erzet
05.02.10,20:54
už prosiť nebudem
Stanislav 1975
05.02.10,19:56
..tajnostkári...:D:D:D:D

:cool:
Lilka 1
05.02.10,20:06
To koľko páno je na stretku?
Viem o Buchačovi a o Mgr.Shrekovi. To je trošku malá zostava na "chip and dales " .
:D :D :D
tutiola
05.02.10,20:11
Ako vidím, ste nažhavení na novinky zo stretka. Práve som dorazila domov a tak hlásim, že to nebolo žiadne mini, ale skôr maxi stretko. Nálada fajn a mnohí zostávajú napyjamkové párty.
jozka56
05.02.10,20:15
:cool:
Prečo Ty:cool:, Ty máš komentovať;):D
tutiola
05.02.10,20:16
Je pravda, že chlapov bolo pomenej, ale na úrovní to neubralo.
Všetka česť a chvála patrí predovšetkým hnedoočke a drobeceve, že sa do organizácie pustili a dotiahli ju do zdarného konca. Dnes som pochopila prečo tí, ktorí na stretnutiach boli, písali žemôžu ľutovať všetci, ktorí mohli a neprišli.
Stanislav 1975
05.02.10,20:21
Prečo Ty:cool:, Ty máš komentovať;):D

jaj jožka, ja som už dokomentoval...:mee::mee::mee:
jozka56
05.02.10,20:22
jaj jožka, ja som už dokomentoval...:mee::mee::mee:
....aaaale zas nedramatizuj...pohodička:)
Stanislav 1975
05.02.10,20:26
....aaaale zas nedramatizuj...pohodička:)

šak ja vím že pohodička...:)
tutiola
05.02.10,20:30
Partia v PO už je určite pod obraz boží...:):):),však sú to vychodňare a mgr. shrek počítam už niekde holý tancuje na stole...:D:D:D
Nepodceňuj nás,:D tancovali sme aj na vyvýšených stoloch,:D inak by sme sa nepomestili.:---:D
Stanislav 1975
05.02.10,20:37
Nepodceňuj nás,:D tancovali sme aj na vyvýšených stoloch,:D inak by sme sa nepomestili.:---:D

bol aj nejaký striptease?:D:D:D
erzet
05.02.10,20:54
škoda kočky, chcel som Vám zaželať príjemnú zábavu na stretku
Tinika
05.02.10,21:20
škoda kočky, chcel som Vám zaželať príjemnú zábavu na stretku

veru mozes lutovat

inac ja som uz tiez doma, drobec este spinka tak idem aj ja :) bru noc
Tinika
05.02.10,21:24
nechaj ich tak, nech si to užijú-alebo? mám nápad-postaráme sa im o program zábavný?pošlime im tam kukláčov...:D:D:D

no ziadny kuklači nedosli
a vsetci su triezvi
Tinika
05.02.10,21:29
a kedze som si ja pyjamko nezobrala, tak som si sla domov spat :) ale mozno bude aj bezpyjamkova party :)
Lucy
05.02.10,21:29
Ďakujeme všetkým účastníkom "mini" stretka v Prešove za milú spoločnosť ;) Bolo nám potešením. :cool::):---

Lucy a Braňo :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
kjara
05.02.10,21:48
Ďakujem Vám všetkým za pekný večer a dovidenia zasa na nejakom stretku. Stanislav 1975 a striptíz, ten sa nekonal.Ani kuklači neboli.
EMILY04
05.02.10,21:53
BJ hlási šťastný príchod domov. Škoda, že máme zajtra povinnosti, lebo inak všetky štyri by sme sa pridali k pyjamkovej party. Bolo a verím, že do skorého rána aj bude maxistretko východ. Organizátorkám veľké vďaka a verím, že takéto vychodňarské stretko bude krásnou novou tradíciou. Som veľmi rada, že som vás mohla spoznať aj osobne, a že za nikmi sú fantastickí ľudia a priaznivci porady.
Pyjamkovým prajem ešte zábavu až do rána bieleho.
Emily04
Tinika
05.02.10,21:57
BJ hlási šťastný príchod domov. Škoda, že máme zajtra povinnosti, lebo inak všetky štyri by sme sa pridali k pyjamkovej party. Bolo a verím, že do skorého rána aj bude maxistretko východ. Organizátorkám veľké vďaka a verím, že takéto vychodňarské stretko bude krásnou novou tradíciou. Som veľmi rada, že som vás mohla spoznať aj osobne, a že za nikmi sú fantastickí ľudia a priaznivci porady.
Pyjamkovým prajem ešte zábavu až do rána bieleho.
Emily04

ja tiez dufam ze bude z toho tradicia a tesim sa na Vas vsetkych opať. Vdaka organizatorkam. Prajem este zabavu do rana a ostatnym bru nocku
sito
06.02.10,02:07
Stretkárky, stretkári z Prešova, spomínam veselo, že to tak letelo? Podarilo sa, som doma, aj zdravý aj živý. Vy tiež?

S telekomunikácii volali, že šéfova s námestníčku to majú za jedničku.
EMILY04
06.02.10,05:01
Sito máš môj veľký obdiv, že si došiel až z takej diaľky. Klobúk dole. Som rada, že som ťa spoznala.
Gabhus
06.02.10,05:23
Som rada, že som bola, že som spoznala konkrétnych ľudí, pri všetkej počestnosti bolo dobre a ešte som rada, že tí čo šli domov, aj došli v poriadku. A nebolo to mini stretko, bolo nás dosť, to som nečakala.
erzet
06.02.10,05:42
Som urazený že mi niektorá z Vás odmietla dať telefonické číslo (viď príspevok 1219).
Lenka1979
06.02.10,06:15
Som urazený že mi niektorá z Vás odmietla dať telefonické číslo (viď príspevok 1219).

Robinko,neurážaj sa:---.. my vieme,že si nám chcel len dobre... bolo ozaj perfektne, tak ako na včerajšom stretku som sa nenasmiala už dááávno.... však zsazsula a Timka1 (či vy ešte hajate čoooo???)
Veľké ĎAKUJEM patrí hnedoocke a drobeceve za organizáciu a super náladu na stretnutí.... cmuky kočky moje...:);):);) teším sa na budúce...
tuta
06.02.10,06:46
Aj ja ďakujem za príjemný večer strávený v spoločnosti ešte príjemnejších spoločníkov. :)
Evička a Valika vďaka za organizáciu.

Do skorého videnia priatelia. :D:D
Monika C.
06.02.10,07:30
Evička a Valika Ďakujem za organizáciu stretka za perfektné koláče a perá, bola som prvýkrát na stretku ale nebanujem bolo perfektné vďaka Vám a ostatným zúčastneným poradákom. Som rada, že som spoznala Vás a už čakám na ďaľšie stretko. Pozdravujem Vás všetkých.:):---:) Daniela, Majka a ostatní mali ste raňajky ?:D:)
m.hladky
06.02.10,08:03
Dobré ránko, už sme doma, už sme hore, všetkých pozdravujeme a všetkým ďakujeme za pekne strávený piatkový večer. Bolo fajn a tešíme sa aj na budúce, ale už v maxistretku.

m.hladka+1
sito
06.02.10,08:14
Sito máš môj veľký obdiv, že si došiel až z takej diaľky. Klobúk dole. Som rada, že som ťa spoznala.

Cítil by som sa nezodpovedne a riadne by ma to žralo, keby som odmietol Valikiné pozvanie. Verila, že prídem, neverila, že pred ňou stojí sito, deravé, Deravý. Zostanú pekné spomienky, nebudú deravé.
Lenka1979
06.02.10,08:27
Cítil by som sa nezodpovedne a riadne by ma to žralo, keby som odmietol Valikiné pozvanie. Verila, že prídem, neverila, že pred ňou stojí sito, deravé, Deravý. Zostanú pekné spomienky, nebudú deravé.

Ozaj veľký obdiv sito...neverila som,že prídeš. Ďakujem za spoločnosť a teším sa na fotečky....;):) ktoré by mali poslať Evka s Valikou.

m.hladka+1 - krásny pár 1***:)
AdaG
06.02.10,08:40
Ďakujeme všetkým účastníkom "mini" stretka v Prešove za milú spoločnosť ;) Bolo nám potešením. :cool::):---

Lucy a Braňo :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ďakujem Vám, moje prekvapkanie, že ste nesklamali a prišli. (B+L)
Aj my účastníčky bezpyžamkovej párty sme už doma (Janka dolieta na metle ešte....).
Som rada, že som stretla tých, čo som nepoznala i tých, ktorých som už poznala a znovu stretla. Teším ja na SUPERSTRETKO, tam stihneme aj spev a tanec. Veľa síl do nastávajúcej práce a veľa zdravia Vám všetkým praje Aďa (+ G :D:D:D)
m.hladka
06.02.10,09:02
Vidím, že sa niektorím to + páči, ajajaj .... :D:D:D
mgm
06.02.10,09:03
Ďakujem Vám všetkým, že som Vás mohla stretnúť a spoznať. Bolo super, veľká vďaka organizátorkám, ďakujem za perá - dieťa sa potešilo /a naozaj ma čakalo, kedy už konečne prídem domov/ ...
Pa a teším sa na ďalšie stretká a tiež foto
Marta
DanielaSL
06.02.10,09:13
Pozdrav z tepla domova posielam všetkým, ktorí sa včera zúčastnili stretnutia...som rada, že som stretla starých priateľov a mohla privítať nových, s ktorými som sa poznala len cez Poradu. A veľká vďaka Valike a Evke za organizáciu tohto mini stretka....;):)
DanielaSL
06.02.10,09:17
Evička a Valika Ďakujem za organizáciu stretka za perfektné koláče a perá, bola som prvýkrát na stretku ale nebanujem bolo perfektné vďaka Vám a ostatným zúčastneným poradákom. Som rada, že som spoznala Vás a už čakám na ďaľšie stretko. Pozdravujem Vás všetkých.:):---:) Daniela, Majka a ostatní mali ste raňajky ?:D:)

Raňajky sme radšej pre skúsenosť zo včera vzdali...ja som raňajkovala doma a Majka niekde v meste, vyzdvihli si ju ráno jej chlapi a išli nakupovať.
Lenka1979
06.02.10,09:23
Raňajky sme radšej pre skúsenosť zo včera vzdali...ja som raňajkovala doma a Majka niekde v meste, vyzdvihli si ju ráno jej chlapi a išli nakupovať.

