j.sch
16.01.10,06:48
Nakoľko mám komplet logistiku vo vlastnej réžii , uvažujem o ponuke služieb pre ďalšie shopy... Čiže rád by som dodával aj cez ďalšie inshopy so zameraním na darčeka a prípadne prekvapenia... Vytvorenie špeciálnej ponuky pre jednotlivých partnerov je samozrejmosťou... Už neraz sme dodávaly pre reklamné agentúry , cestovné kancelárie a podobne ..... Tý čo pracujete v oblasti internetového biznisu , posúďte nápad prípadne poraďte...
:confused:
apple
19.02.10,07:46
mám záujem o bližšie info. Ďakujem.
dragan.michal
19.02.10,08:31
affiliate alebo drop shipping
j.sch
20.02.10,09:20
affiliate alebo drop shipping
Vdaka za radu ale môžeš prosím podrobnejšie???
j.sch
20.02.10,09:22
mám záujem o bližšie info. Ďakujem.
Cauko ... čo podrobnejšie ??? Sme schopný dodávať kytice aj pre iných prevádzkovateľov donáškovej služby , prípadne ako eventy pre firmy k rôznym výročiam a podobne. ... www.kvetyprevas.sk
dragan.michal
20.02.10,15:18
Vdaka za radu ale môžeš prosím podrobnejšie???

Tak najprv affiliate:
Vytvoris si affiliate program na webe. Vytvoris bannery, odkazy a podobne. Partner sa prihlasi na svoje konto cim ziska svoje ID. Nasledne na svoje stranky umistni bannery, odkazy a ine propagacne materialy co ponukas. klient pride na jeho stranku, klikne na banner a je presmerovany na Tvoj eshop. V pripada, ze vykona objednavku tak partnerovi vyplatis proviziu, ktoru nastavis. Pod 10% by som vsak nesiel. Takze platis len za zrealizovane objednavky.

Drop shipping:
Funguje podobne ako affiliate avsak partner priamo predava Tvoje produkty. Ak mu pride objednavku Ty ju zrealizujes a partnerovi posles proviziu. Bud objednavku realizujes Ty (cize klient vie, ze to robis Ty) alebo v pripade objednavky vystupujes ako partner. Takze: fakturu vystavis na udaje partnera.


Je to jednoducho napisane, v skutocnosti trosku zlozitejsie.