júúúj, Juraj, neviem, či je to dobrý nápad:D
neviem si predstaviť;)ako budem na ňu celých 8 hodín v robote kukať;)
...alebo si nájdem novú spolusediacu /...ceho/:confused:


:D:D moja ,po prvé: ty na mňa v robote nekukaj /nie si kukučka/,môžeš sem-tam pozrieť! aj tak furt čumíš do papierov, alebo si pod stolom!:D:D:D

po druhé:ja som oprotisediaca!;):rolleyes:
hnedoočka
30.01.10,14:47
To sa na stretkoch aj deti vyrabaju? Je nejaka statistika z tych uz uskutocnenych? :)

Vyzera to na velmi nebezpecnu akciu. :)

Jarko, všetko nepoznané je lákavé....ale aj nebezpečné!;)

Ide o to, kto má akú guráž!:confused:
hnedoočka
30.01.10,14:50
nerobte zo seba fajnovky:)ved budete mat na stretku chlapov, tak treba ich ukecat nech sa neplasia preč:Dnenarazam na zle umysly-ja len v dobrom, pokecat a pokecat a hlavne spoznat sa /poniektorí/ a zabavit sa:)

Katka, veď im sa nebude chcieť od nás.....ešte ich nakoniec budeme musieť vyplašiť,aby si tam nezriadili prechodný pobyt!;):D:rolleyes:

...a kde ste všetci, keď ja píšem? to mám akože sama so sebou? či už ste opäť v predstihu a čľapkáte sa ?:rolleyes::confused:
jarecko
30.01.10,15:01
Jarko, všetko nepoznané je lákavé....ale aj nebezpečné!;)

Ide o to, kto má akú guráž!:confused:
Uz len dodat upozornenie na koniec oznamu o stretnuti, ze:

UCAST NA STRETKU JE NA VLASTNE NEBEZPECIE. :)
Mgr.Shrek
30.01.10,15:18
nerobte zo seba fajnovky:)ved budete mat na stretku chlapov, tak treba ich ukecat nech sa neplasia preč:Dnenarazam na zle umysly-ja len v dobrom, pokecat a pokecat a hlavne spoznat sa /poniektorí/ a zabavit sa:)

Začínam sa báť.... :D:D:D
sito
30.01.10,15:19
Marcel trefný ako vždy! len som v poslednom čase zvyknutá na tvoje siahodlhšie príspevky! došla ti slovná zásoba?;):D

alebo si to nechávaš na stretko?;):confused:

Kašľem!!! :mad:
hnedoočka
30.01.10,15:24
Kašľem!!! :mad:

dúfam, že nie na nás!:eek:
drobeceva
30.01.10,15:26
Kašľem!!! :mad:
na koho?:eek: hádam nie na nás?
hnedoočka
30.01.10,15:26
Uz len dodat upozornenie na koniec oznamu o stretnuti, ze:

UCAST NA STRETKU JE NA VLASTNE NEBEZPECIE. :)


...doplním?;):confused:

pre každý prípad, žeby nenastali reklamácie!:rolleyes::D
hnedoočka
30.01.10,15:28
dúfam, že nie na nás!:eek:


na koho?:eek: hádam nie na nás?


sa nezdáš! čítaš mi myšlienky?:rolleyes::confused:

alebo profesionálna deformácia?:D
drobeceva
30.01.10,15:35
sa nezdáš! čítaš mi myšlienky?:rolleyes::confused:

alebo profesionálna deformácia?:D

...jáj, moja...najvyšší čas nás rozsadiť...;)
b/ je správne
drobeceva
30.01.10,15:36
Začínam sa báť.... :D:D:D
Roma, Ty a báť?:D To mi akosi k Tebe nesedí?:D
hnedoočka
30.01.10,16:42
Kašľem!!! :mad:

som síce mimotemy , ale nedá mi nepripomenúť ti, že kašľať môžeš do 22.hodiny ,potom si nasaď tlmiče,aby sa susedia nemuseli sťažovať predsedovi SVB.......ale to ty už ovládaš lepšie než ja!;):D
Mgr.Shrek
30.01.10,17:37
Roma, Ty a báť?:D To mi akosi k Tebe nesedí?:D

No rôzne veci sa tu píšu...bojím sa o svoju počestnosť :D
katarina.j
30.01.10,21:39
No rôzne veci sa tu píšu...bojím sa o svoju počestnosť :D
no myslim,ze sa nemas coho bat, ved budes mat tolko anjelov straznych pri sebe-vid zoznam učastnikov-takze hlavu hore a zabavce še.:)
hnedoočka
31.01.10,10:28
Do mini stretka na východe bude v nedeľu (dnes idem na dolniaky na rodinnú oslavu a vrátim sa až v nedeľu večer, tak s predstihom si dám číslo) zostávať už iba:http://www.beruska8.cz/gif/cisla2/1270.gifdní. Mačky už je to menej ako týždeň.





dávam do povedomia,aby sa nezabudlo,resp. najvyšší čas vybaviť si doma priepustky!:D
hnedoočka
31.01.10,10:33
...domáce povinnosti splnené, takže hor´ sa do poraďáckej činnosti:;)

uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11/ak sa ozve/


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta

Milan Benka - Bardejov
cactus
kikoza

Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,Robbi,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/ak dojde, tak určite autom/

Calista a Timka1- dúfam, že sa ozvú!

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!:D


Monikac môže neikoho zobrať so sebou /1/ a ozval sa mi Robbi, že pracuje v Prešove ,ale naspäť môže so sebou zobrať do Košíc.

Takže košičanky ,kontaktujte sa!;)
tutiola
31.01.10,11:31
:)Ahojte všetci stretnutiachtiví východniari. Prihlásila som sa medzi prvými, ale nemala som istotu, že sa tam aj dostavím.:cool: Test môjho zdravíčka na včerajšom plese dopadol na jedničku:), tak okrem haldy snehu mi v ceste ak ma AdaG zvezie nestojí nič.:) Poviem Vám zvládla som aj cestu domov peši ;):)vo vysokých lodičkách, dlhých šatách a snehovej chumelici.:--- Je to takých 500m a po príchode som namiesto krásnej frizúry mala na hlave snehovú helmu. :D:D:DRadosť pozrieť. Čo ma môže položiť?
drobeceva
31.01.10,11:36
:)Ahojte všetci stretnutiachtiví východniari. Prihlásila som sa medzi prvými, ale nemala som istotu, že sa tam aj dostavím.:cool: Test môjho zdravíčka na včerajšom plese dopadol na jedničku:), tak okrem haldy snehu mi v ceste ak ma AdaG zvezie nestojí nič.:) Poviem Vám zvládla som aj cestu domov peši ;):)vo vysokých lodičkách, dlhých šatách a snehovej chumelici.:--- Je to takých 500m a po príchode som namiesto krásnej frizúry mala na hlave snehovú helmu. :D:D:DRadosť pozrieť. Čo ma môže položiť?
Super, Olinka, teším sa s Tebou, že si tak všetko zvládla.;) Teraz nám už hádam v ceste nič nestojí...len tá kalamita nech do štvrtku prejde...;)
Mgr.Shrek
31.01.10,11:43
tik tak tik tak :D
tutiola
31.01.10,11:44
Prognóza nie je veľmi priazniva. Od stredy by malo byť ešte horšie. Už teraz máme take 70-80 cm mantinely a dnes som 2x odhadzovala sneh a ako tak pozerám, tak chodníky už nevidím.
drobeceva
31.01.10,11:46
Prognóza nie je veľmi priazniva. Od stredy by malo byť ešte horšie. Už teraz máme take 70-80 cm mantinely a dnes som 2x odhadzovala sneh a ako tak pozerám, tak chodníky už nevidím.
veď práve, auto nám nie je vidieť:) sb ho ide "vyhrabať" spod snehu;)
hnedoočka
31.01.10,12:22
:)Ahojte všetci stretnutiachtiví východniari. Prihlásila som sa medzi prvými, ale nemala som istotu, že sa tam aj dostavím.:cool: Test môjho zdravíčka na včerajšom plese dopadol na jedničku:), tak okrem haldy snehu mi v ceste ak ma AdaG zvezie nestojí nič.:) Poviem Vám zvládla som aj cestu domov peši ;):)vo vysokých lodičkách, dlhých šatách a snehovej chumelici.:--- Je to takých 500m a po príchode som namiesto krásnej frizúry mala na hlave snehovú helmu. :D:D:DRadosť pozrieť. Čo ma môže položiť?

júúúj, Olinka ,teškám s tebou!:)

vidíš hrdinka, čo všetko dokážeš!;)
hnedoočka
31.01.10,12:24
veď práve, auto nám nie je vidieť:) sb ho ide "vyhrabať" spod snehu;)

keby len auto! ja vyhrabávam všetko!:rolleyes: len mačky sa ešte nenašli!:confused:
hnedoočka
31.01.10,12:25
Prognóza nie je veľmi priazniva. Od stredy by malo byť ešte horšie. Už teraz máme take 70-80 cm mantinely a dnes som 2x odhadzovala sneh a ako tak pozerám, tak chodníky už nevidím.