Dani... a dobre ste urobili... kto vie kedy by ste dnes došli domov keby ste si objednali tie raňajky...:D:D:D
DanielaSL
06.02.10,09:41
Inak ani nocľah nebol ktovieaký...v izbe nám bola zima..ale dobrý pocit zo stretnutia hrial..dlho som nemohla zaspať , ale aj tak fajn, že sa dalo aspoň ako tak prenocovať, mohli sme byť tak až do konca.
Tinika
06.02.10,09:48
Inak ani nocľah nebol ktovieaký...v izbe nám bola zima..ale dobrý pocit zo stretnutia hrial..dlho som nemohla zaspať , ale aj tak fajn, že sa dalo aspoň ako tak prenocovať, mohli sme byť tak až do konca.

a kedy ste to vlastne zabalili?
AdaG
06.02.10,09:52
a kedy ste to vlastne zabalili?
00.04 nás čašníčka vypoďkala... no a potom bez(pyžamová) párty...
emily
06.02.10,09:58
Dani... a dobre ste urobili... kto vie kedy by ste dnes došli domov keby ste si objednali tie raňajky...:D:D:D
... a ešte by ste ich mali, bez zeleniny, ktorú by ste mali česť zaplatiť:D:D:D:D:D
Tinika
06.02.10,10:04
:D
00.04 nás čašníčka vypoďkala... no a potom bez(pyžamová) párty...

a party do rana:D
kikoza
06.02.10,11:24
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
123456789123456789123456789123456789123456789
Stanislav 1975
06.02.10,11:35
Inak ani nocľah nebol ktovieaký...v izbe nám bola zima..ale dobrý pocit zo stretnutia hrial..dlho som nemohla zaspať , ale aj tak fajn, že sa dalo aspoň ako tak prenocovať, mohli sme byť tak až do konca.

Danielka, to je ale tvoja vina- keď ti bola zima, to znamená,že si vypila málo alkoholu,porípade si si mala niekoho zohnať na zahriatie...:D:D:D-takže tvoja sťažnosť je bezpredmetná a irelevantná a reklamácia sa zamieta v celom rozsahu...:D
kikoza
06.02.10,11:40
Všetkým veľká vďaka za príjemné stretko, hlavne organizátorkám. Rada som vás všetkých spoznala a teším sa už teraz možno niekedy...
DanielaSL
06.02.10,11:59
Danielka, to je ale tvoja vina- keď ti bola zima, to znamená,že si vypila málo alkoholu,porípade si si mala niekoho zohnať na zahriatie...:D:D:D-takže tvoja sťažnosť je bezpredmetná a irelevantná a reklamácia sa zamieta v celom rozsahu...:D

Stanko máš pravdu, vypila som slzu..ani neviem čoho na úvod...a potom už nie, a v posteli manželskej som mala síce Majku....ale asi by sme sa navzájom nezohrievali, tak nič iné neostávalo, len schúliť sa do klbka a spať....;):)
zsazsula
06.02.10,12:01
Robinko,neurážaj sa:---.. my vieme,že si nám chcel len dobre... bolo ozaj perfektne, tak ako na včerajšom stretku som sa nenasmiala už dááávno.... však zsazsula a Timka1 (či vy ešte hajate čoooo???)
Veľké ĎAKUJEM patrí hnedoocke a drobeceve za organizáciu a super náladu na stretnutí.... cmuky kočky moje...:);):);) teším sa na budúce...
Ahojte ďakujem Vám všetkým cítila som sa na stretku suppppeeeeer a Lenka súhhhhlas dávno som sa nenasmiala ako včera .
A pijamkova party bola tiež super vymrzla som ako ........ a teraz sedím v škole po neuspešnej skúške ale nevadí po uspešnom stretku posielam každému cmuk a hlavne mojím kočkam
drobeceva
06.02.10,12:13
Akurát som dorazila domov. Huráááááá. Akosi nechtiac sme sa ocitli medzi študentmi a ak včas nezutekáme, tak skončíme na skúške.:) Tá by určite nedopadla tak vynikajúco ako naše stretko.
Chcem sa poďakovať hlavnej manažérke za zorganizovanie tohto stretka.
Stretko sa vydarilo, pyjamková párty takisto.;)
Ďakujem za účasť všetkým stretkujúcim, ktorým úsmev a vynikajkúca nálada vydržali až do záverečnej:)
Martuška, Tebe ďakujeme za super štrúdľu a koláčiky. Jarkina doboška nemala chybu.
EMILY04 - ďakujeme za perečká:)
P.S.: Jožko už teraz sa všetci východniari tešia na superstretko;)
Škoda, že pracovné povinnosti Ti nedovolili zavítať medzi nás.
Všetkým zúčastneným posielam veľkééééééé cmuk;)
kikoza
06.02.10,12:33
a z čoho by si chcela robiť skúšku- zo stretkovania???
DanielaSL
06.02.10,12:33
Ahojte ďakujem Vám všetkým cítila som sa na stretku suppppeeeeer a Lenka súhhhhlas dávno som sa nenasmiala ako včera .
A pijamkova party bola tiež super vymrzla som ako ........ a teraz sedím v škole po neuspešnej skúške ale nevadí po uspešnom stretku posielam každému cmuk a hlavne mojím kočkam


Joj Zuzka a tak som na Teba myslela, aby sa Ti skúška vydarila aspoň tak, ako sa vydarilo stretko...no škoda, nabudúce budeš mať iste lepší úspech...:), drž sa.....
drobeceva
06.02.10,12:52
a z čoho by si chcela robiť skúšku- zo stretkovania???
nie Ľubka, mysleli sme , že Zsazsulu podporíme...ale ona fakt bola naučená, to ten....jej nedal :eek:
...ale nabudúce mu ona ukáže, čo dokáže...
Lenka1979
06.02.10,13:29
nie Ľubka, mysleli sme , že Zsazsulu podporíme...ale ona fakt bola naučená, to ten....jej nedal :eek:
...ale nabudúce mu ona ukáže, čo dokáže...

Na Zuzku som celý čas myslela a držala jej palce, písala som je aj sms-no žiaľ nevyšlo.. ale ona to zmákne nabudúce.. je šikulka..;););)
Evi, očakávam fotečky...nem zabudni na mna. Dík...cmuky..
Stanislav 1975
06.02.10,13:39
Ahojte ďakujem Vám všetkým cítila som sa na stretku suppppeeeeer a Lenka súhhhhlas dávno som sa nenasmiala ako včera .
A pijamkova party bola tiež super vymrzla som ako ........ a teraz sedím v škole po neuspešnej skúške ale nevadí po uspešnom stretku posielam každému cmuk a hlavne mojím kočkam

to je preto,že tam máte zlých učiteľov,či profesorov-či ako sa im dneska hovorí...:mad:
hnedoočka
06.02.10,14:19
Keďže som záverečnú reč , pre krátkosť času nestihla-nabudúce to musí byť aspoň dvojdňové stretko/ dovoľte mi touto cestou poďakovať sa..., za neopakovateľné chvíle ,veselú náladu /ešte vždy ma bolí sánka-myslím od smiechu/,za možnosť konečne spoznať osobne super ľudí poraďákov z východu....:D i z civilizácie, za pyjamkovú párty i za odvoz do - a z Prešova týmto zúčastneným, predpokladám ,že už priateľom:

drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Jara + syn /zlatý,že sa obetoval/
Lenka1979
Zitulda
azla
kjara
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Maria67
emily
Mgr.Shrek
Timka1
katjab
m.hladka
+Miško /to + má už konkrétne meno/
AdaG
Vlado66
buchač
kikoza
Tinika
AltaKe
Robbi
Luna
jarecko
sito
adabirk
Braňo
Lucy

ak som dobre spočítala a dúfam, že nikoho nevynechala ,tak sa nás stretka zúčastnilo 35 osôb - :D:D na stretku sme sa nevedeli zrátať!;):D

všetci ste boli /myslím to úprimne/ úžasní a bude mi potešením kedykoľvek sa s Vami stretnúť!:)

Zvlášť vysoko si cením prítomnosť našich najvzdialenejších poraďákov:

Luna, Braňo, Lucy -ako prekvapenie a Sita! /pán Deravý,mimochodom ,volali z telekomunikácií,že ste včera nebol na príjme!/


všetkým poraďákom ,ktorí sa pre vzdialenosť alebo iné prekážky nemohli zúčastniť ďakujem za pozitívnu podporu a zlepšenie nálady./krvopotne som si prečítala všetkých 10 strán!/

Stanko- pozorovateľ z povzdálí, katarínaj a JarkaL- naši rodáci,ktorých sme nezabudli na stretku spomnúť, erzet- obetavý počítač a spestrovač témy /mimochodom, ešte stále chceš číslo?:D, Xanti, wagner......a mnoho ďalších!:)

Takže už sa teším na super zábery,ktoré nám pripomenú príjemnú zábavu a to je všetko z mojej strany, fyzicky už viac nezvládam a dospááááávam!!!
wagner
06.02.10,14:39
Som urazený že mi niektorá z Vás odmietla dať telefonické číslo (viď príspevok 1219).

No veď sa už na mňa toľko nesťažuj:(, predsa by si ich nerušil uprostred zábavy.:) Telefónne číslo sa pýta pred stretkom, nie až keď sa stretkuje :D:D:D.
Xanti
06.02.10,14:43
No dívam, skoro všetci už napísali čo boli na stretku.
Len vyjadrenie Mgr.Shreka som ešte nečítala. :rolleyes:

Baby, baby čo ste s ním porobili, že posledný opúšťal miesto činu. :D
zsazsula
06.02.10,15:19
to je preto,že tam máte zlých učiteľov,či profesorov-či ako sa im dneska hovorí...:mad:
Tak ako hovoríš nem študent je zlý ale p.Docent :D a dakujem že ste držali palce :)
Mgr.Shrek
06.02.10,15:27
Poslušne hlásim príchod domov.
Bolo zo úžasné Vás všetkých spoznať.
Valika (svokrička), Evi (mamička) ďakujem Vám za skvelú organizáciu :)
Všetkým vrelá vďaka, že ste ma prijali, aj keď som bol do príchodu Robiho najmladší (to ti nezabudnem) :D
Poprosím fotky zaslať na porada.shrek(a)gmail.com
A teším sa na Vás na budúce :D:D
Xanti
06.02.10,15:34
Poslušne hlásim príchod domov.
Bolo zo úžasné Vás všetkých spoznať.
Valika (svokrička), Evi (mamička) ďakujem Vám za skvelú organizáciu :)
Všetkým vrelá vďaka, že ste ma prijali, aj keď som bol do príchodu Robiho najmladší (to ti nezabudnem) :D
Poprosím fotky zaslať na porada.shrek(a)gmail.com
A teším sa na Vás na budúce :D:D
A takže nakoniec bola veselica. A podarilo sa babenkám ťa oženiť Mgr.Shrek ak dobre čítam, tvoje nežné oslovenia mamičky a svokričky .... :D:D:D:D:D
Tinika
06.02.10,15:38
:D:D
No dívam, skoro všetci už napísali čo boli na stretku.
Len vyjadrenie Mgr.Shreka som ešte nečítala. :rolleyes:

Baby, baby čo ste s ním porobili, že posledný opúšťal miesto činu. :D

spýtaj sa fionky, len teraz neviem ktorej, lebo ich tam bolo viac :D:D
Tinika
06.02.10,15:40
A takže nakoniec bola veselica. A podarilo sa babenkám ťa oženiť Mgr.Shrek ak dobre čítam, tvoje nežné oslovenia mamičky a svokričky .... :D:D:D:D:D

nepodarilo, nedal sa zlomiť, si nevedel vybrat kedze tam bolo tooolko fionek fesnych hihi

najvačšie prekvapenie večera - TIMKA :)
Mgr.Shrek
06.02.10,15:40
čo sa odohralo, neodohralo na stretku, to na stretku ostáva...všetci sú viazaní mlčanlivosťou pod hrozbou fyzickej likvidácie :D:D
Xanti
06.02.10,15:43
nepodarilo, nedal sa zlomiť, si nevedel vybrat kedze tam bolo tooolko fionek fesnych hihi

najvačšie prekvapenie večera - TIMKA :)
Tedaaaaaa,
no počula som hlášky ale aj to, že fionky z večera boli zadané. Aj ked sa hovorí, že to nie je telesná vada... no ja neviem...