mám zabezpečiť snežné skútre?:D:confused:
drobeceva
31.01.10,12:28
keby len auto! ja vyhrabávam všetko!:rolleyes: len mačky sa ešte nenašli!:confused:
mimotemyuf...chúďatká...dá Ti sb, keď sa vráti a nenájde ich...;)
dúfam, že Tafina máš;)
tutiola
31.01.10,12:41
Tie skútre by sa zišli. Sused večer sa nedostal domov s autom,:--- lebo bočná ulička ešte nebola odhrnutá, tak ho dal k nám.:--- Najprv si však musel odhádzať odhrnutý sneh z cesty pred našou bránou :---a teraz mám na dvore celkom pekný kopec snehu:---, ibaže je pod nim auto.:--- Ja odhážem sneh, príde odhrňovač a idem znovu odhadzovať, dnes sa určite nudiť nebudem...:D:D:D
hnedoočka
31.01.10,13:40
Tie skútre by sa zišli. Sused večer sa nedostal domov s autom,:--- lebo bočná ulička ešte nebola odhrnutá, tak ho dal k nám.:--- Najprv si však musel odhádzať odhrnutý sneh z cesty pred našou bránou :---a teraz mám na dvore celkom pekný kopec snehu:---, ibaže je pod nim auto.:--- Ja odhážem sneh, príde odhrňovač a idem znovu odhadzovať, dnes sa určite nudiť nebudem...:D:D:D

Olinka , sme na tom rovnako!
idem na druhé kolo!:rolleyes:
hnedoočka
31.01.10,13:49
mimotemyuf...chúďatká...dá Ti sb, keď sa vráti a nenájde ich...;)
dúfam, že Tafina máš;)

mimotemy hej,ale ten sa pre zmenu nemá kde vyvenčiť, lebo vyjde von a je celý v snehu!:D:D a nemôže dvíhať labku!:confused:

ináč máš ho snehového v téme:tak tento záber vyšiel...;)
pavol54
31.01.10,14:44
veď práve, auto nám nie je vidieť:) sb ho ide "vyhrabať" spod snehu;)

Vyhrab svoje!
Návod ako vyhrabať správne auto som videl vedľa vo video zábave!
sito
31.01.10,15:05
Kalamita, kalamita, každý s lopatou kmitá!
Všetko je to kešove, bude stretko v Prešove!?
Ani snehy, ani mrazy, nič vám stretko nepokazí.
Každý, kto sľúbil, na stretko dorazí.

V Šariši Vás bude kopa,
dúfam, že neostane s neho šopa.
Srandy kopec zažite,
a nejaký litrík vínka pri tom vypite.

Keď lúčiť sa budete,
sľúbte, že ešte sa zídete.
Trocha vody uteče, troch času uplyne
stretnete sa znova pri víne.
drobeceva
31.01.10,15:52
Vyhrab svoje!
Návod ako vyhrabať správne auto som videl vedľa vo video zábave!
mimotemyuž...ale netešili sme sa z neho dlho...;) už je zase zafúknuté zas.
A do rána /ak to takto bude pokračovať/ ho zase "nenájdeme"mimotemy
hnedoočka
31.01.10,16:06
Kalamita, kalamita, každý s lopatou kmitá!
Všetko je to kešove, bude stretko v Prešove!?
Ani snehy, ani mrazy, nič vám stretko nepokazí.
Každý, kto sľúbil, na stretko dorazí.

V Šariši Vás bude kopa,
dúfam, že neostane s neho šopa.
Srandy kopec zažite,
a nejaký litrík vínka pri tom vypite.

Keď lúčiť sa budete,
sľúbte, že ešte sa zídete.
Trocha vody uteče, troch času uplyne
stretnete sa znova pri víne.


wau! žasnem! :eek: skrytý talent? ;) ...len, poopravím trocha?:confused:

Kalamita, kalamita, každý s lopatou kmitá!
Všetko je to kešove, bude stretko v Prešove!?
Ani snehy, ani mrazy, nič nám stretko nepokazí.
Každý, kto sľúbil, na stretko dorazí.

V Šariši nás bude kopa,
dúfam, že neostane s neho šopa.
Srandy kopec zažijeme,
a nejaký litrík vínka pri tom vypijeme.

Keď lúčiť sa budeme,
sľúbme, že ešte sa zídeme.
Trocha vody uteče, trocha času uplyne
stretneme sa znova pri víne.[/QUOTE]
wagner
31.01.10,16:24
mimotemyuž...ale netešili sme sa z neho dlho...;) už je zase zafúknuté zas.
A do rána /ak to takto bude pokračovať/ ho zase "nenájdeme"mimotemy

Evka mali by ste si dať do auta ten prístroj, čo nosia horolezci, aby ich v lavíne rýchlo našli:D, potom auto bez problémov nájdeš:D Alebo možno nenájdeš, lebo Ti ho zavalí ďaľšia kalamitka
buchač
31.01.10,16:50
hnedoočka
31.01.10,17:15
KOŠICE: Druhý stupeň kalamity ostáva v platnosti

http://www.webnoviny.sk/slovensko/kosice-druhy-stupen-kalamity-ostava/51436-clanok.html

Juraj, do piatku cesty zprejazdnia /už len kvôli nám/ a my môžme vyhlásť súťaž o najkrajšieho snehuliaka, aspoň bude show!;):D

dnes sme sa doma vyšantili s lopatami,ale zajtra sa asi pustím i do snežného diela,lebo do práce sa nedostanem!:D;)
emily
31.01.10,17:17
KOŠICE: Druhý stupeň kalamity ostáva v platnosti
Zaujímavé je, že aj u nás v PO navaľalo snehu, ale všade hlasia, že v KE je kalamita a v PO len veľa snehu :D
drobeceva
31.01.10,17:26
do práce sa nedostanem!:D;)[/QUOTE]
mimotemybóooože, na koho budem zajtra ...kuki...?:confused:
...zase budem musieť čumieť len do tých papierov:eek:
hnedoočka
31.01.10,17:52
Zaujímavé je, že aj u nás v PO navaľalo snehu, ale všade hlasia, že v KE je kalamita a v PO len veľa snehu :D

svätá pravda! dcéra čítala ne nete, že vlakové spoje z Košíc majú dlhé meškanie...ona si myslela ,že z MI do Košíc sa dostane ! ako keby u nás nesnežilo!:rolleyes:
Mgr.Shrek
31.01.10,18:56
svätá pravda! dcéra čítala ne nete, že vlakové spoje z Košíc majú dlhé meškanie...ona si myslela ,že z MI do Košíc sa dostane ! ako keby u nás nesnežilo!:rolleyes:


Zaujímavé je, že aj u nás v PO navaľalo snehu, ale všade hlasia, že v KE je kalamita a v PO len veľa snehu :D

ja umrem.... :D:D:D:D perfektné reakcie :D:D:D
Stanislav 1975
31.01.10,20:22
Halooo vyhodňare- už Vás odhrabali zo závejov?:cool::rolleyes::D
emily
31.01.10,20:30
Halooo vyhodňare- už Vás odhrabali zo závejov?:cool::rolleyes::D
bolo už aj horšie....:D:D:D:D:D
Stanislav 1975
31.01.10,20:33
bolo už aj horšie....:D:D:D:D:D

Však ja viem- v stredu už bude po kalamite...;)
emily
31.01.10,20:44
tak to dúfam a pevne verím, že už aj zabudneme, čo to kalamita je:-)
AdaG
01.02.10,07:17
Však ja viem- v stredu už bude po kalamite...;)
Nóó, podľa predpovede počasia by malo snežiť do utorka. My sa tešíme, že je konečne zima, susedia odhadzujú sneh a majú úsmev na tvárach (čo tak často nevidieť)! Som presvedčená, že toto je normálka, žiadna kalamita.
Deti dnes majú polročné prázdniny, tak hurá do snehu!
Dnes nepracujem a z "kalamity" sa tešíme!:---:D;)
erzet
01.02.10,07:26
AdaG
01.02.10,07:42
Nádhera, nie?
496224962049623
AdaG
01.02.10,07:53
Halooo vyhodňare- už Vás odhrabali zo závejov?:cool::rolleyes::D
Aj ja som si myslela, kým som tu nezačala žiť, že vyCHodňare "ch" nepoznajú, ale mýlila som sa, to len na Spiši aj to len niekde.... takže zvyšok sú vychodňare (v rámci jazykového okienka:D;))
mgm
01.02.10,09:59
Nóó, podľa predpovede počasia by malo snežiť do utorka. My sa tešíme, že je konečne zima, susedia odhadzujú sneh a majú úsmev na tvárach (čo tak často nevidieť)! Som presvedčená, že toto je normálka, žiadna kalamita.
Deti dnes majú polročné prázdniny, tak hurá do snehu!
Dnes nepracujem a z "kalamity" sa tešíme!:---:D;)

Ja tiež dnes som doma. Dieťa ma prázdniny, tak si to vyžívame ... Včera prišla z vonku taká zasnežená, že som nevedela, či prišiel snehuliak, či ona ... Snežilo, fúkalo - a deťom bolo super!

Hoci sa strašne chodí po chodníkoch, parkoviskách a tiež po vedľajších cestách, ale ja som rada, že je sneh ... Veď poriadna zima, ako sme boli zvyknutí, keď sme my boli deti, už dávno nebola ... /záveje od konca novembra do konca februára/

Tiež sa teším z "kalamity" a hlavne kvôli deťom
sito
01.02.10,10:07
Kalamita! Kašeľ prejde po siedmych dňoch a antibiotikách. :mee::mee::mee::mad: A stretko za štyri dni!
DanielaSL
01.02.10,11:01
Kalamita! Kašeľ prejde po siedmych dňoch a antibiotikách. :mee::mee::mee::mad: A stretko za štyri dni!

Antibiotiká zbaľ do tašky a na stretku budeš piť teplý čaj..a v tej vrave toľkých ľudí kašeľ ani počuť nebudeme....:)
Jara
01.02.10,11:17
Antibiotiká zbaľ do tašky a na stretku budeš piť teplý čaj..a v tej vrave toľkých ľudí kašeľ ani počuť nebudeme....:)

Nebude účinnejšie, zabudnúť na antibiotiká a piť síce čaj, ale tatranský a 52%... Určite sa vyzdravie... :D
sito
01.02.10,11:20
Srandičky, srandičky! :D:D:D
hnedoočka
01.02.10,11:43
Ja tiež dnes som doma. Dieťa ma prázdniny, tak si to vyžívame ... Včera prišla z vonku taká zasnežená, že som nevedela, či prišiel snehuliak, či ona ... Snežilo, fúkalo - a deťom bolo super!

Hoci sa strašne chodí po chodníkoch, parkoviskách a tiež po vedľajších cestách, ale ja som rada, že je sneh ... Veď poriadna zima, ako sme boli zvyknutí, keď sme my boli deti, už dávno nebola ... /záveje od konca novembra do konca februára/

Tiež sa teším z "kalamity" a hlavne kvôli deťom

syn má 19 a včera sa pri odhadzovaní vyžíval, že toľko snehu pokope ešte nezažil! popri tých starostiach vonku vyzerá úžasne rozprávkovo.

to len Bratislava by v takom stave hlásila katastrofu 1 stupňa!;):D
wagner
01.02.10,12:20
syn má 19 a včera sa pri odhadzovaní vyžíval, že toľko snehu pokope ešte nezažil! popri tých starostiach vonku vyzerá úžasne rozprávkovo.

to len Bratislava by v takom stave hlásila katastrofu 1 stupňa!;):D

Ja len dodávam, že včera Košice vyhlásili kalamitu druhého:eek::eek: stupňa:D:D:D Tak teraz neviem, či aj oni majú výšku jeden meter, keď ho mali plné zuby:confused:
buchač
01.02.10,12:35
syn má 19 a včera sa pri odhadzovaní vyžíval, že toľko snehu pokope ešte nezažil! popri tých starostiach vonku vyzerá úžasne rozprávkovo.

to len Bratislava by v takom stave hlásila katastrofu 1 stupňa!;):D

....neblbni ....

Keby toľko snehu bolo v Blave , tak by sa EU , OSN , MMF , NATO , PRETO a ZATO mohlo zblázniť od tých telefonátov z najvyšších miest štátu ..

To by už nebola katastrofa , ale národná tragédia .....hotový ...

http://www.youtube.com/watch?v=6MPTbSJH0lE
Zitulda
01.02.10,17:17
Ja len dodávam, že včera Košice vyhlásili kalamitu druhého:eek::eek: stupňa:D:D:D Tak teraz neviem, či aj oni majú výšku jeden meter, keď ho mali plné zuby:confused:
:eek::eek::eek:...aáááá wagner -ko moja premiľeniá jak patrim Ty neznaš to co ja znam. To zato neznaš, bo Ty ne od nas a u nas tu v Košicoch eščik ani nebula.;):---:)..že u nas v Košicoch urascené ľudze - parobci i dzivčatá bývajú, co ne jeden meter dvacec pejdz výšky sebe namerajú. Oni šumne vysokí, ne také kurdupľe a toten kalamitný šnih im iba coška nad pupek šahááá...:D:D:D
A teraz prosím kámolkovia a kámolky, čo naozaj nárečie východu ovládate...opravte, ma lebo neviem, či som dobre napísala.
Luna
01.02.10,17:31
:eek::eek::eek:...aáááá wagner -ko moja premiľeniá jak patrim Ty neznaš to co ja znam. To zato neznaš, bo Ty ne od nas a u nas tu v Košicoch eščik ani nebula.;):---:)..že u nas v Košicoch urascené ľudze - parobci i dzivčatá bývajú, co ne jeden meter dvacec pejdz výšky sebe namerajú. Oni šumne vysokí, ne také kurdupľe a toten kalamitný šnih im iba coška nad pupek šahááá...:D:D:D
A teraz prosím kámolkovia a kámolky, čo naozaj nárečie východu ovládate...opravte, ma lebo neviem, či som dobre napísala.

Prosííííím preložiť.:D Bože kam sa ja to chystám? Aďka budeš mi robiť tlmočníka na plný úväzok,bo sa tam stratím.
Timka1
01.02.10,17:32
Ahojte kočky, konečne som pribehla, no páni, nestíham čítať a nielenže nestíham, jazyk si polamem - chi chi.
Timka1
01.02.10,17:33
Prosííííím preložiť.:D Bože kam sa ja to chystám? Aďka budeš mi robiť tlmočníka na plný úväzok,bo sa tam stratím.



neboj, ja tiež nemrozumiem ..... :confused::confused::confused:
Zitulda
01.02.10,17:36
Nenašla som skôr tieto fotky...takýto pohľad sa naskytol z našich okien.:---
Kalamitu asi vyhlásili kvôli sídliskám nad samotným mestom, tam sa autám a autobusom nedalo dostať, ale ani odtiaľ dole do mesta.
Zitulda
01.02.10,17:43
Prosííííím preložiť.:D Bože kam sa ja to chystám? Aďka budeš mi robiť tlmočníka na plný úväzok,bo sa tam stratím.


Ahojte kočky, konečne som pribehla, no páni, nestíham čítať a nielenže nestíham, jazyk si polamem - chi chi.

Luna a Tinka1...nemusíte sa obávať, a prekladať bude mať kto, ak to budete potrebovať. Ja sama naozaj nárečím hovoriť neviem, lebo som tak nikdy nerozprávala, iba počúvala. Keby som ja sama mala čo i len jednu vetu nárečím povedať, tak sa mi jazyk (zavajcia :D) zamoce, že ani jedno slovo nárečím povedané sa mi z úst nedostane.
hnedoočka
01.02.10,18:02
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka


uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11/ak sa ozve/


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta

Milan Benka - Bardejov
cactus
kikoza

Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/ak dojde, tak určite autom/

Calista a Timka1- dúfam, že sa ozvú!

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!

Robbi môže naspäť zobrať do Košíc a MonikaC mala ešte jedno miesto voľné.....zmenilo sa niečo? hláste sa!
hnedoočka
01.02.10,18:03
:eek::eek::eek:...aáááá wagner -ko moja premiľeniá jak patrim Ty neznaš to co ja znam. To zato neznaš, bo Ty ne od nas a u nas tu v Košicoch eščik ani nebula.;):---:)..že u nas v Košicoch urascené ľudze - parobci i dzivčatá bývajú, co ne jeden meter dvacec pejdz výšky sebe namerajú. Oni šumne vysokí, ne také kurdupľe a toten kalamitný šnih im iba coška nad pupek šahááá...:D:D:D
A teraz prosím kámolkovia a kámolky, čo naozaj nárečie východu ovládate...opravte, ma lebo neviem, či som dobre napísala.


:D:D:D:D:D
Timka1
01.02.10,18:28
.... vyzerá to tak, že ma dovezú, teda ešte ráno ideme do KE a poobede ma vyhodia v PO ...... keby že nebola kalamita po cestách, idem sama, ale bojkam ..... no a naspäť stopom ???????????
Timka1
01.02.10,19:16
a čo už, vychodniari spinkajú????

ako je to s ubytkom? dá sa ešte prihlásiť?
hnedoočka
01.02.10,19:18
a čo už, vychodniari spinkajú????

ako je to s ubytkom? dá sa ešte prihlásiť?

máš záujem?
zajtra by som chcela tam zavolať a upresniť im to!:)

budeme rady, keď sa pridáš....
erzet
01.02.10,19:21
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka


uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11/ak sa ozve/


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta

Milan Benka - Bardejov
cactus
kikoza

Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/ak dojde, tak určite autom/

Calista a Timka1- dúfam, že sa ozvú!