A ty si ku fešným fionkám nepatrila :D:D:D:D
Zuzka
06.02.10,15:44
teda, ale sa vás zišlo, verím, že bola dobrá nálada :)
erzet
06.02.10,15:47
No veď sa už na mňa toľko nesťažuj:(, predsa by si ich nerušil uprostred zábavy.:) Telefónne číslo sa pýta pred stretkom, nie až keď sa stretkuje :D:D:D.
Nesťažujem sa. No dobre. To som nevedel, že by som ich nevhodne rušil. Nevedel som, že želať príjemné strávenie večera je nepríjemné. Chcel som ich prekvapiť, ale tvojom príspevku som rád že sa mi nepodarilo sa mi s nimi spojiť.
Xanti
06.02.10,15:58
čo sa odohralo, nodohralo na stretku, to na stretku ostáva...všetci sú viazaní mlčanlivosťou pod hrozbou fyzickej likvidácie :D:D
Ejha ejha tam sa museli udiať veci,
ked je tu taká vážna hrozba fyzickej likvidácie. No toto :eek::eek::eek::eek:
:D:D
hnedoočka
06.02.10,15:59
Nesťažujem sa. No dobre. To som nevedel, že by som ich nevhodne rušil. Nevedel som, že želať príjemné strávenie večera je nepríjemné. Chcel som ich prekvapiť, ale tvojom príspevku som rád že sa mi nepodarilo sa mi s nimi spojiť.

Robert, určite by to bolo milé prekvapenie a nemyslím, že nevhodné,len si sa s niektorou mohol vopred dohodnúť,nakoľko nebolo času sledovať mobily a už vôbec sme ich pre rámus ,aký sme robili, nepočuli!

takže ponaučenie nabudúce, alebo poradím,príď radšej osobne!;)

ale snahu aj tak oceňujeme a vyvinul si ju maximálnu, ako som čítala!:D

my sme ti chceli zavolať,ale tiež nikto zo zúčastnených nemal tvoje číslo
mobilu!:mee:
Luna
06.02.10,17:44
Poslušne hlásim príchod do civilizácie. Metla nezamrzla,šťastne som domov priletela. Zas ako vždy bolo fajn. Som rada, že som sa po dlhšom čase stretla so starou partiou a aj spoznala nové tváre.
Tinika
06.02.10,18:19
Tedaaaaaa,
no počula som hlášky ale aj to, že fionky z večera boli zadané. Aj ked sa hovorí, že to nie je telesná vada... no ja neviem...

A ty si ku fešným fionkám nepatrila :D:D:D:D

Ja som k nim nepatrila, ja som este rozbita po porode :D:D
Xanti
06.02.10,18:21
Ja som k nim nepatrila, ja som este rozbita po porode :D:D
No neviem neviem či sa tomu dá veriť ... :D Že si nepatrila k fionkám.

Neboli ste tam všetky Fionky? :D:D:D:D
Tinika
06.02.10,18:23
No neviem neviem či sa tomu dá veriť ... :D Že si nepatrila k fionkám.

Neboli ste tam všetky Fionky? :D:D:D:D

až tak vela ich zase nebolo ale viac ako jedna určite :rolleyes:
Xanti
06.02.10,18:26
až tak vela ich zase nebolo ale viac ako jedna určite :rolleyes:
No teda tak potom všetky ste boli Fionky .... :D

Tinika a ty nem máš strach z týchto slov

čo sa odohralo, neodohralo na stretku, to na stretku ostáva...všetci sú viazaní mlčanlivosťou pod hrozbou fyzickej likvidácie :D:D
Čo to tu hlavný aktér vypísal? :D:D:D:D
Tinika
06.02.10,18:28
No teda tak potom všetky ste boli Fionky .... :D

Tinika a ty nem máš strach z týchto slov

Čo to tu hlavný aktér vypísal? :D:D:D:D

ale sak on ani muche neublizi, taky gentleman :D sak nic som v podstate nepovedala, žiadne meno nepadlo :)
azla
06.02.10,18:43
Milí priatelia, konečne ....som sa dostala k PC po náročnom včerajšku.:D
...a strášne dllho mi trvalo, kým som sa dostala na koniec témy.:rolleyes:

Veľmi pekne ďakujem za spoločnosť, som potešená zo stretnutia so známymi a rovnako potešená, že som spoznala nových.

Škoda :mee:, že som nemohla stráviť s Vami celý večer, ale verím, že ďalšie stretko určite bude.:) a tam si to vynahradím a budem odchádzať posledná.:D:rolleyes:

Martuška, ešte raz ďakujeme za koláčiky ....aj doboška mi chutila ....aj Shreka som sa dočkala:rolleyes:, ....ale čítam , že ešte aj po ňom niekto prišiel.

A na koniec (ale nie na posledom mieste) Ďakujem Valike a Evičke.

PS: hnedoočka, chýbala si mi do tanca:rolleyes::):D
Lenka1979
06.02.10,18:47
Milí priatelia, konečne ....som sa dostala k PC po náročnom včerajšku.:D
...a strášne dllho mi trvalo, kým som sa dostala na koniec témy.:rolleyes:

Veľmi pekne ďakujem za spoločnosť, som potešená zo stretnutia so známymi a rovnako potešená, že som spoznala nových.

Škoda :mee:, že som nemohla stráviť s Vami celý večer, ale verím, že ďalšie stretko určite bude.:) a tam si to vynahradím a budem odchádzať posledná.:D:rolleyes:

Martuška, ešte raz ďakujeme za koláčiky ....aj doboška mi chutila ....aj Shreka som sa dočkala:rolleyes:, ....ale čítam , že ešte aj po ňom niekto prišiel.

A na koniec (ale nie na posledom mieste) Ďakujem Valike a Evičke.

PS: hnedoočka, chýbala si mi do tanca:rolleyes::):D

Anka, Ty si sa dočkala Shreka? A kde prosím Ťa si ho stretla? Vari nie na schodoch...:D
Po Shrekovi prišiel Robbi.
Tinika
06.02.10,18:47
Milí priatelia, konečne ....som sa dostala k PC po náročnom včerajšku.:D
...a strášne dllho mi trvalo, kým som sa dostala na koniec témy.:rolleyes:

Veľmi pekne ďakujem za spoločnosť, som potešená zo stretnutia so známymi a rovnako potešená, že som spoznala nových.

Škoda :mee:, že som nemohla stráviť s Vami celý večer, ale verím, že ďalšie stretko určite bude.:) a tam si to vynahradím a budem odchádzať posledná.:D:rolleyes:

Martuška, ešte raz ďakujeme za koláčiky ....aj doboška mi chutila ....aj Shreka som sa dočkala:rolleyes:, ....ale čítam , že ešte aj po ňom niekto prišiel.

A na koniec (ale nie na posledom mieste) Ďakujem Valike a Evičke.

PS: hnedoočka, chýbala si mi do tanca:rolleyes::):D


ano dosla som ja, potom este dvaja členovia (ospravedlnujem sa ze si nespomeniem na nick teraz, ale bolo vas straaasne vela novych pre mna).

ja som kolačiky presvihla ale verim ze boli vynikajuce kedze uz neostalo
azla
06.02.10,18:54
ano dosla som ja, potom este dvaja členovia (ospravedlnujem sa ze si nespomeniem na nick teraz, ale bolo vas straaasne vela novych pre mna).

ja som kolačiky presvihla ale verim ze boli vynikajuce kedze uz neostalo

Tinika, neľutuj, že si prešvihla koláčiky.
Možno Ti bude stačiť, keĎ Ti povieme , že boli vynikajúce.:):):):)
(ty chceš líniu, nie ?)

S dochádzkou Ti pomôžem.
Ked som si prešla "prezenčnú listinu" tak som sa nestretla s Tebou, a po Tebe už mohli prísť iba Robbi a Zitulda. (ked som sa nepomýlila):rolleyes:
azla
06.02.10,18:55
Anka, Ty si sa dočkala Shreka? A kde prosím Ťa si ho stretla? Vari nie na schodoch...:D
Po Shrekovi prišiel Robbi.

Si predstav. :D:D:D:D
Tinika
06.02.10,18:56
Tinika, neľutuj, že si prešvihla koláčiky.
Možno Ti bude stačiť, keĎ Ti povieme , že boli vynikajúce.:):):):)
(ty chceš líniu, nie ?)

S dochádzkou Ti pomôžem.
Ked som si prešla "prezenčnú listinu" tak som sa nestretla s Tebou, a po Tebe už mohli prísť iba Robbi a Zitulda. (ked som sa nepomýlila):rolleyes:

tak tak, treba liniu, ale to este musim dlho makat hihi a presne uz si spominam, robbi a zitulda.

inac uz som na vas natrafila aj na facebooku, booze kedy ja budem pracovat :D akurat ze teraz neviem priradit nicky a mena a je tam straasne vela ludi
Lenka1979
06.02.10,18:56
Si predstav. :D:D:D:D

... nooo...už si to aj predstavujem... :D:D:D
Mgr.Shrek
06.02.10,19:03
Si predstav. :D:D:D:D

Azla, teba si pamätám: D
"Júj, dočkala som sa, už som ťa aj pozdravovať nechala." Veta z tvojích úst :D:D
azla
06.02.10,19:08
To ma teší.:)

Myslím, že sa ešte stretneme a budeme mať možnosť sa aj bližšie zoznámiť a porozprávať.
hnedoočka
06.02.10,19:08
...
Martuška, ešte raz ďakujeme za koláčiky ....aj doboška mi chutila ....aj Shreka som sa dočkala:rolleyes:, ....ale čítam , že ešte aj po ňom niekto prišiel.

A na koniec (ale nie na posledom mieste) Ďakujem Valike a Evičke.