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

ak sa niekto nenašiel v zozname, kričte na mňa....momentálne mám len štyri oči!!!

Robbi môže naspäť zobrať do Košíc a MonikaC mala ešte jedno miesto voľné.....zmenilo sa niečo? hláste sa!
Nič cez dubnicuhttp://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/185.gif
Timka1
01.02.10,19:23
máš záujem?
zajtra by som chcela tam zavolať a upresniť im to!:)

budeme rady, keď sa pridáš....



no jasné - pyžamová party sa mi páči, ďakuuujem :D:D:D:)
Timka1
01.02.10,19:24
Nič cez dubnicu


... keď pôjdeš cez HE, poskytnem auto za šoféra ......:---:---:---
hnedoočka
01.02.10,19:39
... keď pôjdeš cez HE, poskytnem auto za šoféra ......:---:---:---


Robert, rozmyslela by som si.....lukratívna ponuka!;)

možno raz za život.....a Humenné nie je zase za svetom!;):D
Mgr.Shrek
01.02.10,19:42
... keď pôjdeš cez HE, poskytnem auto za šoféra ......:---:---:---

ty si z HE???
Timka1
01.02.10,19:42
Robert, rozmyslela by som si.....lukratívna ponuka!;)

možno raz za život.....a Humenné nie je zase za svetom!;):D



...joooj, to som tomu dala, myslela som to tak, že auto mám, len sa bojím v tej kalamite ísť sama ...... a chlapi sú takí nebojácni ...... že Robert??????
;);););););););)
Timka1
01.02.10,19:48
ty si z HE???

v blízkosti HE .... a pozerám, že ty si rodák z HE, bývaš v KE a riešiš Dubnicu, ako námorník, v každom meste ma prístav alebo ....... :---:---:---
Mgr.Shrek
01.02.10,20:02
ale níííí...ja neriešim dubnicu....ale s tým prístavom..hmm to je dobré :D
hnedoočka
01.02.10,20:05
...joooj, to som tomu dala, myslela som to tak, že auto mám, len sa bojím v tej kalamite ísť sama ...... a chlapi sú takí nebojácni ...... že Robert??????
;);););););););)

Timka, kľud, veď ja som to tak i pochopila....:D:D
Timka1
01.02.10,20:06
ale níííí...ja neriešim dubnicu....ale s tým prístavom..hmm to je dobré :D


a to by sa ti páčilo nie????? :):):):):)
Timka1
01.02.10,20:07
hľadám fotky z mini stretka v HE, mala som ich v pc, ale kde??????? ak nájdem pricapím ....
Timka1
01.02.10,20:20
mini stretko v HE, kto sa našiel, nech pridá súhlas pod príspevok ....
hnedoočka
01.02.10,20:32
Re: Mini stretko na východe
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka
Kočky a kočkoši, dávam do pozornosti!

Podarilo sa mi dojednať 30% zľavu na ubytovaní v týchto priestoroch, kde sa bude konať stretko.

Ak má niekto záujem , aby s nami zotrval čo najdlhšie, respektíve nečakal do skorých ranných spojov, nech sa nahlási cez príspevky.

Zatiaľ sú dohodnuté 2- posteľové izby - cena na osobu 350 SK /dohodnutá bola na slovenské koruny/ ale samozrejme , platí sa v eurách.- 11,60 eur.
pri obsadení 3-4 izieb.

Mená doteraz zvažujúcich a presvedčených o ubytovaní:

hnedoočka,
drobeceva,
Daniela SĽ
Majka67
margaretka
zsazsula
Mgr.Shrek
Timka1
AdaG zvažuje
erzet
01.02.10,20:43
mini stretko v HE, kto sa našiel, nech pridá súhlas pod príspevok ....
Tie prsia na tou pizou sú dobrééééééééééééééé
Mgr.Shrek
01.02.10,20:44
Re: Mini stretko na východe
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka
Kočky a kočkoši, dávam do pozornosti!

Podarilo sa mi dojednať 30% zľavu na ubytovaní v týchto priestoroch, kde sa bude konať stretko.

Ak má niekto záujem , aby s nami zotrval čo najdlhšie, respektíve nečakal do skorých ranných spojov, nech sa nahlási cez príspevky.

Zatiaľ sú dohodnuté 2- posteľové izby - cena na osobu 350 SK /dohodnutá bola na slovenské koruny/ ale samozrejme , platí sa v eurách.- 11,60 eur.
pri obsadení 3-4 izieb.

Mená doteraz zvažujúcich a presvedčených o ubytovaní:

hnedoočka,
drobeceva,
Daniela SĽ
Majka67
margaretka
zsazsula
Mgr.Shrek
Timka1
AdaG zvažuje

Musím ťa opraviť, ja ešte nie celkom isto. Záleží, či pôjde buchač alebo nie. Ak áno, zveziem sa s ním. Ak nie, ostávam s Vami :D
hnedoočka
01.02.10,21:02
Re: Mini stretko na východe
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka
Kočky a kočkoši, dávam do pozornosti!

Podarilo sa mi dojednať 30% zľavu na ubytovaní v týchto priestoroch, kde sa bude konať stretko.

Ak má niekto záujem , aby s nami zotrval čo najdlhšie, respektíve nečakal do skorých ranných spojov, nech sa nahlási cez príspevky.

Zatiaľ sú dohodnuté 2- posteľové izby - cena na osobu 350 SK /dohodnutá bola na slovenské koruny/ ale samozrejme , platí sa v eurách.- 11,60 eur.
pri obsadení 3-4 izieb.

Mená doteraz zvažujúcich a presvedčených o ubytovaní:

hnedoočka,
drobeceva,
Daniela SĽ
Majka67
margaretka
zsazsula
Mgr.Shrek
Timka1
AdaG zvažuje

Roman,sleduj zvýraznené....;)
hnedoočka
01.02.10,21:03
Tie prsia na tou pizou sú dobrééééééééééééééé

vidíš ten uhol pohľadu? ja som si všimla len pizze....;):D
cactus
02.02.10,06:42
Ahojte, ruším svoj súhlas pod príspevkom o účasti na ministretku. Nevychádza to... Neprídem... Prajem príjemnú zábavu.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Mgr.Shrek
02.02.10,07:06
Roman,sleduj zvýraznené....;)

To zvýraznené som si všimol, ale zvažuje je len pri AdaG :D
Vieš, právnik :D
Tinika
02.02.10,08:16
Ahojte, ruším svoj súhlas pod príspevkom o účasti na ministretku. Nevychádza to... Neprídem... Prajem príjemnú zábavu.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

Cactuuuuuus a ja som sa na teba tak tesila ze ti uz aj osobne podakujem za pomoc na porade :( No co uz, dufam ze mne to vyjde
Tinika
02.02.10,08:17
mini stretko v HE, kto sa našiel, nech pridá súhlas pod príspevok ....

Zda sa mi ze mi je jedna z vas povedoma, neboli ste nahodou v septembri 2008 v tatrach na seminari???
sito
02.02.10,08:18
Ahojte, ruším svoj súhlas pod príspevkom o účasti na ministretku. Nevychádza to... Neprídem... Prajem príjemnú zábavu.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif


Prvý. A tri dni pred cieľom. Škoda. Ale ostatní bežia ďalej?
Gabhus
02.02.10,09:13
Bežíme, bežíme - takže 5. 2. o 16,00????
Jara
02.02.10,09:58
Bežíme, bežíme - takže 5. 2. o 16,00????

Dobre sa ti beží, keď si z Prešova... :confused:. Ja mám obavy z toho snehu. U nás je stále stav taký, že sa chodí po ceste, chodníky sú nepriechodné. Zajtra ma zase snežiť, já len dúfam, že do piatku sa to zlepší, no manžel dudre, že nemám rozum v takomto počasí niekam ísť... :cool:
zsazsula
02.02.10,10:20
mini stretko v HE, kto sa našiel, nech pridá súhlas pod príspevok ....
ježiši to snaď nie ja tam vyzerám to ste odkiaľ vyhrabali :D :D:D:D

Timka1 a ešte som nezabudla rožky dopravím tentoraz na 100% ,,DŽEM JAHODOVÝ,,
hnedoočka
02.02.10,10:50
Ahojte, ruším svoj súhlas pod príspevkom o účasti na ministretku. Nevychádza to... Neprídem... Prajem príjemnú zábavu.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

myslím, že hovorím za všetkých , keď poviem, že je nám to veľmi ľúto!:mee:
verí, že máš na to dôvody, ale
ak by sa ešte niečo zmenilo, kľudne dojdi!:)
hnedoočka
02.02.10,10:52
Dobre sa ti beží, keď si z Prešova... :confused:. Ja mám obavy z toho snehu. U nás je stále stav taký, že sa chodí po ceste, chodníky sú nepriechodné. Zajtra ma zase snežiť, já len dúfam, že do piatku sa to zlepší, no manžel dudre, že nemám rozum v takomto počasí niekam ísť... :cool:

manžela upokoj, že len Michalovce primátor zanedbal, taký neporiadok nie je ani vo Vranove, už nehovorím, že hlavné ťahy sú prejazdné, takže určite sa každý v pohode dopraví...;):)
sito
02.02.10,10:55
ježiši to snaď nie ja tam vyzerám to ste odkiaľ vyhrabali :D :D:D:D

Timka1 a ešte som nezabudla rožky dopravím tentoraz na 100% ,,DŽEM JAHODOVÝ,,

A makové by neboli?
DanielaSL
02.02.10,11:01
Zda sa mi ze mi je jedna z vas povedoma, neboli ste nahodou v septembri 2008 v tatrach na seminari???