PS: hnedoočka, chýbala si mi do tanca:rolleyes::):D[/QUOTE]

Anka, veď sa aj zvažovalo po polnoci, že ešte by sme stihli za tebou....;)

[QUOTE=Tinika;1287089]ano dosla som ja, potom este dvaja členovia (ospravedlnujem sa ze si nespomeniem na nick teraz, ale bolo vas straaasne vela novych pre mna).

ja som kolačiky presvihla ale verim ze boli vynikajuce kedze uz neostalo[/
QUOTE]

určite došiel Robbi,najmladší člen stretka / čo Shreka veľmi nepotešilo:D/ a neviem, ...Zitulda?:confused:

Koláčiky boli fakt super,Martuška , veľké dík!, aj dobošove rezy a ja si pochutnávam na Delicous Cherry od Jary / jediná doteraz sa strafila do mojej značky!/ darmo ,kdo umí....;)

a ešte ako spomínala drobeceva prekvapila emily04- krásne spomienkové perá- tie sa však nedali zjesť!:D
Mgr.Shrek
06.02.10,19:09
To ma teší.:)

Myslím, že sa ešte stretneme a budeme mať možnosť sa aj bližšie zoznámiť a porozprávať.

Tak to dúfam :)
Melnick
06.02.10,19:21
Ale, aale dievčence... vidím, že bolo veselo a magister bol tuším na roztrhanie. :--- Nejdeme klonovať ??? :D:D:D
Xanti
06.02.10,19:24
Ale, aale dievčence... vidím, že bolo veselo a magister bol tuším na roztrhanie. :--- Nejdeme klonovať ??? :D:D:D
:D:D:D:D No Jáchyme hoď ho do stroje.... aspoň 5 krát treba namnožiť... :---:D:D:D
Melnick
06.02.10,19:28
Si ho tu rozhýčkame a čo potom jeho zákonná.....:D:D:D
Xanti
06.02.10,19:28
Si ho tu rozhýčkame a čo potom jeho zákonná.....:D:D:D
No neviem čo tá jeho Fionka urobí ked ho rozcicáte.... :D:D:D:D:D:D
Mgr.Shrek
06.02.10,19:29
Si ho tu rozhýčkame a čo potom jeho zákonná.....:D:D:D

jaká zákonná????????????????
Xanti
06.02.10,19:30
jaká zákonná????????????????
Ale nooooooo šak sa netaj.

Babenky tu mamička svokrička nazývaš, určite ťa oženili v tom PO. :D:D:D
Melnick
06.02.10,19:30
však nejaká Ťa niekedy dúfam ukecá :D:D:D
Mgr.Shrek
06.02.10,19:34
však nejaká Ťa niekedy dúfam ukecá :D:D:D

Prečo dúfaš?? Ty ma už neceš??
hnedoočka
06.02.10,19:37
však nejaká Ťa niekedy dúfam ukecá :D:D:D

...myslím ,že je to opačne! on ukecá....a nie jednu!;):D

a neklonujte ho, prosím, to by sme sa už nedostali k slovu!:rolleyes::confused::D
Melnick
06.02.10,19:37
Ak počkáš kým budem plnoletá :D:D:D máš moje áno. :---:---:---
hnedoočka
06.02.10,19:38
Ak počkáš kým budem plnoletá :D:D:D máš moje áno. :---:---:---


:D:D:D:D

a nebude už potom starý pre teba?:D:confused:
Mgr.Shrek
06.02.10,19:40
...myslím ,že je to opačne! on ukecá....a nie jednu!;):D

a neklonujte ho, prosím, to by sme sa už nedostali k slovu!:rolleyes::confused::D

počúvaj svokrička....nekecaj a daj číslo na dcérku :D:D:D
Xanti
06.02.10,19:41
počúvaj svokrička....nekecaj a daj číslo na dcérku :D:D:D
No ja som to vedela ..... Hnedoočka takže ty si tá svokrička, cccc ... a hned dievku svoju si mu dala ... :D:D zato nesceš aby sme ho naklonovali ... :---
Melnick
06.02.10,19:42
Dievčatá prosííííím vás neprezraďte mu, že som storočná včela.:D:D:D Alebo, žeby tisícročná.:eek::eek::eek:
Mgr.Shrek
06.02.10,19:44
Dievčatá prosííííím vás neprezraďte mu, že som storočná včela.:D:D:D Alebo, žeby tisícročná.:eek::eek::eek:

takže máš poraďáckych 34??? :D:D
hnedoočka
06.02.10,19:45
No ja som to vedela ..... Hnedoočka takže ty si tá svokrička, cccc ... a hned dievku svoju si mu dala ... :D:D zato nesceš aby sme ho naklonovali ... :---


to bolo v teoretickej rovine.....ešte si ho musím prekádrovať. včera sa síce ukázal ako pekný a šikovný, ale zdanie často klame!;):D:confused:

a jediná dcéra je jediná!:rolleyes:
Melnick
06.02.10,19:46
takže máš poraďáckych 34??? :D:D

Čo Ťa nemá ... 17- násť:):):);)
azla
06.02.10,19:46
Si ho tu rozhýčkame a čo potom jeho zákonná.....:D:D:D

...a je tam už zákonná ???

Majka, keď si mi už nahrala.....tak mi nedá.

Zákonná- po šarišsky sa môže povedať aj priśahana.

...a práve včera sme sa pobavili na odlišnosti šarištiny a slovenčiny v tomto slovnom spojení.

Jedna poraďačka - šarišanka nazvala istú manželku ako .....jeho priśahaná.
Druhá poraďačka - "nešarišanka" to pochopila ako hánlivé pomenovanie ...jeho pošahaná

Takže, aby nevznikali takéto nedorozumenie, ešte raz dávam do pozornosti
šarišsko-slovenský slovník.

http://www.stofanak.sk/slovnik/
Mgr.Shrek
06.02.10,19:46
to bolo v teoretickej rovine.....ešte si ho musím prekádrovať. včera sa síce ukázal ako pekný a šikovný, ale zdanie často klame!;):D:confused:

a jediná dcéra je jediná!:rolleyes:

Tak ty takto hééj? Ta večer ma navnadí a potom ma chce prekádrovať?
ccccc...
Xanti
06.02.10,19:48
to bolo v teoretickej rovine.....ešte si ho musím prekádrovať. včera sa síce ukázal ako pekný a šikovný, ale zdanie často klame!;):D:confused:

a jediná dcéra je jediná!:rolleyes:
No to on je pekný, múdry, šikovný ale potvora riadna .... a ako hovoríš zdanie klame. Ešte potrebuje výcvik. :D :D :D
Stanislav 1975
06.02.10,20:36
No dámy, sa nepototo zo shrecka,hmhm...:D:D:D
Xanti
06.02.10,20:38
No dámy, sa nepototo zo shrecka,hmhm...:D:D:D
Stanko nežiarli aj teba lúbia ... :D:D:D:D :---
hnedoočka
06.02.10,20:40
No dámy, sa nepototo zo shrecka,hmhm...:D:D:D


Stanko,to je tak,keď ty si chýbal!:rolleyes:;)
Stanislav 1975
06.02.10,20:40
Stanko nežiarli aj teba lúbia ... :D:D:D:D :---

O tom pochybujem...:mee::mee::mee::D:D:D-shreck je shreck:mad::mad::mad:
Stanislav 1975
06.02.10,20:41
Stanko,to je tak,keď ty si chýbal!:rolleyes:;)

:cool:
Xanti
06.02.10,20:41
O tom pochybujem...:mee::mee::mee::D:D:D-shreck je shreck:mad::mad::mad:
Ale neplačkaj... určite ťa lubenkajú ... a shrek je shrek a nie shreck ... :D :D :D
Stanislav 1975
06.02.10,20:47
Ale neplačkaj... určite ťa lubenkajú ... a shrek je shrek a nie shreck ... :D :D :D

akurat som prehral 5000žetonov na black jacku na fejsbúku....:mee::mee::mee:mimotemy,ešteže to sú len akože peniaze...:D:D:D
hnedoočka
06.02.10,20:55
akurat som prehral 5000žetonov na black jacku na fejsbúku....:mee::mee::mee:mimotemy,ešteže to sú len akože peniaze...:D:D:D

bože, a ja že len tínedžeri takto zabíjajú čas....!:rolleyes::rolleyes:
Stanislav 1975
06.02.10,21:01
bože, a ja že len tínedžeri takto zabíjajú čas....!:rolleyes::rolleyes:

Ja som duchom mladý...;):o:cool:
hnedoočka
06.02.10,21:06
Ja som duchom mladý...;):o:cool:;)
nielen duchom,ale to som si uvedomila až po odoslaní, takže sorry...aj keď nie tínedžer!!!;):D
Stanislav 1975
06.02.10,21:09
;)
nielen duchom,ale to som si uvedomila až po odoslaní, takže sorry...aj keď nie tínedžer!!!;):D

:cool:
DanielaSL
07.02.10,07:42
bože, a ja že len tínedžeri takto zabíjajú čas....!:rolleyes::rolleyes:

Aj podaktoré poraďácke 17- nástky....:);):rolleyes::cool:
marjankaj
07.02.10,09:31
Ja som duchom mladý...;):o:cool:

Raz som počul jedného dôchodcu ako sa sťažoaval.
Ducha mám síce mladého, ale vtáka starého.:D:D:D
Stanislav 1975
07.02.10,09:32
Raz som počul jedného dôchodcu ako sa sťažoaval.
Ducha mám síce mladého, ale vtáka starého.:D:D:D

To už sa ty fešák o mňa neboj.všetko je jak má byť...:D:D:D
Melnick
07.02.10,09:42
akurat som prehral 5000žetonov na black jacku na fejsbúku....:mee::mee::mee:mimotemy,ešteže to sú len akože peniaze...:D:D:D
Sám si to teraz priznal, že hre na face.. dávaš prednosť pred nami.:mee::---:---:---
Melnick
07.02.10,09:43
Chlapci, dúfam, že mládež je v kostole a nečíta nás. :D:D:D
marjankaj
07.02.10,10:58
To už sa ty fešák o mňa neboj.všetko je jak má byť...:D:D:D

Mne to "vysvetľovať" nemusíš. Ja nie som "orientovaný" týmto smerom.:D
DanielaSL
07.02.10,11:11
Čo robíte mrník v téme ministretka?
kikoza
07.02.10,11:19
Aj podaktoré poraďácke 17- nástky....:);):rolleyes::cool:
na farme? :):eek:
buchač
07.02.10,15:37
Čo robíte mrník v téme ministretka?

Keby to bolo aspoň ministretko západnárov.....;)
buchač
07.02.10,15:43
čo sa odohralo, neodohralo na stretku, to na stretku ostáva...všetci sú viazaní mlčanlivosťou pod hrozbou fyzickej likvidácie :D:D

....:---.....ja budem strieľať a potom ma budeš obhajovať ...basu si už vybavím sám ...;)
Mgr.Shrek
07.02.10,16:12
....:---.....ja budem strieľať a potom ma budeš obhajovať ...basu si už vybavím sám ...;)

pochopil si to správne buchač :D
Luna
07.02.10,16:27
Pozerám že v piatok nebol dostatok času na pokecanie si, keď tu robíte taký mrník.
azla
07.02.10,16:50
Niekto mal toho času veeeľa, niekto pomenej .....:mee:

...a čítam.....ale veľa som sa nedozvedela.:D:D:D
Luna
07.02.10,17:12
Že si to ty tak ti pošuškám, čo sa dialo.
azla
07.02.10,17:25
:confused::confused::confused:........:):D:rolleye s:........:confused::confused::confused:
AltaKE
07.02.10,18:19
neskoro, ale hlásim príchod domooov.. :D:D:D - už včera, aby jasné bolo :)
Fakt bolo perfektneee ... :D:D
MonikaC. díky ešte raz za zvezenie - super, že sme prišli tak skoro... Robbi, super, že sme odišli tak neskoro - aspoň som o nič neprišla.. (aj keď pár zákulisných vecí mi možno ušlo.. :D:D:D ).
A dakto ma vraj videl na nejakej fotkeee... pošuškajte, kde sa k nim dostanem... má ich niekto niekde vycapené?? :)
emily
07.02.10,19:05
A dakto ma vraj videl na nejakej fotkeee... pošuškajte, kde sa k nim dostanem... má ich niekto niekde vycapené?? :)
Na FB su fotky Tonka :D
AltaKE
07.02.10,19:15
Na FB su fotky Tonka :D

no to je super navigácia.. :D:D:D na fb je toooooľko fotiek.. :) :)
Ale v poho... 10 min. jak som to tu napísala som ich našla.. teda musela som sa najprv dopracovať k bodu G.. :D:D:D
Tinika
07.02.10,19:47
no to je super navigácia.. :D:D:D na fb je toooooľko fotiek.. :) :)
Ale v poho... 10 min. jak som to tu napísala som ich našla.. teda musela som sa najprv dopracovať k bodu G.. :D:D:D

no ja som ich nenasla :(
emily
07.02.10,19:51
no ja som ich nenasla :(

Tak poďme na FB a hľadááááááj:D:D:D:D:D:D:D
Lenka1979
07.02.10,19:52
no ja som ich nenasla :(

Myslím,že už sú stiahnuté preč,aby neboli verejné.
Tinika
07.02.10,19:56
Myslím,že už sú stiahnuté preč,aby neboli verejné.

takze ja ich neuvidim :((((
emily
07.02.10,19:58
takze ja ich neuvidim :((((
Keď si zaregistrovaná a pridáš si autorov za priateľov, tak ich uvidíš.
Lenka1979
07.02.10,20:04
Keď si zaregistrovaná a pridáš si autorov za priateľov, tak ich uvidíš.

Myslím,že už sú stiahnuté preč. Aspoň ja ich už tam nevidím...doobedu tam boli.
Stanislav 1975
07.02.10,20:12
no to je super navigácia.. :D:D:D na fb je toooooľko fotiek.. :) :)
Ale v poho... 10 min. jak som to tu napísala som ich našla.. teda musela som sa najprv dopracovať k bodu G.. :D:D:D

Ja bod G hladám už pomaly 15 rokov a doteraz som ho nenašiel...:D:eek::mee:,asi ani neexistuje...:confused::confused::confused:
Lenka1979
07.02.10,20:14
Ja bod G hladám už pomaly 15 rokov a doteraz som ho nenašiel...:D:eek::mee:,asi ani neexistuje...:confused::confused::confused:

:D:D:D
hnedoočka
07.02.10,20:14
Myslím,že už sú stiahnuté preč. Aspoň ja ich už tam nevidím...doobedu tam boli.

fotky sú prístupné pre priateľov. požiadajte autorku o priateľstvo na facebooku,ona vám to potvrdí a máte prístup k neverejnému albumu!;)
Tinika
07.02.10,20:16
fotky sú prístupné pre priateľov. požiadajte autorku o priateľstvo na facebooku,ona vám to potvrdí a máte prístup k neverejnému albumu!;)

dakovam a kto to vlastne fotil???
hnedoočka
07.02.10,20:16
Ja bod G hladám už pomaly 15 rokov a doteraz som ho nenašiel...:D:eek::mee:,asi ani neexistuje...:confused::confused::confused:


:D:D:D toto som nemala počuť!!!! to sa tak verejne priznávaš?:D:confused:

a to máš jeden hneď na porade....len zisti ,ktorý myslím!;):D
AltaKE
07.02.10,20:16
Keď si zaregistrovaná a pridáš si autorov za priateľov, tak ich uvidíš.

len aj autor sa ťa musí pridať za priateľa... :D:D:D až vtedy uvidíš... :---
azla
07.02.10,20:17
Ja bod G hladám už pomaly 15 rokov a doteraz som ho nenašiel...:D:eek::mee:,asi ani neexistuje...:confused::confused::confused:
Stanko, ....a toto si čítal ???? ...možno Ti pomôže:D:D:D ...síce budú Ti chýbať súvislosti, ale aspoň trošku sa dačo dozvieš

http://www.porada.sk/t84306-1g-2g-3g-4g.html
Stanislav 1975
07.02.10,20:19
:D:D:D toto som nemala počuť!!!! to sa tak verejne priznávaš?:D:confused:

a to máš jeden hneď na porade....len zisti ,ktorý myslím!;):D

Fakt som ho ešte nenašiel a fakt si myslím,že bod G je len obyčajný mýtus, výmysel,propaganda...:D:D:D
hnedoočka
07.02.10,20:20
Stanko, ....a toto si čítal ???? ...možno Ti pomôže:D:D:D

http://www.porada.sk/t84306-1g-2g-3g-4g.html


Anka, neoprskala som, ale zapľula monitor a mám aj slzy v očiach...od rehotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
Zitulda
07.02.10,20:21
Moji milí východniari, som rada a vďačná organizátorkám Valike a Evke, za výborne zorganizované (plánované mini, ale v dkutočnosti) suprové maxi východniarske stretko. http://www.coolfreeimages.net/images/thank_you_03.jpg
Prišla som síce predposledná, (Robbbi došiel tesne za mnou) ale som veľmi rada, že som bola. Som potešená a šťastná, že som osobne spoznala veľa fantastických osôb poraďáčky a poraďákov....dievčatá do17-ky aj chalanov (od-do :confused: ?). Moje druhé poďakovanie patrí Vám všetkým, že ste ma prijali medzi seba, za dobrú atmosféru, náladu, radosť a smiech. Necítila som svoju 27-čku ;)[/URL] medzi vami som omladla...aspoň tak ako mám terajší môj avatar:---...no proste cítala som sa medzi Vami vynikajúco iba vďaka Vám.







[URL="http://www.koralkovysvet.com/images/137.png"] (http://www.koralkovysvet.com/images/137.png)
hnedoočka
07.02.10,20:22
Fakt som ho ešte nenašiel a fakt si myslím,že bod G je len obyčajný mýtus, výmysel,propaganda...:D:D:D

nevieš ,ktorý múdry povedal: učiť sa, učiť sa ...UĆIŤ SA!!!!!! ???:confused::D
azla
07.02.10,20:23
Valika, ja ked som to čítala ....lebo to bola nadväznosť zo Superstretka ....tak ja som sa nahlas smiala sama ku sebe ....
páčili sa mi vzájomné reakcie zúčastnených a "nezúčastnených".:D:rolleyes:
Stanislav 1975
07.02.10,20:25
Len mám voči vám dosť veľkú kritiku-neviem,prečo robíte s tými fotkami také tajnosti...:mad::mad::mad:-prečo napríklad ja si nemožem pozrieť fotky mojich kolegov z porady:eek::eek::eek:-viete mi to niekto vysvetlit rozumne...???Takže si prosím fotky...:D:mad:
Stanislav 1975
07.02.10,20:26
nevieš ,ktorý múdry povedal: učiť sa, učiť sa ...UĆIŤ SA!!!!!! ???:confused::D

;)-ale keď tam je taká strašnááá tma...:D:D:D
wagner
07.02.10,20:28
Fakt som ho ešte nenašiel a fakt si myslím,že bod G je len obyčajný mýtus, výmysel,propaganda...:D:D:D

Stanko, mýliš sa, to nie je o výmysloch, alebo o mýtusoch. Bod G jednoducho existuje;), len ho treba objaviť :) Takže hľadaj lepšie a snaž sa viac. Lebo sa môže stať, že Tvoja staroba tu bude skôr:confused:, ako objavíš bod G:cool:
azla
07.02.10,20:29
Stanko, fotky sú slabý odvar toho, čo si mohol vidieť NAOZAJ A NAZIVO.:):D

Vidíš, ....mohol si prísť a bol by si mal faaaantastický zááážitok.

/Ps: ja som fotky ešte nevidela:D, lebo nie som na FB/
wagner
07.02.10,20:29
Vidíš, kde sa až zvrtlo stretko? K bodu G :D:D:D
Stanislav 1975
07.02.10,20:30
Stanko, mýliš sa, to nie je o výmysloch, alebo o mýtusoch. Bod G jednoducho existuje;), len ho treba objaviť :) Takže hľadaj lepšie a snaž sa viac. Lebo sa môže stať, že Tvoja staroba tu bude skôr:confused:, ako objavíš bod G:cool:

Zdenka, nesúhlasím-bod G neexistuje-inak,by som ho už dávno našiel...:D:D:D,tak šak vím nééé???:D:D:D
Zas já nejsem žádné béčko inak...
azla
07.02.10,20:33
B-éčko nie si:D
G-čko tiež nepoznáš :cool:

Chodil Ty si vôbec do prvej triedy, kde sme sa to učili ????:rolleyes:
Tinika
07.02.10,20:33
Len mám voči vám dosť veľkú kritiku-neviem,prečo robíte s tými fotkami také tajnosti...:mad::mad::mad:-prečo napríklad ja si nemožem pozrieť fotky mojich kolegov z porady:eek::eek::eek:-viete mi to niekto vysvetlit rozumne...???Takže si prosím fotky...:D:mad:

ja na fb som a tiez som ich nevidela
hnedoočka
07.02.10,20:34
;)-ale keď tam je taká strašnááá tma...:D:D:D


:D:D:D ty si kde ? v tuneli? ....ak je tma, tak rozsvieť....ale v hlave!:D:D:D

už som celá splakaná.....:mee::D
hnedoočka
07.02.10,20:35
B-éčko nie si:D
G-čko tiež nepoznáš :cool:

Chodil Ty si vôbec do prvej triedy, kde sme sa to učili ????:rolleyes:



:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Anka ty dnes nemáš chybu! Stanko sa dostal len po áčko!:rolleyes::D
Stanislav 1975
07.02.10,20:35
:D:D:D ty si kde ? v tuneli? ....ak je tma, tak rozsvieť....ale v hlave!:D:D:D

už som celá splakaná.....:mee::D

:)
Stanislav 1975
07.02.10,20:37
B-éčko nie si:D
G-čko tiež nepoznáš :cool:

Chodil Ty si vôbec do prvej triedy, kde sme sa to učili ????:rolleyes:

Juj áno mešťanku mam vychodenú...:D:D:D-ale neviem ani čo je tangens,cotangens:mad:
hnedoočka
07.02.10,20:39
[QUOTE=azla;1288185]Stanko, fotky sú slabý odvar toho, čo si mohol vidieť NAOZAJ A NAZIVO.:):D

Vidíš, ....mohol si prísť a bol by si mal faaaantastický zááážitok.


svätá pravda, nabudúce si to poriadne rozmysli! my tiež nie sme žiadne "béčka" !:D
azla
07.02.10,20:40
Stanko , na budúce ked prídeš (na stretko) ....doučíme Ťa .....nemôžeš zostarnúť len tak ...:D:):rolleyes:
Stanislav 1975
07.02.10,20:41
Stanko , na budúce ked prídeš (na stretko) ....doučíme Ťa .....nemôžeš zostarnúť len tak ...:D:):rolleyes:

:D
Stanislav 1975
07.02.10,20:42
[QUOTE=azla;1288185]Stanko, fotky sú slabý odvar toho, čo si mohol vidieť NAOZAJ A NAZIVO.:):D

Vidíš, ....mohol si prísť a bol by si mal faaaantastický zááážitok.


svätá pravda, nabudúce si to poriadne rozmysli! my tiež nie sme žiadne "béčka" !:D

o tom nepochybujem...a nikdy som to netvrdil...:cool::cool::cool:
Mgr.Shrek
07.02.10,20:43
Na FB su fotky Tonka :D


fotky sú prístupné pre priateľov. požiadajte autorku o priateľstvo na facebooku,ona vám to potvrdí a máte prístup k neverejnému albumu!;)


dakovam a kto to vlastne fotil???