Ja som bola ....aj s Ajobsom....sedeli sme celkom vzadu pri sebe.
hnedoočka
02.02.10,11:02
A makové by neboli?

makové rožky, či makovník?;)

lebo už jeden je taký na porade, čo na stretká nosí makovníky!:rolleyes::D
hnedoočka
02.02.10,11:04
Ja som bola ....aj s Ajobsom....sedeli sme celkom vzadu pri sebe.

danielka, ...tesne?;) sa nezdááááš!!?:D:D
Tweety
02.02.10,11:05
VeĎ aj tesne museli, Tóno je riadny chlapisko.:---
Jara
02.02.10,11:08
manžela upokoj, že len Michalovce primátor zanedbal, taký neporiadok nie je ani vo Vranove, už nehovorím, že hlavné ťahy sú prejazdné, takže určite sa každý v pohode dopraví...;):)

Moc ho tým neupokojím, on vo Vranove pracuje a vraví, že Vranov nemá zďaleka toľko snehu ako Michalovce. Vraj to od Strážskeho začína... Veď ešte uvidíme do piatku, to len ja som nejaká z toho na ho... Keby zajtra už nepadalo...:confused:. Syn sa už zmieril s tým, že si nedá ani frťana na privítanie keď príde ráno z Blavy, no a má robiť šoféra, ale že to doženieme v sobotu...:)
Jara
02.02.10,11:17
Tweety, vlastne Májka, no a ty si sa zabudla napísať? Vraj z metropoly východu... Konečne by som /ak ma dovtedy nezaveje/ spoznala tú osôbku, ktorá tu toľkým ľuďom už dobre poradila.
erzet
02.02.10,11:28
Milan Benka
02.02.10,12:18
Pozor zmena. Programovo mi ten piatok nezapadá. Takže so mnou nerátajte.
zsazsula
02.02.10,12:53
A makové by neboli?
makové nechutia ale ak tak chceš môžem pribaliť :)
DanielaSL
02.02.10,13:02
makové rožky, či makovník?;)

lebo už jeden je taký na porade, čo na stretká nosí makovníky!:rolleyes::D

No ale ten hádam nepríde..... a oprskala som monitor....:D
DanielaSL
02.02.10,13:04
danielka, ...tesne?;) sa nezdááááš!!?:D:D

Napísala som pri sebe..nie tesne... a to sme hádam vo všetkej počestnosti ako dvaja poraďácky kamaráti mohli...:rolleyes:;)
hnedoočka
02.02.10,13:20
Pozor zmena. Programovo mi ten piatok nezapadá. Takže so mnou nerátajte.

cactus, ty ...dúfam, že to nemá nejaký súvis...to by ma mrzelo!;)
EMILY04
02.02.10,13:53
Keďže už aj Milan vypadol, Ľubka-kikoza ak sa potlačite môžeš ísť s nami v aute. Ozvi sa či ti to bude vyhovovať.
Timka1
02.02.10,13:54
ježiši to snaď nie ja tam vyzerám to ste odkiaľ vyhrabali :D :D:D:D

Timka1 a ešte som nezabudla rožky dopravím tentoraz na 100% ,,DŽEM JAHODOVÝ,,


Ahoj Zsazsula, takže sa opäť stretneme ....... ja som aj zabudla na tie rožky čo si mala doniesť, ale si mi pripomenula ...... no len neviem kto donesie jahodový džem ...... pover niekoho ..... :o:o:o:o
Timka1
02.02.10,13:57
Tie prsia na tou pizou sú dobrééééééééééééééé



no ešteže nevieš komu patria ................:D:D:D:D:D
kikoza
02.02.10,16:47
Keďže už aj Milan vypadol, Ľubka-kikoza ak sa potlačite môžeš ísť s nami v aute. Ozvi sa či ti to bude vyhovovať.
Ďakujem, poslala som ti SS:)
tuta
02.02.10,17:20
Keďže už aj Milan vypadol, Ľubka-kikoza ak sa potlačite môžeš ísť s nami v aute. Ozvi sa či ti to bude vyhovovať.

Jasné, že sa potlačíme :D:D
DanielaSL
02.02.10,17:57
Jasné, že sa potlačíme :D:D

Veď ste štíhle všetky ako manekýnky, tak aj dve by ešte vošli...:)
hnedoočka
02.02.10,18:35
Ahoj Zsazsula, takže sa opäť stretneme ....... ja som aj zabudla na tie rožky čo si mala doniesť, ale si mi pripomenula ...... no len neviem kto donesie jahodový džem ...... pover niekoho ..... :o:o:o:o

dobrovoľne sa hlásim,ak nezabudnem, vyhrabem zo špajze.len či má zuzka dosť veľký kufor.....bo my áno!:D


Keďže už aj Milan vypadol, Ľubka-kikoza ak sa potlačite môžeš ísť s nami v aute. Ozvi sa či ti to bude vyhovovať.




Jasné, že sa potlačíme :D:D

kočky ,ste zlaté.Cestou domov sme s Evkou nad tým rozmýšľali...;):)
Timka1
02.02.10,18:37
Hnedoočka a nevieš náhodou či nejde niekto z Humenného?
hnedoočka
02.02.10,18:50
Hnedoočka a nevieš náhodou či nejde niekto z Humenného?

Timka , Kovex ide zo Sniny,ale neviem,kedy a keby si sa dopravila do Vranova,mohla by si prísť s AdaG. skús ich kontaktovať, oki?:)
Timka1
02.02.10,18:52
Timka , Kovex ide zo Sniny,ale neviem,kedy a keby si sa dopravila do Vranova,mohla by si prísť s AdaG. skús ich kontaktovať, oki?:)


Ja len tak premýšľam, že možno by som radšej šla s poraďakmi ako s našimi chlapmi ........

....... a ten jahodový džem ťa beriem za slovo ........ :)
Tinika
02.02.10,18:53
kto si ma vezme na svedomie v piatok? pridem az neskor a kedze viem ze salonik je za velkou salou kde ma byt ten ples tak aby som nezabludila a neostala na plese hihi komu mozem brnknut nech ma vyzdvihne na chodbe??
drobeceva
02.02.10,18:55
kto si ma vezme na svedomie v piatok? pridem az neskor a kedze viem ze salonik je za velkou salou kde ma byt ten ples tak aby som nezabludila a neostala na plese hihi komu mozem brnknut nech ma vyzdvihne na chodbe??
...neboj Tinika, crnkneš nám...nabehneme si pre Teba...;)
Timka1
02.02.10,19:01
dievčatá a čo si obliekate?????
drobeceva
02.02.10,19:03
dievčatá a čo si obliekate?????
;) no pyjamka, predsa, nie?;)
Mgr.Shrek
02.02.10,19:06
Inak Tinika mala dobrý dotaz. Ja budem tiež meškať a ani neviem poriadne, kam mám ísť. Komu môžem natoľko dôverovať, že mu dám svoje t.č. a kto zároveň natoľko dôveruje mne, že mi dá svoje??

Timka1...nič :D:D
Mgr.Shrek
02.02.10,19:07
;) no pyjamka, predsa, nie?;)

Drobec na pyjamka má autorské práva Xanti :)
Pozor na to :D
Timka1
02.02.10,19:11
Timka1...nič :D:D[/QUOTE]



.......... to sa tešíííím ........... ale ja si predsa len niečo hodím cez seba :D:D:D:D
jarecko
02.02.10,19:34
Same lakocinky-(dobroty) budu na tom stretku, zacina sa smalcom-(mastou) pokracuje jahodovym dzemom a na konec moze budu holubky (plnena kapusta). Bude asi treba od rana dietu drzat aby sa to vsetko poobede do zaludka zmestilo a jeho majitel-ka nedostal z toho misungu-(zmesi) zavraty.