Veľmi pekne Vás prosím, pošlite mi foto na porada.shrek(a)gmail.com
Ďakujeeem :)
hnedoočka
07.02.10,20:44
[QUOTE=azla;1288208]Stanko , na budúce ked prídeš (na stretko) ....doučíme Ťa .....nemôžeš zostarnúť len tak ...:D:):rolleyes:[/
QUOTE]


bude aj názorná ukážka?:D:D

aby sa vedelo,aké priestory treba zabezpečiť....už sa vo mne ozýva manažérka! ťapla som si!:D

ešte že je po 22 hodine!;)
Tinika
07.02.10,20:46
Veľmi pekne Vás prosím, pošlite mi foto na porada.shrek(a)gmail.com
Ďakujeeem :)

a mne na mnovacka@gmail.com
slubujem ze ich nezneuzijem :))))
Stanislav 1975
07.02.10,20:46
[QUOTE=azla;1288208]Stanko , na budúce ked prídeš (na stretko) ....doučíme Ťa .....nemôžeš zostarnúť len tak ...:D:):rolleyes:[/
QUOTE]


bude aj názorná ukážka?:D:D

aby sa vedelo,aké priestory treba zabezpečiť....už sa vo mne ozýva manažérka! ťapla som si!:D

ešte že je po 22 hodine!;)

No asi to už nechajme tak...:D:D:D-nejako sa dostávam do rozpakov...,i keď-dobreho nikdy nieje dosť...:---:D:D
Stanislav 1975
07.02.10,20:56
Len som zvedavý,či Anka(azla) dodrží slovo...:cool:;):o
Zitulda
07.02.10,20:57
Ne ne, ja niesom na ceste,i keď zimné gumy mám...:D:D:D a Valika už aj tak kašle na mňa...:mad:
Stanko, Nemáš pravdu, Valika nekašlala vôbec :D na nikoho ani na Teba ;) a le menal si vari náhodou také zimné gumy ako môj syn?:). Cestou domov sme našťastie v sobotu tesne pred záverečnou v PO stihli otvorený pneuservis, lebo by sme do Ke nedošli...iba až dnes.:)
Keba som bola vedela, tak pošlem Ti ako Sitovi a Erzetovi ten rýchlovlak. Sito kámolko...pán z telekomunikácií prekvapil a on to stihol;):---

Dík. Tak to by som ešte stihol.
ááále Robko.Robbi či Róbert...(už som Ti dala tri na výber;)..nevrav :--- veď Dubnica nie je veľmi ďaleho od Púchova?;):)
...mohol si nám urobiť prekvapko boli by sme všetci radi

Všetkým stretkujúcim prajem príjemnú zábavu, úprimne Vám závidím a na vašu počesť a zdravie si večer pripijem pohárom vínka. A keďže počasie je aké je, prajem všetkým šťastnú cestu tam aj späť.
Jarka Tebe moja po funuse síce ďakujem, ale škoda, že si nebola to ja naozaj ľutujem, lebo som počula že pekne spievaš a hráš na gitare. Určite kedby si bola s nami, aj by sa spievalo. Akosi sa na to pri tej srande a smiechu, pozabudlo ;):)ˇ. No dúfam že ťa ešte budem mať česť počuť.
Stanislav 1975
07.02.10,21:00
:o
hnedoočka
07.02.10,21:00
Len som zvedavý,či Anka(azla) dodrží slovo...:cool:;):o


spoľahni sa,že pripomeniem! ak bude splnená podmienka č:1- že prídeš!;):D:confused::rolleyes:
Stanislav 1975
07.02.10,21:01
Kočky a už ste videli toto? Je to z časov, keď ste ešte káčerov za sebou ťahali...mimotemy
hnedoočka
07.02.10,21:03
Stanko, Nemáš pravdu, Valika nekašlala vôbec :D na nikoho ani na Teba ;) a le menal si vari náhodou také zimné gumy ako môj syn?:). Cestou domov sme našťastie v sobotu tesne pred záverečnou v PO stihli otvorený pneuservis, lebo by sme do Ke nedošli...iba až dnes.:)
Keba som bola vedela, tak pošlem Ti ako Sitovi a Erzetovi ten rýchlovlak. Sito kámolko...pán z telekomunikácií prekvapil a on to stihol;):---

ááále Robko.Robbi či Róbert...(už som Ti dala tri na výber;)..nevrav :--- veď Dubnica nie je veľmi ďaleho od Púchova?;):)
...mohol si nám urobiť prekvapko boli by sme všetci radi

Jarka Tebe moja po funuse síce ďakujem, ale škoda, že si nebola to ja naozaj ľutujem, lebo som počula že pekne spievaš a hráš na gitare. Určite kedby si bola s nami, aj by sa spievalo. Akosi sa na to pri tej srande a smiechu, pozabudlo ;):)ˇ. No dúfam že ťa ešte budem mať česť počuť.

Zituška, super si to dala! vo všetkom s tebou súhlasím...Stanko a Robert /on je s krátkym "o"/ by si mali zobrať príklad zo sita /Marcela/. ak sa niečo chce....

a JarkaL,keby si ty vedela, že nebol magneťák....ale ty by si bola oridžo!!!;)
Stanislav 1975
07.02.10,21:33
Ale ja v pohode prídem niekedy na budúce stretko-myslím, že mám s poraďákmi celkovo dobré skúsenosti,i keď sa občas povadíme, ale s nikým nemám problém žiadny...Až na jedno dievča, ktore nebudem menovať a tuším bolo aj na stretku vašom som troška ( dobre dosť) nahnevaný:mad::mad::mad:, ale keď jej to žily netrhá,tak ani mne...:cool::mee:
hnedoočka
07.02.10,21:37
Ale ja v pohode prídem niekedy na budúce stretko-myslím, že mám s poraďákmi celkovo dobré skúsenosti,i keď sa občas povadíme, ale s nikým nemám problém žiadny...Až na jedno dievča, ktore nebudem menovať a tuším bolo aj na stretku vašom som troška ( dobre dosť) nahnevaný:mad::mad::mad:, ale keď jej to žily netrhá,tak ani mne...:cool::mee:

tam sa pracovné veci neriešia,lebo sa nestihnú....a ešte stále by si mal na výber spoločnosť 33 ľudí. myslím,že to vždy stojí za to!;)

mimotemy už len poznámočka: ak budeš stále na porade, tu uvedený bod nenájdeš.....jedine ESC!:D
Stanislav 1975
07.02.10,21:40
tam sa pracovné veci neriešia,lebo sa nestihnú....a ešte stále by si mal na výber spoločnosť 33 ľudí. myslím,že to vždy stojí za to!;)

mimotemy už len poznámočka: ak budeš stále na porade, tu uvedený bod nenájdeš.....jedine ESC!:D

Ja radšej ENTER...:D
buchač
07.02.10,21:45
Zdenka, nesúhlasím-bod G neexistuje-inak,by som ho už dávno našiel...:D:D:D,tak šak vím nééé???:D:D:D
Zas já nejsem žádné béčko inak...

........hm , ale bod ,, G ,, je potrebne u zien hladat.....či......?;):---:D:D:D
Zitulda
07.02.10,22:03
Sito máš môj veľký obdiv, že si došiel až z takej diaľky. Klobúk dole. Som rada, že som ťa spoznala.
;):) aj ja, aj ja sa teším a obdivujem.. práve tak isto ako Emily 04.
Ono sa hovorí..."všetko sa dá, iba chcieť treba a kde je vôľa, nie je nič nemožné" :):D

Dani... a dobre ste urobili... kto vie kedy by ste dnes došli domov keby ste si objednali tie raňajky...:D:D:D
Lenka máš pravdu. lebo ja som vstala až o 6 hodine, o kolo pol ôsmej som sa šla pozrieť...do reštiky som sa nedostala a na recepcii povedalo dievčatko, že je víkend, nemajú otvorené a raňajky iba pri objednaných akciách...tak sme im nedali zarobiť...tak im treba ;):D


takze ja ich neuvidim :((((
Aj ja by som rada vidieť? ale ako ...poradí mi niekto...alebo poprosiť môžem pošle mi niekto...Evka teba som registrovala...pekne prosím vieš môj email...Olinka a ešte kto blikal ozvite sa ss-kou budem rada.Ďakujem vopred.
Zitulda
07.02.10,22:06
Ja bod G hladám už pomaly 15 rokov a doteraz som ho nenašiel...:D:eek::mee:,asi ani neexistuje...:confused::confused::confused:
:):D:D a nehľadáš ho náhodou omylom u seba?;):confused::)...hľadaj inde, nájdeš nemaj boj ;):D
booooože môj, neda rí sa mi dočítať toľo stránok...od 120-tej a ešte pozrieť v profile a odpovedať a je po polnoci...už je pondelok
Zitulda
07.02.10,22:10
fotky sú prístupné pre priateľov. požiadajte autorku o priateľstvo na facebooku,ona vám to potvrdí a máte prístup k neverejnému albumu!;)
....Valika to len tak jednoducho:confused: a ako zistím u ktorej autorky a jej meno aké je háááá:confused::)
Zitulda
07.02.10,22:27
........hm , ale bod ,, G ,, je potrebne u zien hladat.....či......?;):---:D:D:D
;)...teda kámolko Ty si sa tak vyparil, ani neviem kedy...síce keď som niečo zaregistrovala - okolo nás si obcházdal, myslela som že ideš fajčiť a potom si už nebol :confused::(
azla
08.02.10,06:31
Stanko , na budúce ked prídeš (na stretko) ....doučíme Ťa .....nemôžeš zostarnúť len tak ...:D:):rolleyes:


Len som zvedavý,či Anka(azla) dodrží slovo...:cool:;):o


spoľahni sa,že pripomeniem! ak bude splnená podmienka č:1- že prídeš!;):D:confused::rolleyes:

Slovo dodržím, o tom nepochybuj:rolleyes:
Aby bolo jasné :D:rolleyes::D....žiadne domýšľačky ..:cool:

Stanko má problém s abecedou ......takže základy abecedy zo Šlabikára ....a Šlabikáru predchádzala Živá abeceda ...tak aj toto :D:D:D
Jara
08.02.10,06:32
Milí kamaráti stretka-východ,
som veľmi rada, že som spoznala toľkých ľudí, no a zároveň vďačná Valike a Evke za výbornú organizáciu, nakoľko sa z ministretka stalo megastretko. Bolo výborne a dúfam, že sa čoskoro stretneme na podobnom podujatí. Zároveň prosím, kto má nejaké foto nech mi ho pošle na

hruba.jarmila@gmail.com

a tiež mi pošlite na mail svoju adresu, ak máte záujem o nejaké foto z ministretka, tak vám v priebehu dňa prepošlem...:)
Timka1
08.02.10,07:05
Milí kamaráti stretka-východ,
som veľmi rada, že som spoznala toľkých ľudí, no a zároveň vďačná Valike a Evke za výbornú organizáciu, nakoľko sa z ministretka stalo megastretko. Bolo výborne a dúfam, že sa čoskoro stretneme na podobnom podujatí. Zároveň prosím, kto má nejaké foto nech mi ho pošle na

hruba.jarmila@gmail.com

a tiež mi pošlite na mail svoju adresu, ak máte záujem o nejaké foto z ministretka, tak vám v priebehu dňa prepošlem...:)


Ďakujem veľmi pekne, už si ich prezerám :):):)
tuta
08.02.10,07:18
Milí kamaráti stretka-východ,
som veľmi rada, že som spoznala toľkých ľudí, no a zároveň vďačná Valike a Evke za výbornú organizáciu, nakoľko sa z ministretka stalo megastretko. Bolo výborne a dúfam, že sa čoskoro stretneme na podobnom podujatí. Zároveň prosím, kto má nejaké foto nech mi ho pošle na

hruba.jarmila@gmail.com

a tiež mi pošlite na mail svoju adresu, ak máte záujem o nejaké foto z ministretka, tak vám v priebehu dňa prepošlem...:)

Jarka, ďakujem aj ja, rovnako ako Timka1 i ja už prezerám.
Lenka1979
08.02.10,07:57
Jarka, poslala som Ti do mailu moju adresu, buď taká dobrá a pošli aj mne foto. Vopred ďakujem.. cmuky..
Zitulda
08.02.10,08:24
Jarka veľmi pekne ďakujem za fotky, už si ich pozerám. Sú príma spomienkou na to maxi stretko východu.;):D
erzet
08.02.10,08:41
Do mini stretka na východe zostáva 363 dní.
Jara
08.02.10,08:46
To číslo máš len tak z brucha? Neboj, oteplí sa a budeme zase spolu...:D
Timka1
08.02.10,08:49
Do mini stretka na východe zostáva 363 dní.



trefné, ale my si ho dáme skôr .......:---:---:---
hnedoočka
08.02.10,09:01
Do mini stretka na východe zostáva 363 dní.

:D:D:D dúfam, že budeš pokračovať až do budúceho stretka!;)
buchač
08.02.10,09:27
;)...teda kámolko Ty si sa tak vyparil, ani neviem kedy...síce keď som niečo zaregistrovala - okolo nás si obcházdal, myslela som že ideš fajčiť a potom si už nebol :confused::(

....z bodu " A " do bodu " B " šiel som hľadať body " G " ....;):D:D:D:D:D
Zitulda
08.02.10,09:34
....z bodu " A " do bodu " B " šiel som hľadať body " G " ....;):D:D:D:D:D
:):):)... verím, že si našiel...;):):D
buchač
08.02.10,09:42
:):):)... verím, že si našiel...;):):D

...hej , našiel ....kua ...

Jeden sa volá zimnica ...druhý teplomer ...a ten tretí Paralen ....;)
AltaKE
08.02.10,09:48
Jarka, ty máš aj tú "grupenfotku"?? :D:D:D tuším len 2 foťáky ju mali... a zatiaľ som nenašla ani jeden.. :) :)
erzet
08.02.10,09:51
To číslo máš len tak z brucha? Neboj, oteplí sa a budeme zase spolu...:D
To komu patrí?
erzet
08.02.10,09:51
:D:D:D dúfam, že budeš pokračovať až do budúceho stretka!;)
nem
Jara
08.02.10,11:59
To komu patrí?


No patrilo to tebe...;). Beriem to tak, že si začal odpočítavať naše ďalšie stretko. My /ako východ/ sa ale určite stretneme keď sa oteplí vonku na nejakej opekačke. Bude to určite skôr ako o 363 dní... Alebo nebodaj som ťa nepochopila? Mám dlhé vedenie? Niekedy aj 17-tky majú dlhšie vedenie...
Jara
08.02.10,12:01
Jarka, ty máš aj tú "grupenfotku"?? :D:D:D tuším len 2 foťáky ju mali... a zatiaľ som nenašla ani jeden.. :) :)

Už ju máš?

Ak máš nejaké iné tak by si mi mohla preposlať, lebo ja posielam každému o dušu, ale mne nikto, každý mi se.... z vysoka :D
mgm
08.02.10,12:18
Jarka, ďakujem za fotky
Veľké cmuuuk

Marta
AltaKE
08.02.10,12:24
Už ju máš?

Ak máš nejaké iné tak by si mi mohla preposlať, lebo ja posielam každému o dušu, ale mne nikto, každý mi se.... z vysoka :D

Mám tú tvoju, len škoda, že je rozmazaná.. :D
ja som spravila fotiek asi len 5, ak chceš, tak zajtra ti pošlem, lebo som ich zatiaľ nestihla z foťáka stiahnúť.. ;)
tutiola
08.02.10,12:32
Mám nejaké fotečky zo stretka aj megafotečky od Evky. Kto požiada, večer som doma a môžem preposlať. Vraj sú celkom vydarené.
Timka1
08.02.10,12:40
Mám nejaké fotečky zo stretka aj megafotečky od Evky. Kto požiada, večer som doma a môžem preposlať. Vraj sú celkom vydarené.

ahoj Oľga, ja si prosím, ďakujem

poslala som ti email cez SS
hnedoočka
08.02.10,12:52
drobeceva je indisponovaná ,ale mám v jej mene sľúbiť, že akonáhle sa jej zlepší zdravotný stav , tak vám fotečky pošle! aj tebe Jarka, aby si si nemyslela , že na teba....:D
Stanislav 1975
08.02.10,13:04
drobeceva je indisponovaná ,ale mám v jej mene sľúbiť, že akonáhle sa jej zlepší zdravotný stav , tak vám fotečky pošle! aj tebe Jarka, aby si si nemyslela , že na teba....:D

Jéžiš a čo sa jej stalo(drobeceve):mee::mee::mee:,hádam svalovka z tancovania...
azla
08.02.10,13:13
Už som "absolvovala" návštevu chorého (cez telefón :D), a môžem potvrdiť, že je chúďatko chorá :rolleyes:(ale, nie je to svalovka).
Stanislav 1975
08.02.10,13:16
Už som "absolvovala" návštevu chorého (cez telefón :D), a môžem potvrdiť, že je chúďatko chorá :rolleyes:(ale, nie je to svalovka).

Júúúj chudiatko,tak prajem skoré uzdravenie- cibuľový čaj a vypotiť sa...:)
drobeceva
08.02.10,13:23
Jéžiš a čo sa jej stalo(drobeceve):mee::mee::mee:,hádam svalovka z tancovania...
Stanko, keby svalovka, to by bolo to najmenej...:mee::mee::mee:


Júúúj chudiatko,tak prajem skoré uzdravenie- cibuľový čaj a vypotiť sa...:)

...mám pocit, že tú ani cibuľový ani vypotenie nempomôže...:confused::confused::confused:, ale ďakujem za Tvoj záujem...a to v takom stave má zajtra čaká školenie absolvovať :eek::eek::eek:
drobeceva
08.02.10,13:25
Prosím všetkých stretkujúcich o trpezlivosť, určite Vám fotečky popreposielam...ak sa bude dať, tak aj dnes večer...;)
kikoza
08.02.10,14:43
[QUOTE=tutiola;1288856]Mám nejaké fotečky zo stretka aj megafotečky od Evky. Kto požiada, večer som doma a môžem preposlať. Vraj sú celkom vydarené.[/QUOTE
aj ja by som prosila, keď môžem, pošlem mail ..ďakujem:)
sito
08.02.10,14:49
Prosím všetkých stretkujúcich o trpezlivosť, určite Vám fotečky popreposielam...ak sa bude dať, tak aj dnes večer...;)

Drobček, tak trpezlivo čakám, ale doručiť aj s návodom na obsluhu, poznania. Nie všetkých si bolo možné zapamätať po tvári, aj po mene. Nie so všetkými bol čas na osobný rozhovor, omlúvam sa. Ale bolo fajn, aj potom, ako čítam.

Ďakujem.
Tinika
08.02.10,15:13
Prosím všetkých stretkujúcich o trpezlivosť, určite Vám fotečky popreposielam...ak sa bude dať, tak aj dnes večer...;)

tak sa tesim, lebo zatial som sa ja na stretku nevidela hihi a myslim ze ty soňi fotila aj mna :)

dakujem za fotky na mail a na fb kocky
Tinika
08.02.10,15:34
Stanko, keby svalovka, to by bolo to najmenej...:mee::mee::mee:



...mám pocit, že tú ani cibuľový ani vypotenie nempomôže...:confused::confused::confused:, ale ďakujem za Tvoj záujem...a to v takom stave má zajtra čaká školenie absolvovať :eek::eek::eek:

tak prajem vela vela síl a skore uzdravenie
AdaG
08.02.10,15:39
U mňa je cca 60 fotiek, cez e-mail to nejde, musela by som ich posielať po jednej. Skúsim ich dostať sem cez zaheslovanú tému, ale čakám na pomoc. Zopár je pre priateľov u mňa na FB.
drobeceva
08.02.10,15:49
Včera som mala v albume fotečky /nejaký menší výber/ na FB, boli viditeľné iba pre priateľov, ale potom po zvážení, že nie každému to vyhovuje, tak som ich zmazala.
Vyjadrite sa k tomu, komu nevadí, urobím tam album znova.
m.hladka
08.02.10,16:07
U mňa je cca 60 fotiek, cez e-mail to nejde, musela by som ich posielať po jednej. Skúsim ich dostať sem cez zaheslovanú tému, ale čakám na pomoc. Zopár je pre priateľov u mňa na FB.