Vyrazy v zatvorke, preklad pre tych co citaju tuto temu, a nerozumia jazyku, ktorym sa aj hovori na Vychodnom Slovensku
Mgr.Shrek
02.02.10,19:41
Timka1...nič :D:D



.......... to sa tešíííím ........... ale ja si predsa len niečo hodím cez seba :D:D:D:D[/QUOTE]

ale no tak..snáď ma nesklameš :D:D
buchač
02.02.10,19:42
Same lakocinky-(dobroty) budu na tom stretku, zacina sa smalcom-(mastou) pokracuje jahodovym dzemom a na konec moze budu holubky (plnena kapusta). Bude asi treba od rana dietu drzat aby sa to vsetko poobede do zaludka zmestilo a jeho majitel-ka nedostal z toho misungu-(zmesi) zavraty.

Vyrazy v zatvorke, preklad pre tych co citaju tuto temu, a nerozumia jazyku, ktorym sa aj hovori na Vychodnom Slovensku

...alebo aj inak povedané ....aby sa nepos....:D
Timka1
02.02.10,19:51
.......... to sa tešíííím ........... ale ja si predsa len niečo hodím cez seba :D:D:D:D

ale no tak..snáď ma nesklameš :D:D[/QUOTE]


nesklamem, veď to bude zaujímavejšie ..... :---:---:---
hnedoočka
02.02.10,19:53
[QUOTE=Mgr.Shrek;1281621]Inak Tinika mala dobrý dotaz. Ja budem tiež meškať a ani neviem poriadne, kam mám ísť. Komu môžem natoľko dôverovať, že mu dám svoje t.č. a kto zároveň natoľko dôveruje mne, že mi dá svoje??

dôverovať môžeš všetkým.....vyberaj si,kým môžeš!;)
hnedoočka
02.02.10,19:57
Same lakocinky-(dobroty) budu na tom stretku, zacina sa smalcom-(mastou) pokracuje jahodovym dzemom a na konec moze budu holubky (plnena kapusta). Bude asi treba od rana dietu drzat aby sa to vsetko poobede do zaludka zmestilo a jeho majitel-ka nedostal z toho misungu-(zmesi) zavraty.

Vyrazy v zatvorke, preklad pre tych co citaju tuto temu, a nerozumia jazyku, ktorym sa aj hovori na Vychodnom Slovensku

holubky nestíham....a mala som ich dosť pred oslavou- z dvoch kíl ryže....:rolleyes:
hnedoočka
02.02.10,19:58
mimotemy poraďáci, kto vie, čo je šerpenka?:confused:

kde sa to používa?:confused:
buchač
02.02.10,20:00
mimotemy poraďáci, kto vie, čo je šerpenka?:confused:

kde sa to používa?:confused:

http://slovnik.dovrecka.sk/narecovy-slovnik/šerpenka

....a do šerpenky mi holubky naberieš , doma si dám ....
Timka1
02.02.10,20:10
viete mi niekto povedať čo je to za Brandy Hennessy VS? akú to má chuť?
hnedoočka
02.02.10,20:12
viete mi niekto povedať čo je to za Brandy Hennessy VS? akú to má chuť?

povedala by som: jarečko, raď !!!;):D
jarecko
02.02.10,20:13
Zo šerpenky by urcite viacej chutili ako zo šerblika. :)
jarecko
02.02.10,20:17
viete mi niekto povedať čo je to za Brandy Hennessy VS? akú to má chuť?
Zacneme od Adama:

Richard Hennessy, bývalý žoldnéř ve službách francozského krále, se r. 1765 usadil v městě Cognac a začal zde obchodovat s lihovinami. Jeho syn James Hennessy rozšířil rodinný podnik o výrobu brandy. Dnes vládne společnosti James Hennessy and Co. již osmá generace rodiny Hennessyů. Rodinné tradice jsou udržovány i jinak. Aby byla zachována stejná kvalita koňaku, je při jeho výrobě nesmírně důležitá práce vrchního míchače (franc. maître de chai , angl. master blender). V r. 1800 se jím ve společnosti Hennessy stal Jean Fillioux a dnes tuto pozici zastává jeho prapraprapravnuk. V r. 1971 se společnost spojila s Moët et Chandon a v r. 1987 s módním domem Louis Vuitton, čímž vznikl největší obchod s luxusním zbožím na světě LVMH.

Konkretne:

Hennessy VS
0,7l, 40%
Hennessy Very Special je vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie pocházejících z čtyř prvnch oblastí regionu Champagne.
Aroma: Pod dominantními dubovými tóny se objevuje jemná vůně lískových oříšků.
Chuť: hebká a květinová, živá a zaoblená, kombinace červeného ovoce s náznakem vanilky, který dlouho přetrvává.

Eaux de vie, je čiré, bezbarvé ovocné brandy, které se vyrábí pomocí fermentace a dvojí destilace. Chuť ovoce je obvykle velmi jemné.
Timka1
02.02.10,20:24
Zacneme od Adama:

Richard Hennessy, bývalý žoldnéř ve službách francozského krále, se r. 1765 usadil v městě Cognac a začal zde obchodovat s lihovinami. Jeho syn James Hennessy rozšířil rodinný podnik o výrobu brandy. Dnes vládne společnosti James Hennessy and Co. již osmá generace rodiny Hennessyů. Rodinné tradice jsou udržovány i jinak. Aby byla zachována stejná kvalita koňaku, je při jeho výrobě nesmírně důležitá práce vrchního míchače (franc. maître de chai , angl. master blender). V r. 1800 se jím ve společnosti Hennessy stal Jean Fillioux a dnes tuto pozici zastává jeho prapraprapravnuk. V r. 1971 se společnost spojila s Moët et Chandon a v r. 1987 s módním domem Louis Vuitton, čímž vznikl největší obchod s luxusním zbožím na světě LVMH.

Konkretne: Hennessy VS

0,7l, 40%
Hennessy Very Special je vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie pocházejících z čtyř prvnch oblastí regionu Champagne.
Aroma: Pod dominantními dubovými tóny se objevuje jemná vůně lískových oříšků.
Chuť: hebká a květinová, živá a zaoblená, kombinace červeného ovoce s náznakem vanilky, který dlouho přetrvává.




....... vidím, že si si dal záležať, si dobrý ...... vo všetkom?????

aj ten koňak môže byť dobrýýýýý, baby vyskúšame????? :o:o:o
jarecko
02.02.10,20:31
....... vidím, že si si dal záležať, si dobrý ...... vo všetkom?????

aj ten koňak môže byť dobrýýýýý, baby vyskúšame????? :o:o:o
Je to asi cenove najlacnejsi konak z tejto znacky 0,7l flasa stoji do 33 Eur.
Timka1
02.02.10,20:33
mám tu v nápojovom lístku cenu za 0,04 l - 3,40 €
jarecko
02.02.10,20:43
mám tu v nápojovom lístku cenu za 0,04 l - 3,40 €
Ta cena co som ja napisal to bola za flasu 0,7l cez zasielkovy inet obchod. V restauracii to bude drahsie.
Tinika
02.02.10,20:55
Inak Tinika mala dobrý dotaz. Ja budem tiež meškať a ani neviem poriadne, kam mám ísť. Komu môžem natoľko dôverovať, že mu dám svoje t.č. a kto zároveň natoľko dôveruje mne, že mi dá svoje??

Timka1...nič :D:D

a kedy dojdes? prideme my dvaja? hihi ja viem kde to je len zase ja nemusim sama prist niekde kde je straasne vela ludi ja sice mam velku hubu ale som straaasne hambliva a hlavne ked tam nikono nazivo nepoznam hihi
Tinika
02.02.10,20:56
...neboj Tinika, crnkneš nám...nabehneme si pre Teba...;)

Tak beriem ta za slovo
Tinika
02.02.10,20:57
takze ja si beriem na svedomie shreka a drobeceva mna :)
Mgr.Shrek
02.02.10,21:51
takze ja si beriem na svedomie shreka a drobeceva mna :)

súhlasím....Tinika, čakám na tvoje inštrukcie :D...prídem okolo 18:00...počkáš ma na stanici?
Poznávacie znamenie: Zmätený a bezradný pohľad
:)
Tinika
02.02.10,21:57
súhlasím....Tinika, čakám na tvoje inštrukcie :D...prídem okolo 18:00...počkáš ma na stanici?
Poznávacie znamenie: Zmätený a bezradný pohľad
:)

ty nevies ani vobec po presove chodit? lebo ja byvam opacne od stanice ale vedela by som ta pockat v meste na zastavke hm? mozno aj autom pojdem ale to zalezi od pocasia, sneh ja nemusim ked soferujem hihi takze asi skor busom pojdem. zo stanice ti ide vela autobusov a ked by si vystupil tak by si mi brnkol aby som ta spoznala hm?

akurat pozeram ty mas aj foto len troska male na moju slepotu hihi
Mgr.Shrek
02.02.10,22:00
ty nevies ani vobec po presove chodit? lebo ja byvam opacne od stanice ale vedela by som ta pockat v meste na zastavke hm? mozno aj autom pojdem ale to zalezi od pocasia, sneh ja nemusim ked soferujem hihi takze asi skor busom pojdem. zo stanice ti ide vela autobusov a ked by si vystupil tak by si mi brnkol aby som ta spoznala hm?

akurat pozeram ty mas aj foto len troska male na moju slepotu hihi

Srandu som si robil Tinika :):):)
Ja sa do hotela dostavím a už mám aj uvádzačku vybavenú :D:D
Tinika
02.02.10,22:03
Srandu som si robil Tinika :):):)
Ja sa do hotela dostavím a už mám aj uvádzačku vybavenú :D:D

hej? a koho? a ja ze pridem zo zelenym čudom :D
Mgr.Shrek
03.02.10,05:31
hej? a koho? a ja ze pridem zo zelenym čudom :D

nepoviem:),lebo potom by ste jej nedali pokoj, kým by som sa neukázal :)
erzet
03.02.10,06:06
erzet
03.02.10,06:09
Tie prsia na tou pizou sú dobrééééééééééééééé
Mňa by zaujímalo kto sa k nim prizná.
buchač
03.02.10,06:19
viete mi niekto povedať čo je to za Brandy Hennessy VS? akú to má chuť?