AdaG, prosim, nick na FB, som ta tam hladala, ale neviem Ta akosi najst, dakujem.
cmuky cmuk
tutiola
08.02.10,16:38
Niektorým som už fotečky polala, ale neviem ako prešli. Ozve sa mi niekto?
tutiola
08.02.10,19:41
Včera som mala v albume fotečky /nejaký menší výber/ na FB, boli viditeľné iba pre priateľov, ale potom po zvážení, že nie každému to vyhovuje, tak som ich zmazala.
Vyjadrite sa k tomu, komu nevadí, urobím tam album znova.
Neviem prečo na FB a nie tu. Veď aj tu môže byť album, ktorý majú možnosť pozrieť len priatelia. Bola to akcia poraďakov, tak si myslím, že to viac patrí na túto stranku. Viem, pýtala si sa ma, či mi to neprekáža a ja som povedala, že nie. A aj tak to ostane, ale keď nad tým uvažujem, malo by to ostať na stránke Porady.
erzet
08.02.10,19:46
[QUOTE=tutiola;1288856]Mám nejaké fotečky zo stretka aj megafotečky od Evky. Kto požiada, večer som doma a môžem preposlať. Vraj sú celkom vydarené.[/QUOTE
aj ja by som prosila, keď môžem, pošlem mail ..ďakujem:)
prosím
Timka1
08.02.10,19:53
[QUOTE=kikoza;1289042]
prosím



čo prosíš???? mal si prísť a mal by si, tie sú len pre vyvolených ........ :D:D:D
kjara
08.02.10,20:10
Olinka prosím pošli fotečky aj mne.Ďakujem
Gabhus
09.02.10,04:30
Oli, aj mne prosím, prosím, prosím a ďakujem, ďakujem a ďakujem.
tutiola
09.02.10,05:12
Posielam, ale zatial neviem či to niekto aj dostal. Mám pocit, že to veľmi nejde. Včera som odosielaním na 10 adrrries stravila od 16.hod. do 24.hod ale nevviem, či to vôbec niekto má. Potom som urobila súkromný album, tak skúste pozrieť čo sa s tým dá robiť. Sú to fotky moje, od Drobecevy a Jary.
Deganova
09.02.10,05:33
Milé poraďáčky a poraďáci, ak mám byť úprimná ( čo porada vyžaduje) veľmi Vám závidím stretko. Ale Orava je veľmi ďaleko, takže sa nedalo (budete oponovať, keď sa chce tak sa dá). Som veľmi rada, že porada existuje a aj keď som registrovaná asi 4. rok, jej čaro som objavila asi len pred 2 rokmi a deň, keď aspoň nenazriem nie je celkom o.k. Dúfam, že niekedy budem mať možnosť poznať niektorých osobne, zatiaľ Vám všetkým prajem len pekné a slnečné dni.
erzet
09.02.10,06:09
[QUOTE=erzet;1289404]



čo prosíš???? mal si prísť a mal by si, tie sú len pre vyvolených ........ :D:D:D
V texte je napísaní, kto požiada a nie iba vyvolený. Veď počkajte Boh vraví: veľa je vyvolených, ale málo povolaných
tutiola
09.02.10,07:02
Zisťujem, že moja včerajšia námaha vyšla nazmar. V pošte mám, že správy odišli. Vy nemáte ani fotky ani správy odomňa. Nuž ostáva asi len pozrrieť album, ktorý som urobila. Večer urobím ešte jeden pokus....Snaha je aj chuť, ale nedarí sa... Fotky, ktoré posielala Jara som dostala dosť rozmazané, ale dostala. Cez skype sme si vymenili fotky s Drobecevou a sú fajn,
ale mailom to nejako nejde. Nuž ospravedlňujem sa všetkým, že som prisľúbila poslať a nemáte ich.
tutiola
09.02.10,07:17
Dovoľte mi jednú poznámku k tým "vyvoleným" Na stretnutí v Lipt. Jáne som nebola zo zdravotných dôvodov. Potom v téme som si prečítala, že fotky sú len pre tých, ktorí tam boli. Priznám sa, chcelo sa mi plakať...
azla
09.02.10,07:39
Dovoľte mi jednú poznámku k tým "vyvoleným" Na stretnutí v Lipt. Jáne som nebola zo zdravotných dôvodov. Potom v téme som si prečítala, že fotky sú len pre tých, ktorí tam boli. Priznám sa, chcelo sa mi plakať...

Nerada by som bola, aby sa to otočilo smerom "vyvolení" a "nevyvolení".
Pomenujme to správne "zúčastnení" a "nezúčastnení".

Každý záber vzniká v určitej atmosfére a situácii. Inú informáciu poskytuje foto zúčastnenému a inú nezúčastnenému. Netreba sa na to hnevať ani nič za tým hľadať.:)
Som za to, aby foto bolo k dispozícii zúčastneným.
tutiola
09.02.10,07:45
Nerada by som bola, aby sa to otočilo smerom "vyvolení" a "nevyvolení".
Pomenujme to správne "zúčastnení" a "nezúčastnení".

Každý záber vzniká v určitej atmosfére a situácii. Inú informáciu poskytuje foto zúčastnenému a inú nezúčastnenému. Netreba sa na to hnevať ani nič za tým hľadať.:)
Som za to, aby foto bolo k dispozícii zúčastneným.
Lenže v tom prípade by som album musela zo stranky stiahnuť, pretože tam mám aj ľudí, ktorí na stretku neboli.
erzet
09.02.10,08:01
Dovoľte mi jednú poznámku k tým "vyvoleným" Na stretnutí v Lipt. Jáne som nebola zo zdravotných dôvodov. Potom v téme som si prečítala, že fotky sú len pre tých, ktorí tam boli. Priznám sa, chcelo sa mi plakať...

a možno by tam bol niekto veľmi rád, ale mal iný dôvod že tam nemohol byť.
AdaG
09.02.10,16:12
Neviem prečo na FB a nie tu. Veď aj tu môže byť album, ktorý majú možnosť pozrieť len priatelia. Bola to akcia poraďakov, tak si myslím, že to viac patrí na túto stranku. Viem, pýtala si sa ma, či mi to neprekáža a ja som povedala, že nie. A aj tak to ostane, ale keď nad tým uvažujem, malo by to ostať na stránke Porady.
Dokážeš tu zavesiť fotky tak, aby ich videli len priatelia? ja nie - preto na FB
tutiola
09.02.10,19:59
Dokážeš tu zavesiť fotky tak, aby ich videli len priatelia? ja nie - preto na FB
Na Porade Tvojí aj mojí priatelia sú členmi Porady, ale na FB to tak nie je. Nechcem sa s nikým naťahovať a tak fotky, ktoré sú v mojom súkromnom albume, nebudete chcieť aby tam boli, jednoducho stiahnem.
Lilka 1
10.02.10,09:14
Veď sa už toľko neškrečkujte s tými fotkami, dajte aj nejaké na Poradu. :)
AdaG
11.02.10,11:01
Dokážeš tu zavesiť fotky tak, aby ich videli len priatelia? ja nie - preto na FB
Tak už som to s Božou pomocou dokázala.... kuk do Miniporady...
erzet
11.02.10,11:30
A už sme v tom, ako s fotkami po gulášparty v Pezinku. Už aby ste sa zasa začali oháňať zákonom o ochrane osobnosti a osobných údajov.
sito
12.02.10,19:03
Ale nie? Vychodniarky poriadali ministretko, napadal sneh, bolo vlhko, mokro a nejak napúčalo, nabralo na objeme.

Guľášstretko v Pezinku. Konkurovali mu, omyl?

Nie zišli sa tam zo západného východu aj východného východu.
Boli tam aj cez Košice, no veselo bolo velice.
Prišlo hosti málo, nikto s tým netrápil, každý sa tam zabavil.
Všetci veselosť na tvári mali, že sa spoznali, radosť mali, že sa toľkí do kopy dali. Nebolo ich málo, mohlo ich byť viac?

Nabudúce stretko vynahradia si všetko...
kikoza
12.02.10,20:11
no, sito ako si to pekne napísal...
Lenka1979
15.02.10,19:40
Poraďáci...nedáme repete???:D:D:D
Strááášne mi chýbate... všetkým veľké CMUK!!!:);)
Timka1
15.02.10,19:45
Poraďáci...nedáme repete???:D:D:D
Strááášne mi chýbate... všetkým veľké CMUK!!!:);)

no ja s tým počítam, že keď sa oteplí, hnedoočka zorganizuje nejakú opekačku .... :):):)
Lenka1979
15.02.10,19:51
no ja s tým počítam, že keď sa oteplí, hnedoočka zorganizuje nejakú opekačku .... :):):)

Timi, aj ja v to pevne verííím, že hnedoočka niečo zorganizuje, lebo jej tiež chýbame:D... či nem??:eek::mee:
Timka1
15.02.10,19:57
Timi, aj ja v to pevne verííím, že hnedoočka niečo zorganizuje, lebo jej tiež chýbame:D... či nem??:eek::mee:

to určite, teraz je že vraj na aktívnej dovolenke, (joooj a ja tu makám od rána, šak som ani doma dnes nebola), naberie dostatok síl a určite tam niečo vymyslí, lebo sa bude nudiť ..... no nie???
DanielaSL
15.02.10,20:09
Máte čas myslieť na stretkovanie? :eek: Lebo ja už najbližšie dni...presne do 31.3. veru nem.....:confused::o:(:rolleyes:
Lenka1979
15.02.10,20:11
Máte čas myslieť na stretkovanie? :eek: Lebo ja už najbližšie dni...presne do 31.3. veru nem.....:confused::o:(:rolleyes:

Danielka..pozitívne myslieť...:) a určite si pomyslíš aj na naše stretko..;)
Timka1
15.02.10,20:14
Danielka, to už sa nám tak zapaľujú mozgové závity, že nemrozmýšľame nad tým čo robíme ....... a kuk na poradu a kuk na FB, no dá sa robiť???
buchač
16.02.10,12:04
Danielka, to už sa nám tak zapaľujú mozgové závity, že nemrozmýšľame nad tým čo robíme ....... a kuk na poradu a kuk na FB, no dá sa robiť???

Tak robte a nie kuk sem , kuk tam ......!!!

Lebo sa vám nielen mozgové závity pozapaľujú .......;)
Timka1
16.02.10,12:06
Tak robte a nie kuk sem , kuk tam ......!!!

Lebo sa vám nielen mozgové závity pozapaľujú .......;)



joooj buchač, dobre som sa zasmiala, pekne rozptýlenie a povzbudenie do ďalšej práce ......:---:---:---
vždy to pekne okoreníš
buchač
16.02.10,12:23
joooj buchač, dobre som sa zasmiala, pekne rozptýlenie a povzbudenie do ďalšej práce ......:---:---:---
vždy to pekne okoreníš

....he , veď humor je korenie života ....či.... ??? ;):D:D:D
Lenka1979
20.02.10,19:38
....he , veď humor je korenie života ....či.... ??? ;):D:D:D

éééj...ééééj... niekto tu má "kučeravé" myšlienky??? xixixi