Zacneme od Adama:

Richard Hennessy, bývalý žoldnéř ve službách francozského krále, se r. 1765 usadil v městě Cognac a začal zde obchodovat s lihovinami. Jeho syn James Hennessy rozšířil rodinný podnik o výrobu brandy. Dnes vládne společnosti James Hennessy and Co. již osmá generace rodiny Hennessyů. Rodinné tradice jsou udržovány i jinak. Aby byla zachována stejná kvalita koňaku, je při jeho výrobě nesmírně důležitá práce vrchního míchače (franc. maître de chai , angl. master blender). V r. 1800 se jím ve společnosti Hennessy stal Jean Fillioux a dnes tuto pozici zastává jeho prapraprapravnuk. V r. 1971 se společnost spojila s Moët et Chandon a v r. 1987 s módním domem Louis Vuitton, čímž vznikl největší obchod s luxusním zbožím na světě LVMH.

Konkretne:

Hennessy VS
0,7l, 40%
Hennessy Very Special je vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie pocházejících z čtyř prvnch oblastí regionu Champagne.
Aroma: Pod dominantními dubovými tóny se objevuje jemná vůně lískových oříšků.
Chuť: hebká a květinová, živá a zaoblená, kombinace červeného ovoce s náznakem vanilky, který dlouho přetrvává.

Eaux de vie, je čiré, bezbarvé ovocné brandy, které se vyrábí pomocí fermentace a dvojí destilace. Chuť ovoce je obvykle velmi jemné.

.....a skončíme u Biskvit Debouche ......kto toto nepil , nevie , čo je dobré ...;):---:D

http://www.youtube.com/watch?v=Bjlt9ZocQUk
hnedoočka
03.02.10,06:36
Do mini stretká na východe zostávajú už ibahttp://www.beruska8.cz/gif/cisla2/186.gifhttp://www.beruska8.cz/gif/cisla2/189.gifhttp://www.beruska8.cz/gif/cisla2/200.gifdni


Robko ,tá trojka na vláčiku podskakuje skoro ako my....;):D
hnedoočka
03.02.10,06:42
.....a skončíme u Biskvit Debouche ......kto toto nepil , nevie , čo je dobré ...;):---:D

http://www.youtube.com/watch?v=Bjlt9ZocQUk

aspoň vieme, čo piješ! prichystáme ti prekvapko!;):D
sito
03.02.10,07:07
Žeby ešte kalamita? Nemešká ten vláčik?
Luna
03.02.10,07:16
Pomóóóc snežííííííí - kalamita.
DanielaSL
03.02.10,07:33
Pomóóóc snežííííííí - kalamita.


Neboj Janka...do piatku sa vyčasí......:);) a my sa s Tebou stretneme v PO.
DanielaSL
03.02.10,07:39
Keďže sa už prv prihlásení začínajú postupne odhlasovať, tak dávam návrh, aby sa skontroloval počet tých, ktorí nemajú 5.2. o 16:00 žiadne prednejšie aktivity a predsa na stretko prídu.

Kto príde, nech sem dá súhlas...ja si sama sebe dať nemôžem...takže ja prídem.:);) A tešíííím sa na všetkých.
Luna
03.02.10,07:44
U mňa všetko závisí od počasia. Ma 100% upresním večer.
m.hladka
03.02.10,07:46
Dala som už piecť koláčiky, aj makové, vraj to máte radi.
tešíííííííííím
Zitulda
03.02.10,07:47
Robko ,tá trojka na vláčiku podskakuje skoro ako my....;):D
Robííí, to vtom poslednom vozni...verím že sedíš aj Ty so Sitom...prečo ste tak schovaní,;):)
hnedoočka
03.02.10,07:51
Keďže sa už prv prihlásení začínajú postupne odhlasovať, tak dávam návrh, aby sa skontroloval počet tých, ktorí nemajú 5.2. o 16:00 žiadne prednejšie aktivity a predsa na stretko prídu.

Kto príde, nech sem dá súhlas...ja si sama sebe dať nemôžem...takže ja prídem.:);) A tešíííím sa na všetkých.

danielka, chápem , že chceš mať prehľad o zúčastnených, no ja predpokladám, že hromadné odhlásenia nebudú. zatiaľ sa odhlásili cactus a Milan Benko.

Ostatní ostávajú v platnosti a som presvedčená, že nikoho z nás to len tak neodradí!;)

pre istotu ešte raz priložím zoznam zúčastnených....ok?:)
DanielaSL
03.02.10,08:01
danielka, chápem , že chceš mať prehľad o zúčastnených, no ja predpokladám, že hromadné odhlásenia nebudú. zatiaľ sa odhlásili cactus a Milan Benko.

Ostatní ostávajú v platnosti a som presvedčená, že nikoho z nás to len tak neodradí!;)

pre istotu ešte raz priložím zoznam zúčastnených....ok?:)


Nie žeby som chcela mať ja prehľad, ale vidím, že niektorí, ktorí spočiatku sa hlásili, tak teraz vôbec nereagujú. Mne napríklad napísala Danushka, že nepríde, lebo bude vtedy služobne preč....takže to bol len taký tip odo mňa, aby sa aj ostatní, ktorí zvažujú neprísť ozvali. Aby sme neboli potom prekvapení....a miesto vyše 40 nás nebolo len pár....
hnedoočka
03.02.10,08:08
Re: Mini stretko na východe
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka


uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta
kikoza


Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/dojde, už má emisnú/

Calista a Timka1- ešte si upresní cestu z HE

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

Luna prekoná všetky prekážky a hoci doletí- verím jej!

Robbi môže naspäť zobrať do Košíc a MonikaC mala ešte jedno miesto voľné.....zmenilo sa niečo? hláste sa!
hnedoočka
03.02.10,08:12
Nie žeby som chcela mať ja prehľad, ale vidím, že niektorí, ktorí spočiatku sa hlásili, tak teraz vôbec nereagujú. Mne napríklad napísala Danushka, že nepríde, lebo bude vtedy služobne preč....takže to bol len taký tip odo mňa, aby sa aj ostatní, ktorí zvažujú neprísť ozvali. Aby sme neboli potom prekvapení....a miesto vyše 40 nás nebolo len pár....

Danielka, súhlasím, nech sa tam dá súhlas, len treba brať do úvahy, že nie každý pravidelne sleduje tému!

myslím ,že slušnosť káže ,ak ma prekvapia nepredvídané okolnosti/ že dám vedieť, aby som ostatných, čo sa na mňa tešili , nesklamala!:confused:

a pár nás nebude, to neverím! zatiaľ mám len pozitvne reakcie a každý sa nesmierne teší, že sa konečne spoznáme!;):)
Kazu
03.02.10,08:12
Nie že by som vám chcela kaziť radosť, ale ak to čo je u nás na dvore príde k vám, budete potrebovať lopatičky:D Len neviem, či sa mi mobilom podarilo zachytiť tú správnu chumelicovú momentku
49750 49751
DanielaSL
03.02.10,08:18
Neboj...na severe sme na také zvyknutí..:)
m.hladka
03.02.10,08:26
Nie že by som vám chcela kaziť radosť, ale ak to čo je u nás na dvore príde k vám, budete potrebovať lopatičky:D Len neviem, či sa mi mobilom podarilo zachytiť tú správnu chumelicovú momentku
49750 49751

Milujem takúto pravu zimu, je to nádhera, pretože zakryje všetku špinku, ktorú si robíme a vyštipe nám líčka.

P.s.
m.hladka+1 ideme vlakom okolo 13,40 hod.
Kazu
03.02.10,08:37
Ale keď na tej špinke leží meter snehu ..... :D:D:D:D To už nie je veľmo romantikuš. Však ja musíííím autíčkom do "metropoly pod slamou":mee: Takto budem môcť len do slamy v stodole :--- a aj tam ešte bude špinka zafúúúkaná:D
m.hladka
03.02.10,08:44
Ale keď na tej špinke leží meter snehu ..... :D:D:D:D To už nie je veľmo romantikuš. Však ja musíííím autíčkom do "metropoly pod slamou":mee: Takto budem môcť len do slamy v stodole :--- a aj tam ešte bude špinka zafúúúkaná:D

mimotemy
Veď práve o to ide, aspoň pár dní to nevidíme, keď už nič s tým nerobíme ... :):D:confused:;):rolleyes::cool::mee::eek:
Luna
03.02.10,08:47
Kazu neprovokuj ! Aj u nás sneží.:( Ja sneh milujem, ale už stačilo.
wagner
03.02.10,09:12
Kazu neprovokuj ! Aj u nás sneží.:( Ja sneh milujem, ale už stačilo.

To si iba Ty myslíš, že stačilo:confused: Sneženie hlásia takmer na celý deň - teda od západu bude poobede pomaly ustávať. Na východe neviem kedy, ale od piatka hlásia snehoprš:eek:, potešenie na mojej strane:mee:
erzet
03.02.10,10:27
Robííí, to vtom poslednom vozni...verím že sedíš aj Ty so Sitom...prečo ste tak schovaní,;):)
Áno, uhádla si, v súzviku so svojim priezviskom, zvoním. Nažalujem, že Sito nepomáha.
erzet
03.02.10,10:31
A vybavil som Vám rušeň s pluhom. Bude odhŕňať zo smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov.
hnedoočka
03.02.10,10:38
A vybavil som Vám rušeň s pluhom. Bude odhŕňať zo smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov.


+ Košice...nezabudnúť ,prosím!:)
Jara
03.02.10,10:43
A vybavil som Vám rušeň s pluhom. Bude odhŕňať zo smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov.

Tak to už nemusím rozmýšľať, či áno alebo nie? Vyzerá to ,že možno o chvíľku bude snežiť, ale zaslúžiš si prezent... :D
http://www.beruska8.cz/jidloapiti/kava2/23.gif
erzet
03.02.10,10:52
+ Košice...nezabudnúť ,prosím!:)
treba chvíľu počkať, zabezpečím, ale teraz je výpadok mobil. operátorov, zabezpečím neskôr.
erzet
03.02.10,10:55
dobre že nejdem, každej by som kúpil cukríkové tangáče. Včera som ich videl na nejakom baneri. Ale už boli aj pripomienky, že zozadu tie cukríky ee jesť.
Jara
03.02.10,10:57
U nás /Michalovce/ je teraz takto /tiež len mobilom z okna/...
hnedoočka
03.02.10,11:07
dobre že nejdem, každej by som kúpil cukríkové tangáče. Včera som ich videl na nejakom baneri. Ale už boli aj pripomienky, že zozadu tie cukríky ee jesť.

Robert a mali rôzne veľkosti?:rolleyes::confused::D
Luna
03.02.10,11:13
Vyzerá to tak že asi nedojdem. Strašne sneží od rána. Budem rada keď sa dnes domov dostanem - nocovať v robote sa mi moc nechce. Ani mobily nejdu od polnoci.
hnedoočka
03.02.10,11:21
Vyzerá to tak že asi nedojdem. Strašne sneží od rána. Budem rada keď sa dnes domov dostanem - nocovať v robote sa mi moc nechce. Ani mobily nejdu od polnoci.

Luna, nerob predčasné uzávery, do piatku sa to ešte spraví!;)

u nás už mobily fungujú,ak máš na mysli Orange sieť.
Jara
03.02.10,11:25
Luna aké mesto zastupuješ?
Luna
03.02.10,11:36
Luna aké mesto zastupuješ?

Banskú Bystricu.
erzet
03.02.10,11:39
erzet
03.02.10,11:40
Robert a mali rôzne veľkosti?:rolleyes::confused::D
jasan. a keby tie najmenšie boli veľké rozdelili by sme na dve časti
Jara
03.02.10,11:46
Valika, neviem či si teraz v MI alebo vo VT, ale práve začína snežiť v MI...:confused:. Nemvyzerá dobre...
Katka2
03.02.10,11:48
Ahojte.
mimotemy To idete na stretko žúrovať či riešiť pracovné veci? :D:D:D
Gabhus
03.02.10,11:52
Nóoooooo. Asi aj aj, ale možno radšej len to aj. (nech si každý vyberie čo sa páči....).
hnedoočka
03.02.10,12:03
Valika, neviem či si teraz v MI alebo vo VT, ale práve začína snežiť v MI...:confused:. Nemvyzerá dobre...

Jarka, neviem ,či si doma alebo v práci, ale nempozeraj z okna!:D

nemboj ,zariadim globálne oteplenie, alebo vymodlím u toho hore...búchač vie, o čom hovorím!

mimotemy ináč, gratulujte mi, mal by to byť môj 1000-i príspevok!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.bomba.sk/priloha-obrazok?id=63293
erzet
03.02.10,12:04
No vidíte, mládatká. Za mojich malých časov, za väčšieho snehu a mrazov ma vozili na saniach zapriahnutých koňmi, 19 km, do okresného mesta. Tešte sa, a aj ten sneh bude krajší, teplejší, príjemnejší a to bude guľovačka. Nebojte sa, tešte sa a bude vám fajn. A ešte som zabudol, že nikto neposlal pred tie sane pluh. Pomôž si sám aj Boh ti pomôže.
Jara
03.02.10,12:12
mimotemy ináč, gratulujte mi, mal by to byť môj 1000-i príspevok!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.bomba.sk/priloha-obrazok?id=63293[/QUOTE]

No Valičko, neviem ako to tu ráta, či nebodaj naozaj, ale aj na predchádzajúcej strane máš pri príspevkoch 1000 :confused:. Já to nezvyknem sledovať, ale keď už hovoríš... No a keď Ti máme gratulovať, tak:

Páli, ne Páli, ta šak ci gratulujeme, ne Páli... A može daco aj vypijeme, ne Páli... Cešime še s tobu moja milá...:D
Tinika
03.02.10,12:14
nepoviem:),lebo potom by ste jej nedali pokoj, kým by som sa neukázal :)

sak mne mozes posuskat, ja tiez pridem neskor mozno az po tebe, takze sa neboj ze by som JEJ nedala pokoj
AdaG
03.02.10,13:14
Vyzerá to tak že asi nedojdem. Strašne sneží od rána. Budem rada keď sa dnes domov dostanem - nocovať v robote sa mi moc nechce. Ani mobily nejdu od polnoci.
:(...ta co ši ošaľela???:confused: šidaj na metlu a dža na vychod, do piatku doleciš!:cool: a na vychodze už Orange spojazdnený od doobedia!
Zitulda
03.02.10,13:42
Ahojte.
mimotemy To idete na stretko žúrovať či riešiť pracovné veci? :D:D:D
No ja dúfam, že pracovné sa riešiť tam nebudú...skôr niečo iné...či bude dosť jedla, pitia a hlavne dobrej nálady so smiechom.;):D
Zitulda
03.02.10,13:52
mimotemy ináč, gratulujte mi, mal by to byť môj 1000-i príspevok!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.bomba.sk/priloha-obrazok?id=63293

No Valičko, neviem ako to tu ráta, či nebodaj naozaj, ale aj na predchádzajúcej strane máš pri príspevkoch 1000 :confused:. Já to nezvyknem sledovať, ale keď už hovoríš... No a keď Ti máme gratulovať, tak:

Páli, ne Páli, ta šak ci gratulujeme, ne Páli... A može daco aj vypijeme, ne Páli... Cešime še s tobu moja milá...:D[/QUOTE]

Kámolky a Kámolkovia to si Valika a Evka spolu s ňou samozrejme nielen pusinky či kvietoček za organizáciu stretka v piatok od nás zaslúžia
ale Valika naviac (to úloha pre Vás kámolkovia) aj hobla na tú tisícovku...za to že práve na tejto téme ju dosiahla zaslúži.:eek: ;)
tutiola
03.02.10,13:57
No jak to ja vidzim teraz akurát z oblaka, tak aj moja šichta co mi sebe v roboce vymenila budze asi nadarmo. Dneš som v roboce do večara a može aj do jutra poobedza, bo domov še už asi nedostaňu. Perinbaba frasova kadziška po šických čortoch politala, perinu dotarhala a teraz še z nej sype tak co prik drahy nevidno. Na piatok poobedze mi sebe vybavila voľno, že by mi mohla na stretnuce dojsc a vono šicko naspak vychodzi. A može jutro budze slunočko švicic a do Prešova na loďkoch priplávame.
Timka1
03.02.10,14:43
Mňa by zaujímalo kto sa k nim prizná.



nevyzvedaj, na stretku budeš porovnávať :D:D:D:D:D:D:D a možno ich nájdeš :D:D:D:D:D:D:D:D